respublika.lt

Valdžia iš žmonių atima net vaistus - straipsnio komentarai:

 • mikas 2018 rugpjūčio mėn. 17 d. 15:33:13

  vaistines turetu biut valdiskosd tai baigtusi milijonieriu farmacininku valstibes apiplesimas

 • manyčiau 2018 rugpjūčio mėn. 17 d. 15:31:21

  Augustinavičienė, apsimesdama, kad atstovauja ligonius, juos klaidina, šalyje kelia nerimą, nepasitikėjimą. Ar tokie žmonės, kurie matomai yra nupirkti, neužsitraukia teisinės atsakomybės? Gi ji iš pasisakymų parodo, kad apie vaistus nieko neišmano.

 • Susikišk 2018 rugpjūčio mėn. 17 d. 13:41:12

  savo nuomonę žinai kur? Burnoja jį visi, ir GYDYTOJAI, kad negali skirti gerų vaistų, burnoja jį PACIENTAI, kad negauna originalių vaistų kuriuos vartodami, bent kiek mažiau kenkė savo sveikatai, bent kiek geriau veikė, burnoja jį ir VAISTININKAI, nes nespėja nupirkti vaistų, kurie kaitaliojami kas ketvirtį, o gamintojai išvis nesupranta kas toj Lietuvoj dedasi, todėl gali tam verygaIui Į PASTURGALĮ NELĮSTI, NES TIESA YRA TOKIA: jis proteguoja generinių vaistų kompanijas, o į ligonius, jam nusispjaut!

 • pirmiausia 2018 rugpjūčio mėn. 17 d. 11:34:12

  reikia galvoti ka valgai, o paskui jau dairytis vaistu. Kai perskaitau, kiek kiekvienas vaistas sukelia salutiniu poveikiu, ranka nekyla tuos vaistus vartoti. Juk nuo vaistu galiu greiciau numirti negu nuo ligos. Tad kasdien kiek imanoma daugiau judejimo, vartoju naturalias arbatas, maistas tik gamintas namie ir jokio perdirbto. Net nustebau, kad sveikata tikrai pagerejo.

 • IR NIEKAS NEKALTAS 2018 rugpjūčio mėn. 17 d. 11:21:04

  Paskutiniu metu tie kainynai keičiasi dažnai, informacija mums pateikiama nesilaikant terminų, dažnai kainynas keičiamas net po įsigaliojimo. Pavyzdžiui, kainynas, kuris įsigaliojo liepos 12 d., po to keitėsi dar 5 kartus. Tai nei vaistininkai, nei didmenininkai nebespėja sekti situacijos.

 • Nuomonė 2018 rugpjūčio mėn. 17 d. 10:38:51

  Pliurpia tie, kas daug metų gaudavo atkatus (pinigais, kelionėmis) iš vaistų tiekėjų?????? Gerb. Veryga, duokit nurodymus, kad dabar būtų kruopščiai tikrinamas gydytojų darbas,išrašant kompensuojamus vaistus. Kodėl kai kurie gydytojai girdint pacientams kaltina Verygą ir pasakoma, kad nebekompensuojamas tas ar anas vaistas, ir pasakoma,kad pakaitalo pigesnio nėra. Kas vyksta??? Baigėsi seni geri laikai kai kuriems gydytojams???

 • Veriganas. 2018 rugpjūčio mėn. 17 d. 10:25:32

  Kam užpirkot vakciną kuri niekam tikusi tas pats kartojasi eilę metų kam leisti pinigus į balą.

 • valdas 2018 rugpjūčio mėn. 16 d. 21:46:59

  Musu galvos tiek prikrustos,kad tik gydytojai gali padet... Mes meluojam viskam ir visiems,-sau,gydytojui,zmonai,vyrui-visiems,nes taip veikia smegenine,ji prigrusta vagiu... Sutinku del blokatoriu,bet gerkit gudobele-ziedus,uogu arbatas, ekstratus,pamatysit pokycius,bet joku budu neturit vartot alchogolio,rukyt...ir ne diena,pusmeti,metus... Juk tu pigesniu ir nekengsmingu vaistu turetu ieskot valstybe,o nedaryt is musu priklausomais ligoniais nuo visko viskamir,kad moketumem mutantams,matulantams-vagims...

