respublika.lt

Socialdemokratai prašo nušalinti  V.Rakutį nuo komisijos pirmininko pareigų - straipsnio komentarai:

 • "
  "istorikui" jUozui 2021 vasario 26 12:09:33

  Tamsta, matyt, dar sovietmečiu TSKP istorijja destei. Reikėtų daugiau pasiskaityiti prieš smerkiant V.Rakutį.

  0 0
  Atsakyti
 • R
  Rinkejas 2021 vasario 26 12:02:45

  Seimo nariai G. Paluckas, Dovilė Šakalienė, Algirdas Sysas, Linas Jonauskas, (Antra mergaitė) Leiputė daro gėdą soc demams. Įdomu šie nariai... bent perskaitė prof V. Rakučio tekstą, už kurį jjį taip smerkia. Paluckas ir Co labai stengiasi soc demus nustumti į tokį užribį, iš kurio jie niekuomet nebegrįš į LT politinę padangę.

  0 0
  Atsakyti
 • Ž
  Ž 2021 sausio 29 21:02:25

  Nereikia pykti, tarybiniais laikais istorija buvo klaidingai pateikta, vienos partijos naudai.Lietuvoje tikros teisingos istorijos nedrįstama parašyti.Nieko nuostabaus kad Paluckas nežino, bet kiša savo lieżiuvį..Man nepatinka ka visą laiką sakoma kad holokauste dalyvavo lietuviai.Atrodo,kad tai darė visa tauta.Kodėl nesako kad Nacių koloborantai iš lietuvos....?

  2 0
  Atsakyti
 • A
  A.Algirdas 2021 sausio 29 13:13:04

  ponaiti Paluckai, palik šią problemą spręsti patiems konservatoriams, ko kišiesi ne į savo reikalus

  0 1
  Atsakyti
 • A
  AAA 2021 sausio 28 23:18:34

  Štai ir lietuvių turime .... kaip čia pasakius ... išsigimėlių:(

  0 1
  Atsakyti
 • P
  Paskaitykit knygą 2021 sausio 28 17:53:46

  Bestien in Menschengestalt. Autorius Šlaža. Ten rašoma apie žydų sudarytus naikinimo būrius, vadinamus Sonderkomandomis.

  0 0
  Atsakyti
 • s
  stebina 2021 sausio 28 17:42:15

  Tai kad p. Rakutis nieko žydus įžeidžiančio nepasakė ir jokių klaidinančių faktų neteikė. Nesuprantu už ką puolamas.

  6 1
  Atsakyti
 • .
  .na man juokingi sitie socdemonai su sysais sikalienem ir nuorintom lieputem, grybauskaitem ir ju sebrais konservatdegneratais 2021 sausio 28 17:21:37

  kartu issibuciavo su polit kaliniais tremtiniais ,kartu viena partija sukure , kartu buvusiems partizanams zydsaudziams ordenus kabino , zemes dalino, premijas daveve trigubom pensijom apdovanojo , karinius laipsnius yteikinejo dudu orkestarais grojo gatvem marsiravo , palaike ir palaiko xoxolu banderas zydsaudzius , jiems pinigus , siuncia is lietuvos pensininku ateme , bet vos tik istorikas issake savo vizijas ,kaip jam atrodo ... tuoj visi puole jy draskyt .....socdemonai jus nenuosirdus savo vertybese net ir pries tuos zydus ..,labjau nei kad tas Rakutis..

  3 0
  Atsakyti
 • I
  Istorinis faktas yra tas 2021 sausio 28 17:05:34

  Kad is lietuvos iki 1940 buvo emigrave 80- 90 procentu zydu. Tai yra istorinis faktas, patvirtintas gyventoju registru ir mokyklu moksleiviu sarasu. Tai rodo, kad jie puikiai zinojo apie busima konflikta. Jei lietuvos seimas tvirtina, kad holokaustas yra faktas, tai turetu nurodyti, su kuria armija grizo zydai- su vokieciu, ar su rusu.

  10 0
  Atsakyti
 • N
  Nieko 2021 sausio 28 16:47:23

  Gero iš Rakučio. Gerai, būtų, kad pats pasišalintų iš šios komisijos pirmininkų. Istorikas, bet net nežino, kas tais 1991 metais buvo Jonas Gečas ? Pasak Rakučio, pulkininkas Gečas buvo šaulių vadas. Gėda, profesoriau !

