respublika.lt

Valdžios referendumą apmokėsime visi - straipsnio komentarai:

 • zm 2019 gegužės mėn. 02 d. 13:36:09

  Ne išsaugojimo o depilietizavimo, sąvokos nuvertinimo, neatsakomybės ir kiršinimo "europinių" ir atseit kitokių lietuvių. Iš esmės toks referendumo klausimo formulavimas yra diskriminacinis, neteisėtas. Nedalyvaukit.

  0 0
 • Aukštaitis 2019 balandžio mėn. 28 d. 16:09:30

  Lietuviai iš Karaliaučiaus, Gudijos, Ukrainos negalės gauti Lietuvos pilietybės, tuomet ir aš prieš dviguba pilietybė...

  0 0
 • Makalyne 2019 balandžio mėn. 26 d. 22:22:54

  Ar tikrai ponai ir ponios nesuprantate, kad Lietuvos zeme buvo iskeista I Europos Sajungos pilietybe uz ES teikiamas teises ir privilegijas!!!! Dabar "viengubiniai" Lietuvos pilieciai spres likima "dvigubiniu" Lietuvos pilieciu, o tikslas vientintelis - isvalyti Lietuva nuo lietuviu. Bet ponai ir ponios, ta lietuviu naikinima galesite atlikti savo rankomis -- tai bus jums didele garbe ir svente.

  0 0
 • Adomas 2019 balandžio mėn. 26 d. 10:46:57

  Atrodo, kad daug kam Lietuvoje , skirtingai nei žydams Izraelyje, nesinori jog Lietuva turėtų daugiau galvojančių ,o ne tik bijančių lietuvių!

  0 0
 • NERNGIAM 2019 balandžio mėn. 25 d. 16:23:09

  REFERENDUMU-BLOGAI.rENGIAM-VEL BLOGAI.vISI IR VISADA REFERENDUMAI YRA APMOKAMI.jUK DALIS LIETUVIU NORI SIO REFERENDUMO,NORI PILIETYBES.sIE STRP.PROVOKUOJAMI.jEI TAIP RASYTU KONSERVAT.,SUPRASCIAU,O DABAR NE.

  0 0
 • Karbauskas 2019 balandžio mėn. 25 d. 13:37:18

  Gali grysti iBerselona seimai nupirktos pylis priimti svetima pylietybe ir gyventi išdavikai tenai vieta bet jam kvepe lietuviski milijonai ir lietuviski tūkstančiai ektaru LANZBERGIS žeme parskraidino i Vylniu bet i useni išdavikas nuskradynti ne sugebies tauta ne leis du sunkus grimzdalai Karbauskas ir Skvernelis kurie paskandins valstiečius.

  0 0
 • Visiskai ne daug 2019 balandžio mėn. 25 d. 13:27:50

  INternete apiblukuotas Skvernelio pasisakymas maždaug apie dešimt milijuonu dvigubos pilietybės referendiumas ir prezidento rinkimai klausimėlis kokį gers būvį vargšams už dešimt milijuonu galima suteikti ir kiek darbininku gautų darbą pastatytoje gamykloje už tokia suma???? Ir ar galima rinkti i prezidentus tokį Šeimininką kaip Skvernelis ir tokį seima kokį turime dabar Juozaiti prizadiejo naujus rinkimus ir nauja konstitucinį teismą padaryti generaline tvarka gal visi už Juozaiti balsuokime aš tik už jigb

