respublika.lt

„Snoro“ pinigų dalybos tęsiasi - straipsnio komentarai:

 • Nuodinga musmirė 2019 lapkričio mėn. 16 d. 21:53:42

  Na taip, atvežtiems užsieniečiams kankinti kalėjimo Lietuvoje "nebuvo", lygiai taip, kaip ir pedofilijos Lietuvoje "nebuvo". Ir Snoro banko "nebuvo". Viskas aukštumoje, viskas "gražu"...

 • Agne 2019 lapkričio mėn. 16 d. 21:52:37

  sunku snoro akcininkams plaukti druskos tirpale

 • "Gerai" padirbėta 2019 lapkričio mėn. 16 d. 21:50:47

  Atstatydinta Pietu Korejos prezidente Park Geun-hye buvo nuteista kaleti 24 metus už piktnaudžiavima valdžia, kyšininkavimą ir turto prievartavimą, paskelbė teismas Seule. Tapusi prezidente D.Grybauskaitė 2010-2013 metais i 4-4,5 karto brangesnes užsienio bankų nei TVF obligacijas investavo arti 2 milijonų nuosavų litų. Kitaip tariant,, prezidente savo mylimai valstybei skolino labai brangius savo pinigus... kad padoriai pasipelnytų! Pasipelnytų iš krizėje skęstančios Lietuvos žmonių. O Snoro banko obligacininkai, kuriuos apvogė Kubilius su Šimonyte, liko prie sudužusios geldos.

 • zemaitis 2019 lapkričio mėn. 16 d. 21:48:32

  Nejaugi visi komentatoriai komentuoja tik keiksmazodziais,ar pas mus tokia demokratija?

 • Gėda "Respublikonams" 2019 lapkričio mėn. 16 d. 21:38:28

  Perskaičiau straipsnį. Melas ir paistalai. Jūs ką, didžiausią Lietuvos vagį buožgalvį Kubilių teisinate? Na, visai nusivažiavote "Respublikonai"! Bankas veiklos niekada nesustabdė. Banką iš rozetės išjungė atvykęs Friklis. O dirbtinai Snorą sunaikino ir pinigus išbazarino Vasilauskas su bankroto administratorių ir valstybininkų pagalba.

 • Atminkite Kubiliau, Šimonyte ir Vasiliauskai 2019 lapkričio mėn. 16 d. 21:29:19

  Su saule negyvenama...Karstas kišenių neturi.Karste lentynų pinigams nėra.Pelnykite pagarbą žmonių sąžiningu darbu-tai didžiausias turtas. O dabar eikite į bažnyčią ir uždekite žvakeles, nes ne visi žmonės gali atleisti.

 • Va, tikrieji Snoro vagys 2019 lapkričio mėn. 16 d. 21:17:51

  APIE GRYBAUSKAITĖS GAUJOS KORUMPUOTUS BEI "PAKABINTUS" TEISĖJUS PAGOGLINKIT STRAIPSNĮ - "Snoro banko užgrobimo, likvidavimo ir turto išvogimo istorijoje skamba tų pačių korumpuotų teisėjų ir žinomų advokatų pavardės".

 • Nuojauta 2019 lapkričio mėn. 16 d. 21:15:38

  Visvien tą k.*.r.v.a. Grybauskaitę už Snorą tikrai nuteis.

 • Vasiliauskai, kur imsi milijardą Snorui? 2019 lapkričio mėn. 16 d. 21:07:15

  Tarptautiniame arbitraže Snorui atstovaujantis advokatūros Guru - JAV advokatų kompanija "Alton & Bird LLP", - kuri atstovauja tokias pasaulio milžines kaip Apple Inc., Nokia Corp., Microsoft Corp., Amazon.com Inc., Electrolux AB, General Electric Co., Bank of America Corp., Goldman Sachs Group INC., American Express Co., HSBC Holdigs PLC, Deutsche Bank AG, ConocoPhililips Co, Exxon Mobil Corp., Ford Motor Co., Toyota Motors Corp, Porche, Starbuks Corp., Wal-Mart Stores Inc., Adidas AG ir kt. perkąs Paryžiaus arbitraže Lietuvą kaip kokį popkorną ir užgers Coca-Cola, kurios interesus taip pat jie atstovauja.

