respublika.lt
 

S.Jakeliūnas nori išgirsti kandidatų į prezidentus nuomonę dėl V.Vasiliausko - straipsnio komentarai:

 • Per debatus tegul paklausia Šimonytės 2019 gegužės mėn. 15 d. 15:10:18

  Tegul paklausia Šimonytės , - jeigu Baranauskas būtų grįžęs į Lietuvą , ar konservatorių nusikaltėlių gaujos vadas senis Vyt. Landsbergis būtų davęs komandą Panevėžio banditams nupjauti jam galvą, kaip Kiesui , kad nupjovė?

 • VANDA 2019 gegužės mėn. 15 d. 15:00:31

  KAIP GALI TA RETADANTĖ ARKLIAGALVĖ VALKATA SENMERGĖ ŠIMONYTĖ, APVOGUSI TAUTĄ IR IŠVOGUSI SNORĄ VIEN NORĖTI KANDIDATUOTI? BRUDŲ BRUDAS….

 • Nelaimės konservatoriai 2019 gegužės mėn. 15 d. 14:59:49

  Vyr kasininkė jungtinėmis tvartelinių pastangomis dabar vėl stumiama į politikos viršūnėlę. Man velniškai įdomu, - išvogti Snoro pingai konservams pasibaigė ar demonstruojama tiek nerimo dėl Karbauskio pradėtos ardyti kyšių sistemos???

 • Šimonytė su Vasiliausku 2019 gegužės mėn. 15 d. 14:59:07

  Turės parom stoty atidirbinėt , kad SNORO ieškinį patenkitii...

 • Tiesiai 2019 gegužės mėn. 15 d. 14:58:29

  Balsuodami už simonyte, jus balsuojate už iškrypėlius pyderastus pedofilus ir bankų turtėjimą žmonių sąskaita, Tautos skurdinima. Tas pats ir su Nausėda.

 • Netaps 2019 gegužės mėn. 15 d. 14:57:57

  Ji prezidente niekada, kaip ir V. Landsbergis.

 • NEKALTAI MERGAITEI IŠ SODŲ BENDRIJOS 2019 gegužės mėn. 15 d. 14:57:18

  teks ir namus pardavinėt, norint ieškinius SNORO akcininkams grąžint....

 • Vanda 2019 gegužės mėn. 15 d. 14:56:25

  Girdėjau, kad prieš kokius penketą metų, kaip Šimonytė gyrėsi, jog vaikų namus pradėjo kaip labdarą remti. Tai čia iš Cooperio "otkatų" , kuruios su Vasiliausku su liemene, bet be moralės, pastoviai ofšoruose kaupė?

 • Paklauskit tiesiai 2019 gegužės mėn. 15 d. 13:27:15

  ŠIMONGRYBYTĖ PASISTATĖ SAU NAUJĄ TVARTELĮ IŠ SNORO BANKO IŠVOGTŲ INDĖLININKŲ PINIGŲ???

 • Vanda 2019 gegužės mėn. 15 d. 13:25:59

  Girdėjau, kad prieš kokius penketą metų, kaip Šimonytė gyrėsi, jog vaikų namus pradėjo kaip labdarą remti. Tai čia iš Cooperio "otkatų" , kuruios su Vasiliausku su liemene, bet be moralės, pastoviai ofšoruose kaupė?

 • ALGIRDAS 2019 gegužės mėn. 15 d. 13:15:20

  Tegul paklausia konservatorių nusikaltėlių gaujos , - jeigu Baranauskas būtų grįžęs į Lietuvą , ar senis Landsbergis būtų davęs komandą Panevėžio banditams nupjauti jam galvą, kaip Kiesui , kad nupjovė?

 • Vytautas R. 2019 gegužės mėn. 15 d. 13:11:30

  Tegul tiesiai paklausia Šimonytės iš kur paims MILIJARDĄ Snorui?

 • Stiprybės 2019 gegužės mėn. 15 d. 09:56:57

  ne tik Jakeliūnui, bet Jums visiems. Pakliuvote į tokį širšyną, kad sunku jau yra ir bus visa tai atlaikyti. Ieškantys tiesos visada yra stiprūs. Tokiais esate ir Jūs. Laikykitės, Jūs ten... Kodėl V.L. leptelėjo ir pagrasino, kad jeigu "kapstysitės" SNORO ISTORIJOJE, tai Prezidento RINKIMAI BUS KRUVINI? Gaila, kad neišdrįsote nuo to pradėti... Sveikatos ir sėkmės, nepasiduokite.

 • Kada Vasiliauskas pradejo vadovauti LB? 2019 gegužės mėn. 14 d. 19:22:40

  Atsibuskit, del VILIBOR reikia klausineti Sarkina ir del banku bankrotu reikia jo klausti. Kodel Jakeliunai jo nei karto neapklausei? Kodel Kirkillo neapklausei kuris vadovavo Vyriausybei iki 2008 metu galo ir tik tada Kubilius pradejo eiti tas pareigas. Kodel???

