respublika.lt

S.Skvernelis atskleidė, kiek dar galėtų tęstis karantinas - straipsnio komentarai:

 • zmones jau seniai atsibudo, 2020 gegužės mėn. 06 d. 14:02:17

  o sitie visi epitetai Skvernelio atzvilgiu,geriau tiktu paciai komentatoriai.Ir kas tamsta laiko uzdare.Gal yra kokiu kitokiu sveikatos problemu.Beje imunitetas yra igimtas ,o nuo 60 metu jis silpsta.Pasivaikscioti ir be kaukes,nes mieste yra visokiu nuosaliu,be zmoniu vietu ,ypac rytais,o kaimuose galima kvepuoti ir persikvepuoti

 • ŽMONĖS ATSIBUSKITE 2020 gegužės mėn. 06 d. 13:44:35

  TAIP SKVERNELI LABAI SUPRANTAME JUS, NES JEI NEBETĘSITE KARANTINO IR NEBEVAIDINSITE TAME KORONOS SPEKTAKLYJE, TAI KORONOS UŽSAKOVAI ATIMS IŠ JŪSŲ TĄ KAULĄ, KURĮ NUMETĖ UŽ SAVO TAUTOS IR VALSTYBĖS IŠDAVIMĄ.IR NAIKINIMĄ, UŽ EKONOMIKOS SUGRIOVIMĄ. PASIRODO KAD TA KORONA JAU IR PENSININKAMS PASIDARĖ NEBEPAVOJINGA, JUK KLAIPĖDOS HOSPISE PASVEIKO KAŽKOKIU STEBUKLINGU BŪDU 12 SENELIŲ, STEBUKLŲ ŠALIS TA MŪSŲ LIETUVA. TAI JEIGU TAIP STEBUKLINGAI SVEIKSTA SENI ŽMONĖS TAI KAM LAIKOTE MUS PENSININKUS UŽDARYTUS, GRIAUNATE MŪSŲ SVEIKATĄ IR IMUNITETĄ, PADAROTE NEPILNAVERČIAIS, NEADEKVAČIAIS, PROTIŠKAI ATSILIKUSIAIS ŽMONĖMIS, KAD JUMS TEKTŲ RIEBUS KĄSNIS NUO ŠIO SPEKTAKLIO UŽSAKOVŲ STALO. NA TEKS ATSAKYTI UŽ VISKĄ, NES KAS SĖJA BLOGĮ MELĄ, TĄ IR PJAUSITE SAVO GYVENIME, NES BLOGIS GĖRIO NEKURIA

 • Daktarai 2020 gegužės mėn. 06 d. 12:18:14

  Kokius ligonius lankys namuose?Juk jie nieko dabar negydo, tik telefonu pakonsultuoja. Ir kol karantinas, algas gaus ir nepriimdami pacientų arba priimdami po 4-5 per dieną. Rizikos grupės-senesnių -tai nepriims ne toik valstybinės, bet ir privačios įstaigos kol karantinas, net neregistruoja išgirdę gimimo metus, mat bijo tikrintojų ir bausmių, jei kokio reikalavimo SAM nebus įvykdę. Išbandžiau pati.

 • zero 2020 gegužės mėn. 06 d. 12:01:39

  sita krize gali suvaldyti TIK didziausias kriziu zinovas KUBILIUS jo pklauskit kiek turi testis karantinas jis zinos

 • p.s. 2020 gegužės mėn. 06 d. 11:22:19

  o as nenoriu,kad patys nesilaikydamiesi karantino reikalavimu,uzkrestumete mane ir mano vaikus bei anukus.Vaziuokit ten,kur nera karantino.Ir kam jau cia taip sunku gyventi du menesius.Gal smulkiems verslininkams/perpardavinetojams/,kurie lenkiskus maisto produktus parduoda kaip lietuviskus.Gal svaigalu megejams,kad negali slaistytis ir svaigintis.Dar negirdejau,kad kauke ka nors uzdusintu.Dabar laisve visiems kur gyventi,kokiais vyriausybes istatymais vadovautis.Tik ko lekete is visu pakrasciu i Lietuva.As zinau.kad ligos atveju jus niekam ten nereikalingi.O tie ,kurie dirbo nelegaliai is viso guletu patvoti.

 • kasdienines politinio turgaus naujienos 2020 gegužės mėn. 06 d. 11:05:46

  pabandysiu kasdien apzvelgti tai ka skaitau,ka girdziu viesojoje erdveje.Daug demesio politikai,zurnalistai,politologai skyre 200 euru ismokai pensininkams ir kitiems.Stai ka noriu pasakyti.As apsieiciau be tu 200 euru,kaip ir nemazas burys mano pazystamu.Taciau si sukelta isterija,ypac nuskurdusiu verslininku,skatina mane pacia,mano seima,draugus ir pazystamus bei ju vaikus ir anukus balsuoti tik uz LVZS,ne pinigai,bet poziuris i sita ismoka vercia taip elgtis.Lietuvos padangeje suzimo nauja ,,zvaigzde,, ponas Barysas,kuris labai meistriskai moka dergti valdanciuosius.O i LRT foruma susirinko visa antivalstietiska ,,sunkioji artilerija,,Nei vieno pozityvo,nei vieno gero zodzio,tik pro sukastus dantis ,kad pandemija suvaldyta.Ar LRT tendencinga,spresti jums.Kyla klausimas,kiek mokama nuolatiniams zurnalistams,politologams,komentatoriams,nes toks ispudis,kad jie tape tiesiog etatiniais darbuotojais,Kur kitokia nuomone,naujas poziuris,nauji veidai.Iki rytoj..

