respublika.lt

Už R.Tamašunienės atsistatydinimą peticiją pasirašė jau 25 tūkst. žmonių - straipsnio komentarai:

 • Ne 2019 spalio mėn. 24 d. 09:50:20

  Ne bobiskam protui tokias situacijas valdyti reikejo ministres bobos tai ir pastate nors ir be smegenu bele tik boba

 • Ajajai 2019 spalio mėn. 24 d. 09:07:01

  Reikalaujam kirsti galvą nedelsiant:))))) o rimtai ką ta moteriškė turėjo padaryt yra gaisrininkai yra visokių ekspremalių situacijų kontoros, bet jei nėra sistemos reikia kažką keisti. O ministrė yra dar tik berods vieną mėnesį, leiskit žmogui dirbti pradėti.

 • pikce 2019 spalio mėn. 24 d. 08:35:28

  Alytaus meras socialdemokratas,tai kazi ar Paluckas buvo nuvykes i Alytu.Ir jeigu ko truko,tai ar kreipesi i ministre,ar ji jiems atsake.Bet geriausia,reikejo pasikviesti ,,garsiuosius,, politologus,zurnalistus, pries kuriuos pakabinti Karbauskio portreta,tai su liezuviais ir liepsnas uzplaktu.

 • stebetoja 2019 spalio mėn. 24 d. 08:29:17

  30 metu Lietuvoje buvo taip ramu,taip gerai gyventi ir problemu nebuvo,ir po euro ivedimo kainos nekilo,ir visi sveiki buvo.Dabar tiek problemu,visose sferose,tiek zmoniu eme ir nuskurdo per 3 metus.Islindo is visu pakampiu ,,teisuoliai,moralizuotojai,,,kurie reikalauja ,kad visiems gyvenimas butu geras,daug pinigu uzdirbtu,pensininkai neskurstu.O pinigeliu nelabai yra.Tai gal gal konservatoriai ir socdemai privalejo issaugoti valstybes turta,pradedant telekomu ir baigiant laivininkyste ir t.t. Ir svarbiausia,kad didziausia triuksma kelia tie,kurie desimtmeciais sedejo seime.O del to zuikio,anekdotas-gal tas kiskis tupejo ilindes kazkur pastate ar teritorijoje.Ai,ai,kokia tragedija,kiskutis nudvese,nezinia kur lindejes.Nebutu viskas sunaikinta,isvogta,isparduota,tai ir darbo butu,ir maisto produktu nereiketu is Kinijos ir kitu valstybiu vezti.

 • įdomu 2019 spalio mėn. 24 d. 07:32:14

  2 vicministrai iš Alytaus. Vieno žmona regis savivaldybėj aplinkos apsaugos skyriuj dirba. Alytuj gaisro atveju vicministrų nesimato...kažkaip toj ministerijoj santykiai tarp jų ir...

 • klausimas 2019 spalio mėn. 24 d. 07:22:28

  kas iki šiol gaisrui Alytuj vadovauja? jei meras pasako kaip kas, tai kam reikalingi statutinių vadovai..? O maudo Vilnių lygioj vietoj...

 • būt įdomu? 2019 spalio mėn. 24 d. 07:03:33

  Jei gaisrą tirianti komisija išsiaiškintų: 1) ar kontroliuojančios įmonę institucijos pradedant nuo pačios savivaldybės ir šioje kadencijoje bandė pastebėt problemą ir taisyt. Juolab socdemų meras 10 n metų taryboje ir turi žinot. 2) ar nėra taip, kad vietos valdžia prieš atmetę ministrų norus padėt, po to kai patiems nesigavo, ant Vilniaus užvertė... nes Alytuj per šią kadenciją prisidirba ir kaip skandalai, vis ant kitų... 3) ar meras per pjarinimus nedarė įtakų gesinant gaisrą? Kaip ir ne jau nebuvo technikos arčiau? Juolab jei tik 2 per Lietuvą ekskovatoriai, panašių parametrų turėtų būt daugiau. 4) pradžia pradelsę ar eji nesimatė vaikams neleist eit į mokyklas, o vėliau kaip pagerėjo jau pradėjo neit į mokyklas? 5) ar nesusiję, jei socdemų seimo narį Alytuj prieš tai gal išprašė iš komisijos posėdžio...Ir gal Lietuvos socdemai ir kiti prisidengę situacija politika daro? - esmėj regione patys nesusitvarkę ant Vilniaus kaip naivių bando numest? Atseit skirkit lėšų, o mes vėl?

