respublika.lt

V.Čmilytė-Nielsen svarsto apie LVŽS teksiantį postą Seimo valdyboje - straipsnio komentarai:

 • Sanis 2020 lapkričio mėn. 24 d. 12:19:32

  Viktorija Viktorovna įdomiai pradėjo žaidimą Seime.Trys ėjimai žirgu ir davė šachą Karbauskiui. Bet nenumatė kad jos žirgas kertamas.Tai ar nėra nurodymo iš rytų kelti jovalą seime ir rėkti pasauliui, -žiūrėkit jie negeba demokratiškai tvarkytis?

  0 0
 • Pastatė valdžią, 2020 lapkričio mėn. 21 d. 09:08:03

  nuo kurios vemt verčia. Gal žalieji, tiek gavę pasitikėjimo iš tautos, renkit referendumą, klausimų aibė, kuriuos turėtų spręsti tauta, mes jumis pasitikėjome, jūs neturite ką prarasti, sukčiai atėmė viską. Tos mergos pridirbs tiek, kad greitai lietuvis Lietuvoj nenorės lietuviu vadintis, jau nekalbant apie jų valdomą valstybę. Alio, judėjimai, kur dingo patriotiška giesmė, ar ji tik į valdžią kopiant buvo reikalinga? Štai dėl ko jūsų palaikymas menkas - neaiškūs, garbėtroškos - totalus niekas po rinkimų. Pagal tai, kaip skelbėtės ką nudirbsite, dabar darbų nors kalnus versk, o jūs šiltai iki kitų rinkimų sėdot. Kur tie tūkstančiai klientų, Snore praradę tūkstančius, jums aiškiai pasako, kas jus apvogė, ir jums viskas gerai? Tai tada pinigai buvo nešvarūs, jeigu taip lengvai atiduodat. Kruvinu prakaitu uždirbtus lengvai netaškysi.

  8 1
 • >arvydui 2020 lapkričio mėn. 20 d. 20:30:57

  ar esi tikras, kad trąšas iš Rusijos įveža vien tik Karbauskis? Berods, tokių yra netoli dešimties, bet užkliūva tik jis vienas. Dėl Hitačio reaktorių tai daug kas balsavo prieš, nes niekas tiksliai taip ir nepasakė, nei kiek reaktorius kainuos, nei koks galingumas, nei kas tą elektrą pirks. Tai buvo siūlymas pirkti katę maiše. Tas pats ir su skalūnais. Domėjausi, iš kur bus imamas vanduo, kur bus dedamas grąžintas iš gręžinių panaudotas vanduo su chemikalų likučiais. Išvados pribloškė, kadangi ten būtų sunaudojama tūkstančiais kubinių metrų vandens. Nežinia, kas būtų likę iš Nemuno ir kas iš skalūnų išgavimo vietą supančių apylinkių. JAV skalūnai yra išgaunami beveik dykumose, Lietuvoje tokių vietų nėra.

  13 0
 • Na,gali maudytis Cmilyte, 2020 lapkričio mėn. 20 d. 20:20:27

  bet savo noru maudosi kanalizacijoje.Tai kvapas nedings. Nebent islamiste.......

  11 0
 • Na,gali maudytis Cmilyte, 2020 lapkričio mėn. 20 d. 20:18:17

  bet savo noru maudosi kanalizacijoje.Tai kvapas nedings. Nebent islamiste.......

  8 0
 • jei 2020 lapkričio mėn. 20 d. 20:08:34

  už valstiečius balsavusių 322 tūkst rinkėjų balsai nieko verti, kaip dabar įsivaizduoja valdantieji, tai gal tegu šitie rinkėjai pasirašo peticiją ir primena, kad jie nėra tas nulis. Negana, kad ir taip jau pajuokinot pasaulį savo "demokratiškais" veiksmais. Rusijos žiniasklaida net patikslino, kad seimo pirmininkė priklauso tam Liberalų sąjūdžiui, kurio buvęs pirmininkas E. Masiulis neatsargiai paėmė paskolą iš MG Baltik.

  13 0
 • Mokinukai 2020 lapkričio mėn. 20 d. 19:53:21

  nuotoliniu - mokosi. Seimūnams toks darbas - misija neįmanoma?