 • Paskaičiau komentarus 2020 gegužės mėn. 06 d. 09:07:57

  Trykšta nenusakomas nepasitenkinimas viskuo - net suformuluot nesugeba. Bet tik aimanuot - tai tas negerai, tai anas. Ir kuo pikčiau... Mužikai, užtilkit :)) Nebūtinai reiškia, kad aš valdžiai pritariu, tačiau tauzinti bet ką nesiruošiu.

 • jei? 2020 gegužės mėn. 06 d. 07:30:57

  Jei ne virusas, valdžia kuo užsiimt nerastų. Nors vaizdas prezidentas ir seimo pirmininkui bei partijų lyderiams ir dabar sunku surast, ką veikt. Nes nesugeba ir inciatyvų neturi, o reik parodyt už ką atlyginimus gauna.

 • Emigrantas 2020 gegužės mėn. 06 d. 07:14:04

  Geriausia ka galima padaryti ,nebalsuoti nei uz konservatorius ,nei uz valstiecius nei uz socdemus.Pagal tai ka matau,tsi pirmas pasitaikes is gatves bus ne blogiau negu ta ju sutve.

 • Sprendimai 2020 gegužės mėn. 06 d. 07:03:42

  priimami ATSIŽVELGIANT į MEDIKŲ bei MOKSLININKŲ rekomendacijas, BEI EPIDEMIOLOGINĘ situaciją, o NE SKVERNELIO IŠGALVOTA. Jis vienas nieko neprigalvoja ir nedaro. Ir pats vienas jokių sprendimų nepriima. Šiuo atveju netgi privalo klausyt medikų ir epidemiologų, kurie žino, kad infekcinės ligos linkę labai greit atsinaujint. Kas atsakys, jei viską atpalaidavus, vėl pasipils dešimtimis apsikrėtusių? Gal tie, kurie keikia Skvernelį?

 • Wow 2020 gegužės mėn. 06 d. 05:57:38

  Ar ne laikas su skvernu (skvernelis - nuo zodzio skvernyj t.y blogas?) Pasielgti kaip buvo pasielgta su ukrajinos RADOS deputatu?

 • rusai 2020 gegužės mėn. 06 d. 04:34:44

  karantina baigs geguzies 11 d,.baltarusijoi jo visai niera. lietuvoj jokios koronos niera.. bet tes iki 31 d,kad pasiurbt pinigu is briusielio, bus rinkimai. sugadinsiu biulietieni kad ne vienas siknalaizis nepasinauduotu,

 • Euras+ 2020 gegužės mėn. 06 d. 04:25:25

  Gali visai neatšaukti to karantino, kaip 2008m. ekonominės krizės neatšaukė. Išvažiuoti tai galima.Pasaulis platus, milijonas lietuvių jau iškeliavo, neapsikentę lietuviškų ,,laisvių"...

 • Atsibuskit 2020 gegužės mėn. 06 d. 00:02:54

  Nepriklausomoj Lietuvoj niekas smegenų neplauna. Smegenis plovė, anot landsbergininių, tik "sovietai", o dabar, Kremlius. Ir niekas daugiau. Taškas.

 • wow 2020 gegužės mėn. 05 d. 23:25:24

  Skverneli kodel be antsnukio, juk tavo istatymas , viesoje vietoje buti su antsnukiu? Tu

 • Valdantiesiems 2020 gegužės mėn. 05 d. 22:49:28

  butu labai nebe i nauda pratesinet karantinus, nebent cia kokie kancervai jiems taip is manipuliaciju patarineja, nes zmoniu kantrybe senka.

 • Jurgita 2020 gegužės mėn. 05 d. 22:42:35

  Koronaviruso projekte dalyvaujančios šalys viena po kitos atsisako tęsti dalyvavimą projekte dėl to, kad nepaisant gausios propagandos, nebuvo įmanoma įtikinti gyventojų teisingu pasirinkimu. Šiose šalyse padėtis kaista dėl to, kad žmonės pradėjo suprasti, kad tai nėra virusas. Besitęsiantis karantinas gali sukelti masinius protestus ir pokyčius valdžioje. Tikriausiai gegužę mūsų laukia masinis pasveikimas. Taip sakant, spektaklis baigėsi, ačiū visiems, visi laisvi! Ir tik Lietuva tęsia karantiną dar dviems savaitėms. Matyt, valdininkija jau gavo ir įsisavino užsiprašytą sumą ir nevykdyti užsakymo jau nevalia... Žinant Lietuvos valdininkijos godumą ir tautos neveiklumą, karantino spektaklis šalyje gali užsitęsti iki rudens...???? (Artūras Lokys)