  0 0
 • senis 2019 balandžio mėn. 25 d. 12:29:45

  sendien, per LRT radija, Navaitis labai stengesi Karbauskiui isaiskinti, kodel tas referendumas zalingas Lietuvai ir cia gyvenantiems lietuviams. Mano nuomone, net ir arklys, tokius Navaicio teiginius privalejo suprasti, jis deste labai suprantamai, isdeste visas aplinkybes. Karbauskis nenorejo suprasti, atrode labai kvailai. Turbut, del savo seimyneles, gyvenancios Barselonoje, stengiasi. Jokiu suprantamu argumentu, kam reikalingas tas referendumas, Karbauskis nepateike. Vienas, pokalbyje dalyvaves JAV agentas, tiesiai sviesiai pareiske: daug Amerikos lietuviu noretu grizti i Lietuva, kai tik sioje Lietuvoje, bus geros gyvenimo salygos. Jus, atseit, kurkite Lietuva, padarykite cia roju, tada mes grisime. Tie pedikai mus laiko arkliais. Jie visada skuba ant gatavo. Nei vienas is tu galviju, iskaitant Henke, nemoka uz savo cia paliktu vaiku moksla, uz mokamas ju tevams seneliams pensijas. Jiems tik jus arkliukai, duokite, duokite, duokite. Man tokiu islaikytiniu nereikia.

  0 0
 • kaunietis 2019 balandžio mėn. 25 d. 12:25:01

  o tie dvigubi piliečiai mokesčius mokės abiems šalims ,ar tik vienai iš jų.?jeigu abiems ,tada aš už dvigubą pilietybę .Gali būti netgi triguba.

  0 0
 • Dainius 2019 balandžio mėn. 25 d. 10:10:20

  LR Konstitucijos 12-o straipsnio 1-ma dalis:LR pilietis, gimęs Lietuvoje, ir gyvenantis kitoje valstybėje, gali įgyti ir kitos valstybės pilietybę(...) .Pagal šį teiginį, kad „Lietuvos Respublikos pilietybė įgyjama gimstant…“, gimusiems Lietuvoje negali būti atimta LR pilietybė prie jokių aplinkybių, kadangi šioji teisinė nuostata yra įtvirtinta aukščiausiame LR įstatyme – Konstitucijoje. Joks įstatymas, joks valdininkas niekada prie jokių aplinkybių negali veikti prieš Konstituciją ir jos nuostatas, nes prisiekia Konstitucijai.Ne prigimtinės pilietybės išsaugojimas, o NERIBOTAS DVIEJŲ PILIETYBIŲ ĮTEISINIMAS veda į ČIA GIMUSIŲ NUOSAVYBĖS TEISIŲ PERĖMIMĄ. To siekia valdantieji,referendumo pagalba norintys pakeisti Konstituciją ir įteisinti dvigubą pilietybę.Čia gyvenantys neteks savo pirmumo teisės užvaldyti turtą.Čia parašiau glaustai-protingas supras,o kitokia nuomonė man yra neįdomi.

  0 0
 • Patikslinimas 2019 balandžio mėn. 25 d. 06:21:27

  Apmokės Lietuvoje gyvenantys patriotai ne tik referendumą, bet ir ateityje visus pakeltus mokesčius dėl užsieniečių balsavimo rezultatų...

  0 0
 • Kažin 2019 balandžio mėn. 24 d. 21:42:56

  ar čia nepanašus atvejis kai vyras prisiektų priklausomybę dvejoms moterims....

  0 0
 • Viktorija 2019 balandžio mėn. 24 d. 19:36:09

  Isvykusiems gyventi ir dirbti i uzsienius niekas nedraudzia grizti i Lietuva. Is ju tik bus atimta balsavimo teise. Ir tai yra teisinga, nes negyvendamas Lietuvoje, nemokedamas jai mokesciu negali spresti kaip turi gyventi tie, kurie cia liko. Dvigubai pilietybei - NE!

  0 0
 • Vardas 2019 balandžio mėn. 24 d. 19:20:41

  Niekas realiai netiki, kad uz 230000 EuroRubliu galima parduoti Lietuva Europos Socialistiniu Respubliku Sajungai kaip kosmopolitinius Pedaliskus Europiecius, tik suinteresuota mankurtine lietuviu emigrantu vadovybe uzsienyje. Ar lietuviai per 29 metus Priklausomybes ir 15 metu Europos Socialistiniu Respubliku Sajungoje tapo kosmopolitiniais Pedaliskais Europieciais kuriems i Lietuvos pilietybe, Lietuviu tautybe nusispjauti parodys referendumo rezultatai.

