respublika.lt

Tarp Konstitucijos eilučių - straipsnio komentarai:

 • Vladas 2019 vasario mėn. 10 d. 19:13:30

  AT teisėjai yra kaip tos žiurkės, ką numeta iš Daukanto gatvės tą ir ėda. Čia pasakaitė ir baigta.

 • Konstitucija 2019 vasario mėn. 10 d. 17:51:21

  negalejo numatyti visu suinteresuotu grupiu interesu,todel sukurtas sis lobistinis teismas

 • chmm 2019 vasario mėn. 10 d. 13:53:37

  Kai rašo, kad "neprieštarauja Konstitucijai", reikia skaityti "neprieštarauja Briuseliui ir bendrai mados (iš)krypčiai iš Vakarų". Tada bus teisinga.

 • X 2019 vasario mėn. 10 d. 12:35:02

  Zita Šličytė ragina Konstitucinį Teismą neprigalvoti savų Konstitucijos straipsnių.

 • V. Ladas 2019 vasario mėn. 10 d. 11:22:36

  Man tai neaišku, kodėl žaliųjų valstiečių koalicija, kartais prikurianti Seime visokių vasiukiškų prožektų, kuriuos paskui reikia taisyti, negriebia jaučio už ragų. Konkrečiai: nepastato Konstitucinio Teismo į vietą, kad jis neaiškintų Konstitucijos, o tik spręstų ar įstatymai neprieštarauja Konstitucijai. Dar Seimas turėtų įgyvendinti principą vienas rinkėjas -vienas balsas, kad Seimo sekančioj kadencijoj nesėdėtų prieš du desėtkus metų išrinktos Juknevičienės su degutienėmis, kad EŽTT nesėdėtų dešimtmečiais vis tie patys nevienareikšmiai vertinami kūriai, rotacija neįgyvendinama dar daug kur...

 • ... 2019 vasario mėn. 10 d. 09:34:57

  Del antro galo galima ir aukoti konstitucija.Fui,slykstu ka isdarineja musu teisieji.Kur referendumas,kur ritasi pasaulis???

 • Vladas 2019 vasario mėn. 10 d. 09:01:15

  Tukstancius metu zmogus ir ne tik jis dauginosi ir tesia gimines pratesima gamtos sukurtu istatymu. Tam tikslui reikalingas patinas ir patele. Kitos alternatyvos nera,nebuvo ir nebus! Konstitucinio teismo dvasios nori paversti mus amebomis,musu seimas ir vaikus sulyginti su amebomis ir iteigti,kad mes galime taip daugintis. Pritariu Tautos Tribunolo ikurimui,kuris siuos neva konst.t.teisejus teistu uz grubu Konstitucijos nesilaikyma,teiseju vardo pazeminima ir grubu konstitucinio teismo teisejo priesaikos sulauzyma!! Vien komentarais nieko nenuveiksime kol nesusibursime protestams pries seimos ir tautos naikinima!

 • V .Ladas cia pradzia, kai zeme tapo parasiutu 2019 vasario mėn. 10 d. 08:22:46

  Ši A.Kubiliaus istatymo pataisa buvo labai naudinga nepakeiciamam konservatoriu lyderiui, A.Kubiliaus patronui Vytautui Landsbergiui. Vilniaus apskrities viršininko konservatoriaus Alio Viduno 2000 m. vasario 22 d. sprendimu Avižieniu seniunijoje Klevines kaime 1,16 ha žemes sklypas, kaip lygiavertis paveldetam, neatlygintinai perduotas Gražinai Landsbergienei. V.Landsbergio žmonai Anykšciuose buvo atkurtos nuosavybes teises i Prano Rucio 0,15 ha žemes, taciau sklypas atrežtas netoli Vilniaus, ir vietoj turetu 0,15 ha - 1,16 ha. ve.lt/naujienos/lietuva/lietuvos-naujienos/zemes-reformos-korupcijos-autorius---akubilius-377704/

 • o 2019 vasario mėn. 10 d. 08:18:12

  juokingiausia, kad grupe rimtu vyru sed,i o kiek dar ju padejeju ir dienu dienas aiskinasi ar brukstelejimas per kombinezona nusikaltimas ar ne. Mirk is juoko.

 • Prosenelis 2019 vasario mėn. 10 d. 07:18:16

  Gal tauta ši karta isirinks prezidenta o ne haluji gal nors po trisdešimt metu sunaikins ta baisu bardaka isrinks tikrus seimūnus o ne svetimu laizytojus ismies ta baisu miesla dvuokenti jau trisdešimt metu padarys tvarka Lietuvoje tauta turi pagalvoti apie geresni gyvenimą juk ira dar tikru tievyne mylinčiu lietuvių gal ne visi isigime bet jau užaugo užgimė laisvoje tievynieja vadžias atiduoti i jų rankas.