 • Labadiena 2020 gegužės mėn. 05 d. 22:42:02

  Šveicarija, Turkija, Čekija, Ukraina - palieka koronaviruso projektą. Turkija nusprendė vynioti meškeres - praleisto turizmo sezono nuostolių neįmanoma kompensuoti pajamomis dėl dalyvavimo koronaviruso projekte. Turkijos sveikatos ministras Fahrettin Koja sako, kad jo šalis pasiekė koronaviruso epidemijos viršūnę. Tai reiškia, kad karantino pratęsimui pasauliniai žaidėjai nepasiūlė tinkamos sumos. Turkija planuoja eiti Švedijos ir Baltarusijos keliu, kurioms taip pat nebuvo pasiūlyta tiek, kiek jos norėjo. Turkijos dalyvavimą padiktavo tai, kad šalis yra priklausoma nuo turistų, ir net jei ji atidarys kurortus, potencialūs turistai gali būti neišleidžiami iš kitų šalių. 83 milijonų Turkija pasiekė piką, legalizavę 110 tūkstančių užkrėstų, tai yra 1 iš 800 žmonių užsikrėtė. Be to, daugiau kaip 9 milijonų Šveicarijoje virusas taip pat netikėtai pasibaigė, kai užsikrėtė 30 tūkst. Nuo gegužės 11 dienos užkrėstieji žmonės nustos užkrėtinėti kitus, atsidarys kavinės ir muziejai.

 • Pakruminis mentas 2020 gegužės mėn. 05 d. 22:23:53

  Gavo stebuklinga lazdele, vadinama baudos tautai ir paskolos jos vardu. Be to, dar nebaigė prekybos iš biudžeto pirkta iš antsnukiais, todėl karantinas bus tęsiamas.

 • suopis 2020 gegužės mėn. 05 d. 22:13:17

  rupūžės valdžia jau visiškai užkniso!!!

 • Baikit cia skiesti 2020 gegužės mėn. 05 d. 22:09:14

  Baikit ciabskiestinkad visam pasaulyje cia tas pats..latviai kaukiu ne esiojo estai nenesiojo..gana ciq meluot kad vargsas skvernelis padare kaip visi.. jis padare tiek kad rinkimus rudeni laimet ir nei daugiau nei maziau

 • tam nemanau 2020 gegužės mėn. 05 d. 21:26:47

  Bet kad gatvėje ir toliau bus privaloma nešioti kaukė, tai čia tikrai nesąmonė...Ar tamstai irgi galva apsisuko? Tuščia gatvė, o eini su kauke, tai čia normalu??? Viešose vietose dar kažkiek suprantu, bet kuo toliau, tuo gražiau:(( Sienos jau atvertos su Baltarusija ir Lenkija, tai koks čia karantinas. Jei saugotis, tai neleisti iki to laiko nei įvažiuoti, nei išvažiuoti.

 • nemanau 2020 gegužės mėn. 05 d. 21:00:40

  kad čia Skvernelis ar Veryga kaltas ,matote visame pasaulyje tas pats , čia keista kažkieno misija , kad jie irgi žiūri kaip kitos šalys pasielgs, o kad rūpinasi , juk manau , kad tas virusas yra, gerai , kad pas mus buvo žiūrima todėl ir neišplito.

 • Tas virusas 2020 gegužės mėn. 05 d. 20:48:01

  Matyt tesis iki rinkimu.Jiems visai neidomu kas darosi su LT ekonomika,zmonemis.Jiems svarbu ju reitingai.Realios pagalbos jokios-tik draudimai ir baudos.Baisu ziureti i skverneli,veryga ir kitus atsakingus asmenis,kai jie kalba apie padeti lietuvoje.Toks ispudis,kad jie gyvena kazkur kitur o ne cia.Jie zongliruoja skaiciais ir faktais,kaip jiems reikia,bet jie nenori matyti realios padeties.Dvi savaites ar du metai jiems vienas ir tas pats-svarbu jiems gerai o kiti tegul gyvena pagal ju primestas taisykles.

 • vaivorykštė galvose 2020 gegužės mėn. 05 d. 20:09:56

  Kada Skvertnelis tapo GURU arba pranašu.

 • Siūlai atleisti visus valdininkus 2020 gegužės mėn. 05 d. 20:02:28

  Nes tautai jie nepasiekiami. Pradedant darbo birža, baigiant prokurorais.

 • KLAUSIMAS 2020 gegužės mėn. 05 d. 19:57:34

  Kas apgins tautą nuo smegenu plovimo?

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar Valstybės dieną kartu su visais giedate himną?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar jau lankėtės Lietuvos pajūryje?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+14 +15 C

+16 +18 C

 

+19 +21 C

 +24 +25 C

+21 +22 C

 

+21 +23 C

0-4 m/s

0-4 m/s

 

2-6 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1286 PLN - 4.4740
RUB - 79.4434 CHF - 1.0648
GBP - 0.9023 NOK - 10.6873

Nuorodos