Šimonytės arogancija liejasi per kraštus: geriau įtikinėkite žmones skiepytisnuotraukos (201)

2021 spalio 19 11:11:00 Perskaitė 3397

Profsąjungoms nuogąstaujant, kad įvedus mokamą testavimą nuo COVID-19 nepasiskiepijusiems darbuotojams dalis jų išeis iš darbo, konservatorė Ingrida Šimonytė atkreipia dėmesį, kad kiekvieną dieną nuo koronaviruso infekcijos miršta darbingo amžiaus žmonės. Todėl Šimonytė ragina profsąjungas savo pastangas nukreipti įtikinėjant savo narius skiepytis.

 

„Profsąjungos gali sakyti įvarius dalykus, aš galiu sakyti, kad kiekvieną dieną miršta dvidešimt keli žmonės, iš jų didžioji dalis neskiepytų, tarp jų yra taip pat ir darbingo amžiaus žmonių“, – žurnalistams Seime teigė ekonomistės išsilavinimą turinti Šimonytė.

„Tai dar kartą raginu profsąjungas skirti daugiau darbo, daugiau dėmesio ir daugiau galbūt savo pajėgų įtikinėjant savo narius pasiskiepyti ir tuomet šios problemos nebus iš viso“, – pridūrė ji.

Seimas antradienį turėtų apsispręsti dėl Vyriausybės teikiamų Užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymo pataisų priėmimo, kuriomis siūloma, kad dėl COVID-19 profilaktiškai testuotis privalantys darbuotojai tai darytų savo lėšomis.

Sveikatos apsaugos ministerija siūlo, kad Seimui pritarus šis pakeitimas įsigaliotų nuo gruodžio 1 d.

Eltos kalbintos švietimo profsąjungos kritikuoja Vyriausybę nepasiskiepijusiems darbuotojams apmokestinti privalomus profilaktinius testus. Profsąjungų vadovai atkreipia dėmesį, kad Seimui priėmus šį sprendimą gali kilti rizika, jog dalis pedagogų pasitrauktų iš savo darbo vietų, o tokia situacija, pasak jų, tik dar labiau paaštrintų mokytojų trūkumo problemą.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net