  0 6
 • Onutė 2020 lapkričio mėn. 20 d. 18:34:03

  Kur jūs visi Lietuvos pileičiai ,patriotai ,kodėl tylite,kai mažumą balsų gavę kagėbistų vaikai ir anūkai ,tyčiojasi iš Lietuvos rinkėjų,kodėl taip mažai palaikote žemdirbių valstiečių atstovaujamą seimo opozicinę frakciją ir leidžiate iš jos tyčiotis.Mano nuomone,kas dabar vyksta seime tai patyčios ir pajuoka,kai vos 13 seimo narių turinčios frakcijos sėdi valdžioje ir formuoja politiką,o laimėję daugiausia koncervatoriai ,matomai tik diktuoja ir laikosi tarsi nuošalyje ie svetimomis rankomis,,žarsto žarijas,,jeigu kas ,taisakys ,,mes čia nieko dėti,,Būtų idomu matyti ,daugiau pasisakančių sąžiningų šviesuolių ,Juozaičio,Radvilos,Gylio ir kitų nuomonių,juk kalbėti yra apie ką.

  16 0
 • Tokio žemo lygio 2020 lapkričio mėn. 20 d. 18:22:09

  seimo dar niekada nebuvo...Toks įspūdis, kad pririnko tatuiruotų ir neišsilavinusių padarų į kažkokią fiestą, o jie krykštauja ir dar įsivaizduoja jog yra to verti! Ponička, gana sukta ir nemandagi liberstų atstovė, kurie, kaip korupcijos šešėlio neatsikračiusi partija, mano nuomone, išvis neturėtų užimti jokių rimtų postų valstybės tarnyboje. Visi juk suprantame, kad atsikračius "paskolų brendžio dėžutėje" nešiotojo, iš esmės niekas nepasikeitė. O iki Ramūno, juos visus kartu sudėjus, toli jiems kaip iki mėnulio....

  24 0
 • Agota 2020 lapkričio mėn. 20 d. 18:06:36

  Manau ,kad Čmilytė jau parodė savo suktą būdą ,kai ją išrinkus seimo pirmininke,ji pasiskyrė sau pavaduotojais darbietį Mazuronį ir socialdemokratą ,vengdama teikti valstiečių kandidatę Norkienę,ir seimui ,matyt susitarus Norkienėes nepatvirtinus.nepateikė balsavimui Jaručio kandidatūros ,nors valstiečiai to prašė.Kolkas neaišku kas vadovaus antikorupcijos ir audito komitetams seime,nes visada tuos postus valdydavo didžiausia opozicinė frakcija,o dabartiniai valdantieji ,valstiečius nuo tų postų izoliuoja.Taigi iš pirmų dienų matome daug neteisybės ir aklo keršto,ignoruojant didžiausios opozicinės frakcijos narius seime.Naiji valdantieji ,mano nuomone,pasitikėjomo nekelia ir skaldo seimūnus ir tuo pačiu jų rinkėjus....

  18 0
 • Nuomonė 2020 lapkričio mėn. 20 d. 17:52:32

  Tai ka išsigandot ! Parodė jums vietą Karbauskis ! Ne ant to užsirovėt ! O galvojot jau nuo pat pradžių galėsit visus stumdyt kaip savo šachmatus !!

  27 1
 • Romas 2020 lapkričio mėn. 20 d. 17:22:34

  Pasiūlymas LVŽS visiems deputatams atsisakyti mandatų kaip ponas R. Karbauskis kitaip tų narkomanų partijų nesuvaldysi.

  19 3
 • deinis 2020 lapkričio mėn. 20 d. 17:19:58

  Netikiu ,kad Čmilytė pati nusprendė netvirtinti opozicijos narės į vice pirmininkės postą ,ar čia neturėjo įtakos senų liberalų pav.E.Gentvilo ,kiek pastebėda jis reiškiasi prieš valstiečius,gal dar kas nors ,bet tai neveda prie gerovės ,kai kas galvojo ateis TIE ,bus tvarka ,odabar nuo pirmų dienų matome kas dedasi seime ,taip kad be GIEROY nebeapsieiti.