 • Lygūs ir lygesni komunokonservai 2019 lapkričio mėn. 16 d. 18:45:20

  Draugė Degutienė atsiėmė indėlį iš uždaryto banko ir papūskite jūs jai į uodegą! O kai A. Šleževičius dar iš veikiančio banko norėjo pasiimti pinigus, tai kūlversčiom išlėkė iš posto

 • Išvada: indėlis - nesvarbu! 2019 lapkričio mėn. 16 d. 18:43:49

  Svarbu, KIENO indėlis! Jei tu Arlauskas, Degutis ar pan., tavo indėlį grąžins. Jei ne per LT, tai per EŽTT duris. Jei tu nesi iš tolo matomas visuomenės „spuogas”, susitaikyk su perspektyva prie konteinerio arba eile prie „Maisto banko”

 • Obligacija 2019 lapkričio mėn. 16 d. 18:25:04

  Vagys kurie nusavino banką turi būti Teisiami

 • Kaip paprasta 2019 lapkričio mėn. 16 d. 18:23:41

  Uzgrobi versla, atimi banka ir tai vadinasi norma....nusigyveno Lietuva, visiskas dugnas.

 • Kai pagalvoji 2019 lapkričio mėn. 16 d. 18:21:15

  Grybauskaitė..., Landsbergis..., Slušnys..., Šedbaras..., Šimašius..., Žiobienė....,Garliava...., ir t.t., ir t.t. - viskas surišta viena virvele... o gal trusikų gumute?...

 • Paryžiaus arbitražas 2019 lapkričio mėn. 16 d. 18:16:40

  Tamsiausia naktis yra prieš aušrą. Toks gamtos dėsnis.

 • ten 2019 lapkričio mėn. 16 d. 18:10:48

  Manau, ismokejo tiems,kurie pazinojo ka nors ‘aukstuose sluoksniuose’ arba juos siejo giminystes rysiai - tai tu ir obligacijos tapo apdraustomis...Dvigubi standartai. Soceldemokratu valdzia /po konservatoriu,kurie uzgrobe banka/ bijojo giliau kastis iki tiesos,nes,kaip jie tada sake,butu per didele nasta grazinti viems prarasta turta... Na,taip,juk daug lengviau ziniasklaidai plauti liaudziai smegenis melu.O naivuoliai ir patikejo,ir toliau garbina Grybauskaite,Simonyte ir konservatorius.

 • Warrning! Achtung! Karaūūūl! 2019 lapkričio mėn. 16 d. 17:46:33

  Snoro banko savininkai buvo Antonovas ir Baranauskas. Pavogti šį banką patiems iš savęs neįmanoma. NE..., nu Lietuvoje galima, nors aplamai - tai neįmanoma. O kaip čia gavosi, kad bankas (tiksliau jo turtas) visumoje ir pilnumoje atsidūrė Lietuvos valdžios rankose (pastarieji to turto net per 8 metus nesugebėjo viso išvogti bei išparduoti pusvelčiui), po to kai Antonovas ir Baranauskas patys pas save visa tai pavogė ir dar pabėgo į Rusiją, todėl reiškia , kad viskuo Putinas kaltas...va, kaip būna.

 • pastebėjimas 2019 lapkričio mėn. 16 d. 17:41:02

  saugumas baranausko biografija isnagrinejo nuo pat darzelio ir nieko isskyrus pagyrimus nerado, kas dar labiau isiutino korumpuotus valdziazmogius,,,

 • Viktoras 2019 lapkričio mėn. 16 d. 17:37:54

  Dabar pabandykim tą Snoro kamuoliuką atsukti atgal. Nepavyks! Kas metrą jis sutrūkinės, nes per daug valstybės vyrų jį vyniodami pasišildė rankas.

 • Kiškių kariauna 2019 lapkričio mėn. 16 d. 17:35:10

  Inkriminuojamas nusikalstamas bankrotas Snoro akcininkams? Tai kad bankrotas buvo paskelbtas jau Snorą nacionalizavus visuomenės poreikiams pagal Kubilių?!

 • Galima paklausti? 2019 lapkričio mėn. 16 d. 17:27:36

  Kiek atsimenu po banko užgrobimo Kubilius iš tribūnos seime kalbėjo, kad dingo keturi milijardai.....rasciau straipsnį, kitą dieną kalbėjo Vasiliauskas, kad dingo trys milijardai, vėliau Vasiliauskas sakė, kad dingo du milijardai šeši šimtai.Tai ponai, Ar suprantate, kad patys nezinot ką kalbėt. Tokio melo dar pasaulis nematė.Reikalui esant rasciau visus pasisakymus.Meluojat.Kas skaičiavo kiek Snoras turėjo turto.Ar yra Snoro turto perdavimo aktas.Ar Baranauskas perdavė Vasiliauskui?

