respublika.lt

Tokio darbo Seime galima tik pavydėti - straipsnio komentarai:

 • Kis 2020 vasario mėn. 12 d. 21:21:32

  parasysiu dar ir dar karta.141 seimo narius rinkome,kada Lietuvoje buvo virs 3 milijonu,siandiena like 2 su uodegyte milijonu,tad kyla logiskas klausimas,kam atstovauja niekam nereikalingi seimo nariai,ateina pamitinguoja ,paziovauja ,pusvelciu pavalgo ir parvaziuoja valdiska masina,ne kas isestu i tramvaju,palauktu eilese?O kiek buvo zadama ,kad kovosime su sovietinemis privilegijomis,bet sovietu ba-ba ,o privilegiju dvigubai atsirado.Kas kaltas?

 • Kelmas 2020 vasario mėn. 07 d. 21:37:48

  Gal TS-LKD partijos ,,garbės pirmininkas'' V.Landsbergis,suteikė Kupčinskui tokias galias. Juk jeigu SUGEBA kilnoti žemes,tai laiką pasukti ...menkniekis.

 • RASA 2020 vasario mėn. 07 d. 19:17:43

  Dabar jiems kaip niekad aišku kad jeigu masiulio aferas aiškina ateina ju eilė užtai toks puolimas ant Karbauskio Skvernelio tie du vyrai ir teisėjus iškėle i dienos šviesa tik kad prezidento neturim kad teisėtvarka pakeistu nes tie dirbo gribauskaitei KGB MOKYKLOS ABSORVENTEI kuri pažeidus istatimus užėmė valdžia liretuvoje teks moteriškei atiduoti regalijas ir pensijos tauta nemokės komunistei čia baisiau už snoro užgrobima Grybe ir tuojbus paštas ištyrtas o pašte ir lansbergys ir masiuliai du ir pangonis vsa puokšte ar ne taiLIETUVOS DALE

 • RASA 2020 vasario mėn. 07 d. 19:13:44

  Dabar jiems kaip niekad aišku kad jeigu masiulio aferas aiškina ateina ju eilė užtai toks puolimas ant Karbauskio Skvernelio tie du vyrai ir teisėjus iškėle i dienos šviesa tik kad prezidento neturim kad teisėtvarka pakeistu nes tie dirbo gribauskaitei KGB MOKYKLOS ABSORVENTEI kuri pažeidus istatimus užėmė valdžia liretuvoje teks moteriškei atiduoti regalijas ir pensijos tauta nemokės komunistei čia baisiau už snoro užgrobima Grybe ir tuojbus paštas ištyrtas o pašte ir lansbergys ir masiuliai du ir pangonis vsa puokšte ar ne taiLIETUVOS DALE

 • FaKingas tas prackietis 2020 vasario mėn. 07 d. 19:12:08

  Lopas isjuoka. Koncervos pripixe tam asilui proto, tipo ji palaiko Visiskas neadekvatas. Dar slykstesnis uz koncervas Tie tai bent jau supranta kad plesia valstybe ir tik sau naudos. O sitas nesusipratelis savus isdave ir atseit jau ji palaiko kazkas Sitas nuopixa reikia prisiminti kele savo kandidatura i prezidentus vietoj skvernelio!!! Visiskas neadekvatas.

 • saulius RINKSIM 2020 vasario mėn. 07 d. 18:55:08

  žinoma kad valstiečius Nejaugi Paluckininkus Žemaitaičius Dagius Zuokus Paulauskus Degutienes Lansbergiuka Gentvilioka Masiuliokus rusa Uspaskycha kuris už musu pinigus sibire rusam cerkve pastatė kad jam vėl nereikėtu i maskva bėgti pas savo tautiečius jei bus pagautas už šiknos taip kad vaizdelis nekoks ar ne lietuviai gal jau gana to mėšlo mus apvaginėjusiu

 • JONAS 2020 vasario mėn. 07 d. 18:44:26

  LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS gudručia matėm jusu saraša surinkot visa sbroda Kubilius su Juknevičiene Šaulienė o kas vadas turbut gabrys Sudarė pajėgas valstiečius šmeišti susirinke vagišiai

 • pranskietis 2020 vasario mėn. 07 d. 18:33:15

  galetu islipt is limuzinu,geda,ir atiduot tuos kastus greitukems,ligoniai priversti samdytis taxi,nes juos parvezt pinigu tai nera,tai bedziai net pasktines savo blusas parduoda,...o cia ponas apzerges svita laksto...

 • Tai 2020 vasario mėn. 07 d. 18:15:52

  Neaišku tik viena: ar jau Seime komunizmas (iš kiekvieno - pagal galimybes, kiekvienam - pagal poreikius), ar jau ten rojus Žemėje. Kai paskaitai, tai suvoki, kad komunizmas+ rojus. Tai va iki ko prisigyvenom, visi gyvuliokai lygūs, bet yra lygesnių... O kad jie lygesni, tą patys ir nusprendžia ir tada gyvena pagal poreikius. Puiku, ar ne?

