respublika.lt

Tik seimūnai niekada nesensta - straipsnio komentarai:

 • p
  pabrėžiu 2021 kovo 20 11:28:38

  Ne teisę dirbti ilgiau, bet parazituoti ilgiau. Juk retai kada susirenka visas seimas, pusė seimo pensininkų ilsisi ištisai, todėl seimo sprendimai dažnai prasilenkia su sveiku protu. Ką darysi, jeigu seime vien alzhaimeriai.

  1 0
  Atsakyti
 • J
  Jo jo 2021 vasario 13 20:54:00

  Taip seimunai ne sesensta. Tik smegenys supuvę dvokia kaip gaisena

  16 0
  Atsakyti
 • L
  Logiska 2021 vasario 13 19:49:56

  Negalima pamirsti kad pas mus galioja gyvuliu ukio taisykliu ¨lygus ir lygesni¨

  26 0
  Atsakyti
 • V
  Vienkemio senjoras 2021 vasario 13 18:42:29

  Man irgi malunsparni apmokes?

  12 0
  Atsakyti
 • T
  To " Elita" 2021 vasario 13 18:35:52

  pralinksminote. Tikrai laikas L. portreta perristi juodu kaspinu,nes tokia jo gera atmintis.......vienas lindo po tanku, vienas visur, viskas jo......nuopelnai ,kaip intriganto tikrai jo.Kvazimodas.

  30 0
  Atsakyti
 • z
  zero 2021 vasario 13 18:10:55

  pas muus jau darosi panašiai kaip Šiaurės Korėjoje arba Turkmenistane,tėva Kimersena pakeitė sunus Kimčenunas,taipas mus Maldeikiene pakeitė sunus,Mazuronį pakeitė sunus,Gentvilas sėdi kartu su sunum,Pavilioniene pakeitė sunus,ir visi rėkia rinkėjai išrinko,taip kad jie niekada nenusens po to į ju vietas ateis anukai....ir pasaka be galo

  42 0
  Atsakyti
 • E
  Elita 2021 vasario 13 18:08:55

  Kam dar galvot diskutuot jus paziurekit i didi profesoriu L kaip jis moka kalbet koks jis sviesaus proto tarsi lascejus nemirtingasis vis prezidentu nori but kad jo neuzmirstu,bet vistik isvada viena,profesorius matematikas pencininkas yra viena ir kada pencininkas sedi ir net nesupranta apie koki istatyma pptvarki seimia kalba geriau susileide vakcina namie sedetu ,gal tada valdzioi ir visgaidziu ar visticiu maziau butu ir gmones maziau seima vishaidynu ir dar baisiau nevadintu

  30 0
  Atsakyti
 • j
  joooo 2021 vasario 13 16:54:33

  Na, universitetuose profesoriauti gali ir senjorai, jei jų protas šviesus, bet Seime jau turėtų likti tik iki pensijos, nes čia darbas, kuris reikalauja aukštų plataus masto kompetensijų. Nebent tik patarėjo pareigose.. NES DABAR PAŽIŪRI Į TUOS GRYBAUJANČIUS ŽVILGSNIUS...Kokius jie gali numatyti ir priimti įstatymus, kad prisimena tik kas buvo jų jaunystėje.

  31 0
  Atsakyti
 • S
  Seimo členas 2021 vasario 13 16:49:09

  Jie nesensta???? Jie netik nesensta, bet kaip ir didieji komunistų vadai(pvz. Kimersenas)- nekakoja, nesiusiuja, neprakaituoja. Ir gimė jie ant Tauro kalno po ryškiausia komunizmo žvaigžde. Reikėtų dar tik mauzoliejų pastatyti, o tai negražu kažkaip kartu su paprastais mirtingais- į duobę. Dainuojam visi: i lenin takoj molodoj, i junyj oktiabr v peredi Valio tovariščiai!!!!!!!(šioje vietoje turi būti ilgi ir audringi aplodismentai)

  15 0
  Atsakyti
 • s
  senis 2021 vasario 13 15:33:41

  nereikia seimo nariu lyginti su normaliai dirbanciais. Nuo 2004 metu, LR Seimas yra tik parodomasis, tik vieta prie lovio, labiausiai nusipelniusiems isvalstybinant Lietuva. Seime gali dirbti bet kokie pridurkai, psichiskai ligoti, uz nieka neatsakantys veikejai. 70 is ju pagal gauju sarasus pasiskiria patys. Jeigu nori pakliuti dirbti i Maksima kroveju, turi pereiti medicinine komisija, einant prie lovio psichine sveikata niekam nerupi. Kai parodomasis seimas nusprende issiaiskinti kur LRT tv deda 60 milijonu euru, jis buvo pasiustas i nato. Nei vienas seimo narys nera perskaites LR Konstitucijos, nes iskilus net menkiausiam klausimui, kreipiasi i KT. Geriausia butu ta parodija paskelbti Tautos priesu.