 • iskritau! 2019 vasario mėn. 10 d. 06:57:37

  LKT pirminykas nusidaze plaukus rudai?! Ji pastate grybe. Tad viskas aisku - reikia iteisinti grybes ir sugyventines santuoka. Pilnas issigimimas KT!

 • Kauno marios 2019 vasario mėn. 09 d. 20:53:31

  Žalimas, kaip nuotraukoj pavaizduotas, toks ir yra :-)

 • to V.Ladas 2019 vasario mėn. 09 d. 20:46:54

  Žemės nuosavybės atstatymo įstatymo kūrimo grupėje buvo ilgametis Vokės filialo direktorius, tremtinys, Hbl. Dr. Juozas Lazauskas. Jis buvo nesukalbamas žemės skraidymo priešininkas.Bet labai greitai iš tos rengimo grupės išskraidintas.

 • Mielasis Žalimai, 2019 vasario mėn. 09 d. 20:09:19

  pasakykit prašau, kaip "veikia" konstitucijos straipsniai Lietuvoje apie nemokamą gydymą ir nemokamą mokslą? Ar ilgai dar miegosite?

 • V .Ladas 2019 vasario mėn. 09 d. 19:37:34

  Buvo labai juokingai graudu, kada pas mus Lietuvoje ėmė skrajoti žemė. Įdomu, kokiu teisės aktu tai buvo padaryta, ir kodėl teisininkai taip ilgai neprotestavo?

 • MikasA 2019 vasario mėn. 09 d. 19:14:36

  To ,, Laikas realybei,, Pritariu,,,Griežtai, bet teisingai...

 • konstitucja, jeigu tarnavai kgb, slamstas 2019 vasario mėn. 09 d. 18:55:13

  Apie Lietuvos respublikos Konstitucija.Kai tiesiogineje televizijos laidoje vyko debatai tarp Prano Šliužo ir Vytauto Lansbergio del žemes pardavimo užsienieciams Pranas Šliužas pareiške,kad žeme užsienieciams parduoti draudžia Konstitucija,o Vytautas Lansbergis atsake Lietuvos Respublikos Konstitucija šlamštas. TAI DEL KO SAUGOJAM SITA SLAMSTELI UZ TAUTOS PINIGUS?Mano nuomone uz tokius sio slamstelio zodzius, duoti metukus Lukiskiu kurortu,gal vierhai atvestu i prota per kita gala, sita virtualu prezidenta.

 • Ačiū už straipsnį.Senolio nuomonė.Atsakykite,diskutuokite,bet nedarykite nusikaltimų. 2019 vasario mėn. 09 d. 18:51:29

  Konstitucinį teismą reikalinga paleisti,nes yra tatos ir ponios nusikalstamų darbų dangstytojas.Šie visi vyrai ir moterys turėtų degti pragare,kaip pagalbininkai valstybės ardyme.Gerb.ponai KTteisėjai ,klastoti ,manipuliuoti konstitucijos straipsniais yra didelis nusikaltimas,didelė atsakomybė gula ant jūsų pečių.Ogal jūs tapsite nepakaltinamais,kaip lytiniškai neįgalūs----mastyti įstatymiškai.,kad valstybei norite primesti tokį iškrypėlišką Konstitucijos supratimą ir norite jį įteisinti.

 • Ačiū už straipsnį.Senolio nuomonė.Atsakykite,diskutuokite,bet nedarykite nusikaltimų. 2019 vasario mėn. 09 d. 18:32:39

  Konstitucinį teismą reikalinga paleisti,nes yra tatos ir ponios nusikalstamų darbų dangstytojas.Šie visi vyrai ir moterys turėtų degti pragare,kaip pagalbininkai valstybės ardyme.Gerb.ponai KTteisėjai ,klastoti ,manipuliuoti konstitucijos straipsniais yra didelis nusikaltimas,didelė atsakomybė gula ant jūsų pečių.Ogal jūs tapsite nepakaltinamais,kaip lytiniškai neįgalūs----mastyti įstatymiškai.,kad valstybei norite primesti tokį iškrypėlišką Konstitucijos supratimą ir norite jį įteisinti.

 • Gėda 2019 vasario mėn. 09 d. 18:23:11

  JAV ir ES vasalų valdoma valstybė, todėl priima sprendimus kurie prieštarauja Konstitucijai. Vasališkas noras patikti Vakarams. Jie įsitikine kad "mankurtai" nemaištaus, nutylės kaip sovietų laikais. Lietuvos žmones turi spręsti dėl homoseksualių šeimų. Grupelė taip vadinamų valdžiažmogių spendžia kaip gyventi. Jie vadovaujasi dvasiomis, kaip šamanai.

