respublika.lt

Socialdemokratų partijos pirmininkas G.Paluckas traukiasi iš pareigų - straipsnio komentarai:

 • L
  Larisa 2021 sausio 24 10:40:30

  Dabar Lietuvoje yra du žmonės kurie didžiuojasi savo išvaizda, ir galvoja kad tai yra pranašumas.... Vienas sėdi prezidentūroje, kitas socdemų partijoje..... Grožis grožiu, bet ir galvoje minčių turi būti.....Sena partija, su skaudžia praeitimi....KGB ---draugė ir rėmėja.... Sunku kalbėti apie ją... Turėtų į šią partiją ateiti tik jaunimas su šiuolaikiniu požiūriu, o visas ir visus senbezdas .. izoliuoti....Lenininė dvasia partijoj nereikalinga......Čiau Sysai, Olekai, Šalalaševiūtė, Gumbergytės, ir visi kiti. Įdomu kur jūsų raudonas bilietas???Atėmė, ar šeimos archyve garbingoj vietoj laikote......Įdomu....

  1 1
  Atsakyti
 • Š
  ŠLYKŠTŪNAS 2021 sausio 23 21:56:01

  LSDP nebeliko padorių žmonių..Jei atsinaujintų, atsijaunintų, laikytūsi programos.Arba socialdemokratinių idėjų gal ateitis būtų geresnė. Dabar visi žiúri kaip kišenes prisikimšti...Nebekovoja už paprastą žmogų, už mažas pensijas....Vienu žodžiu atsinaujinimo nėra---- partijos laukia pražütis..Išrinks J.Oleką visa partija valgys su auksiniais šaukštais.. Bumbergytė, būdama sveikatos ministre,seimo nare, pati nešė Santaros gydytojams pa...ky...šius.... Geras pavyzdys, Tautai....... Partijos praeitis baisi,..trėmimai, kalėjimai, ......Statėme socislizmą, komunizmą.....gal kam ir pastatėme, jie vėl pirmose gretose prie lovio....

  2 1
  Atsakyti
 • B
  Bobute 2021 sausio 23 14:50:08

  Palucką pakeitus....partijos laukia krachas

  1 1
  Atsakyti
 • G
  Grazus,stilingas p.Paluckas parode,kad jaunyste siuo atveju 2021 sausio 23 11:41:20

  ne pliusas,tie tarskejimai,negebejimas patyleti,gerbti kitu, nyki kritika ikyrejo,tokiu veikeju dabar nemazai visose partijose,arba nykiai dori,pavarge, be polekio vyresneliai,o reiketu vidurio su energija ir branda. Kodel p. PALUCKAS NORI VAIRA PARTIJOS ATIDUOTI P.Blinkeviciutei,is jos liko tik mitas,o sotus gyvenimas ant veido matosi straipsniai jos bendri ,tinka visoms salims,manau,ji labai atitruko nuo Lietuvos rupesciu,pati nenores cia smulkiuose barniuose dalyvauti,retai girdeti,kad partijos del ko sutartu,net pandemija nesuvienijo nei saliu nri partiju,tad ko jai cia grizti.

  5 1
  Atsakyti
 • J
  Jurgis 2021 sausio 23 10:55:40

  Komunizmo atstatymas neaktualus.

  2 0
  Atsakyti
 • P
  Perdaug geras,kad galėtu tokiai partijai vadovauti neš šitaa 2021 sausio 23 09:23:52

  partija yra tautos nelaimė,kuri trėmė,o vėliau priėmė įstatymus,kad patys emigruotu iš tėvynės.Dabar matome šlykščiausia soc. nelygybę,nes kurie trėmė dėl 24 ha žemės dabar valdo,kelis šimtus,o tai yra atsakymas,dėl ko trėmė ir privertė emigruoti.Ne partijos pavadinimą reikia keisti,o žmones,kad galėtu vadovauti.

  2 7
  Atsakyti
 • O
  Ona 2021 sausio 23 08:55:07

  Butu gerai, kad socdemu partija ISSIGRYNINTU , nepriimtu ivairiu SAKALIENIU ir kitu perbegeliu.

  13 0
  Atsakyti
 • J
  Juozas 2021 sausio 23 08:51:58

  Per TV maciau interviu su J. Oleka, kuris dziugauja, kad ji norima kelti i socdemu lyderius, bet apie savo darbus su AUKSINIAIS saukstais ir kt. pamirsta. Tegu Oleka neerzina liaudies , uzteks jam tos garbes buti eiliniu socdemu nariu.