 • Lerva 2018 rugpjūčio mėn. 16 d. 21:33:00

  Kaip suprast , kad kai kuriom retom ligom sergantiems ligoniams būna nuperkami vaistai už vieneto kainą sumokant keliasdešimt ar kelis šimtus tūkstančių eurų už vieną pakuotę b iš valstybės biudžeto !!!!!

 • si 2018 rugpjūčio mėn. 16 d. 20:47:44

  farmacininkai matomai teksta ismoko, nes pati taip nesugalvotu, kalba kaip farmacija baigusi

 • LL 2018 rugpjūčio mėn. 16 d. 20:23:37

  Panasiai kaip su alkoholio mafija nusamde ir zurmalistus ir artistus,kad zviegtu gvoltu norim gerti laisvai ir net radzevicius vyresnisis i scena isropojo nes nori gerti,bet pamirso atsivesti broli jona kuris girtas kaip pedas perejoje sutraiske vargsa zmogeli ir net nesedo i kaliuze nors normalioje salije butu ir kaliuzeje ir ubagu paleistas,tai ir su vaistu mafija kurie prie konservu ir komunistu gyveno kaip tuzai su garantuotu 300% virspelniu.Tanakan vaistai pas mus 15 jewru o Lenkijoje per pus pigau ir taip su visais praktiskai vaistais.Sudraske Valstieciai po 30 metu vagiu gaujos karmuskes ir matom ta pati vaizdeli kaip su alkoholio mafija.Jonas nori originaliu vaistu,bet uz kampo trys Petrai negaus jokiu nes valstybe per 30 metu isvogta ir praskolinta ir dar aciu Dievui konservai nedasirove prie lovio kaip kubilas pensininku ''draugas'' 2008-2012 metais.

 • Visažiniui gydytojui 2018 rugpjūčio mėn. 16 d. 20:22:07

  Trumpai. Kai kurių vaistų deriniai: 1.beta adrenoblokatorius BAB ir diuretikas; 2. kalcio kanalų blokatorius KKB Lercanidipinas (tinsta kojos) ir beta adrenoblokatorius BAB Betaloc ZOK; 3. kalcio kanalų blokatorius KKB Lercanidipinas ir angiotenzino II receptorių blokatoriai ARB / RAAS Valsartanas. ARB nežymiai didina galimybę susirgti vėžiu! 4. kalcio kanalų blokatorius KKB Lercanidipinas, Verapamilis ir angiotenziną konvertuojančio fermento inhibitorius AKF Noliterax /Noliprex . Ir negalima derinti BAB grupės vaistų su ARB (Valsartanu), nes vėžiukas beveik garantuotas. Na ir t.t.

 • Gaila 2018 rugpjūčio mėn. 16 d. 19:55:49

  valstiečių, didelis pažadas buvo, kad bus valstybinės vaistinės ir žmonės galės rinktis, o tesugeba tik panaikinti kompensuojamus vaistus ir nebeleisti pensininkams nusipirkti jiems reikalingų vaistų be recepto. "Šaunuoliai valstiečiai, taip ir toliau".

 • Gydytojas 2018 rugpjūčio mėn. 16 d. 19:18:33

  Kodėl komentuotojai tie, kurie atrodo neturi jokios kompetencijos. Pirmoji kliedi apie vaistų nesuderinamumą, bet matosi kad nieko apie tai nesuvokia. Dar labiau panašu į kliedesį, kad truks vaistų. Tai ką veikia VVKT viršininkas Barcys. Jie turi pateikti konkrečius faktus ir prisiimti atsakomybę. Ir žurnalistai tik juos turi kalbinti ir priversti, kad konkrečiai įvardytų, o ne būtų kalbos - kai kurie vaistai, vaistai, kurių viena sudėtinė dalis netinka ir t.t. Kažkokie kliedesiai. Prašom parašyti kokios specialybės yra tos augustinienės ir kam jos atidirbinėja? VVKT, man atrodo, yra sabotuotojo rolėje?

