respublika.lt

S.Skvernelis sveikina moteriškos sudėties I.Šimonytės Vyriausybę - straipsnio komentarai:

 • Jurgis 2020 lapkričio mėn. 24 d. 14:44:20

  Kaip norisi būti giremam premjierui, nors ir nepelnytai. Rinkėjai prezidento ir seimo rinkimuose tarė savo-nenorime matyti, nors rinkimų sistema ,padedant buvusiam darbdaviui,leido įlįsti į seimą su savo chebra. Dabar, kai nėra seime diktatoriaus, gal blaiviau žiūrėsite į darbą seime,nors irgi gal nepatiks būti eiliniu? Būtų gerai, kad dirbtumėte valstybei, pagal savo darbdavio nurodymus ,pasitvarkėte savo reikalus ir gana., tokie palinkėjimai atričiai.

  0 0
 • Kazys 2020 lapkričio mėn. 19 d. 10:18:48

  +ĮDOMU ,KAS JAM BOBŲ PAŽADĖTA?

  0 0
 • A.V. 2020 lapkričio mėn. 19 d. 07:49:27

  Juokingiausias faktas yra tas, kad Lietuvoje plaunama smegenis tuo, kad pas mus yra demokratinė ir teisinė valstybė. Durniems , neturintiems supratimo, išplautų smegenų besmegeniams taip tikrai atrodo, tik gaila, kad šioje Marijos žemėje jų yra dauguma ir vis daugėja. Na kvailiams daugiau nieko ir nereikia, tik ,,laisvės ir demokratijos" kurios samprata yra kaip kiaulės apie kosmosą.

  5 0
 • Nėra lygybės 2020 lapkričio mėn. 18 d. 23:12:21

  Šiaip ,tai per visas skyles klykiama kad socialinių lyčių bent kelios dešimtys. O kai postus dalintis,tai lieka tik vyrai ir moterys. Kodėl skriaudžiamos visos kitos lytys!?!?!?

  5 0
 • ? 2020 lapkričio mėn. 18 d. 22:50:50

  Kas atstovaus 320000 rinkejų naujame seime ir kas tokia čmilytė,kad gali sau leisti nesiskaityti su tauta? Ar prezidentas to nemato, o gal jis nevisiems prezidentas,gal yra kažkokios išimtys? Tiesiog baisu,kuo pavertė Lietuvą, mano Tėvynę,kada liausitės taip niekšiškai elgtis?

  22 0
 • Dvigubi standartai ? 2020 lapkričio mėn. 18 d. 22:29:05

  Jonas Kovalskis iš grupės "Ne Sorosui Lietuvoje" su bendraminčiais siuntė el laiškus ir ragino visus siųsti į Prezidentūrą dėl Šimonytės,kad neskirtų premjere.Jis rašė prezidentui,kad Šimonytė FB daro didelę gėdą Lietuvai,jos reputacijai,skatina patyčias jaunimui.Kartu el.laiške perrašė Šimonytės" perliukus".J.Kovalskis tokius pat laiškus nusiuntė ir Seimo Etikos komisijai.Iš viso išsiuntė apie 4000 laiškų

  14 0
 • Nuomonė 2020 lapkričio mėn. 18 d. 21:44:31

  Šiandien pagarsino būsimos finansų ministrės nusikaltimus! SIAUBAS - jeigu viskas tiesa? Kai konservliberų buvo puolama ir psihologiškai palaužta, bei iš Seimo "išstumta" Greta, kuri iš motinos nuomojosi visureigį, o motina išsimokėtinai iš agrokoncerno - tai palyginimui ,ką rašo apie finansų ministrę Skaistę - Gretos nuomotas automobilis ,kaip pienės pūkelis.Visas Lietuvos biudžetas bus valdomas žmogaus be patirties.O gal padės jos tėvas, pagal alfa lt straipsnį?

  21 1
 • gerai pasakyta 2020 lapkričio mėn. 18 d. 21:38:28

  "kad tėvelis padarys viską, kad Lietuvoje butu gera gyventi." Jau dabar matosi, kam bus net labai gera gyventi, o kai kam teks prisiminti diržų veržimosi laikus.

  21 1
 • < < to. Kazimieras 2020 lapkričio mėn. 18 d. 21:22:25

  Sakai: "nereikia klausyt rusų".O kokios tautybės čmilytė ir pirmas jos vyras?? Ir kokias pareigas atliko jos tėvas?