  0 0
 • Kai parduoda Lietuvos žemes svetimšaliams,pilietybė tampa bevertė, 2019 balandžio mėn. 24 d. 17:27:52

  Jei žmones privertė emigruoti,tai pilietybė yra,tik pasityčiojimas.

  0 0
 • Angelė 2019 balandžio mėn. 24 d. 17:11:56

  Labai noriu įsidarbinti rinkimų kompanijoje.Kur kreiptis?Gal gausiu vieną kartą daugiau,nei per metus būnant pensijoje..Kuris nori į prezidentus padėkite,gausit mano balsą.

  0 0
 • Dvigubai pilietybei 2019 balandžio mėn. 24 d. 17:00:24

  NE! NE! NE! NE! NE!.......................................................................

  0 0
 • Manau 2019 balandžio mėn. 24 d. 16:32:47

  kad dauguma balsuos pries vien is pavydo kurio kiekvienas turim sociai

  0 0
 • laisvas 2019 balandžio mėn. 24 d. 14:48:32

  Dvigubai pilietybei - NE.

  0 0
 • kažkoks kenkėjas 2019 balandžio mėn. 24 d. 14:43:44

  proto bokštai paaiškinkit, kodėl valdžia taip nori nors ant popieriaus parodyti, kad lietuvių daugiau, nei trys milijonai, kai tiems emigrantams ir ta valdžia ir pati Lietuva DZIN

  0 0
 • Bežemis 2019 balandžio mėn. 24 d. 14:05:55

  Ankstesnės valdžios vis mėgdavo kartoti, kad demokratija gerai, nesvarbu kiek ji bekainuotų, bet kai atėjo valstiečiai ir pradėjo tą demokratiją iš tiesų gryninti, sukilo visos tą demokratija garbinančios jėgos.Dabar ji jau pasidarė blogis, nes kažkur yra jau brangiau surengti vieną ar kitą referendumą.Kai pagalvoji, tokia šalis kaip Šveicariją susiginčijus dėl kurios nors gatvės pavadinimo pakeitimo gali skelbti referendumą surin kus nedidelį visai kiekį parašų.Toje pačioje Šveicarijoje iki šiol yra toks klubas, kur stovi Lenino biustas, ten susirenka jaunimas pasilinksminti, padainuoti, bet niekam tas biustas neužklūva,tik retkarčiais būna policijos reidai iškant narkotikų pardavėjų.Ir jiems visiškai nerūpi kad stovi visiškai svetimos šalies revoliucijos vado biustas.O pas mus toks Paleckis, kurio tėvas toje Šveicarijoje lankėsi,sėdi be teismo ir be jokių kaltinimų pateikimo vien už tai ,kad sukūrė Partiją "Liaudies frontas"Pas mus demokratija ti parodomoji.Muns iki jos kaip iki Mė

  0 0
 • Vida 2019 balandžio mėn. 24 d. 12:25:26

  Referendumas- tautos valios atsiklausimas. Tai ko čia dabar putojame, juk valdžia prašo tautos pasisakyti šiuo jai taip svarbiu klausimu. Amžinas nepasitenkinimas ir niurzgimas, tai gal norime, kad vyktų atskiras referendumas, kuris kainuotų daug brangiau, ar kad valdžia dvigubos pilietybės klausimą išspręstų pati?

  0 0
 • Senis pensininkas 2019 balandžio mėn. 24 d. 11:06:51

  Lietuvos valdžiažmogiai yra tiesiog atviri savo tautiečių mulkintojai ir išnaudotojai.Jie tai daro tiesiog grubiai nesiskaitydami su mokesčių mokėtojais ir juos apiplėšinėja tiesiog dienos metu.LIETUVOS ŽMONĖS yra tiek sudebilėję ,kad leidžiasi mulkinami visokiais referendumais,eurorinkimais ir t,t.Eurorinkimai tokiai Lietuvėlei absoliučiai nereikalingi,nes ten nori papulti visi LIETUVOS PONAI.