 • II dalis 2018 rugpjūčio mėn. 16 d. 18:29:57

  Patvirtinus naująjį kompensuojamųjų vaistų kainyną, pacientai neteks galimybės gydytis sudėtiniais vaistais. Tai ypač aktualu kardiologiniams ir gretutinėmis ligomis sergantiems vyresnio amžiaus pacientams, kurie vienu metu turės vietoj vienos tabletės gerti kelias tabletes. Naujajame kainyne labai sumažės ir vaistų pasirinkimas, o tai neigiamai atsilieps pacientui parenkant vaistus individualiam efektyviam gydymui.“ Išbandžiau generinį Ivabradiną 5 mg. ir vietoj Procoralano 5 mg (prancūzų), kurio man pakakdavo ir gerai veikdavo, ir dabar turiu gerti 10 mg. stiprumo šį vaistą. Jei kas dar prieštaraus, kad generiniai vaistai veikia taip pat kaip originalūs, tai tik Verygos pa-ka-li-kai, niekada nenaudoję vaistų. Tebūna prakeiktas tas prie-tran-ka, taupantis ligonių sveikatos sąskaita, biudžeto lėšas.

 • Chaosas 2018 rugpjūčio mėn. 16 d. 18:13:02

  Str. Nuo infarkto mirusio vyro šeima išgyveno košmarą, kol greitoji važiavo iš kito pasaulio krašto Naujosios Akmenės rajone gyvenanti Antanina Stravinskienė supranta, kad savo mylimo žmogaus nesugrąžins, tačiau jai neatrodo normalu, kad pas infarktą patyrusį jos vyrą skubėjusi greitoji turėjo įveikti apie 50 km – atvykę medikai pripažino, kad vyro mirtį lėmė ilgas laukimo laikas. Tačiau neseniai Naujoje Akmenėje lankęsis sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, moters teigimu, jos iki galo net neišklausė, tik pareiškė, kad ji per daug prisiskaičiusi spaudos.______________ Deja, A.Veryga nepasirodė labai mandagus, nuo manęs nusisuko ir pradėjo laiptais į viršų lipti, net neišklausė manęs iki galo. Tik pasakė: „Tai ir darome, kad geriau būtų.“

 • manau 2018 rugpjūčio mėn. 16 d. 18:03:13

  eutanazija taptų populiari,jei būtų kompensuojama. Veryga galėtų teikti lengvatas grupinei eutanazijai dujų kamerose.

 • Komentatorius 2018 rugpjūčio mėn. 16 d. 17:54:11

  Nereikia stebėtis šitokia "reakcija". Juk iki šiol vaistų mafukai viską reguliavo ir viską sprendė. Tik niekas nesakė, o iš kur paimti pinigų, kad vaistininkams užtektų. Rezultatas pasirodys po poros metų. Vaistinių apyvartos žymiai sumažės. O žmonės mirdavo gaudami brangius vaistus, mirs ir ateityje...

 • Tikriausia 2018 rugpjūčio mėn. 16 d. 17:03:49

  p.V.Augustinaitienė yra farmacininkų ruporas? Naudoju vaistus nuo kraujo spaudimo Nebilet Plus ir jei anksčiau 3 mėn. primokėti reikėdavo 21.14,tai dabar mokėjau taip pat 3 mėn. 4,55eur.Pensininkei,gaunančiai apie 200 eurų ,tai labai svarbu ir yra didelis skirtumas.Žinoma,būna įvairių ligų ir įvairių situacijų,bet viską kritikuoti ir teigti,kad blogai daroma,tai labai nesąžininga.Sena A.Matulo dainelė,na, nebus jis niekada Sveikatos ministru,nors,, žiauriai"norėtų.STIPRYBĖS A.Verygai ir komandai,pajudinus širšių lizdą.!

 • Ona 2018 rugpjūčio mėn. 16 d. 16:34:41

  Labai įdomu,kas tą Augustinienę pirmininke rinko?Apsišaukėlė?

 • Lietuva galėtų 2018 rugpjūčio mėn. 16 d. 14:12:32

  garsėti Europoje pačia geriausia sveikatos apsauga.Būtų originalu ir tikrai labai patrauklu,nes kitkuo garsėti ji neturi kuo.Tai neišnaudotas šansas,kuris galėtų Lietuvą garsinti visame pasaulyje.O reikia tik vieno,-pradėti galvoti savo galva,kaip tai daro,pavyzdžiui,lenkai.Pagarba V.Augustinienei.Kad žmonės gautų greitą ir kokybišką paslaugą arti namų.