  12 0
  Atsakyti
 • >
  > 2021 sausio 23 05:11:32

  turi vietoje, skyriuose dirbti, o ne po briuseli subine trinti, ka gerai suprato senasis ozys kai jis savo anuka nuo briuselio lovio prie partijos pristate ir liepe arti jei nori bent kiek ant pavirsiaus prasilaikyti. ka mes ir matome, nors ir sunkiai sekasi.o kad socdemai turi suburti senoliu taryba tas pats Sakalas Andriukaitis Sysas Olekas kas ten dar is senu socdemu dabar sunku prisiminti ir gerai perkratyti visa savo naujai atejusi "jaunimeli" kuris paskutiniu metu labai pasidare "lankstus" kaip Paluckelis po koncervu Vilyte po Paulauskelio ar Sakaliene visu nuskalbta paklode.ir jau tada ziureti ka i pirmininkus siuslyti.Olekas kaip ir nieko bet ar jis des briuselio mandata del partijos o ant dvieju kedziu sedeti subine tai ne gumine o rinkejas jau ne durnas.Sysas rimtas diedas kailio nekeiciantis prie jokiu veju Andriukaitis jei nores rimtai dirbti o jonavos Sinkevicius del tevo per anksti i vadus. ir jokiu budu kirkiliniu bebru neprileisti kad ir ka tie bezadetu jiems amen.

  8 1
  Atsakyti
 • t
  tikri socdemai dar nesuprato, kad kas keicia partijas tas ir teva motina parduos 2021 sausio 23 04:54:10

  koks cia asilas sumaste Paluckeli i partijos pirmininkus prastumti ar kad kaimo bernelis graziai sypsosi ar kad moka gerai makaronus kabinti liurbiam.kad partinis perbegelis galetu tapti partijos vedliu jis turi maziausiai trim galvom buti aukstesnis uz partijos senbuvius kurie nuo pirmu dienu partijoje ir nekeite kailio prie bet kokiu konjukturu.tas liecia ir Paluckelio bandoma dabar prastumti panele Vilyte is briuselio.nereikia pamirsti is kur ji atejusi ir del ko.pabego is Paulauskelio nes tas skendo su savo partija o Vilyte komjaunuole labai gerai suprato kad jai kaip lanksciai komjaunuolei prie apsenusiu komunisteliu labai didele tikimybe islosti briuselio "aukso puoda". ka mes ir matome jau 3 kartai "iskrito laimingas bilietas".o tada Vilyte jei ja kas ir rinktu i partijos pirmininkes ar pasiruosusi padeti briuselio mandata nes socdemu partija cia ne kniaziaus kumetuku artele, o 1-2 partija kuri jei butu normalus vadai LT turetu sluoti visus kaip gera sluota ir partijos vadas >

  5 0
  Atsakyti
 • N
  Nuomonė 2021 sausio 22 23:24:08

  Oleka,-- taip pat ne Lyderis. Partiją žemyn nustūmė A. Butkevičius . Vienintelis šiuo metu numanomas lyderis Jonavos meras Sinkevičius.

  11 4
  Atsakyti
 • K
  Kaip 2021 sausio 22 22:35:16

  Visos bedos LSDP prasidejo,kaip A.Sakalas i Pirmininkus ,,prastume,,pona melagi,pazadukaA.Butkeviciu.Buvo 2 geri kandidatai tai V.Andriukaitis ie Z.Balcytis.Partija valde G.Kirkilas,J.Bernatonis ir I.Siauliene.Labai sueno A.Sakalas,kad dar nori,kad I.Siauliene sugryztu i partija.Paskui J.Oleka velkasi ,,auksiniu saukstu,,sleifas ir dvieju Siauliu Sajungos nariu suvazinejimas,beto sis ponas linkes palaikyti,,mazumu,,atstovus.Pries Seimo rinkimus LSDP skelbesi,kad palaikys ntradicines orentacijos zmones,bet ta jau atvirai dare,,Laisves partija.V.Blinkeviciute tik karjera nori testi ES Parlamente,nes dideli pinigai,Sysas ir J.Sabatauskas karjieristai.Tad beda su LSDP,nera gero lyderio po a,a,A.Brazausko.