 • vytas 2019 gegužės mėn. 14 d. 18:35:28

  NELABAI KAS ISSUKS UODEGAS VISAM PASAULYJE BANKAI BIJO DARYTI AFERAS NES TAI SUKELE BANKU GRIUTI EUROPOJE NEI VIENAS BATKAS NEIMA IS KLIJENTU UZ OPERACIJAS DAR ZMONES GAUNO PROCENTUS UZ JU INDELIU PANAUDOJIMA VASILIAUSKAS KUBILIUS SIMONYTE SUSIDEJO SU KOMERSINIAIS BANKAIS IR PLESE ZMONES IR NEREIKIA KALBET KAD JIE ISSISUKS GAL GRIBAUSKAITE SU KUBILIUM O SIMONYTE IR VASILIAUSKAS NIEKAIP

 • vytas 2019 gegužės mėn. 14 d. 18:35:03

  NELABAI KAS ISSUKS UODEGAS VISAM PASAULYJE BANKAI BIJO DARYTI AFERAS NES TAI SUKELE BANKU GRIUTI EUROPOJE NEI VIENAS BATKAS NEIMA IS KLIJENTU UZ OPERACIJAS DAR ZMONES GAUNO PROCENTUS UZ JU INDELIU PANAUDOJIMA VASILIAUSKAS KUBILIUS SIMONYTE SUSIDEJO SU KOMERSINIAIS BANKAIS IR PLESE ZMONES IR NEREIKIA KALBET KAD JIE ISSISUKS GAL GRIBAUSKAITE SU KUBILIUM O SIMONYTE IR VASILIAUSKAS NIEKAIP

 • na jo 2019 gegužės mėn. 14 d. 18:25:38

  Geriausiai Janeliuna apibudino p. Kuodis,o man atrodo,kad dar per svelniai

 • JONAS 2019 gegužės mėn. 14 d. 18:23:33

  jeigu laimes simonyte kuri kartu su vasiliausku kartu tvarke tuos reikaliukus tai manau kad reikia veikt o ne klausineti nusikalteliu

 • Klaustukas 2019 gegužės mėn. 14 d. 18:15:50

  O kur buvo dar 40 valdžiažmogių...

 • ??? 2019 gegužės mėn. 14 d. 18:09:34

  Kaip žmonės gali gerbti seimą, jei didžioji dalis seimo balsuoja prieš nepasitikėjimo pareiškimą Vasiliauskui. Socdemai ir konservatoriai žmonės ėmė galvoti, kad Jūs ėmėte keistis, bet pamatėme, kad Jūs už Lietuvos skandintojus. Patenkinti Vasiliausko, prokuratūros ir kitų ponų darbu. Gaila - galėsite rinktis patys save.

 • Ringaudas 2019 gegužės mėn. 14 d. 17:58:04

  Ponas Jakeliūnas kovoja su malūnais,kurie įsukti sėkmingai baltuose rūmuose ir šeimininkui net vėjo nereikia,kad juos smagiai sukti. Niekas nepajudins jau šito pono vasiliaus...,kol tebesėdi ponia jį paskyrusi, o ir būsimas prezidentas ,ateis jam nusilenkti,o ne bandyti jį pakeisti. Dvaras laimi ir dvaro ponai išliks . Užuojauta kovotojams,nes nieko nepasieksit.Ilga ranka,ko gero, valdo ir bankus ir teismus.

 • Neįgyvendinamas pasiūlymas dėl nuomonės pareiškimo > 2019 gegužės mėn. 14 d. 17:07:51

  Veikiausi bendrininkai paprasčiausiai negali turėti objektyvios nuomonės vieni apie kitus (toliau komentaruose): "Prancūzijoje į arbitražą patekusi banko "Snoras" byla gresia milijardinėmis baudomis Lietuvos valstybei. Vienas iš šio banko "laidotuvių" bendrininkų, tampriai bendradarbiavusių su to meto Vyriausybės galva Kubiliumi bei finansų ministre Šimonyte buvo būtent LB vadovas, kuris dabar dedasi nekaltu avinėliu dėl tų laidotuvių. O kas dabar galėtų pasakyti, kaip pasibaigs minėta byla ir koks tų laidotuvių bendrininkų likimas laukia, jeigu minėtą bylą Lietuvos valstybė pralaimės? Kas dengs ne tik milijardines baudas, bet ir bylinėjimosi išlaidas? Ar netikslinga būtų mūsų atitinkamoms valstybės institucijoms, ginant viešąji interesą iš anksto ir dabar pat paprašyti įkiteisminio tyrimo institucijų bei teismo, kad būtų areštuotas visų tų laidotuvių bendrininkų turtas, kad bent iš dalies būtų padengti tikėtini valstybės praradimai šioje byloje? Kas galėtų visą tai paneigti?