 • Rita Belazariene 2019 spalio mėn. 24 d. 06:39:22

  Ne tik nelaimė Alytuje, Lietuvoje steigiami ir vyksta įvairūs žmonių sveikatai itin kenksmingi verslai, pradedant įvairių nuodingų cheminių ir statybinių medžiagų įmonėlėmis, kurių kenksmingos medžiagos gaminamos šalia gyvenamųjų namų baigiant "žaliaisiais" vėjo energijos elektros malūnais, radiolokaciniais bokštais per šimtą metrų nuo gyvenamųjų namų. Netgi skubiai taisomos sveikatos ir higienis saugos normos įžūlaus verslo, o ne gyventojų naudai. Totalus žmonių naikinimas, sudarant geriausias sąlygas teršiam ir pavojingam verslui. Valdžia tarnauja tik jam.

 • kokia slyksti tapino paklode 2019 spalio mėn. 24 d. 03:21:14

  kaip ji zemino ministre Tamasiuniene. Ta ministre garbinga, pavyzdinga moteris, o kas ta tapiniene. Pridazyta baisuokle, jei net minkstu smegenu tapkinas ja pamete, tai tokia ir tera. Parsidavele uz pinigus aploti zmones

 • Danutė 2019 spalio mėn. 23 d. 22:34:47

  Šiandien į LRT laidą "Dienos tema" buvo pakviesta ministrė.Galvojau, kad žurnalistė Tapinienė "sukandžios" savo viešnią ? Ministrė R.Tamašunienė aiškiai, mandagiai atsako į klausimą ,o ta Tapinienė vėl iš naujo tą patį (nepažodžiui atpasakosiu) : ką ministerija padarė dėl gaisro suvaldymo? Kokias priemones teikėte gaisrininkams? Kaip reaguojate į tūkstančius parašų peticijoje? Kodėl neatsistatydinate? Kodėl laukiate vadovų ( atseit, premjero) vertinimo ? Trūko tik klausimų: kodėl suvežėte ten padangas? Kodėl su ugniagesiais negesinote Alytuje gaisro?Juk alytiškiai ant jūsų pyksta? P.S.Klausimų turinys ir stilius, kaip konserv.Razmos, kuris jau žada interpeliaciją - "pamiršęs", kad Alytaus vicemeras yra jo partietis ?

 • kelia galvas 2019 spalio mėn. 23 d. 21:28:03

  tos pacios jegos, kurios turi ypatinguosius sarasus. Ar gali kas paneigti tai, kad padangos "uzsidege" nuo to paties degtuko, nuo kurio sprogo Abromavicius, Kryzkalnio Motina, kurio pagalba iskrito Pociunas, kuris pasalino Lubi, Pozela, Stulpina, kurios isvede savanorius i miska. Tos pacios tarso dabartine valdanciaja dauguma, kelia ant sakiu moralini supuveli lakstanti tarp Vilniaus ir Kauno. Ziurekit kas lenda is apkasu, melyna tumba, rasa pulemiocica,smilyte, korumpuota degutiene, gabrys, matulas. Ministre Tamasiuniene rimta moteris, nepalyginsi su visokiom konservem, palikusiomis vyrus ir isardziusiomis seimas. Kokia morale anusausko, razmos, bilotaites? Stiprybes Ritai Tamasunienei! Siuo laiku tiek suaktyvejo visas gyvatynas, nes daugiau negu Alytaus padangos svyla senuju konservu ir gentviliniu uzpakaliai. Jei jau tulpe islindo, tai rodo, jog labai "pakilo" gabrio ir cmilytes gaujos reitingai

 • ceslovas 2019 spalio mėn. 23 d. 19:44:04

  Pirmiausia atsistatydinti turetu K.Mazeika, paziuresim ar sazine bus auksciau ministro kedes.

 • Dėl 2019 spalio mėn. 23 d. 19:41:05

  Šakalienės buvo surinkta 60 tūkst.parašų, bet tyluma

 • Čia 2019 spalio mėn. 23 d. 19:38:00

  kalčiausia savivaldybė, kuri nekontroliavo tos įmonės veiklos.Kodėl nekaltinamas savininkas? Apdraudžia verslą, o paskui gaisrai.Juk kartą taip jau yra buvę

 • Džiaugėmės lenku koalicija 2019 spalio mėn. 23 d. 18:14:11

  Geriausiai dirbanti reikliausia frakcija.Ateinanciuose turime dėti visas jėgas kad jie dirbtų Premjiero pareigose ,vadovautų ministerijoms.Lenkai yra darbštus ir sąžiningi ,patrauktų šalį iš užsitęsusio skurdo.Jeigu Vilniaus meru butų iš jų žmogus ,nesubaladotu niekas atmenimo lentų ir ne nuverstu Gedimino kalno.