  41 0
  Atsakyti
 • A
  Aiskiai matantis 2021 vasario 13 15:23:54

  Kad niekas nespaudžia ir neriboja dykinėjimą, tai ko gi nesėdeti šiltose pelningose vietose po daug dešimtmečių. Labiau pasistengus tai ir abu slavų diktatorius aplenkti bus įmanoma ir "garbingai" patekti į Gineso rekordų knygą kaip ilgiausiai išbuvę sukčiausi dykinėtojai.

  24 0
  Atsakyti
 • S
  Safyras 2021 vasario 13 13:34:06

  Kai politikai ilgai sėdi Valdžios kėdėse, tai jie nesugeba priimti teisingų sprendimų, nes pripranta vaidinti dirbančius , nepasiekiamus ir neturinčius nei darbo , poilsio grafikų. Todėl ir pervargsta vieni dirbdami daug, bet gaudami mažus atlyginimus , o kiti gali visai nedirbti, bet gauti didelę algą, nes kai kam atleidimas iš darbo labai sudėtingas...Kaip ir kai kurios pareigos ilgai būna tuščios arba paskiriami laikinai, kurie kažkodėl labai ilgai išbūna tose pareigose. Kam mokytis ir laikyti egzaminus, gauti tos specialybės diplomus, jei galima pareigas gauti visai be mokslo, tik turėti "gerą" stogą politikų tarpe...

  31 1
  Atsakyti
 • T
  To O 2021 vasario 13 13:33:00

  O kas apskritai nustatys tą gebėjimą dirbti ir jaunumą. Pačiam atrodo, kad jaunas ir geras, gražus, aplinkiniams nelabai, o kokiam pyktį turinčiam bendradarbiui apskritai persenęs kriošena... Kaip tada. Va čia ir reikalinga valstybės nuostata ir įstatymai, bet, veikiantys visiems vienodai. Kitu atveju niekada nebus tvarkos.

  23 0
  Atsakyti
 • k
  keistas straipsnis 2021 vasario 13 12:49:52

  kai darbdaviai viesai aiskina, kad 40-meciai jau netinkami darbo rinkai, neva per seni, kalbet apie pensininku diskriminavima del amziaus kiek juokinga. o bidenas, kaip ir breznevas - labiau pajuokos objektas, nei valstybes vadovas

  31 1
  Atsakyti
 • a
  autoriui truputį balkis lūžo 2021 vasario 13 12:41:52

  65 metai yra rimtas amžius ten kur reikia dirbti. Seime gi galima kaliausę pasodinti - seimo "darbas" nenukentės.

  43 0
  Atsakyti
  • p
   pensininke 2021 kovo 08 18:13:42

   Palyginkime statybininką ir seimo narį kuriems jau 70 metų ir dirba tose pačiose pareigose abu po 30 metų.Skirtumas,kad seimorius būdamas 70 metų sėdi minkštakėdėse-snūduriuoja ir retsykiais pakelia ranką šiltoje patalpoje ir ne 8 darbo valandas ir ne kasdien.O statybininkas dirba sunkiai,kasdien ir ne tik po 8 valandas,oro sąlygos visokios,darbas nesėdimas,pavalgymas taip pat skiriasi nuo seimūno,o atlyginimas...gėda net palyginti,o jei jis dirbo 30 metų tokį darbą,tai džiaugiasi sulaukes pensijpos amžių ir kuo skubiau palieka tokią darbo vietą,o mūsų išrinktieji neišvaromi...Toks tas skirtumas,užtad jie ir ilgina darbo metus ir stažą,nes nevertika kito žmogaus.Vyksta dvigubi standartai,žmonės skirstomi į atsakingai dirbančius darbo ir sėdėtojo seimūno,viršininko,pono vietas užimančius.

   2 0
   Atsakyti
 • N
  Na, 2021 vasario 13 11:48:14

  Buvo laikai, kai, pvz., Vilniaus pedagoginiame institute dirbo dėstytojai tikrai jau itin garbingo amžiaus. Bet buvo teigiama, kad jei tokie dėstytojai gali atskirti, kur vyrų ir kur moterų tualetas, vadinasi, dirbti gali. Visiškai teisinga, kad amžiaus cenzas (65 m.) galiotų visiems - pradedant prezidentu, vyriausybės ir Seimo nariais bei kitais valstybinių įstaigų vadovais, taip pat taikytina ir profesoriams.