  4 13
  Atsakyti
 • v
  va va 2021 sausio 28 16:33:41

  mat, kaip pas mus reiškiasi laisvas žodis

  13 1
  Atsakyti
 • V
  Vai me 2021 sausio 28 16:22:02

  Lietuvos komunistai, laizydami žydams užpakalius, tikisi išsaugoti priplešta turtą. Apgailėtini mulkiai. Kagalo planuose komunistų verslams vietos nenumatyta. Sąjūdis buvo kurtas, ne tam, kad komunistai vartytusi, kaip inkstai taukuose. Jūsų visų laukia, toks pat likimas, kaip Gruzijos ir Ukrainos komunistų. Prarasite ir turtus ir gyvybes. Tai atsitiks, labai greitai, nes paskutiniai rinkimai aiškiai parodė, kad demokratijos cirkas baigėsi. Cholujai jau nebereikalingi. Kagalas išlindo į dienos šviesą. Pirmoji partija, judokomisaru, aplamdytais šonais, jau Lietuvoje, po nepasisekusios revoliucijos Baltarusijoje. Po pilietybės įstatymo priėmimo, kiekvienas žydas, praskrides virš Lietuvos lektuvu turės teisę gauti Lietuvos pilietybę. Taigi bebrai ruoškitės, greitai jūsų vaikų ir anūkų verslai prasidės ir baigsis batų valymo įmonę.

  11 2
  Atsakyti
 • j
  jUozas 2021 sausio 28 16:13:55

  Man kaip istorikui geda uz taip vadinama istorika,koncervatoriu V.Rakuti.Iskreipti zydu tautos genocidagali tik zmogus,kuris tiki Hitlerio idejoms.Juk tokia diena,kada visas pasaulis mini Holokausta tai didelis smugis is pono V.Rakucio.Jei koncervatoriu partia nepasalins ji is partijos,nekalbant apie komisijos posta.Tai koncervatoriu partijos pirmininko zodziai bus tik tusti,kas gali tada nepatiketi,kad tai ir koncervatoriu partija.Kodel tyli ponas Kasciunas,Pavilionis,J.Razma,Matulas,Masiulis ir ponas Zingeris.As labai pasipiktines ponu V.Rakuciu.a,a A.M.Brazaukas lankydamasis Izraelyje lietuviu vardu atsiprase zydu tautos uz tai,kad lietuviu tarpe buvo zydsaudziu,kurie koloboravo su naciiais.Tvirtybes linkiu visisai zydu tautai,atleiskite,kad dar yra tokiu,kaip V.Rakutis.

  4 13
  Atsakyti
 • O
  OHO to Užuojauta V.Rakučiui 2021 sausio 28 15:55:33

  Šitokių,"stipriausių istorikų",pilni landsbergyno tvarteliai.Jie ne istorikai,o istorijos perrašinėtojai.Jei socialdemokratai,pasak tamstos,buki,tai tamsta su 'rakučiu" bukesnis už bukesnius.Istori turi būti istorija,o ne prikeptų "profesorių" fantazijos.

  13 9
  Atsakyti
 • J
  Jita to Klierikui 2021 sausio 28 15:50:52

  Rašytojai tam ir vadinami rašytojais,nes,rašo ne vadovėlius,o romanus,apysakas,apsakymus,kuriuose fantazija lenkia trikrovę.

  5 3
  Atsakyti
 • O
  Ona 2021 sausio 28 15:48:36

  Matosi,kad Lansbergių tvartelio atstovas.Gimęs 1969 m. ir jau profesorius?Už kokius nuopelnus profesoriaus vardas dalijamas bet kam,kaip proklamacijos lapelis?

  8 12
  Atsakyti
 • U
  Užuojauta V. Rakučiui 2021 sausio 28 15:43:08

  Kuris savo kailiu pajuto lietuviškąjį "teisngumą".V.Rakutis vienas stipriausių istorikų Lietuvoje ir jau kas ne kas, bet jis žino ką sako ir rašo. Jo žinios paremtos faktais, tačiau mūsuose gali būti tik viena tiesa, kurią leidžiama naudotis politikuotiems neaiškiems veikėjams nuleidusiems savąją tiesą. Socialdemokratai eilinį kartą patys apsitaškę iki ausų tarpusavyje, praleido progą patylėti. Nors nedemonstruotų savo bukumo.

  26 8
  Atsakyti
 • K
  Klierikas 2021 sausio 28 15:14:51

  Socialdemokratai, užuot ,,pjovę" Rakutį, geriau paskaitykitę amžinatilsį rašytoją Joną Mikelinską. Atvėps žandikauliai.