  25 1
 • ..... 2020 lapkričio mėn. 18 d. 21:02:43

  Teisingai Veryga pasake,pirmiausia pailsesiu,isimiegosiu ir pradesiu ruostis naujiems rinkimams.Valstieciu pergale bus garantuota,bet nieksai bus sugriove viska iki pamatu,ka buvo gero nuveike gerb,valstieciai.Dabartiniai pakliuve i seima,taip istroske valdzios,pinigu,kad netgi nebesivadovauja jokiais remais.Ko truko paprastam zmogui,kai valde valstieciai???Cmilytes pirmas darbas kurio jau griebsis rytoj,tai zmogaus teises,pagal antro galo reikalus.Juk uz jos ir armonaites nugaru alsuoja burys istroskusiu laisves.Kiekvienas,kuris pasitikejo koncervais ir balsavo,tai turetu plaukus rautis nuo galvos.Balsavote uz krikscioniskas vertybes,o gavote vertinant krikscioniskai SETONUS.Ar imanoma atleisti sitokia isdavyste???Per prezidento inauguracija,jo dukros pasake,kad tevelis padarys viska,kad lietuvoje butu gera gyventi.Kol kas yra baisi pradzia,vyksta patycios ir niekas to nestabdo.Tauta norejo laisves,prasom,turite.Verksite dar ne vienas,bet taip jums ir reikia,nenorejote gyventi ramiai.

  34 2
 • ziniasklaida 2020 lapkričio mėn. 18 d. 20:46:55

  Ziniasklaida NEapkencia valstieciu uz bandyma pristabdyti snapso geryklas...sumazinti snapso reklamas, taigi, prisigamino priesu, kurie kerstingi, negailestingi, o dar nedagere, tai --- visai pasiute. Ziniasklaida kersijo, kersija ir kersys valstieciams. O liberalai, tame tarpe ir simonytes vadovaujami liberalai ir ziniasklaida tai du sparnai to paties paukscio. Vieni kitus palaiko, pamyli, paperka/pamoka ---- taip kad nera ko tiketis, kad ziniasklaida nusviestu kaip nors kitaip negu teigiamai visus liberalu atsidusejimus.

  32 1
 • Jo 2020 lapkričio mėn. 18 d. 20:37:24

  Kad tie intrigantai-liberalai manipuliuoja, skaldo, kirsina, tai..... ju stilius. Bet kad sabatauskas su mazuroniu puola, kaip isalke suniukai prie liberalu pameteto kaulo, tai... kita problema. Jau dabar aisku, kad liberalai gerai sutars su BENDRAMINCIAIS "socialdemokratais" ir darbieciais visus ateinancius metus. Tegul jie ten vadovaujasi ir pasivaduoja. Gerai, kad valstieciai/zalieji lieka nuosaleje siu aferistu. Stebekite, komentuokite, nukreipkite sviesa i siu aferistu pasiekimus ir.... gal ateityje ir "aklieji" pamatys ka issirinko, juk visiems pavogtu pinigu neuzteks.

  32 3
 • > kalti 2020 lapkričio mėn. 18 d. 20:33:57

  Kalti ne rinkėjai, o švarkelis su verygžmogiu - parsidavė globalistams, gasdino žmones feikiniu covidu, prisigalvojo beprotiškų baudų. Štai rinkėjai ir parodė tokiems padarams špygą. Kolchozninkai dievais pasijuto, todėl ir buvo nutupdyti į šikinyką.

  7 35
 • jei 2020 lapkričio mėn. 18 d. 20:29:48

  kas galvoja, kad Norkienė į seimo valdybą nebuvo paskirta dėl Karbauskio ar Skvernelio, tai labai klysta. Už valstiečius balsavo daugiau kaip 320 tūkstančių rinkėjų. Tai jų balsai nieko verti ir juos atstovauti valdyboje niekas negali tik dėl to, kad kažkam kažkas nepatiko? Beje, Čmilytęi Norkienė tikrai gali nepatikti, nes ši turi aukštesnį išsilavinimą. Keista, kai, LSDP, už kurią balsavo kiek daugiau, nei 140 tūkst ir Darbo partija, už kurią balsavo mažiau kaip 120 tūkst rinkėjų, yra vertos atstovauti rinkėjus valdyboje, o va, valstiečių -ne. Ir čia yra ta tikroji demokratija? Kodėl pasirinkta Darbo partija, tai net abejoti neverta, nes ten yra Uspaskichas. Vis tik teisus buvo A. Matulevičius.

  39 1
 • rinkėjas 2020 lapkričio mėn. 18 d. 20:22:21

  Kadaise veikėjai važiavo parvežti iš rytų saulės{žinom kokia buvo sunki ,praradom valstybę},tai dabar panašūs veikėjai už es pinigus parveš saulėlydį su teisingumo ministre Dobrovolska priešaky pagal jos 'vertybes",kurias girdėjau ją kalbinant per radiją.