 • Juozas 2020 vasario mėn. 07 d. 18:06:58

  Seime dirba vos 40 žmonių, o visi kiti atostogauja, tvarkosi savo reikalus.Gal jiems už nelankymo dienas bent algos nemokėti. Kaip suprasti, kad ugnegesiai, aplinkosaugininkai ir kiti pasiruošia sau palankius įstatymus ir seimas nesigilinęs tvirtina. Manau,kad seimo nariams taisykles, atostogas, atlyginimo mokėjimą ar nemokėjimą turėtų paruošti ne pats seimas, o prezidentūra. taip būtų teisinga ir visuomenė tam pritartų. Tai gal bent nuo naujo seimo ir pradėkime dirbti skaidriau, tesingiau, kurdami Gerovės valstybę.

 • Normalu 2020 vasario mėn. 07 d. 18:00:05

  Pagrindinis darbas,,atliekamas tobulai yra orių atlyginimų ir išmokų sau nusistatymas

 • Prosenelis 2020 vasario mėn. 07 d. 17:09:17

  Tauta turi uz ka valstėcius rinkti algos pensijos padidėjo iteisinti vagis isigando.

 • to Jokūbui 2020 vasario mėn. 07 d. 16:31:32

  Oi dar ir kaip rinks.Tik valstiečių dėka juda gyvenimas geresnėn ir teisingesnėn pusėn. Aišku, nepakankamai, bet jei opozicija nekenktų, viskas judėtų greičiau. O dabar dėl kiekvieno menkniekio keliamas šaršalas, kad tik trukdyti darbui, o paskui kritikuoti, kad per mažai padarė. Žiniasklaida tendencingai formuoja žmonėms nuomonę, kokie blogi valstiečiai, nes visada kalbinami tik opozicijos atstovai, kurie moka tik dergti, bet pasiūlymų, kaip gerinti situaciją , niekada neturi. Kas turi proto, tikrai opozicijos atstovų kitai kadencijai nerinks.

 • kokia 2020 vasario mėn. 07 d. 14:43:13

  Kokia tauta - tokia valdžia. Rinkos Karbauskį, kuris į valdžią privedė. Ir niekur nesugeba. Kaip ir jo kadrai susodinti kas kur..

 • tai 2020 vasario mėn. 07 d. 14:23:42

  dėl ko seimo pirmininkas ir laikosi dantim ir nagais įsikabinęs šito posto. Juk žino, kad daugiau tokio 'šilto' posto neturės. Tai nori nors kiek gali tuo pasinaudoti.

 • to senis 2020 vasario mėn. 07 d. 13:46:50

  apie maskva seni visai nudurai,gydik savo puodynes turini

 • O kas 2020 vasario mėn. 07 d. 13:45:31

  tie sekliai kad taip stropiai ir inirtingai dirba.Jiems ,manyčiau daugiausia moka ir turbūt gal net tik vokeliuose, nes tokios seklių pareigybės tai nėra kaip "seklys".Tai koks nors opozicijos atstovas, nes juk jie yra puolime ir finišo tiesiojoje, kuri ,Galimai ,gali nuvesti į taip jų išsvajotą valdžią, kur taip par birs neuždirbti pinigai?

 • atsakomybė 2020 vasario mėn. 07 d. 13:41:06

  Atsakomybė aukščiausius postus užimantiems Seimo pirmininkui, prezidentui ir premjerui. Nei vieno rimčiau dirbančio. Prezidentą tauta patys rinkos. Kitus atvedė ir pastatė Karbauskis. Kur nei vienas nesiteisina, o pats Karbauskis kaip ne prie ko.

 • Loreta 2020 vasario mėn. 07 d. 13:39:10

  Nuo kada Vilniaus universiteto rektorius yra Rimvydas Petrauskas?

 • Senis 2020 vasario mėn. 07 d. 13:29:58

  Kokios čia pagiros valstiečiams ? Visas seimas tai didelis mėšlo gabalas, bandantis pasipuošt didesnėm pajamom ...

 • Senis 2020 vasario mėn. 07 d. 13:28:40

  Kokios čia pagiros valstiečiams ? Visas seimas tai didelis mėšlo gabalas, bandantis pasipuošt didesnėm pajamom ...

 • SOCIALISTĖ 2020 vasario mėn. 07 d. 13:28:38

  Prisiminkime,kaip buvo 1988m.,kai Lietuvos ūkis klestėjo,absoliuti dauguma gyvenimu buvo patenkinta.Štai Radviliškio rajono vadovo vidutinis mėnesio atlyginimas sudarė 276 rublius,Draugo kolūkio pirmininko - 381,o to paties ūkio mechanizatoriaus - virš 400 rublių.Net šalies vadovo atlyginimas,kaip ir profesoriaus''ant popieriaus''buvo tik 500 rublių.Visi buvo patenkinti nes buvo vadovaujamasi pagrindiniu socialistinės visuomenės principu - ''VISKAS DARBO ŽMOGAUS VARDAN,DARBO ŽMOGAUS LABUI''.O ,ką turime dabar???