 • Onutė 2019 vasario mėn. 09 d. 18:13:10

  kažkas buvo parašęs gerą išvadą:konstitucinis teismas nustatė, kad Lietuvos konstitucija neatitinka Konstitucijos

 • nu 2019 vasario mėn. 09 d. 17:58:09

  D. Žalimai, kam tu reikalingas? Tu - niekinis.

 • laikas realybei 2019 vasario mėn. 09 d. 17:57:01

  Atėjom ten, iš kur buvom išėję - į sojūzą, kur Centro įstatymai viršesni už nac. valstybės. Tai ir nustokit žaisti demokratiją ar nepriklausomybę. Kokia demokratija, jei diktuoja Briuselis? Ir kokia nepriklausomybė, jei be Briuselio "protų" nei žingsnio. Kam tas seimas? Kam ta prezidentė? Kam tos ministerijos? Kam tas KT? Jie visi butaforija, marionetės, lėlės. Tik pinigus semia. Už nieko neveikimą. Nustokit. Gal tada ir žmones mažiau nervins, kai baigsis šita dvilypė idiotybė. Kuo jūs tautą laikot ?

 • Idiotas 2019 vasario mėn. 09 d. 17:36:35

  ...škoda gadatj apie mūsų DEMOKRATIJA IR KONSTITITITUCINI teismą.Ura evrasajuzu.

 • Ww 2019 vasario mėn. 09 d. 17:22:56

  Taip išeina kt priiminėja antikonstitucinis įstatymus? Tai reiktų manau paleisti kt arba išmesti ta konstitucija jei ji yra niekine.

 • aha 2019 vasario mėn. 09 d. 16:50:09

  O kur buvot visi iki šiol? Apropos, o kur Lietuvos valstybės auksas? Klausti būtų galima ir daugiau, bet kad nėra kam atsakyti. "Tu vėjo paklausk, tau vėjas atsakys, tik jis, mano drauge atsakys..."

 • deinis 2019 vasario mėn. 09 d. 14:46:41

  Vakar biški veizėjau panoramą ir ką mačiau ,kažkokia Makaraitytė ,lyg tai ,užduoda klausimus pašnekovui ir nusako kaip turiatsakyti ,kaip ji nori ,betatsirado pašnekovas nepasidavė jos užmačiom ir jai rėžė faktais ,tai čiut nepasiuto ,labai gerai parodė nepagarbą pašnekovui ,tai vyksta visa laiką ,taip ir norisi paklausti ar toliau taip bus tyčiojamasi iš pašnekovų ,nejaugi nėra padoresniu žmonių.

 • Senis pensininkas 2019 vasario mėn. 09 d. 14:29:24

  Tai kas gi juos rinko?taip,kad jie gali tik su DVĄSIOMIS bendrauti ir viską traktuoti taip kaip jiems yra užsakyta iš viršaus.Lietuvoje tokių KT visiškai nereikalinga:jei valdžioje sėdi vien deb*lai nesuprantattieji įstatytmų ir reikalaujantieji jiems kažką išaiškinti-TAI TOKIA VALDŽIA YRA TIESIOG DZIN.Normalioje valstybėje galima apsieiti be jokių KT,kurių parsonos nieko neveikia gerdami kavutes perdienas ir gaudami fantastinius atlyginimus nusuktus nuo mokesčių mokėtojų.Vargšė Lietuva ir toliau apklijuota visokiomis valdžiažmogių prielipomis dūsta taip žuvys ežeruose gilią žiemą.

 • manau 2019 vasario mėn. 09 d. 14:22:48

  konstitucinis teismas tam ir yra ,kad viską išaiškintu taip ,kaip reikalinga sistemai ...

 • Ne nusiminkite 2019 vasario mėn. 09 d. 14:18:23

  Jaigu isirinksite Skverneli prezidentu tai tas baisus bardakas tęsis dar penkis metus ir gieju eisenos taip pogi Galvokite rinkimai jau arti.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PRANEŠĖ: Jungtinė Karalystė (JK) trečią dieną iš eilės pranešė apie rekordiškai didelį per parą užregistruotų mirčių nuo naujojo koronaviruso infekcijos (COVID-19) skaičių.
 • PAGALBA: Baltarusija priima Kinijos pagalbą kovoje su pandemija; trečiadienio vakarą sostinę Minską pasiekė daugiau kaip 2 000 testų, taip pat apsauginių kostiumų, termovizorių bei pirštinių.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kokiam verslui pirmiausia reikėtų atšaukti ribojimus?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kokios šiuo metu apribotos veiklos jums labiausiai trūksta?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 +2 C

+2 +3 C

 

+1 +2 C

 +5 +6 C

+5 +7 C

 

+7 +8 C

1-7 m/s

2-7 m/s

 

1-6 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0936 PLN - 4.5815
RUB - 86.4750 CHF - 1.0564
GBP - 0.8846 NOK - 11.2685

Nuorodos