  25 2
  Atsakyti
 • P
  Pensininkas 2021 sausio 28 15:06:38

  Būkim biedni, bet teisingi, žydai visada išnaudojo visus, kur tik jų gyventa ir darė nusikaltimus tų tautų atžvilgiu, kurios jų savo laiku pagailėjo ir leido apsigyventi, o kai žmonės neapsikęsdavo, darydavo pogromus dar toli iki Hitlerio laikų. Tai buvo ir Austrijoj, ir Rusijoj ir Ukrainoj, net ir ATR karalius Aleksandras pogromų nesiėmė, bet buvo išvijęs žydus iš Lietuvos. Žydų užgrobta valdžia Rusijoje 1917-ais metais, buvo pasekmė to, kas įvyko antro pasaulinio karo metu. Kai Rusijoje po valdžios užgrobimo prasidėjo žydų vykdomas ,,raudonasis teroras", žydų rabinai atėję pas Trockį įspėjo, kad nuo to vėliau gali nukentėti žydų tauta, tada Trockis atsakė, kad jeigu dėl socializmo pergalės reiks paaukoti visus žydus, tai bus tik maža auka, ir dar reikia prisiminti posakį, kad žydas muša, žydas verkia, taip kad Paluckas geriau tegu pergyvena dėl ištremtų nekaltų Lietuvos žmonių, kurių dauguma liko Sibiro žemėje, o dabar vaikai tų, kurie trėmė, sėdi seime, vienas iš tokių Lopata.

  27 3
  Atsakyti
 • K
  Kestutis 2021 sausio 28 14:57:25

  Lietuvos gyvulių tvartelis nepažįsta žmonių šiam pasaulyje, nes nebuvę netarnavę sovietinėje kariuomenėje, nematę rimtų ginklų, neapkeliavę daug kur TSRS, nepažįsta žmonių vakarų Europoje, nebuvę Saharos dykumoj ir JAV ir nežino iš kur vaikai atsiranda. Palestiniečiai, tai arabai, krikščionys ir musulmonai. Musmonai kai kur kitose šalyse turi net po keletą žmonų ir būrį vaikų. Tai ne vargšai žydai, kuri pasidaro vieną žyduką ar lietuviai vieną lietuviuką, kurį dievina iki savo gyvenimo pabaigos. Tik turtingi žydai, kaip ir D.J.Trump JAV turi būrį vaikų, nes ubagų šiam pasaulyje niekam nereikia, kuriuos valdžia bet kuriuo momentu lengva ranka gali paversti patrankų mėsa. Lengva ranka Lietuvos šauktinius pokomunistinė valdžia gali panaudoti prieš Lietuvos piliečius ir niekas nesupras kas čia atsitiko. Buvo tikslingai einama prie visuotinės privalomos tarnybos, nes valdžia nori kontroliuoti žmonių protus ir kai jie ką sako valdžioje, tuo visi turi tikėti. To niekada nebuvo ir taip nebus.

  15 0
  Atsakyti
 • K
  Kestutis 2021 sausio 28 14:42:40

  Genocidą ir naikinimą savo tautos vykdo ir dabar Lietuvos partinė pokomunistinė valdžia Lietuvoje prieš savo Lietuvos piliečius, kurioje yra įvairių tautybių žmonių ir dauguma iš jų lietuvių! Į LR seimą partijos kitaminčių nesįsileidžia, o kas nesutinka su gyvulių tvartelio nuomone seime, visiems pareiškiamos apkaltos ir kai kurie pašalinami net iš partijų, bet alkoholikams, teistiems ir gėjams Lietuvos partijose visada vietos atsiras, o normaliems žmonėms į Lietuvos valdžią kelias užkirstas. Tai imitacija darbo seime, nes pas juos visada gaunasi tik skaldyk ir valdyk, ir iš to Lietuvos piliečiams ir žmonėms nieko gero, nes jie seime visada nusišalina nuo aktualių gyvenimų problemų visiems žmonėms Lietuvoje, o iškelia aukščiau visų mažumų siekius.

  23 0
  Atsakyti
 • S
  Scepticus 2021 sausio 28 14:38:02

  Toks yra politologinis dêsnis : kaii besiginčijančios pusės nebeturi argumentų, tai ginčas baigiasi išvadinant oponentą naciu ar komunistu. Dėl visų ideologijų, karų ir revoliuciją kaltinti tik žydus, tai reiškia pripažinti jų genialumą, jeigu tiek buvo galima paveikti. O dabar matome ir girdime vis didêjantį fašistinį atgimimą, ir tai įrodymas yra politinis kovidializmas, nutaikytas prieš visuomenės daugumą. O mūsų tauta yra linkusi į ultra režimų įgyvendinimą.

