respublika.lt

Valdžia užsakė, ką skelbti apie COVID-19 - straipsnio komentarai:

 • Rudiz 2020 gruodžio mėn. 06 d. 20:54:50

  Kodel ir kokiu asmenu, š* suvyniotas i sviesto pakuote buvo patvirtintas kaip sviestas? Patariu paziureti: (Reklamos nespausdiname.)

  1 0
 • Rudiz 2020 gruodžio mėn. 06 d. 20:51:07

  Atrodo, kad visas "tikslusis" testavimas buvo 97% netikslus. Kazi kas ses i kalejima? https://cormandrostenreview.com/retraction-request-letter-to-eurosurveillance-editorial-board/

  1 0
 • Nija 2020 gruodžio mėn. 04 d. 10:11:17

  Sveiki, kodėl tuomet po kiekvienų Vakaro žinių žmonėms darosi vis baisiau? Kodėl tie skaičiai apie covid susirgimų ir mirčių augimą pateikiami be bendro konteksto? Žmonės serga ir kitomis ligomis. Antai, statistikos duomenimis virš mln. Lietuvos gyventohų serga įvairiomis lėtinėmis ligomis. Berods 2018 m. iš viso mirė apie 40 tūkst. gyventojų, t,y, vidutiniškai apie 3,3 tūkst. per mėnesį. Pusė mirčių buvo nuo kraujotakos ligų. Jei skelbiate mirtingumą nuo covid, tai šalia skelbkite ir mirtingumą nuo kitų ligų. Juo labiau, kad ir testai turi paklaidą, pasak kai kurių specialistų ji gali siekti net 30 proc. į didesnę pusę. Tai reiškia, kad nueisi testuotis su gripu, o išeisi jau su covid, nes testas nustato tam tikrą sveikatos nukrypimą ir iš karto priskiria covid. Taip iškraipoma statistika ir gilinama panika. O ką jau kalbėti apie taip vadinamus besimptomius atvejus. Kas per anekdotas? Visos ligos nustatomos būtent pagal tam tikrus simptomus... Trumpiau tariant, pasigendu tikrų žinių.

  16 0
 • Klausimas kas cia vyksta 2020 gruodžio mėn. 04 d. 00:43:32

  Ne nu rimtai ar jie deb..lai visiski ziurekit Lryto antraste pati pirma naujiena dabar - 'Lietuvoje laidojimo namai jau pritrūko vietos šaldytuvuose, krematoriume tenka laukti eilėse: kartais nelieka kam palaidoti' ir komentaras po ta naujiena viska pasakantis: Būnu namie, bet vakar kaip tik teko pervažiuot skersai visą Kauną ir pravažiuodama net 3 laidojimo namus, turinčius po 2 ir daugiau sales, dar atkreipiau dėmesį, kad stovi tušti, gteta nei vienos mašinos.

  13 0
 • Uzburtas ratas 2020 gruodžio mėn. 04 d. 00:08:12

  nori , kad visi sedetu 'pajungti' prie fake naujienu TV, taip pat kompu Portalu papirktu, kai sedi savo karantine namie kas belieka, kaip kimsti i galva tas propagandas ir Covid Fasizmus, kai avinas 1000 kart isgirsta kokia nesamone jis nori nenori tiki kad apskritimas yra kvadratas. Stebina kaip greitai musu valdzia parsidave, gal tikrai tiesa sake, kad Lietuvoj sektantai Opus Dei paeme virsu?

  15 0
 • Zmones, 2020 gruodžio mėn. 04 d. 00:01:21

  prisiminkite kas dabar kelia panika, kas ka reklamuoja, kas skleidzia baime susiskaldyma ir panika, taip pat, kas liepia antsnukius nesiot kai oro maziau 20 proc gauni, kai atsinaujina po tu kaukiu astmos vaikams, bei kai isberia veida. taip pat, kai vargsas pensininkas , bijodamas gauti bauda ta pacia kauke vis naudoja, dar ir su ivairiais pinigais ir siaip kisenese nesvariose laikes, ar jus isivaizduojat, kiek vien nuo to padides bakteriniu visokiu susirgimu, ar nesuprantat kad cia vyksta patycios?

  14 0
 • senstantis 2020 gruodžio mėn. 03 d. 22:19:52

  kaži kodėl staiga prisiminiau seną filmą apie Tadą Blindą ir aukštą pušį Žemaitijoje. Įdomu, ar dar užteks pušų rimtiems reikalams po ikėjinių bebrų siautėjimo?...