  38 1
  Atsakyti
 • Z
  Znaika-to Gerbiamam Znaikai 2021 vasario 13 10:14:52

  Prieškaryje buvo ne 71,o 49 Seimo nariai.O tada dar nebuvo kompiuterių ir mobiliųjų telefonų.O Nausėda turi teisę vienu parašu paleisti Seimą.Čia-tas,kuris sakė,kad įvedus eurą niekas nebrangs.

  55 0
  Atsakyti
 • t
  to Šimon... 2021 vasario 13 10:08:58

  Kad Tamsta apsirinki, atvirkščiai , statistika skaičiuodama susirgusius ir "netyčia" apsirikdama į didžiąją pusę ( nors dabar puolant gerb.Pinskuvienę visais frontais, žegnojasi ,jog esą apsirikdavo tik į mažąją pusę) atrado galimybė įkinkyti ponią Pandemiją, kurios dėka tik pusmetį bandytos ( nors priklauso 3-5m.) vakcinos tampa tinkančios , kaip tarkim kelis eu kainuojanti ir taupumo sumetimais spec.runkeliams nupirkta AstraZeneca, kai net patys gamintojai neišdrįso skiepyti virš 55m ,Lietuvos valdžiažmogiai didžiai susirūpinę pagyvenusių žmonių sveikata, šia ,neišbandyta ant senukų vakcina ,ėmė skiepyti net ir šimtamečius.

  56 0
  Atsakyti
 • O
  O 2021 vasario 13 10:06:22

  kodėl apskritai galima tokia diskriminacija dėl amžiaus? Tai turėtų priklausyti nuo sveikatos, savijautos - jei žmogus negali, tegu eina pensijon nuo 60, jei tvirtas, sveikas, darbingas - kuo jis už kitus prastesnis, sulaukęs 65-erių? Ekonomiką tvarkyti, darbo vietas kurti reikia, o ne žmones, tarsi šiukšles, rūšiuoti!

  39 4
  Atsakyti
 • G
  Gerbiamam Znaikai 2021 vasario 13 09:56:48

  Jūsų pasiūlymas sumažinti Seimą iki prieškarinio lygio, t.y. iki 71, labai racionalus ir teisingas. Tik nesupratau, kas tas Nausėda. Negirdėjau tokio. Kas jis toks ?

  40 3
  Atsakyti
 • K
  Kelmas 2021 vasario 13 09:38:40

  Kiek prisimenu,tai ir Adamkus gyvenęs Lietuvoje ir kasdien važinėjęs į tarnybą JAV,sulaukęs pensijinio amžiaus buvo ,,paprašytas'' palikti valstybės tarnautojo postą. Gal ir galima svarstyti,palikti valstybinėje tarnyboje ar ne, jeigu būtų įstatyme norma...Pasirinkt atlyginimas ar pensija.Pensija [kai paliksi tarnyba] dėtų pagal dabar galiojančią tvarką. Nemokama pensija,gal sumažintų NORINČIŲ dirbti būrį.

  48 1
  Atsakyti
 • Š
  Šimonyte, Dulky 2021 vasario 13 09:18:22

  Kodėl Lietuvoje neskiepijami rizikos grupėms priklausantys žmonės. Kitur taip nėra. Jie jau galėjo būti paskiepyti, o dabar vis užsikrėtinėja ir miršta. Turėtumėt už tai atsakyti...

  21 27
  Atsakyti
 • z
  zero 2021 vasario 13 09:04:43

  nu matot seime galima ir pamiegoti,jei pavarges ar po baliaus galima neiti į posėdžius ten poilsis ateis laikas kai seime sėdės tol kol išneš priekin kojom Degutienė seime pratupėjo kiek žinau iki 71metu,o kitam darbe senai butu išpraše,jaunus ir gabius atleidžia ,ir net kai nori atleisti tipo dėl etatu mažinimo liepia traukti burtus kas turės išeiti ir pažada sumokėti minimuma už du mėnesius,ir liepia parašyti prašyma savo noru,galu gale pinigu nesumoka ,kaip sakoma atėjo į valdžia kiaulės ir pasakė visi gyvuliai lygus,bet kiaulės lygesnės,tik neviltis apima žiurint į Lietuvos ateitį,kai ja bando valdyti nemokšos,vagys,kyšininkai kurie net nebando ka nors tai šaliai sukurti ,o žiuri kaip kuo daugiau pasiimti ir rupinasi tik savo interesais,

  65 0
  Atsakyti
 • R
  Rimtautas - Balamutui 2021 vasario 13 08:59:17

  o aš tokiems pasiūlau nueiti į kapines ir pasižiūrėti savo akimis kiek ten jaunesnių už jį guli .... . kai aš pasivaikštau kapinėse ir pasižiūriu kelių metų jie mirė - kuriam laikui nustoju tikėti statistikos departamento duomenimis apie vidutinį Lietuvos gyventojų amžių....