 • atsakomybė 2019 gegužės mėn. 14 d. 16:52:02

  Už kiekvieną laikotarpį atsakomybė kas tuomet aukščiausius postus užima. Kaip Seimo pirmininko, Prezidento su vyriausybe, teismai.. Pagal LR Konst. 128 str. -sprendimus dėl valstybės paskolų ir garantijų ... priima Seimas vyriausybės siūlymu. O tai, kad šie valdžioje per kelis metus kur galima buvo daug ką padaryt, o čia tik draust, tirt be galo .. nepadarę - na kiek gi už nosies galima vedžiot?

 • įdomu 2019 gegužės mėn. 14 d. 16:39:08

  Gal pagal kompetenciją kaip Seimo komiteto vadovas gali pakomentuoti, kaip Lietuva po 2020 metų pradės gražint viso 17 milijardų eurų paskolų? Kur regis per metus reikės pradėt gražint po 4 milijardus eurų tai iš kur? Mažėjant gyventojų skaičiui. Kaip ir kodėl Estijos pavyzdžiu per kelis paskutinius metus nemažino buvusių didelių paskolų su didelėm palūkanom? Kad mažesnė našta į ateitį slėgtų? Ką estai sugebėjo, o šie vietoj sutelkto darbo tik kiršintis...Blusinėjasi patys užsiciklinę ir kitus paskui save velia...

 • Sberbank 2019 gegužės mėn. 14 d. 15:19:29

  Tegu jis klausia tos su melynu chalatu...kol dar ji cia:)? Ir greiciau pradekit Snoro ir Ukio banku suzlugdymo afera narplioti , kiek gali laukt Lietuvos zmones apgauti ir apvogti. Jakeliunai stiprybes ir kantrybes kovoje su vaitvanagiais be morales ir etikos, ir greiciau imk ta panele kaip ten ji Dalia atrodo vardu:)

 • Oho ho 2019 gegužės mėn. 14 d. 15:17:11

  Opozicija veikia absoliučiai V.Vasiliausko naudai...Jei institucija nepriklausma, vadinasi galima dirbti kaip nori...netgi prieš Lietuvos žmones, LB leidžiant juos apiplėšinėti skandinaviškiems bankams..Bent nors viena kritikos laša V.Vasiliausko atžvilgiu sugebėtų opozicija išspausti..O jis iš tiesų nusipelno karčių žodžių...bet deja deja..O ką tai rodo? Tai reiškia, reikia gelbėti "savus"..taigi, visi jūs opozicionieriai susirišę viena virvele..Melas, apgaulė, išsityčiojimai ir t.t. netgi jūsų Gabriukas rinkimų naktį šalia p. Šimonytės klykė kad tik "garbingi" žmonės teisingai nubalsavo..o tai ką, tie kurie turėjo kitą nuomonę jau "negarbingi".? Argi čia politikas? Štai kaip dar nesubrendęs politikas žarstosi žodžiais...tai ką galvoti? ar mums ir toliau reikia šitų patyčių? šlykštu dėl visko..O nusikaltimai bus dangstomi ir toliau..nebus Lietuvoje teisybės..Nusivyliau galutinai..

 • Kubilius ir Majauskas būdami atitinkamai tuometinės Vyriausybės premjeru bei pastatojo patarėju yra veikiausi bankininkų klano pradėto neogenocido prieš gyventojus bendrininkai, proteguotojai ir dabartiniai jų advokatai (žr. toliau komentaruose) > 2019 gegužės mėn. 14 d. 15:15:37

  > Šie paties "primas"pacituoti "stalininės saulės" atnešėjos žodžiai labiausiai tinka "Magnolijai" ir jos parankiniui, finansinių lupikautojų ir pinigų plovėjų patronui "Kamzelkai", svariai prisidėjusiems prie neogenocido Marijos Žemėje - prie trečdalio mūsų šalies gyventojų "savanoriškos" tremties iš savo tėvynės. Gal kas to nežino ar gal galėtų visą tai paneigti?

 • ZUK 2019 gegužės mėn. 14 d. 15:14:03

  Nuomonės čia aiškios.Konservatoriai tarnavo ilgai KGB agentei,kuri ir paskyrė tą kenkėją i Lietuvos banko vadovo postą.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar pastebite, kad emigrantai grįžta į Lietuvą?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar „trikojai“ keliuose daro įtaką jūsų vairavimui?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 +2 C

-1 +1 C

 

 0 +1 C

+5 +6 C

+3 +5 C

 

+5 +7 C

0-5 m/s

0-4 m/s

 

0-4 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0801 PLN - 4.2835
RUB - 69.5480 CHF - 1.0610
GBP - 0.8351 NOK - 10.0873

Nuorodos