respublika.lt

Vėl planuojamas referendumas dėl dvigubos pilietybės - straipsnio komentarai:

 • senis 2019 lapkričio mėn. 22 d. 12:52:39

  ta Henke turbut gera alga is Soroso lupa. Ji akivaizdziai meluoja sakydama, kad is uzsienyje gyvenanciu ir ten dirbanciu lietuviu, atiminejama Lietuvos pilietybe. Neatiminejama! Lietuvos pilietis netenka Lietuvos pilietybes tik jos, tos Lietuvos pilietybes pats, asmeniskai atsisakes. Atsisako todel, kad noredamas gauti issvajota, pav. JAV pilietybe Lietuvos pilietis privalo atsisakyti Lietuvos pilietybes, ir prisiekti JAV valstybei. Greiciausiai, ir ta boba, skia, grazia zydiska pavarde, pati atsisake Lietuvos pilietybes, prisieke tarnauti JAV, ir dabar iesko durniu. Buvo referendumas tauta issake savo poziuri i dezertyrus, tapusius svetimu valstybiu agentais, tuo klausimas ir uzsidaro. Didzioji dalis lietuviu, priversti dirbti svetimoje salyje, lieka Lietuvos pilieciais. Gris, tures visas teises.

 • Už ką gerbiu A.Lukašenką 2019 lapkričio mėn. 22 d. 03:13:20

  Už tai, kad ten, Baltarusijoje, tokie svetimų valstybių interesų propaguotojai sėdi kalėjime...arba pabėgę gyvena Vilniuje...Juk čia įtakos agentai, tokius kaip Pavilionis reikia nedelsiant sodinti kalėjiman, nes jie griauna tautos gerovę ir valstybės pamatus..

 • Pasaulio lietuvių bendruomenė 2019 lapkričio mėn. 22 d. 03:03:55

  čia gi paprastas klubas, be jokių oficialių Lietuvos valstybės įgaliojimų. Kokią galią Konstituciniam LR Teismui turi jų slaptos ,,erotinės' fantazijos? Kas čia Lietuvos pilietybė yra paveldima?

 • Tas karo metais pabėgusių buožių raugas 2019 lapkričio mėn. 22 d. 02:55:35

  labai matomas V.Adamkaus, T.Venclovos asmenyse.Buki rusofobai, tiek pridergę ir apjuodinę lietuvio tautos autoritetą, kad per amžius neis išbalinti...O žydai, ką jie, vargšai! Primetė pasauliui Bibliją, ir vaidina dievo išrinktuosius. Net savo valstybės neturėjo, kol Stalinas nepasiūlė tokią įkurti.Patys ta Biblija netiki ir elgiasi, kaip gegužiukai lizde kitoje valstybėje įsikurdami.

 • Tas amaras 2019 lapkričio mėn. 22 d. 02:46:53

  Abraomo visokiais būdais skverbiasi į Lietuvą. Ypač juo užkrėsta konservatorių partija....

 • Kauniškiui 2019 lapkričio mėn. 22 d. 02:43:52

  Nesinervuok: Europos sąjunga-tai Racionalizatorių sąjunga: anksčiau galėjai tik moterį birbinti, dabar gali ir vyrą, anksčiau savo vaikus turėjai auklėti ir auginti - dabar juos bet kas galu be tavęs auginti ir auklėti, ankščiau tik vyras galėjo žvejoti-dabar lyčių lygybė-ir boba gali....

 • KAIMIETUKUI 2019 lapkričio mėn. 22 d. 02:36:33

  Tai gausime prisijungti prie Rusijos, nes pagal legendą, ,,laisvę Lietuvai atnešė žydelis Lansbergis. Jį išvarius, neliks laisvės!

 • Euras+ 2019 lapkričio mėn. 22 d. 02:33:21

  Noriu Lietuvos-Rusijos pilietybės, noriu važiuoti į Krymą gerti vodkės! Ech, norėti nedraudžiama, turėk tik pinigų.

 • Kauniškis 2019 lapkričio mėn. 20 d. 00:58:56

  Je,konstituciją gali paimti vaikams prieš miegą paskaityti vietoje pasakų.Kokia dar po velnių,konstitucija kai Briuselio direktyvos aukščiau visko,o kolonijoje galioja viršesni JAV įstatymai?Konstitucija ir lietuviški įstatymai reikalingi pilkai masei valdyti,o ne valstybės interesus ginti,beje buvusios valstybės.Ta šalis,kuri paniekina savo tradicijas,pamina didingą istoriją,pradeda kalbėti svetima kalba,švęsti svetimas šventes ir niekinti savo tautybę yra neverta gyventi savo šalyje kaip laisvi piliečiai.Matydami tą ir atsidžiaugti negalėdami priešai ploja katučių ir dalijasi grobį.Viskas gerai,bus referendumas,bus reikalingas rezultatas,bus daug naujų "investitorių",ir niekas tam nepasipriešins,nes lietuviai pasirinko tremtį ir vergo dalią.