 • senis 2020 vasario mėn. 07 d. 12:48:46

  dziaukimes, kad seimo nariai slaistosi kur nori, gerai, kad jie mazai buna savo darbo vietose, kad tukstanciais keliasi sau algas. Nuo 1990 metu jie dirba Maskvai, Vasingtonui ir Briuseliui, todel nauda nesa tik jiems. Jau, daugiau kaip pries 450 metu, lenkai pastebejo, kad Lietuvos elitas, savo salies gyventojus, vertina ne kaip zmones, o tik kaip baudziauninkus ir nuo to laiko musu elita vadina bydlo. Kai tas bydlo pasikelia sau alga, kuriam laikui nurimsta, maziau primineja ka nors draudzianciu istatymu, kuri laika maziau vagia. Musu elito beda, durniaus, skaitancio save protingu, prigimtis. Aplink pilna pavyzdziu kaip normaliai tvarkytis salyje, kokius mokescius lupti, kokius uzdarbius, kokias pensijas moketi. Bet durniaus prigimtis vercia kurti kazka savo. Pabando padaryti geriau, gaunasi nesamone. Mokyklas, ligonines, pasto skyrius, labai lengva uzdaryti, bet labai sunku vel atidaryti.

 • Jo 2020 vasario mėn. 07 d. 12:36:15

  Jokūbai, kad ir, kaip norėtum, bet tokių "GUDRIŲ", kaip tu Lietuvoje gal atsiras, kokie 3proc., o 70proc. palaikys valstiečius, nes jie jau sugebėjo pajudinti vagis, nors ir ,kaip jiems betrukdytų.

 • Agota 2020 vasario mėn. 07 d. 12:31:37

  Sitas perejunas tiese kilimus grybauskaitei, o dabar laizo s.... koncervatoriams.

 • Ką veikia pirmininkas? 2020 vasario mėn. 07 d. 12:20:35

  Už tvarką paprastai atsako vadovas. Pranskietis, matyt, nelabai rūpinasi, kad seimo posėdžiai būtų lankomi.

 • as 2020 vasario mėn. 07 d. 11:52:24

  valstieciams gyviems reiketu pastatyti paminkla ,kiek jie yra puolami purviasklaidos jakilaiciai valatka miliutes bilienes ir visos koncervu hiebros.aciu tik respublikai kuri leidzia parasyt tiesa .valstieciams stiprybes mes kovosim uz jus... .

 • Ne teks nusiminti 2020 vasario mėn. 07 d. 11:51:37

  Kad evrosajuzas mažins milijardus Lietuvai.Turime be galo daug resursų.Pasidairykime po pajūrio pakraščius,po paežeres,kiek ten dvarų pristatyta už milijonus €,o vargšų dvarininkų savininkų algos myzeris.Paskelbus ant viso svieto ,kad už išaiškintas sąskaitas sekliams kurie gali būti įvairių šalių pilečiai bus skyriams 50% surastos sumos po įvykdytos procedūros. Dešimtmetį LR.Vyriausybei užteks apmokėti pasiskolintas palukanas. Atejo laikas dar kartą patiketi mūsų gyvenimų valdymą “valstiečiams”.

 • Žmogus 2020 vasario mėn. 07 d. 09:45:22

  Man tai dėl jo gėda: sveikas, stiprus ,vyras , tam tikros srities mokslininkas sėdi tautai kaip šašas ant... žmonės skundžiasi,šildymas pabrango, elektra pabrango ,šiukšlių išvežimas pabrango....o čia dar tokie išlaikytiniai kaip Pranckietis....

 • O kaipgis 2020 vasario mėn. 07 d. 01:52:49

  Juk pas mus už bloga darbą premijuojama. Jei pirmajame pagal Mogzudyscou skaičių, vadinasi aukštų postų bus premijuotas policininkas. Oficialus paaiškinimas toks- mus šmeižia, naudoja ne ta statistika, ne tuos metus ir tt. Profesionala reikia kelti aukščiau, kad skaičiai būtų tinkamai surikiuoti

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • AUKOS: Iranas šeštadienį paskelbė apie 133 naujus mirties nuo naujojo koronaviruso atvejus; vienoje iš labiausiai koronaviruso paveiktų šalių mirčių skaičius pakilo iki 2 517.
 • NEPATEKO: šeštadienio 8.00 val. duomenimis, nuo karantino pradžios – kovo 15 d. vidurnakčio – į šalį per valstybės sieną buvo neįleisti 612 asmenų, o 342 asmenims nebuvo leista išvykti, skelbia VSAT.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kaip ketinate švęsti Velykas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate valdžios sprendimus šalį užklupus koronavirusui?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 +3 C

-2 -4 C

 

-3 -5 C

 +3 +6 C

+2 +3 C

 

+4 +5 C

2-7 m/s

0-4 m/s

 

0-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0977 PLN - 4.5306
RUB - 86.3819 CHF - 1.0581
GBP - 0.8974 NOK - 11.6558

Nuorodos