  28 1
 • Šakas; ir trijų ėjimų matas Karbauskui su Skverneliu,nes 2020 lapkričio mėn. 18 d. 20:03:37

  pralaimėję rinkimus,prarado,net seimo pirmininkės pavaduotojos postą.O kaltininkus įvardino I.Šimonytė,kad laimėti rinkimus jai padėjo Karbauskis su Skverneliu.Kaip rinkėjas galiu,tik patvirtinti,nes dalyvavau debatuose ir įsitikinau,kad dalyvauti rinkimuose yra beprasmiška,nes valstybės nustatyti šviesuoliai neturi kam patikėti valstybės valdymą,todėl supratome,kad valdžią gali rinkti,tik tamsuoliai.Dabar matome,kad tamsuoliai ieško kaltu,bet nepastebi ir nesuvokia,kodėl tamsuolių,ir už ką žmonės nerenka.

  1 21
 • kas 2020 lapkričio mėn. 18 d. 19:58:12

  per nesamones zmones skirti i pareigas pagal lyti o ne kompetencija

  24 3
 • Na 2020 lapkričio mėn. 18 d. 19:49:21

  Karbauskis ir Co padarė viską, kad taip baigtųsi rinkimai. Lietuvoje realiai seime nėra opozicijos. Skverelis su Veryga opozicija, baikitt juokauti ponai liberastai.

  2 18
 • Petras kuris žino 2020 lapkričio mėn. 18 d. 19:45:38

  žiūrim į prezidento veiksmus, ir jei jis pasirašys už tokį ministru kabinetą, tai yra tautos žlugimas ir naujos revoliucijos prieš valstybe. Nes tai bus pakištas po Liansbergu korupcijos sparneliu. Pas ožy planuose yra po šios prezidento kadencijos bus vėl išrinkta tulpės pašto karalienė, t.y. Grybu karalienė. KGB agentė.

  38 1
 • kalti 2020 lapkričio mėn. 18 d. 19:27:19

  dviejų rūšių rinkėjai. Vieni durni, kad už tokius balsavo. Kiti durni, kad nėjo balsuoti.

  37 2
 • o tai dabar kaip bus kitą pavasarį: 2020 lapkričio mėn. 18 d. 19:23:43

  fyderasinio buldozerio gegužinio parado priekyje OŽIATVARČIO sysalinis "ELYTAS" eis, ar armonikiniai samdiniai iš užsienio?

  27 0
 • Dzūkija 2020 lapkričio mėn. 18 d. 19:02:30

  ...dar kojų nesušilo, o jau intrigos...negražu keiktis, o taip norėtųsi...

  36 2
 • Supratau,kad ministru galibuti kiekvienas, 2020 lapkričio mėn. 18 d. 19:00:37

  tik svarbiausia nepasakyti pries rinkimus,kas pretenduos,nes tos partijos nerinks. Issilavinimas irgi nesvarbu,bakalauro pakanka viskam.Pasiruosiau netiketumams ir nesusipratimams,stebesiu,kaip ilgai issilaikys rinkimine euforija,ypac turetu dziaugtis teisingumo,svietimo,medicinos,finansu ir kitu sferu darbuotojai ir ju klientai. Viskas pageres neregetai,svarbu nedejuoti ,nesikabinet kasdien. Paziurekim,zmonems sekasi puikiai,indeliai bankuose zenkliai isaugo,pradidejus karantinui,o nekilnojamas turtas perkamas irgi labai aktyviai.Taigi viskas gerai, dideli pinigai uzdirbti,o kas neturi mazu ,pats kaltas. Laukiam,kol Prezidentas su jaunatvisku nusiteikimu patvirtis siuos drasius zmones,pasiaukojancius,atlikti sunkia ministru misija.Sekmes

  17 6
 • Meta 2020 lapkričio mėn. 18 d. 18:39:41

  mano patarimas LVZS frakcijai butu toks.Daugeli metu stebint politikus,ju darbus ir elgsena,vieningai ,susitelkus dirbti su savo frakcija.Kitos frakcijos yra nepatikimos.Darbuosis vieningai-gerai,bet ,mano nuomone,jais pasitiketi neverta.Nebet vienu kitu seimo nariu is opozicijos.Pagrindinis LVZS tikslas ,kad jie sektu ir viesintu/tik nezinau kokiu budu,nes nei LRT,nei privacios TV atidirbines uz sotesni kasni, ir ka reiks nusleps,kas naudinga paviesins.Juk frakcija turi pakankamai protingu zmoniu,kuri.ms turetu buti nesunku demaskuoti ,,juodus darbelius ir sprendimus,Paziurejus i Cmilytes interviu su Paleckiu,darosi graudu.Bukai uzsispyrusi vistele.Nereikia rodyti pykcio,nepasitenkinimo.Maciau gyvenime toki atveji.Ateina ir parduotuve moteryte,labai pikta,su tikslu sukelti konflikta.Buvo protingos darbuotojos ir su ja elgesi mandagiai,nedave pagrindo jai sukelti isterijos. i r baigdavosi tuo,kad jai pradedavo drebeti rankos,,veida ispidavo raudonomis dememis.Ramybes ir kantrybes.