 • Klpd. 2019 lapkričio mėn. 20 d. 00:46:21

  Čia kaip su stojimu į ES - balsuosime tol kol bus taip kaip nori didieji bondzos.:D).Konstitucija - užpakaliui nusivalyti?

 • Kadaise Seimas leido lietuvių tautybės piliečiams turėti dvigubą pilietybę 2019 lapkričio mėn. 19 d. 21:39:30

  Ir daug kas ją tuomet įsiteisino Tada sukilo lietuvių "draugai" lenkai, rusai, žydai ,apskundė KT , kad išskirta viena tauta..Įstatymas buvo panaikintas. Dabar neperseniausiai Seimas leido žydų tautybės LR piliečiams ir vėl išskirdamas vieną tautą,turėti dvigubą pilietybę.KT tyli, lietuviai neskundžia.Belieka priimti įstatymą ir lietuvių tautybės LR piliečiams suteikti teisę į dvigubą pilietybę. Gal žydeliai neapskūs???

 • Henke 2019 lapkričio mėn. 19 d. 21:13:19

  grįžk gyventi į Lietuvą ir gausi tą pilietybę, nereiks rengti jokių referendumų

 • Tik nebijokite, 2019 lapkričio mėn. 19 d. 20:54:46

  abramsai per 15 min. bus permesti nuo Belarusijos pasienio prieš riaušininkus, jei reiks.. čia Jums ne Maidanas ir ne Honkongas,

 • laisvas 2019 lapkričio mėn. 19 d. 20:35:42

  Mes ir vėl tarsime tvirtai, dvigubai pilietybei - NE.

 • KAIMIETUKAS 2019 lapkričio mėn. 19 d. 19:58:05

  O tai gal bus referendumas kad LIETUVA be zydeliu?

 • zm 2019 lapkričio mėn. 19 d. 19:48:55

  nusišikt jiems ant Konstitucijos, "meslaimėsim" ? matai kas darosi po kalbėk apie demokratijas, kas labiau prikumpęs valdžių, to ir galia jūs ką. mužikai, nesuprantate, mes geriau žinom. po dar drįskit makaronus apie "demokratijas" kada reikia taip,kada reikia anaip. įsitikinta galutinai, jokių apgaulių, sakykit tiesiu tekstu - kaip pasakysim, taip ir bus, MAUČ

 • Hmmmm 2019 lapkričio mėn. 19 d. 19:41:51

  Litwakai nerimauja?

 • K.L. 2019 lapkričio mėn. 19 d. 19:41:20

  Hostis humani generis ( lotyniškai reiškia „žmonijos priešą“) yra teisinis terminas , kilęs iš admiraliteto įstatymų . Prieš priimant tarptautinę viešąją teisę piratai ir vergai jau buvo pripažinti netekusiais teisinės apsaugos ir todėl su jais galėjo susidurti bet kuri tauta, net ta, kuri nebuvo tiesiogiai užpulta. Tas pats ir su Lietuva.Prieš jai suteikiant "nepriklausomybę" buvo pripažintas jos kaip valstybės statuso netekimas ir padarymas JAV kolonija.JAV valdo žydai,tai niekam ne paslaptis,o jie kolonijoje turi turto kurį reikia paimti.Žydų terminologija jiems Lietuva kaip savarankiška valstybė yra Hostis humani generis

 • Homofobų partinis suvažiavimas. 2019 lapkričio mėn. 19 d. 19:24:59

  ...

 • Prosenelis 2019 lapkričio mėn. 19 d. 19:18:02

  Paskaicius komentaruslabai juoktis pradiejau mano parasimas jau daug gyditoju atvedie Gyditi Karbauska ir jo pakalika tikiu kad tauta jos padarys sveika is atjungdama nuo lovio nes lovio kvapas ligas isigalvojimus kvailys nesa jau mazeu kaip metai liko kvalystiem.

 • Henke 2019 lapkričio mėn. 19 d. 19:16:14

  Planuoja tą referendumą ar Lietuvoje gyvenantys jos piliečiai? Nesupratau. Ką aš galiu pasakyt apie kitos šalies, kurioj negyvenu, reikalus? Ką ji gali p[asakyt apie Lietuvos reikalus, jei išLietuvos išlėkė prieš dešimtmečius?

 • Valdžia taip vadinama 2019 lapkričio mėn. 19 d. 19:12:32

  yra kenkėjas ir klausimas dėl 2 gubos reikalingas jiems , parazitams . Aš suprantu , jeigu tai būtų naudinga tautai ir tauta keltų klausima , tada taip.