  17 1
 • P.Cmilyte 2020 lapkričio mėn. 20 d. 15:54:53

  Valstietinikus rinkejasrinko(panele,daug daugiau,nei tave),todel jie mus atstovauja. Kol kas,pasiulymas Tamstai p. Karbauskio rinkejus gerbti.Tamsta,Cmilyte, esate is mazumos. Akivaizdu,statytine juodiems darbams . Stebime Tamstos ,kaip pirmokes mergytes vinguriavimus. Deja,jau raudona linija.

  39 1
 • senis 2020 lapkričio mėn. 20 d. 15:43:05

  seimas parodomasis, jis nieko nesprendzia. Cimilyte, turbut, gavo nurodyma is ES Kanceliarijos, nekvailioti. Nors viskas vyksta tik pagal kanceliarijos nurodymus, demokratijos imitacija butina testi. Kitaip, baudziauninkams gali kilti abejoniu ir del rinkimu teisetumo. Zmones balsavo uz valstiecius, o balsu skaiciuotojai isrinko konservus. Realiai, konservai surinko apie 5% balsuotoju balsu. Cia burzuazine demokratija. Viska valdo, sprendzia kas laimejo rinkimus 1% gyventoju, sprendzia pagal metropolijos nurodymus. Idomu, per kiek menesiu sitie debylai pakels rankas?

  31 2
 • aha 2020 lapkričio mėn. 20 d. 15:35:24

  tipo ta Nilsonė kažkam vadovauja.

  28 0
 • Cmilyte tik smulkme- masalas 2020 lapkričio mėn. 20 d. 15:24:23

  Ji savo kauke pamete jau pirmom dienom. Profesorius Glaveckas rimtai dave suprasti,kas yra kas. Cmil per silpna suprasti. Kur girdeta,kad daug% surinkusiai .p.Karbauskio partijai balsu.......pasiulo Cmilyte tai,kas nuo mazumos liko?!Tai politine etika?Taip prasideda darbas Lietuvai? Spjaudoma i veidus valstieciu rinkejams!

  45 1
 • Meta 2020 lapkričio mėn. 20 d. 15:11:18

  retorinis klausimas.Ar ,galimai, ponas santechnikas is Rusijos negalejo atsivezti kazkokios kompromituojancios medziagos del vieno ar kito ,,garbaus,,seimuno,kad taip greit Mazuroniukas itupe i silta vietele.Taigi daug archyviniu bylu buvo isvezta arba sunaikinta.O gal kur like nuorasai.Ir ka jis ten veike seime,kad sitas busimas ministras apsisprende per 15 sekundziu.Gal ir kure ,,grazu vaizdeli,,.Jeigu kalbant aplamai,tai gerai,kad is karto pasirode ko verti opozicijos partneriai.

  25 2
 • naši 2020 lapkričio mėn. 20 d. 14:59:19

  jei valstiečiai stūmė gyvatyną taikiu buldozeriu, tai naujieji nesibodėja važiuoti koviniu sovietiniu tanku per opoziciją

  32 1
 • ona 2020 lapkričio mėn. 20 d. 14:47:06

  p .Karbauskis stiprus zmogus per 4 me.tus graustas nesugraustas situ setonu dar isliko gyvas ,jam gyvam pami.kla pastatyti galima?? rinkti parasus ir tuos negadejus pastatyt i vieta .visi padesim!!!!!

  44 2
 • Labai 2020 lapkričio mėn. 20 d. 14:38:19

  si persona ,,non grata,,pakenke pati sau,taip sumenkindama pati save.Negerbdama kito zmogaus,nebusi pati gerbiama.Jau vien tai,kad ji ir taip turi gana namazai kabliuku ,tai dar pati juos sau dedasi.Diktatura baigesi ,kai Lietuva tapo nepriklausoma nuo tsrs,o gal siai seimierei dar vaidenasi ,kad ji galinga ir gali bet kaip tyciotis is jai nepatinkancio asmens.Slykstu,kokie sio seimo isrinktieji,tai parode pacios pirmosios seimo darbo dienos.O kas bus toliau- juk atejom su tokiais beviltiskais teiginiais apie lyciu klausimus,apie gerimus,apie santuokas ir kt.Sovietiniai palikuonys saukia -valio-mes laimejom. Bet kazin ar ilgam.