  9 0
 • 2 melo banga 2020 gruodžio mėn. 03 d. 21:22:43

  Sporto klubai uzdaryti tycia, jie nieko bendro su uzsikretimais neturi... Taip, kazkaip demonizuojamas sportas ir tiek, daug nori, kad zmones butu silpnais imunitetais ir kad pultu virusai ir sakytu: Va matot taigi reikia vakcinu!!! kito kelio tipo nera. Nes, apribojimas nieko bendro su uzsikretimais neturi, nes jeigu kazkas kalba apie hantelius, kad kazkas juos paims uzsikretes ir uzkres kita , tai nevisai taip, nes tada per grynus pinigus, jau visa Lietuva butu uzsikretusi, per degalines slanga, tikrai po kiekvieno vairuotojo, niekas nedizenfekuoja, viesuju tualetu po kiekvieno irgi nedizenfekuoja prekybos centruose, cia galima ir toliau vardint, bet, kad tai daroma TYCIA tai faktas.

  26 0
 • praeivis 2020 gruodžio mėn. 03 d. 20:22:04

  Pagal korona ivardinamus simptomus, aš ją sergu vos ne kiekvieną peršalimu ir virusinių susirgimų sezoną, jau 40 m. dažniausiai lengvai, bet buvo ir sunkesniu atveju. Kai tik prasideda kokia virusinė sloga, visada netenku uoslės ir kvapo (beje, tai jau šimtmetį žinomas slogos simptomas), jei persalu ir gerkle, prasideda laringitas, ko pasekoje sunku nuryti, atsiranda dusulys, jei pereina į bronchus, pradedu kosėti ir t.t., visus šiuos džiaugsmus, dar lydi ir temperatūra, kaulų, raumenų skausmas, silpnumas. Visi šie simptomai iki koronos testo atradimo buvo vadinami ūmine viršutinių kvėpavimo takų virusine infekcija, ir niekas dėl jų jokių pandemiju neskelbė.

  42 0
 • Memento mori 2020 gruodžio mėn. 03 d. 19:24:39

  Teisybė parašyta. Dabar parašykite priežastį - dėl ko ta informacija taip gvoltom skleidžiama? Kodėl ankstesniais metais per virusų ir gripo sezonus neliepė dėvėti kaukes, neuždarinėdavo viešųjų vietų ir nebuvo kitokios kontrolės?!!!!!??

  36 1
 • A 2020 gruodžio mėn. 03 d. 19:14:50

  Pas mus nera tikros informacijos nes viskas meluojama,o ta uzsako tam tikros valdzios nusikalstamos grupuotes.

  29 1
 • j 2020 gruodžio mėn. 03 d. 19:12:31

  sirgau kai dar nebuvo jokiu "koroniu" su visais simptomais ir ka ? nei gydytojai nei seseles nenaudojo nei jokiu namordnyku nei kele panika - imk antivirusiniu ir gydykis. ir nebuvo jokio noro kazkur valkiotis be reikalo o ir su reikalu nesinorejo 2 dienas. ir visi sveiki ir gyvi po savaites. o uz panikos skleidima kiek zinau yra straipsnis, tai gal veryga su ponu mentu reiktu i teisma o ne bobutes pamiskese be namordnyku gaudyt ?

  28 0
 • o-o 2020 gruodžio mėn. 03 d. 18:46:44

  Šalelė pasmerkta,parduota ir išvogta

  35 0
 • nu ka 2020 gruodžio mėn. 03 d. 18:18:23

  va ir aisku kaip viskas yra - grynas pizdiozas ir propaganda

  14 0
 • Nuomone 2020 gruodžio mėn. 03 d. 18:01:13

  Anksčiau juokdavausi iš tikinciuju visokiais visuomenės valdymo ir reguliavimo planais, iš neva egzistuojančios jegos, aukštesnės nei valstybių vyriausybės. Dabar nebesijuokiu. Yra ištisas mokslas, kaip atpažinti tikras žinias nuo netikrų, nuo melo, propogandos, informacinių atakų. Vienas iš esminių momentu yra tas, kad kiekviena tikra, nemelaginga žinia, turi turėti natūralaus slopimo efektą. Jeigu slopimo nėra, reiškia ji sužadinama dirbtinai. Mano nuomone, dėl kovido mes turime kryptingai valdoma informacine ataka, ne LT turiu omenyje, viskas iš daug aukščiau.