 • Atejo į didele betvarke 2019 spalio mėn. 23 d. 17:56:36

  Ne ministre reikia kaltinti ,bet dyvyzija tinginiu kurie ,ne inspektavo gamybines veiklos.Atejusi ministre į sudetinga tarnyba sunku su ziureti visus sukčius ir tinginius,kuriems melas yra eleksiras,juos butina vyti iš pareigu. Sovietmeciu teko vadovauti plastmasinių dirbinių cechui,šias tarnybas tekdavo sutikti dažnai. Griežtai buvo draudžiama prie cecho laikyti gaminiu atliekas,gaminio žaliavas,ar pagamintus gaminius,dideliais kiekiais,kas para juos sandeliavome kitur.Juos sandėliuodavome už keliu km. Šioje katastrofoje gamybos tinginiu tarnybos ne kontroliavo buvo gamybos vietoje griežtai pažeisti saugumo reikalavimai ,sukaupę didelius žaliavos kiekius,pagamintos produkcijos kiekius,todėl ir įvyko katastrofa.

 • Jurgis 2019 spalio mėn. 23 d. 17:43:12

  Graži moteris, ministrė, bet ten reikia dirbti,netik sėdėti kaip seime.Ar buvote gaisravietėje, ar tik klaidionate žmones. Gaisrininkai kalba techniniais terminais, jums reikia vertėjo į viešąją kalbą. Premjeras pasirenka gražias moteris ir švietino buvo, bet reikia surasti ir dirbančias, veržlias.

 • Vilnietis 2019 spalio mėn. 23 d. 16:53:50

  Aš už Tamašiūnaitę, o tiems peticijos autoriams ir tie kas pasirašinėja tai pasakysiu- jūs esat degeneratai - garantuotai kad ten pasirašinėja lgbt ir parnavo mentai- plius dar koncervai kurie taip bado sugriauti koaliciją su lenkais.

 • Gads 2019 spalio mėn. 23 d. 16:11:41

  Dar net koju neapsilo jau lauk :D Bananu salis:DDD Arba vieniems 100 dienu,kitiems lauk iskart :D

 • Ką,kaip 2019 spalio mėn. 23 d. 15:04:59

  Įdomiai gaunasi ?Kažkaip internetinėje erdvėje balsai auga kaip grybai po lietaus.Kieno tai lietus ar ne tik intrigantu koncervu?

 • Šiaulietė 2019 spalio mėn. 23 d. 15:02:34

  Palaikau ministrę R.Tamašūnienę ! Seime dirbo labai gerai ! Per daugybę metų nebuvo jokių skandalų, korupcijų ar dar ko nors, kaip kitose partijose. Lenkų krikščioniškos frakcijos dėka atsirado pasiūlymai dėl vaiko pinigų, dėl nemokamų vaistų pensininkams, dėl bankų ,prekybos centrų apmokestinimo .Labai įsidėmėtina ministrės pirmoji darbo diena. Ji pasiūlė nemokamų dokumentų t.y. pasų, a.kortelių išdavimus pensininkams ir nepilnamečiams. SĖKMĖS ir KANTRYBĖS ministrei R.Tamašūnienei!

 • nebesuprantami 2019 spalio mėn. 23 d. 14:58:36

  dalykai dedasi musu LIETUVOJE.kuriamos peticijos,lauzomos ietys,o ka veikia tas rekaujantis rajiono socdemas meras.Jie sugeba tik rekauti,o ne darbais uzsiimti.Jo tokie issireiskimai,rodo,kad ponas ruosiasi ateinantiems seimo rinkimams.Tamasiuniene cia visiskai nei prie ko.Jau tapo iprasta Lietuvoje parekauji,kitus suspardai savo zodynu,issikovoji vieta seime.Juk nemaza tokiu,kurie tiki tais rekaujanciais .Kur tas meriukas buvo,kol dar gaisras neivyko,ar pasidomejo tos organizacijos veikla,darbo saugumu,juk tokia imone turejo tureti nuoklatine kontole del darbo saugumo.Kur ponas meras tada buvo,kur buvo priesgaisrines apsaugos virsininkas.Dabar rekauti jau per velu-belieka organizuoti vietoje darbus.