  46 2
 • Kazimieras 2020 lapkričio mėn. 18 d. 18:26:35

  Ar dar runkeliai ziurit ir skaitote ,ta tv ir spauda ,beveik visa nupirkta konservagiu.

  55 1
 • TO> Kazimieras 2020 lapkričio mėn. 18 d. 18:22:55

  pasižiūrėk į savo komentarą, matai, kaip Tauta tau "ĮFISO" pasitikėjimą tavo KUMYRU?

  6 12
 • ŽIŪRIU, ŽIŪRIU, jog valstybėje esmė - ne KOMPETENCIJA, 2020 lapkričio mėn. 18 d. 18:21:13

  o lojalumas sysaliniam fyderasizmui: kuo daugiau fyderasizmo asaboje, tuo aukštenis postas šviečiasi... O tai ką tuomet turėsime Lietuvoje po 4 metų tokios "politikos"?

  40 0
 • Viskas bus gerai 2020 lapkričio mėn. 18 d. 18:15:41

  Tata padės šaukštą, nebus kas vadelioja ir subyrės visas šitas aferistiškas bobynas.

  55 1
 • Rita Belazariene 2020 lapkričio mėn. 18 d. 18:13:53

  Negaliu patikėti - negi valstiečiai bent mintyse galėjo pasitikėti šitais socialdemokratais???!!!! O apie darbiečius-niekšiečius, tai seniai žinomi menkystos chameleonai. Na bent ir patys bukiausi ir naiviausi Lietuvos žmogeliai rinkėjai gal susimąstys nors kartą.

  53 1
 • Viskas vyksta Tesingai 2020 lapkričio mėn. 18 d. 17:49:52

  ir svarbiausia Teisetai nes jie patys sau susikuria istatymus,viskas derinama ir atsovaujama ne su Tautos dauguma atstovaujanciais , bet KGB palikonims,ju bendradarbiais ir pritarejais.....Nera ka daug ir komentuoti ,nes ir taip matosi koncervatoriu ir raudonuju nuveikti darbai nuo pat valstybes nepriklausomybes atkurimo ,ju elgesys ir siekiai....Rezultatas tai tikrai matomas nes ne kiekvieni valdantieji sugebejo savuosius islaptinti 75 metams .....

  53 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
1. GODOS PRIE SUSKILUSIOS „GELDOS”
2. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
3. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų (Sorošo sąrašas su naujomis „elitinėmis" pavardėmis)
4. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
5. N.Venckienė: Jie teisia, o aš vaidinu, kad tikiu
6. Globaliame pasaulyje nekorektiška vadintis lietuviu
7. Laukėt, kad Dulkys virusą patvarkytų?
8. Didina pensijas, o jos vis nekyla (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
9. Ką jie dabar pasakytų žuvusiųjų artimiesiems?
10. Prieš 30 metų dėl laisvės buvome pasiruošę viskam
11. Nesiskiepysi nuo COVID-19 - greitai lėksi iš darbo?
12. Trečias bandymas padaryti V.Landsbergį... prezidentu
13. O.Strikulienė: KAPITOLIJAUS ŠTURMĄ INICIJAVO NE TRAMPAS
14. O jeigu karas?
15. Policijos veteranai užsigeidė privilegijų
16. Vitas TOMKUS: RINKTI AR NERINKTI?
17. Vakarams bus labai blogai, Lietuvai - tik blogai
18. Zigmas Vaišvila: Siaubiamiškio pasaka Nr.2 („Siaubiamiškio pasakų kūrėjas ir jo alaviniai kareivėliai")
19. Užkalti karstai kelia dar daugiau įtarimų (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
20. Lengviau sukurti vakciną nuo Covid-19, nei ištirti bylą (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
21. Ką atnešė Žiurkės metai
22. 2020-ieji - ne tik pandemijos metai
23. Algimantas RUSTEIKA: atėjo numirėlių metas
24. Koronaafera 3. Globali psichozė mistikos fone
25. „Swedbank“ siekia sužlugdyti sanatoriją?

Dienos klausimas

Ar jūsų savivaldybė pakankamai rūpinasi judėjimo zonų priežiūra - sniego valymu?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar savaitgalį pasidžiaugėte gausiu iškritusiu sniegu?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-20 -18 C

-17 -16 C

 

-10 C

-13 -11 C

-10 -7 C

 

-12 -8 C

0-2 m/s

0-3 m/s

 

0-5 m/s

       

Nuorodos