  37 0
 • Skelbiamas pavojus! 2020 gruodžio mėn. 03 d. 17:33:01

  Žmonėms poliklinikose, atėjusiems pasitikrinti sveikatos, jau apgaule brukamas sutikimas skiepytis su corona-19 viruso (tai įvardijama kaip „invazinė procedūra“).Pvz., žmogui, atėjusiam pas vidaus ligų gydytoją, iš pradžių pakišamas toks sutikimas skiepytis nuo koronos. Matyt, kad daugelis jį pasirašo neperskaitę. Seimo nario Valkiūno padėjėja Nendrė Černiauskienė: ''.., kiek žinau, jau yra keičiamas Darbo kodeksas, kuris tokį vakcinavimą padarytu neišvengiamu“.Pagal tokį sumanymą, žmogus, kuris atsisakytų pasiskiepyti, automatiškai netektų darbo, nes jis tokiu atveju neva „sukeltų grėsmę aplinkiniams“. Tiesa, visiškai neaišku, kaip jis galėtų kelti tokią grėsmę tiems, kurie jau pasiskiepiję, ir nėva yra „saugūs“ nuo covido.Saugokime save, ir nesileiskime tapti farmacijos kompanijų avelėmis, siekiančiomis ne mūsų sveikatos, o pelno josios sąskaita.

  43 1
 • As 2020 gruodžio mėn. 03 d. 16:14:42

  Bet baisiausia kad uz musu paciu pinigus,mums to visiskai nenorint,mums taip nachaliskai plauna smegenis.Bet dar baisiau kai suvedi viska i visuma ir tada supranti kad lietuvoj ir neber kam daugiau kovoti pries visa ta nusikalstamuma kaip tik tiem keliem didvyriam ir tam vienam dienrasciui i kuri dabar ir rasau,nes lietuvoj ne avinai bet uz tuos jiem numetamus grasius parsidave.O lietuvele tai nedidele ir didzioji jau dauguma smirda tvartu(cia as apie moralini puvima )LINKSMU,GERU,SVEIKU,PROTINGU KALEDU su jums artimais,brangiais,mylimais ir gerbiamais zmonemis.

  47 0
 • Nuomonė 2020 gruodžio mėn. 03 d. 15:17:20

  Ira tai normalų?:)

  3 3
 • senis 2020 gruodžio mėn. 03 d. 15:10:48

  4 metus taip vadinama ziniasklaida eda JAV prezidenta Trampa. Yra galimybe, kad sues. Lietuvoje visa ziniasklaida nupirkta Soroso. Gerai, kad nors Respublika laikosi. Baisu, kai is kiekvieno utiugo lenda pavilioniai, kasciunai, laurinaviciai, anusauskai ir kitos pigios politines prostitutes.

  47 0
 • Svarbu, ir tokiu atveju vis daugeja 2020 gruodžio mėn. 03 d. 15:06:44

  Kiek imu pastebėti - kaukės šiandien ima rodyti priklausymą tam tikrai politinei grupei ar partijai. Hmm... iš paskos, matyt, slinks eurobabkė? Va čia ir yra toji vinis, kuri sminga į nuoširdų “saugumo ir sveikatos” balioną. Šiandien susipažinau su berniuku, kuriam kaukės nešiojimas mokykloje aktyvavo seniai praėjusią astmą - vaikas nebegali kalbėti ir serga daug sunkiau, nei 99% covidoisterikų. Kaip įtikinti jo mamą kaukių gerumu? Bingo! Išsityčioti iš jos per visus įmanomus eterius. Tai rodys nuoširdų rūpestį jos vaiku ir Lietuva, ir bbž kokiu šalies saugumu.

  44 1
 • :( 2020 gruodžio mėn. 03 d. 15:04:54

  Anksčiau visi buvo lygūs, bet vieni kažkiek lygesni už kitus. Šiandien gi - visi vienodai žmonės, bet vieni biški labiau žmonės, nei kiti. Va tokia turėtų būti pagrindinė tema konferencijos, kuriai nenoriu daryti reklamos. Apie skiepus ir toliau jums parašys žiniasklaida. Ir toliau stebėsis, kodėl jais netikite. Tikriausiai čia labai tinka Reagano frazė: "nėra baisesnės dienos, nei toji, kai pas tave ateina valstybė su pasiūlymu tau padėti". Va tada ateina metas kaukėms.

  33 0
 • Super is Jurgos Lago fb 2020 gruodžio mėn. 03 d. 15:02:27

  Apie skiepus. Po vakarykščio mano posto FB, gavau net tris laiškus iš įvairių žiniasklaidos atstovų - vienas itin įdomus, anoniminis, kur žurnalistas rašo apie savo veiklos virtuvę. ...Kad išsilaikytume mes turime gąsdinti, turime kurti dėmesį patraukiantį turinį, turime suktis. Verslas mums moka už reklamą, bet verslas nebėra jėga šiandien, nes pagrindinis užsakovas - valstybė. Netekę valdiškų pinigų, užsilenksime... . Tai, bitute pilkoji, kokia jūs esate žiniasklaida? Privati? Tai jeigu man madas diktuotų valdininkai, kokius aš kurčiau papuošalus? ???? Ar aš dar galėčiau vadintis "laisva ir nepriklausoma menininke” (dauguma kurių, beje, irgi yra priklausomi ir maitinami valstybės)? Ir ne todėl, kad geriausi.