  9 7
  Atsakyti
 • A
  Anekdotas: 2021 sausio 28 14:26:02

  nepatinka Paluckui, kuris savo partijos ribose pasiklysti sugeba.Nepatinka Jonauskui, kuris hiperaktyvus visaaaaais klausimais ir anei vienu klausimu neturi kompetencijos. Sysas.....jei naudinga..,...Dovilei sunku su moralinem vertybemis: supuvo sava senele....jai valdantys patiki vaikus?!.....

  23 2
  Atsakyti
 • P
  Paluckai, 2021 sausio 28 14:19:06

  nezyliuok! Ar tu istorikas?Galimai, p.Rakutis teisus,nors kai kam nepatinka tiesa.

  34 5
  Atsakyti
 • M
  Misteris 2021 sausio 28 14:14:45

  Rakučio tiesa išdegino STRIBŲ ir NKVDešnykų vaikams akis.

  26 6
  Atsakyti
 • N
  Nesupratau 2021 sausio 28 14:08:47

  Yra istoriniai faktai ir yra seimo pozicija. Kodel ji tokia, turetu pasiaiskinti seimas, o ne istorinius faktus pateikiantis asmuo.

  28 2
  Atsakyti
 • K
  Kestutis 2021 sausio 28 14:04:09

  Žydai ir dabar vykdo genocidą Jaruzalėje prieš palestiniečius! Rakutis teisus, nes paskleidę savo socializmo ideologijas žydai K.Marksas ir F.Engelsas iššaukė priešpriešą žydams Vokietijoje. Tai jie sukurė ideologijas, socializmą, komunizmą ir raudonąjį marą pasaulyje. Žydai neturėjo net savo žemės ir valstybės, buvo lygesni tarp visų. O dabar kas, kai holokaustą žydai vykdo visur ir Lietuvoje? Pavyzdys Zuroffas ir Vanagaitė bei žydų nacių ieškotojai per kiekvienas Vasario 16-ios taikias eitynes, kur Lietuvos patriotai ir Lietuvos piliečiai, buvo ten ir žydų, rusų ir kitokių, išvadintinti nacionalistais. Kas tai, ar ne kreiva šleiva pokomunistinių partijų politika Lietuvoje ir užsienyje, kurie visus dirbusius su sovietų KGB Lietuvoje įslaptino 75 metams!? Tik po to, kai žmonės žinantys Lietuvos istoriją, surado Lietuvos partizanų vado Ramanausko Vanago nukankintus palaikus visi nutilo, bet neatsiprašė žmonių Lietuvoje, kuriuos jie išvadino nacionalistais.

  25 3
  Atsakyti
 • V
  Viktoras 2021 sausio 28 14:03:21

  Kas gali paneigti kad galimai kas nors iš artimųjų ar giminių dalyvavo šiose akcijose, o gal galimai ir buvo materialine nauda tai dabar galimai tai ir ginama

  5 7
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar pasaka „Eglė žalčių karalienė" jums asocijuojasi su neapykantos kurstymu prieš kitą rasę/kilmę?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Koks Jūsų požiūris į mero rinkimus?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
2. „MARŠ, MARŠ, TRA-TA-TA!“
3. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
4. Vitas Tomkus: IR ŽODIS TAPS KŪNU!
5. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
6. Dabartinė Konstitucija - atgyvena?
7. Vitas Tomkus: APIE NACIONALINES VERTYBES, NACIONALINĘ LRT IR NACIONALINĘ IDĖJĄ
8. Algimantas RUSTEIKA: Geras pensininkas - miręs pensininkas
9. Danutė ŠEPETYTĖ: Klausimas tautiečiui: ar dar ne per karštas vanduo?
10. Gintaras FURMANAVIČIUS: Apie atmintį
11. Skirmanto Malinausko melas ir „tiesa“
12. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
13. Raimondas DIKČIUS: Koronapandemijos scenarijui – šimtas metų
14. Nuo šiol VLKK draus žodį „pederastas“
15. Algimantas RUSTEIKA: Seimo rinkimų reforma (Idėja Lietuvai Nr.3)
16. Olava STRIKULIENĖ: Laisvoji A.Tapino televizija - priklausoma nuo labdaros kaip benamis šuo
17. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
18. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
19. Gintaras FURMANAVIČIUS: Apie patyčias
20. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
21. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
22. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
23. TOMKUS VS MALINAUSKAS (2)
24. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
25. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų (Sorošo sąrašas su naujomis „elitinėmis" pavardėmis)
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 +5 C

-1 +6 C

 

-2 +5 C

+2 +8 C

+3 +8 C

 

+4 +6 C

0-11 m/s

0-7 m/s

 

0-7 m/s

       

Nuorodos