 • Tiesa akis bado 2019 lapkričio mėn. 16 d. 17:26:33

  Kada nors vis vien bus aiškinamasi, ar ir „Snorą“ tikrai derėjo numarinti. Nes kai marinimo procesas taip ilgai tęsiasi, jau beveik dešimtmetį, - galima įtarti, jog tas numirėlis per daug buvo gyvas. O tai jau skamba makabriškai. Net drakuliškai.

 • Nuomonė 2019 lapkričio mėn. 16 d. 17:23:22

  Prokurorams svyla padai, tai fantazijos liejasi plačiai.

 • Snoro byla 2019 lapkričio mėn. 16 d. 17:22:22

  Snoro byla yla politinė, visa smarvė kyla iš Vašingtono. Pianistai ir įvairūs Grybai tėra JAV vasalai, todėl bankininkams Lietuvoje kyla grėsmė pražūti.Gerai, kad pabėgo.

 • Žydšaudžių 2019 lapkričio mėn. 16 d. 17:18:49

  Šitų bedvasių išgamų vaikai yra šiandieniniai prokurorai,teisėjai,daktarai, nariai,ministeriai. Užtat Lietuvoje ir yra kaip yra.

 • Parodykite man 2019 lapkričio mėn. 16 d. 17:18:28

  kur čia lietuviškoji teisėsauga? Kur prokurorai ginantys viešą interesą? Apgailėtina ir labai bjauru. Seimo komisija iš pat pradžių pripažino, kad nebuvo pagrindo skelbti bankrotą, tačiau ladsgrybaitės klerkai turėjo užduotį ir planą kaip banką išvogti. Juk pats pirmas "bankroto administratorius" atsirado Lietuvoje per kelias dienas, nors jo darbotvarkė suplanuota matams į priekį ir dirba jis daugiausiai su spectarnybomis. Visa tai būtų juokinga, jei ne daugybė nukentėjusių žmonių ir net valstybinių organizacijų iš kurių pinigų turtėjo ir toliau turtėja šitą procesą kontroliuojantys ostapai benderiai.

 • Vagys valdžioje 2019 lapkričio mėn. 16 d. 17:18:00

  Pagoglinkit straipsnį "Valstybės kontrolė : I.Šimonytė slapta organizuodavo neviešus aukcionus, valstybės obligacijas su 12 proc. palūkanomis pirko Dalia Grybauskaitė".

 • Prokurorai, šito netyrėte? 2019 lapkričio mėn. 16 d. 17:13:53

  Pagoglinkit straipsnį "Banko "Snoras" grobikai maudosi vogtuose milijonuose".

 • Kazys 2019 lapkričio mėn. 16 d. 17:13:06

  Kam iš konservatorių nusišypsojo didžiausia dalis iš Snoro?

 • Galvoja sau Vasiliauskas 2019 lapkričio mėn. 16 d. 17:12:09

  neramu, bet kaip nors issisuksiu, nuteisim Baranauska uz akių , vel pakartosiu, kad Snorui buvo gripukas, paskui pridursiu veziukas....juk visiems viskas aisku, nesvarbu kad sukurta Seimo komisija nustatė , kad bankas mokus, tik konservatoriai negalėjo perlipti per save ir Razmos vedami pabėgo is balsavimo.Sunaikintas Snoras. O prokurorams tai ne motais.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • KONKURSAS: Sveikatos apsaugos ministerija kartu su Vilniaus universitetu paskelbė konkursą VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio klinikos direktoriaus pareigoms eiti.
 • ATVERS: didžiausi Madrido muziejai, laikinai nutraukę savo veiklą dėl koronaviruso pandemijos, atvers savo duris lankytojams birželio 6-ąją.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar ketinate tirtis privačiai dėl koronaviruso?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar lankėtės pas medikus karantino metu?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+8 +10 C

+9+11 C

 

+11 +13 C

 +19 +22 C

+19 +21 C

 

+17 +19 C

2-4 m/s

5-6 m/s

 

6 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0991 PLN - 4.4372
RUB - 78.1096 CHF - 1.0675
GBP - 0.8960 NOK - 10.8283

Nuorodos