  17 3
  Atsakyti
 • X
  XXXL 2021 sausio 22 22:12:06

  Partijų nariai vargu ar sudaro daugiau kaip 1 proc. visų Lietuvos gyventojų, tačiau Seime partijos turi net 50 proc. visų vietų (?!?). Kažkodėl tai yra vadinama "demokratija", o ne pasityčiojimu iš rinkėjų. Kol šitam "'demokratijos siautėjimui" nebus užkirstas kelias, kol partinių gaujų "grietinėlė" galės mėgautis šia ydinga sistema ir naudotis jos suteikiamomis galimybėmis, tol mes murkdysimės šitame melo, demagogijos, korupcijos ir dvigubų standartų purvyne.

  10 1
  Atsakyti
 • K
  Kaimo durnius 2021 sausio 22 21:47:19

  Anukui baisi netektis-zlugo koncervu filialo verchas,tik reikejo Sakaliene dar ismest,be dideliu pakeitimu partija numirs,arba is karto eikit visi draugiskai pas anuka.

  18 0
  Atsakyti
 • V
  Vasia 2021 sausio 22 21:34:20

  (apginti kastuvelio negalejo).,Skusdavo mamai ar dedei kuri mylejo mama .

  2 2
  Atsakyti
 • V
  Vasia 2021 sausio 22 21:32:59

  O Kojala net vaikysteje jauciu smeliadezeje negalejo a

  2 2
  Atsakyti
 • V
  Vasia 2021 sausio 22 21:30:56

  Šakta galima uzgesinti ir uz5eur o kiek savi rudaja ikainuojate .?

  0 2
  Atsakyti
 • N
  Nereikejo viesai tu 2021 sausio 22 21:24:43

  diskusiju ,pamokymu, is sono atrode nykiai.Nejaugi jau partijoj nera nei nei su kuo pasitart,nei su kuo aptart,dar nebuvo tokiu Savo reikalu rodymo visiems. Nelaimejo niekas,visi saipesi,partieciai nesuprato,Jei norit islikt ,reikia elgtis santuriau ir ismintingiau. Pabandykit istransliuoti idejas,izvalgas,o ne asmeniskumus,tuo dar labiau skirsites nui tusciu pliauskaliu ir agresyviu kritikuotoju bei pazaduku,kurie net nemano vykdyt savo pazadu.Sekmes

  8 2
  Atsakyti
 • N
  Nuomonė 2021 sausio 22 21:20:22

  Švancbergytei, kuri, mano galva, buvo dešinioji jo ranka, ateina labai labai neramios dienos.

  10 0
  Atsakyti
 • b
  bega pats 2021 sausio 22 20:53:40

  kad nebūtų išmestas, kaip tas organas iš mėsos.

  13 1
  Atsakyti
 • S
  Skydas->Vasilijui 2021 sausio 22 20:31:37

  Maž pakeistumėte super "politologą" Kuojalą,lai jis prašo 5 euro pinigų šachtai gesinti saulalai pakylus...Manau,kad geriausiu atveju "Respublika" jam hononaru duotų geriausiu atveju špygą taukuotą.

  7 1
  Atsakyti
 • Š
  Štai taip 2021 sausio 22 20:30:15

  Paluckai, tamstos partijos Seime frakcijos parteigenosenas neatsakė į 4 visuomeninių organizacijų raštą dėl Kariuomenės kūrėjų savanorių medalio sumenkinto lygmens atstatymo, dėl gynėjų vardo suteikimo, nors Juozas Olekas ir palaiko šią iniciatyvą. O juk šis žmogus- protingas. Juk tame rašte buvo perspėta, kad rinkimuose kariuomenės kūrėjai, nepriklausomybės gynėjai šitokiu atveju organizuosis ir vykdys antiagitaciją tokiems, kad jie Seiman nepakliūtų. Štai ir turit tai, ką turit. Tad visi žinokit, jog su kariuomenės kūrėjų ir nepriklausomybės gynėjų priešais bus elgiamasi šitaip visuomet. Savo nekompetencija ir abejingumu paminėtam reikalui, o tuo pačiu ir prie socdemų fiasko rinkimuose prisidėjo ir Arnoldas Kulikauskis.