 • jo jo 2019 spalio mėn. 23 d. 14:58:36

  visur bobas sustatykime valdžioje ir prezidentėmis,ir krašto apsaugos,ir darbo ministerijoje,ir visur kitur ir tegul vadovauja kaip šauna į galvą valdomos savo menstruacinių sindromų.....o šita...man gaila to >manau< kuriam ji graži,vargšas gražių nėra matęs....tik pažiūrėkite į šita suktą veidelį,į kietai sučiauptas lūpytes,net psichologu nereikia būti,kad nematytume tuščio šio padaro vidaus...

 • kvailiai 2019 spalio mėn. 23 d. 14:51:59

  palikit ramybėje ministrę. Ji tik atėjo į tas pareigas. Turi tokį palikimą kokį gavo.

 • Nuomonė 2019 spalio mėn. 23 d. 14:49:44

  Visi peticininkai patys tvarkykitės visus nesutarimus ir nesąmones, kurie vyksta savivaldybėje. Ar norėjote,kad ministrė pati organizuotų gesinimą? Kam tada reikalinga vietos valdžia,jei nemoka susitvarkyti savo teritorijoje? Ministrė turėtų rekomenduoti kuo greičiau suspenduoti mero ir administratoriaus pareigų vykdymą ! Juk prokuratūra pradėjo tyrimą? Kol vyksta tyrimas, Taryba turėjo sustabdyti vadų darbą .Kodėl Kupiškio rajono mero darbas buvo suspenduotas, kai vyko tyrimas?

 • klausimas 2019 spalio mėn. 23 d. 14:23:48

  kaip ministrei prieš kelis mėnesius Alytaus m. meras socdemas kreipės į teisėsaugą dėl žemės sklypų skandalų. Sakė negalįs dirbt su savivaldybės administracijos direktorium ir socdemu. dabar neaišku kas su kuo dirba. ir kuo užsiiminėja teisėsaugą per kelis mėnesius, jei nesimato paaiškinimų? kažkaip bardakėlis valstybėje.

 • peticijos 2019 spalio mėn. 23 d. 14:10:29

  Per pusmety Alytaus miesto valdyme 3 peticijas vieni prieš kitus dėl likučių erzindamiesi sumetė. Nei vieno rimtai savivaldybė... Dabar ant Lietuvos užmetė....Bus matyt koks lygis valstybės mastu? Ar ir ..? kas iš socdemų į ministrės postą vis...

 • jo 2019 spalio mėn. 23 d. 14:06:37

  Sukritikavo socdemų merą dėl pjaro. kad technikos iš Akmenės, kito Lietuvos galo laukia. Kelios dienos. Kaip šalia Alytuj rimtų kelių- tiltų statybų firmų objektai ir pačios savivaldybės vykdomi projektai. Kelios minutės privažiuot. Bet..? Dar vietos socdemų seimo narį regis iš ekstremalių komisijos posėdžio išprašė...Gaisrams vadovauja statutiniai ir atsako. Štai jų nuomonės nesigirdi. O civiliai po politikais ypač meras aiškina aks kur. .tarsi pats gesindamas ir guodžias. Niekas gesint nemokė. Čiūdai ant Lietuvos. kaip galima ir minstrus ant greito sudirbt. Pas socdemus Alytuj kur rimčiau, visur skandalai per savivaldą. Dėl žemės sklypų socdemas meras kreipės į teisėsauga ir reiškia neapsitikėjimą socdemų administracijos direktorium. neaišku kas ten kuo dabar pasitiki. Pasimaišė ši tai ant jos ir... treniruojasi socdemai rinkimams.

 • Vėl mažuma diktuoja?! 2019 spalio mėn. 23 d. 13:32:28

  25 tūkstančiai iš 2 milijonų. Maidane 2% aktivystų surengė puČą!

 • rexsPublika - 2019 spalio mėn. 23 d. 11:40:24

  trina komentarus....

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • KILO: liepos 6–12 dienomis, NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai vieną kartą kilo atpažinti ir lydėti tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros skridusio Rusijos Federacijos karinio orlaivio
 • SPROGIMAS: mažiausiai 10 Somalio armijos kariškių žuvo pirmadienį šalies pietuose sprogus kelyje padėtai savadarbei minai, yra ir sužeistųjų.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar turėtume daugiau žinoti apie politikų šeimą, vaikystę?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar daržoves perkate, ar auginate patys?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +9 C

+9 +11 C

 

+11 +13 C

 +20 +22 C

+20 +23 C

 

+19 +21 C

2-4 m/s

2-3 m/s

 

3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1276 PLN - 4.4743
RUB - 80.2104 CHF - 1.0625
GBP - 0.8957 NOK - 10.7163

Nuorodos