S.Skvernelio atsakas į LRT tyrimą: medžioklėse reikalai nesprendžiaminuotraukos (4)

2019 spalio mėn. 09 d. 15:12:52 Perskaitė 1307

LRT tyrimų skyriui paskelbus, kad būsimasis Valstybinių miškų urėdijos vadovas Valdas Kaubrė dalyvavo medžioklėje su ministrais ir Vyriausybės kancleriu, premjeras Saulius Skvernelis teigia, kad naujieną lydintys nuogąstavimai, jog medžioklėse sprendžiami valstybiniai reikalai, yra neteisingi.

 

„Tai yra absoliutus melas, medžioklėse reikalai nesprendžiami, kiek mane informuoja medžioklėje dalyvaujantys. O laisvalaikio leidimo principas, kas kur leidžia, manęs nelabai domina. Nežinau, kodėl jūs tą medžioklę taip sureikšminate“, - po Vyriausybės posėdžio sakė S. Skvernelis.

LRT tyrimų skyrius trečiadienį skelbė, kad iš turimų medžioklės lapų kopijų matyti, kad būsimasis Valstybinių miškų urėdijos vadovas medžioja ir su Vyriausybės kancleriu Algirdu Stončaičiu, ir su dabartiniu aplinkos ministru Kęstučiu Mažeika, ir su žemės ūkio ministru Andriumi Palioniu.

Kaip skelbė LRT, Valstybinių miškų urėdijos vadovo konkursą laimėjo laikinai įmonei vadovaujantis V. Kaubrė, buvęs Panevėžio miškų urėdas. Pastaraisiais metais jis dirbo Urėdijos direktoriaus pavaduotoju medienos ruošai ir prekybai. LRT Tyrimų skyriaus duomenimis, naująjį Valstybinių miškų urėdijos vadovą su valdančiaisiais sieja ir bendros medžioklės su Vyriausybės kancleriu A. Stončaičiu bei kitais premjero S. Skvernelio žmonėmis, taip pat su jį į pareigas skirsiančiu aplinkos ministru K. Mažeika.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net