  8 4
  Atsakyti
 • V
  Vasia>skydui 2021 sausio 22 19:14:18

  Vot imeno Dedules bahuras.Tik jau tapo atrabotke.Kur jam i triju muskietiniku kluba.Zemaitaitis,Paulauskas,Zuokas ir Palutckas;))po 20 metu.ha ha ha

  13 0
  Atsakyti
 • m
  manau 2021 sausio 22 19:09:17

  Jis savo atidirbo,buvo infiltruotas dėdulės,kad pristabdytų partijos sėkme ir netaptu konkurente per rinkimus.Vat ir visa pasaka.

  26 1
  Atsakyti
 • S
  Skydas 2021 sausio 22 19:07:02

  Kiekybė nereiškia kokybė.

  13 0
  Atsakyti
 • J
  Julija 2021 sausio 22 18:55:54

  Nesu G.Palucko gerbėja, bet perdaug pasitikėjo seniais (sysais, olekais, sabatauskais, andriukaičiais), kurie jį sėkmingai suvirškino. O ir visokios perbėgėlės šakalienės nepridėjo pliusų. Didžiausia socdemų klaida buvo ta, kad praeitą kadenciją išdavėte savo rinkėjus, pasitraukdami į opoziciją. 2016 metais rinkėjai buvo nubaudę už naują darbo kodeksą, bet nepasimokėte. Dabar nubaudė už išdavystę...

  37 2
  Atsakyti
 • V
  Vasia 2021 sausio 22 18:48:02

  O Sysas yra Armonaites ir Ratkeviciaus chebrantas.Koks jis socdemas.Darbininkai su ketinem kelnem nebuna liberastai,,NAŠA RAŠA""Matet eisenoje su pedalais sysas su hujabibinais zinksniavo blm atstovas,velniai grieptu. )))

  20 1
  Atsakyti
 • A
  A.Algirdas 2021 sausio 22 18:36:07

  Paluckai kaip galėjai į partiją priimti Šakalienę?

  33 1
  Atsakyti
 • V
  Vasia 2021 sausio 22 18:34:48

  Dedules bahuriukas ,taip ir turejo buti.Bet tokios partijos kaip soceldemokratai ir neliko..O kaip Šakaliene...dar socdemu partijos veidu lieka?

  25 0
  Atsakyti
 • S
  Sysas, kaip socdemas, 2021 sausio 22 18:30:33

  taip pat menkavertis pliurpalius.

  29 0
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar „cyber patruliai“ turėtų kištis į interneto komentatorių diskusijas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar esate susipažinę su informacija apie Stambulo konvenciją?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
1. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
2. Lietuvos banko puota maro metu
3. Policiją V.Landsbergiui iškvietusiam kauniečiui gresia kalėjimas
4. Tautos parašus rinkęs R.Grinevičius: Valdantieji jau pralaimėjo (su Vito TOMKAUS trigrašiu)
5. LGBT propagandistai jau puola kunigus
6. Visuomenininkas Valdas VIŽINIS: Valstybė privatizuota. Laimė, jie dar nenusavino Tėvynės
7. Gintaras Furmanavičius: Į JO EKSCELENCIJOS SVEIKATĄ!
8. Karantino žala didesnė už naudą
9. Misija Seime - ginti idėją
10. Kompensacijos už vakcinas bus?
11. Nusikaltimas prieš Lietuvos žmones
12. Sugriuvęs gyvenimas Druskininkuose
13. Apklausos vaikams be tėvų žinios
14. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
15. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų (Sorošo sąrašas su naujomis „elitinėmis" pavardėmis)
16. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
17. Valdžios „durnumą“ apmokės mūsų vaikai
18. Šešėlinės Vyriausybės premjeras R.Karbauskis: Prakeiksmas valdančiuosius užgrius labai greitai
19. Taikos balandėliai nusipelnė premijų
20. Advokatas Jonas Ivoška: Mūsų Seimas renkamas neteisėta
21. V.Rakutis smerkiamas už istorinę tiesą
22. Reikalavimas valdžiai - nustoti gąsdinti
23. Kodėl slepiasi Ingrida Šimonytė? (Su Vito TOMKAUS trigrašiu)
24. Sudie, svajonių Amerika
25. Vėjo jėgainės: Kur nuskęs milijonai?
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

0 C

  -3  -4 C

 

 -6  -7 C

+3 +4 C

 0 +1 C

 

   +1  +3 C  

0-4 m/s

  0-4 m/s

 

3-8 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.2048 PLN - 4.5336
RUB - 89.0850 CHF - 1.1064
GBP - 0.8635 NOK - 10.2451

Nuorodos