  37 1
 • arvydas 2020 lapkričio mėn. 20 d. 14:33:24

  Posovietinis okupacinis milijonierius, žemgrobis Karbauskis savo laiku, ne už dyką, už rusiškas trąšas, balsavo prieš Lietuvos stojimą į NATO, prieš Hitači reaktorių, prieš skalūnų dujas. Kremlinis milijonierius savo šeimą apgyvendino Ispanijoje, tvarkingai vygdo Kremliaus užduotis destabilizuoti padėtį Seime. Karbauskio neteisėtai įgyto turto baudžiamoji nacionalizacija. turėtų būti LR Seimo garbės reikalas.

  2 52
 • J 2020 lapkričio mėn. 20 d. 14:13:09

  Izuliai meluoja ir neraudonuoja atsirado ponia is mazumu surinke 13 mandatu o jauciasi kaip uabo bosas seimas tai rinkeju isrinkti taciau zinant kiek nusivylusiu zmoniu neina balsuot tai ir turim ka turim vaika nesuprate nei ka ta partija deklaruoja apie kokias vertybes ir isrinko todel tevai ir seneliai gales padekpt savo nesubrendusiom atzalom uz sia setoniska vyriausybe kuriai visai nesvarbu krikscioniskos vertybes ir garbina istvirkusius imtume pavyzdi is lenku kurie niekaip nepasiduoda ES kuri praradusi vertybes

  37 1
 • Reikejo galvot anksciau,ir 2020 lapkričio mėn. 20 d. 14:11:55

  tartis,tartis tartis.Nes dabar matom atskiru veikeju izvalgas,asmeniskumus,kurie neprimena nei darnos,nei bendros veiklos nri naujos produktyvios pradzios,kaip buvo zadeta. Pritariu politologui K .Girniui,del tokios pradzios geda abiems pusems,turi buti orientacija i ateiti,viltis irbprojektai,o svarbiausia suvalduti covid virusa.skaiciau latviskoj spaudoj,kad Europoj nuo covid 19 kas 17 SEKUNDZIU mirsta zmogus,jei taip,tai gana baisu

  23 0
 • Nuomonė 2020 lapkričio mėn. 20 d. 14:11:09

  Parenkit kas nors peticiją dėl opozicijos blokavimo Seime! Visgi už valstiečius balsavo 322 tūkst. rinkėjų! Negali viena Čmilytė viską ignoruoti! Kas vyksta???

  49 0
 • Balamutas 2020 lapkričio mėn. 20 d. 14:01:34

  Atsirado toks Karbauskis su savo kodla nuo plūgo ir, matote jam nepatinka liberalių konservatorių vierchų tvarka. Reikia nuolankai su džiaugsmu priimt strielkos nutarimus ir nesišakot.

  1 48
 • to NF 2020 lapkričio mėn. 20 d. 13:56:12

  Ne Karbauskis yra kaltas,kad seimo pirmoke dar neapsilusi net koju jau stumdo patyrusi politika,nes jis mat jai nepatinka.Mergele pasedejusi seime,ir kai kada visai nusisnekejusi dabar igavo valdzios /tik manau neilgai sie isrinktieji valdys,nes jie nesiskaito su zmonemis/ tauta labai gerai zino konservatoriu valdymo principus,ju uzmojus engti tauta ir nekreipti i ja jokio demesio ir tik tenkinti savo nepasotinamuma/pav.Gabrielio zemes sklypo pardavimas uz 1 eura/ Taigi si partija laiko tautiecius kvailais ir bukais.Saunuolis Karbauskis,,taigi ir toliau parodykit sios partijos moralini veida,nors mums jau labai daugeliui yra aiskus.O Karbauskio prasome,kad jis parodytu ta tikraji konservatoriu veida ne tik Lietuvai,bet is visai Europos sajungai.Sitoks elgesys yra slykstus,zeminantis dali Lietuvos tautos,taigi turi sulaukti atitinkamo ivertinimo

  49 1
 • Agnė 2020 lapkričio mėn. 20 d. 13:54:05

  Nu, nu, vargšė šita, gentvilo pastumdėlė. Šįkart perlenkė. Jau koktu nuo tų ’’demokratiškų” seimūnų. Dar sugebėjo ”apsiėsti’ virusu. Matyt iš didelio džaugsmo, kad pavyks ”suėsti’ Ramūną. Pranckietis juk žadėjo, kad daugiau Karbauskio pavardės negirdėsime.