  61 1
  Atsakyti
  • n
   nesupranti statistikos mokslo 2021 kovo 20 11:35:49

   Kai jaunesni miršta, ilgėja gyvųjų amžius. Mirtų senesni-amžiaus vidurkis mažėtų.

   0 0
   Atsakyti
 • B
  Balamutas 2021 vasario 13 08:43:40

  Kada aš, būdamas 60 metų amžiaus kreipiausi į dujotiekio kadrų skyrių dėl įsidarbinimo, viršininkas, gal kokių 25 metų ambalas, labai nustebo. Sakė: tau, tėvai, į grabą laikas, o tu dar darbo ieškai? Tad nuo tada ir ilsiuosi. Užsigavau ir į grabą negulsiu - kremuosiuosi.

  70 0
  Atsakyti
 • R
  Rimtautas - tai tik mano nuomonė apie pensinį amžių 2021 vasario 13 08:24:20

  Aš iš savo pusseserės ilgą laiką juokiausi kad jai iki pensijos 15 metų lieka vis penkiolika metų, kad ji amžinai jauna .... (blogais išsivysčiusio socializmo laikais laikais pradinių klasių mokytoja į pensiją išeidavo 50 metų, dabar, išsivysčiusio kapitalizmo metu, sulyginus jos teises su vyrais bei kitomis profesijomis jos pensinis amžius yra 65 metai) . suprantate, kokį sugalvos amžių, tokį ir nustatys, manau kad mano pusseserė į pensiją išeis 67-69 metų (jeigu sulauks pensijos)... .

  64 0
  Atsakyti
 • B
  Bronius 2021 vasario 13 07:52:40

  gerbkime senukus,leiskime jiems pailseti. Jei bus protingi, mes kreipsimes patarimo. Tikrai graudu,kai mumijos apsaugos pagalba pristatomos. Viskam savas laikas.

  55 1
  Atsakyti
 • Z
  Znaika 2021 vasario 13 07:23:48

  Seimą-būtina mažinti iki prieškario lygio,nes jis jau tapo parazitynu.Nausėda privalo tai padarytyi,bet jis nieko nedaro.

  89 0
  Atsakyti
 • S
  Savalaikis, geras 2021 vasario 13 07:22:13

  straipsnis.

  64 0
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar pasaka „Eglė žalčių karalienė" jums asocijuojasi su neapykantos kurstymu prieš kitą rasę/kilmę?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Koks Jūsų požiūris į mero rinkimus?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
2. „MARŠ, MARŠ, TRA-TA-TA!“
3. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
4. Vitas Tomkus: IR ŽODIS TAPS KŪNU!
5. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
6. Dabartinė Konstitucija - atgyvena?
7. Vitas Tomkus: APIE NACIONALINES VERTYBES, NACIONALINĘ LRT IR NACIONALINĘ IDĖJĄ
8. Algimantas RUSTEIKA: Geras pensininkas - miręs pensininkas
9. Danutė ŠEPETYTĖ: Klausimas tautiečiui: ar dar ne per karštas vanduo?
10. Gintaras FURMANAVIČIUS: Apie atmintį
11. Skirmanto Malinausko melas ir „tiesa“
12. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
13. Raimondas DIKČIUS: Koronapandemijos scenarijui – šimtas metų
14. Nuo šiol VLKK draus žodį „pederastas“
15. Algimantas RUSTEIKA: Seimo rinkimų reforma (Idėja Lietuvai Nr.3)
16. Olava STRIKULIENĖ: Laisvoji A.Tapino televizija - priklausoma nuo labdaros kaip benamis šuo
17. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
18. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
19. Gintaras FURMANAVIČIUS: Apie patyčias
20. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
21. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
22. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
23. TOMKUS VS MALINAUSKAS (2)
24. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
25. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų (Sorošo sąrašas su naujomis „elitinėmis" pavardėmis)
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 +5 C

-1 +6 C

 

-2 +5 C

+2 +8 C

+3 +8 C

 

+4 +6 C

0-11 m/s

0-7 m/s

 

0-7 m/s

       

Nuorodos