 • Nereikia 2019 lapkričio mėn. 19 d. 19:05:24

  musu prievartauti,matot,kad zmones nenori dvigubos pilietybes,ja zmones gali rinktis,jei nori gyventi kitur ir vadintis lietuviu,reikia ne tik veliavele padikabint ,cepelinus isdivirt ir posma lietuviska padainuit,reikia kurti ,statyti Lietuva,ginti,ja puosti ir moketi mokescius,tsigi nurimkit

 • žemaitis 2019 lapkričio mėn. 19 d. 18:57:42

  Dėl viso pikto p.Pavilioni, planuokite ir trečią referendumą. O iki to Lukiškių aikštėje pastatykit Vytį - Lietuvos valstybės simbolį - tai viską atsipirks... Linkiu sėkmės.

 • Jonui Ramanauskui 2019 lapkričio mėn. 19 d. 18:45:12

  Kodėl taip žeminate JAV žvalgybą ir nuvertinate jos sugebėjimus?sakote čekistai valdo Lietuvą ir FTB ir CŽV štai jau 30 metų nesugeba jų surasti ir eliminuoti? Turbūt dėl to pas mus kertami miškai,įrengiami poligonai ir vežama karinė technika su NATO kariais kad JAV paniškai bijo "čekistų" valdžioje ir ruošiasi gintis????Cha cha cha....ačiū už nuotaikos praskaidrinimą šį tamsų antradienio vakarą cha cha dr.Ramanauskai (peliuko ausys ?) :))))

 • Dėmesio! 2019 lapkričio mėn. 19 d. 18:26:34

  Po kelių dienų Panevėžyje gauja lietuvių tautos nedraugų rengia pasityčiojimo iš mūsų šabašą. Jų tikslas – kurstyti antisemitizmą, todėl jie dergs mums ant galvų tol, kol mes leisime tai daryti.Panevėžyje, kažkada garbingo teatro scenoje, jau paruošta eilinė vėmalų dozė, kurią ruošiamasi ant mūsų galvų laistyti nuolatos. Įdomiausia tai, kad už mūsų, už pačių lietuvių pinigus, nes Panevėžio brūdą ir blūdą finansavo kultūros ministerija.Žiurėk, ir neišlaikys nuolatos pamazgomis laistomų lietuvių kantrybė… Tuomet nereikės ponioms kukliansky ir vanagaitėmis pačioms organizuoti figūrų pilstymą iš žemių, pasakoti pasakas apie grasinimus.Tuomet supuls visas maitvanagių būrys lesti mūsų, atvyks gastroliuojantys sionistai zurofai su visais kacais. Jie tyčiojasi iš mūsų rengdami dar vieną referendumą.Jeigu leisime įteisinti dvigubą pilietybę tai antisemitizmo provokatoriai tyčiosis amžinai.

 • Rinkėjas 2019 lapkričio mėn. 19 d. 18:19:25

  Povilionis jau visai nukvako, o Henkė turi suprasti, kad tauta yra prieš. Karbovskis nors su 0 mąstymu, bet žada toliau kvailioti. Čia gali būti tik tautos sprendimas.

 • Jokios dvigubos 2019 lapkričio mėn. 19 d. 18:07:05

  jokių žydų ,mums nereikia ...tai būtų visiškas galas.

 • Gražinkite klajokliams turtą 2019 lapkričio mėn. 19 d. 17:59:40

  Žydelis Pavilionis gerai įvaldė išrinktosios tautos priesakus ir žino kur vėjas pučia-jo tautiečiai klajokliai įsitaisę Izraelyje,JAV-kurių vien litvakų vos 200 000 -visi po karo dingo kažkur netyčia arba išvažiavo pagal "žydelių viza" iš TSRS po 1972 metų-tai bomba po Lietuvos pamatais ir kad pastatė kažkokią lietuvę -mišrūnę Henke mums visai neįdomu-dvigubos pilietybės įstatymas-tai visų pirma žydų turto legalizavimas Lietuvoje atbuline data-klajokliai nori turto kaip ir visose Pasaulio šalyse ir užsiiminėja gerai apmokamu reketu-na o kad Pavilionis skiriasi su žmona mums malonu-linkėjimai Pavilionio broliui aferistui ir motinai Pavilionienei kuri gyrėsi viešai kad miega su jaunis egiptiečiais.

 • rmqms 2019 lapkričio mėn. 19 d. 17:41:59

  daugiausiai suinteresuoti arijai nuo vidurzemio juros rytines pakrantes...vasaras leidzia budami lt o ziemas prie vidurzemio juros...

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar esate patenkinti pirmaisiais metais, nugyventais prezidentaujant G.Nausėdai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar vis dar mintyse eurus verčiate į litus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +14 C

+14 +16 C

 

+10 +12 C

 +19 +22 C

+18 +20 C

 

+16 +18 C

4 m/s

4-5 m/s

 

2-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1342 PLN - 4.4655
RUB - 80.0425 CHF - 1.0634
GBP - 0.8966 NOK - 10.6173

Nuorodos