  50 1
 • ... 2020 lapkričio mėn. 20 d. 13:45:03

  klastinga prigimtis , bet ji tik sraigtelis .

  43 0
 • rinkėja 2020 lapkričio mėn. 20 d. 13:40:03

  sakoma , jei nori pažinti vyrą ( moterį ) - ištekėk už jo. Jei nori pažint žmogų - duok jam valdžią... Mes rinkėjai norim darbo rezultatų , o jūsų stumdymąsis smėlio dėžėje , mums visai nesvarbu..Sėkmės darbuose

  26 2
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • BE PANIKOS - NEVERYGINĖ STATISTIKA: per šių metų sausio-rugsėjo mėnesius Lietuvoje mirė 29699 žmonės (pernai per tą patį laiką mirė 29017 žmonių), iš jų nuo kraujotakos sistemos ligos – 16137; nuo piktybinių navikų - 6070; kitos mirties priežastys - 2772; išorinės mirties priežastys - 1689; virškinimo sistemos ligos - 1548; kvėpavimo sistemos ligos - 859; infekcinės ir parazitinės ligos - 529; DĖL „COVID-19“ – 95 ŽMONĖS.
 • KORONAVIRUSAS: Lietuvoje nustatytas pirmas koronaviruso atvejis audinių ūkyje.nustatytas pirmas koronaviruso atvejis audinių ūkyje.
 • PERKA: sostinės savivaldybė perka 55 socialinius butus įvairiuose miesto rajonuose – 10 vieno kambario butų, 10 – dviejų, 10 – trijų ir 5 keturių kambarių butus.
 • EISMO ĮVYKIAI: praėjusią parą, lapkričio 25-ąją, Lietuvos keliuose policijos pareigūnai užregistravo 62 eismo įvykius, 7-iuose iš jų sužeisti 7 žmonės.
 • INDIJOJE: ketvirtadienio rytą prie Indijos pietinės pakrantės priartėjo didelis ciklonas, audra pražudė mažiausiai penkis žmonės, išvartė medžius bei elektros stulpus.

 • GALI SUTRIKTI: naktį iš ketvirtadienio į penktadienį gali kilti sutrikimų naudojantis Smart-ID ir mobiliuoju parašu.
 • PRATĘSĖ: Vokietija iki gruodžio 20 d. pratęsė dėl antrosios koronaviruso bangos įvestus karantino apribojimus.
 • SKAIČIAI: pasaulyje patvirtintų koronaviruso infekcijos (COVID-19) atvejų skaičius perkopė 60 mln., rodo agentūros AFP renkami oficialūs duomenys.
 • KARANTINAS: Liuksemburgo parlamentas pritarė priemonių kovoje su koronaviruso pandemija griežtinimui: nedidele balsų dauguma pritarta vyriausybės įstatymo projektui, numatančiam dalinio karantino įvedimą.
 • PAPROTESTAVO: Tarptautinę smurto prieš moteris dieną nuoga „Femen“ aktyvistė surengė protestą prie Ukrainos prezidentūros; ant jos kūno buvo užrašyta „Stambulo konvencija“.
 • DEGA: Alytaus rajono Panemuninkėlių kaime dega vilkikas su dujų cisterna.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar pritariate muziejų ir galerijų atidarymui?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar dėl pandemijos pasikeis Jūsų išlaidos kalėdinėms dovanoms?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

0 +1 C

+1 +3 C

 

-1 0 C

 +2 +3 C

+4 +7 C

 

 +2 +4 C

0-5 m/s

0-5 m/s

 

0-4 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.1890 PLN - 4.4679
RUB - 90.0123 CHF - 1.0835
GBP - 0.8913 NOK - 10.5488

Nuorodos