  0 0
 • to internete 2019 balandžio mėn. 24 d. 10:37:43

  nu juo tas tavo rasytojas papuoles i valdzia greit tvarka yves,i valdzia sukis koncervus...juk sajudije kas buvo,ogi esami koncervai ir rasytojas...jis koncervu viltis...gal jie ji ir stumia patyliukais i sosta...

  0 0
 • to visu... 2019 balandžio mėn. 24 d. 10:28:42

  nu kaip tik isvyko visokie perejunai ir runkeliai, o liko tikri lituviai! normalus inteligentas nekeis juk gero darbo lt i purvina darba uzsienyje...ir nereikia jums vaidint labai kietu pasikelusiu,esat ten eiliniai imigrantai juodadarbiai...

  0 0
 • To Kingdom 2019 balandžio mėn. 24 d. 09:11:40

  Sėdit užsieniuose ir sėdėkit. Savo valdžią galime išsirinkti ir be jūsų. Tai ko mes nerinktume mums išrenkate jūs balsuodami užsienyje ir paštu.

  0 0
 • Kingdom 2019 balandžio mėn. 24 d. 09:07:29

  Jums lietuviams vis negerai verkiat ir verkiat vis pinigus skaiciuojate.O kas renkia tokia valdzia jau 30 metu jus patys!!!Nu tegu buna dvyguba pilietybe,emigrantai grizines,lietuvisku saknu turintys zmones i Lietuva vazines.......,bet lietuviskas runkelio charakteris ne toks,jus gi pavydus,jei zmones turi uzsieniyje pinigu jums pavydas ima!Ne dvygubai pilietybei sako runkelis,pats neturi skatiko,ir nori ,kad kitas gyventu biednai,o kas isvare emigrantus i uzsieni jus patys isrinke tokias valdzias!

  0 0
 • Nu jo 2019 balandžio mėn. 24 d. 08:00:17

  Ta dviguba pilietybe reikalinga zydams, nes dar ne visa turta pasieme, graziai pavadine “atgavom”... Kas uz tai pazadeta musu valdzigyviams? Niekas nepasakys...

  0 0
 • Internete 2019 balandžio mėn. 24 d. 07:31:56

  Buvo apipublikota kad referendiumas dvigubai pilietybie ir prezidentu rinkimamsSkvernelio nomonie kainos maždaug dešimt milijuonu už dešimt milijuonu skurstančių būvį galima padaryti žymiai geresniu kyla klausimas? Ar tautai reikalynga tuokia valdžia kuri už tautos pinigus veržėsi i prezidentus ir dviguba pilietybie Juozaitis aiskiai pasakie kad tauta ji išrinkus turies viską perrinkti seima vireusybe ir visus ne tikusios minystrus tautai stogu nereikia ir įteisintų vagiu kurie ją įstumia i skurdą taipogi tauta ne turi balsoti už dviguba pilietybe ir nerinkti prezidento iš pirmos eilutes tai ne tautos prezidentai tai vagiu ir pidarastu gaujos stogai kurie jiems labai reikalyngi kad tęstųsi tas baisus bardakas kokį turime dabar.

  0 0
 • tiek>prinokusiam :))) 2019 balandžio mėn. 23 d. 21:10:47

  ir pats prie tų aršiųjų miglą pūti,nieko doro nepasakydamas .Tai kad tie tavo minimi "ponuliai" anų ponulių jau senai pripažinti "ne tais" ...Šitie ,panašu , dar sąžinės turi .Karbauskis net tautinius rūbelius sumastė mažiesiems lietuviukams ,vnž - visokių tų ponulių priviso ,teks atsirinkt.

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar jūsų kaimynai vis dar rūko balkonuose?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar šiuo metu gyvenate fiziškai aktyvų gyvenimą?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-1 +1 C

 -1 +1 C

 

 -4 -3 C

0 +2 C

 0 +2 C

 

   -2  0 C  

2-7 m/s

  0-4 m/s

 

0-2 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.2152 PLN - 4.5409
RUB - 91.6732 CHF - 1.0772
GBP - 0.8880 NOK - 10.3478

Nuorodos