  33 0
 • nenustebkite 2020 gruodžio mėn. 03 d. 15:01:09

  kad po skiepu prasides kad kai kurie virs zombiais, kaip filmuose. nes sitas 'mirtinas virusas' tai visiems atbukusiems jau limpa ir viskas ok.

  33 3
 • Tai koncervatai piderlibams 2020 gruodžio mėn. 03 d. 13:41:49

  Tinka veryga , o loti tai lojo ištisus metus , tai galėtų padugnės savo savo ministrą statyti ir tas galėtų naujus apstatymus ir suvaržymus taikyti laiudžiai , jie privalo būti nekenčiami dar labiau už žaliūkus , kurie apsimetė gelbėtojais , bet susidėjo su koncervata .

  14 3
 • Salin globalistu diktatura 2020 gruodžio mėn. 03 d. 13:37:29

  Parsidavusi "valdzia" nepalieka zmonems kitos iseities, kaip tik eiti i gatves ir kovoti pries vykstanti masini zmoniu genocida... Beje atsisakykite visu masinio durninimo priemoniu, tokiu kaip delfi, l.rytas, masiniu zombinimo televiziju ir t.t. Vakaru salyse zmones jau atsibunda ir kyla i kova, pries korporacijoms parsidavusius isverstaskurius valdzioje.

  46 0
 • Kirstuke 2020 gruodžio mėn. 03 d. 13:15:04

  Esame krikščionys. Aš nesu praktikuojanti katalike.Anksciau čia po vienu straipsniu smarkiai"susipliekeme " Bet sužinojau kas ta dzendzibre , pasirodo lietuviškai imbieras. Nuoširdžiai parašiau, kaip isgyvenau kosulio priepolius ir paniką.. Aš kalbu ( nebijau prisipažinti tik vieną malda - Teve mūsų. Ir kataloniskai moku) Yra žodžiai Kasdieninės mūsų duonos... Man tikrai padėjo, duonos smulkių gabaliukų kramtymas. Kas žino, kas padėjo..... Artėja Kalėdos. Graži šventė. Pas mus Kalėdų naktis vadinama Geroji naktis... Būkime sveiki.

  15 0
 • senis 2020 gruodžio mėn. 03 d. 12:39:38

  4 metus taip vadinama ziniasklaida eda JAV prezidenta Trampa. Yra galimybe, kad sues. Lietuvoje visa ziniasklaida nupirkta Soroso. Gerai, kad nors Respublika laikosi. Baisu, kai is kiekvieno utiugo lenda pavilioniai, kasciunai, laurinaviciai, anusauskai ir kitos pigios politines prostitutes.

  40 0
 • Tai buvo senai 2020 gruodžio mėn. 03 d. 12:25:47

  zinoma.Dar kovo menesi buvo svarstoma parama ziniasklaidai tipo,kad"nebankrutuotu"karantino metu.Ir visa ta isterija ir dezinformacija per tv ir ziniasklaida yra tik pinigu"atidirbimas",nes rasoma ir rodoma tik tai kas naudinga valdziai.Zmones kurie dar masto supranta kodel tai vyksta,bet didzioji dalis yra tikras"gyvuliu ukis"kuri piemenys(valdzia) gano ir seria kaip nori ir kada nori.

  36 3
 • sąžinė 2020 gruodžio mėn. 03 d. 12:18:13

  Lietuva jau ne pirmus metus pirmauja ES , dažnai net pasaulyje, savižudybėmis, ar tie apmokėti solidžiomis sumomis už panikos kėlimą susimąstė ,jog ir jiems tenka atsakomybė ,kai po to nuo balkonų labiau pradėjo "skraidyti " 90etės senutės, jog daugiau susirgo ar mirė nuo mirtinų ligų ,nes nepateko ir jų dėka pas medikus?

  39 0
 • Na,jei jau 2020 gruodžio mėn. 03 d. 12:12:40

  prisipazinote,kad uzsake - tai skelbkite!

  11 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar jūsų kaimynai vis dar rūko balkonuose?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar šiuo metu gyvenate fiziškai aktyvų gyvenimą?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-1 +1 C

 -1 +1 C

 

 -4 -3 C

0 +2 C

 0 +2 C

 

   -2  0 C  

2-7 m/s

  0-4 m/s

 

0-2 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.2152 PLN - 4.5409
RUB - 91.6732 CHF - 1.0772
GBP - 0.8880 NOK - 10.3478

Nuorodos