 • 0bjektyvus 2018 rugpjūčio mėn. 16 d. 13:11:50

  Čia kai kurie komentatoriai tikriausiai gyvena mėnulyje, nes nežino kas per nesąmonės vyksta su vaistų prekyba. Nežino kokia įtampa vyrauja rajonų ligoninėse, kurios nesuvokia kas vyksta ir kas bus su jomis. Praktiškai dirbtinės problemos sukeltos tik sveikatos apsaugoje ir švietime. Čia profesionaliausi ministrai?

 • nuomone 2018 rugpjūčio mėn. 16 d. 12:53:07

  nesvarbu ka seja vaistininkai, ministerijos darbas padaryt tvarka sioj sveroj,

 • senis 2018 rugpjūčio mėn. 16 d. 12:02:25

  teisinga kryptimi einame draugai. Priekyje musu laukia paprastas Osvencimas. Visi, per ilgai gyvenantys, to nusipelne.

 • Jau 2018 rugpjūčio mėn. 16 d. 11:36:16

  Prasidėjo užsakomieji komentarai. Drįstu spėti - rašo juos Verygos vadovaujamų įstaigų darbuotojai (anksčiau tas žmogėnas buvo apipilamas srutomis). Gražūs laikai. Šventasis Veryga, padaryk mus sveikus be vaistų ir be alkoholio. Tik pamokyk savo sub-nlaižius rašyti įtikinamesnius komentarus.

 • Nuomonė 2018 rugpjūčio mėn. 16 d. 11:30:48

  Mieli Žurnalistai ,gal galite parašyti ,kas tą Augustinienę RINKO atstovauti ligoniams ? Kada vyko rinkimai ? Kur ? Pagal jos pasisakymus ,atrodo,kad rinko Matulas ir CO ,arba farmacininkai? Ji kalba taip ,kaip pastarieji .

 • < < tam ,Dieve 2018 rugpjūčio mėn. 16 d. 11:20:12

  Ar jūs norite ,kad ministras Veryga visą betvarkę ,pridarytą per 26 metus - ištaisytų per pusantrų metų ? Daug norite ? Pamąstykite ,kodēl Lenkijoje vaistai ,to paties gamintojo, pigesni ne procentais, o KARTAIS negu Lietuvoje ?

 • Nemėgstu šitos "gynėjos" ! 2018 rugpjūčio mėn. 16 d. 11:12:07

  Kas jus ,p.Augustiniene,išrinko ar paskyrė ? Mes nežinome ? Jūs "lendate" į TV ,visur reiškiatės ,kad atstovaujate pacientams ? Kokiems ? Konservatoriams ? Vaistininkų klanui ? Parašykite ,kada ,kas jus rinko Lietuvos organizacijų ( kokių ?) tarybos pirmininke ?

 • p. 2018 rugpjūčio mėn. 16 d. 10:20:48

  Vida Augustiniene, esate atitrūkusi nuo realybės. Gyvenime, galimai, turite tikslą tik juodomis spalvomis matyti viską ir visus. Atsimerkite, pamatysite tai ko anksčiau nematėte. Šlykštu skaityti užsakomuosius str ir vienas klausimas, Kas jus rinko atstovauti pacientams? Aš ir mano giminės, draugai tamstos nerinkome ir, tiesiai sakau, nebenorime jūsų.

 • to die... 2018 rugpjūčio mėn. 16 d. 10:17:49

  ka cia paisai nesamones! geras aptarnavimas,gali kreiptis i belekuria poliklinika pas betkuri gydytoja,o uz pinigus visada bet kuriuos tyrimus padarydavo!

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • KILO: liepos 6–12 dienomis, NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai vieną kartą kilo atpažinti ir lydėti tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros skridusio Rusijos Federacijos karinio orlaivio
 • SPROGIMAS: mažiausiai 10 Somalio armijos kariškių žuvo pirmadienį šalies pietuose sprogus kelyje padėtai savadarbei minai, yra ir sužeistųjų.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar turėtume daugiau žinoti apie politikų šeimą, vaikystę?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar daržoves perkate, ar auginate patys?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +9 C

+9 +11 C

 

+11 +13 C

 +20 +22 C

+20 +23 C

 

+19 +21 C

2-4 m/s

2-3 m/s

 

3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1276 PLN - 4.4743
RUB - 80.2104 CHF - 1.0625
GBP - 0.8957 NOK - 10.7163

Nuorodos