Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Rekomenduojami straipsniai
Susiję straipsniai
Tikrai ALT nereikia sedeti. Dirbti reikia. Jei nera darbo- nereikia etato. O sedeti ir Pravieniskyje galima.
Kai įstatymus teisėjai žino ir daug pažįstamų, draugų ir giminių, Lietuvoje, kurie susiję su valdžia ir teisėsauga, galima daryti, ką nori, nes iš partijų valdžios ir teisėsaugos retas kuris ar kuri nuteistas, o jeigu ir nuteistas, tai pačia mažiausia bausme. Įdomu kodėl teisėjai gali kurti savo verslus ir užsidirbti papildomai pinigų Lietuvos valstybės tarnyboje, kaip ir kiti dirbantys teisėsaugoje, jeigu jie atstovauja Lietuvoje įstatymus ir iš to daro biznį, nes Lietuvoje aukštasis mokslas daugumoje yra mokamas? Kodėl padaromos dar išimtys teisėjams, kurie užmezgę ryšius su prokuratūra, advokatas ir anstoliais?
Ivairiu group akcininkai cia ir ofshoruose? Kiek ju valdo verslus per seimos narius?
Kodėl tokie apribojimai tik teisėjams? Kodėl valstybės tarnautojams galima?
O kodėl negali dirbti , jei jis to laiko turi kiek nori,kai turi kokią vieną bylą per dieną, o bylų terminai neribojami. Užsidirbti juk reikia , nes tiek alga tiek pensija yra tiki katino ašaros.Jei pvz. LAT teisėjas per mėnesį turi 2-3 bylas , tai ko sėdėti tuščiai ?