respublika.lt

Seimui nusprendus svarstyti Civilinės sąjungos įstatymą, sureagavo G. Nausėda: detales komentuoti šiandien anksti - straipsnio komentarai:

 • S
  Su lezbėmis ir gėjais 2022 birželio 08 17:56:27

  viename lenciūge ir panelė Grybauskaitė.Dabar ji eilinė pensijos gavėja -(taip,didelės jos pajamos)- dar mėgina skaldyti,kurstyti,taip apie save priminti.O kam atstovauja Nausėda?Šiaip,jo rinkėjas tikrai ne LGBT.

 • S
  SVEIKINU VISUS VEIDMAINIUS PSEUDOPATRIOTUS 2022 gegužės 27 07:31:21

  DABAR ESATE NE TIK JANKIŲ MAZGOTĖS, BET DAR IR IŠKRYPĖLIŲ PADUGNĖS. KIEKVIENAM, KAS NĖRA AKLAS AR VISIŠKAS IDIOTAS, AIŠKU, KAD „PARTNERYSTĖS“ ĮSTATYMAS SKIRTAS VAIKŲ ĮSIVAIKINIMUI IR JŲ SEKSUALINIAM PRIEVARTAVIMUI.

 • J
  J 2022 gegužės 26 21:35:51

  Viena saika su lgbtistais labai liudna jog amoraliu zmoniu istatymus stumia visuomenei vaiku tvirkinimui reikia pasiklausyt ka kalba baznyciu tarnai kad lgbt tai setono sekla ir dievas rik uz vyro ir moters santuoka ir seimu buti kitokiu paprasciausia nera galimybes istvirkaut gali kiek nori jeigu nusisuko nuo dievo ir pardave velniui dusia bet savo brudo brukt prievarta nevalia del turto yra notarai

 • J
  Juozapas 2022 gegužės 26 18:32:05

  Ne per anksti, o tikriausiai jau ir per vėlai svarstyti judošystės precedentą (išsamiau > koment): "Civilizacijos atstovų žodis DĖDULE NE MŪSŲ, kuris esi sodomitų patronas! Teesie prakeiktas tavo vardas, tepasituština iš Lietuvėlės tavo judošystė, teesie tokia pat tavo Dalios dalia kaip balkonėlye, taip ir pragare. Kasdieninės neapykantos nebedalink mums nei šiandien ir niekados ir prisiimk sau savo judošiškas kaltes, kaip ir mes prisiimame savo kaltę dėl prakeikto nuolankumo sodomitams ir jų siekiams paversti mus belyčiais padarais Ir baik mus visais būdais dulkinti, ir gelbėkis patsai nuo simonkinių partnerystės. Amen."

 • G
  Gitanius 2022 gegužės 26 17:54:23

  Vaistybės galva bene "už" pusiau nėščią Lietuvėlę su "DĖDULE NE MŪSŲ" (detaliau > koment) priešakyje: "Civilizacijos atstovų žodis DĖDULE NE MŪSŲ, kuris esi sodomitų patronas! Teesie prakeiktas tavo vardas, tepasituština iš Lietuvėlės tavo judošystė, teesie tokia pat tavo Dalios dalia kaip balkonėlye, taip ir pragare. Kasdieninės neapykantos nebedalink mums nei šiandien ir niekados ir prisiimk sau savo judošiškas kaltes, kaip ir mes prisiimame savo kaltę dėl prakeikto nuolankumo sodomitams ir jų siekiams paversti mus belyčiais padarais Ir baik mus visais būdais dulkinti, ir gelbėkis patsai nuo simonkinių partnerystės. Amen."

 • G
  Gitanius 2022 gegužės 26 17:48:32

  Valstybės galva bene "už" pusiau nėščią Lietuvėlę su "DĖDULE NE MŪSŲ" (apie jį > komentaruose) priešakyje "Civilizacijos atstovų žodis DĖDULE NE MŪSŲ, kuris esi sodomitų patronas! Teesie prakeiktas tavo vardas, tepasituština iš Lietuvėlės tavo judošystė, teesie tokia pat tavo Dalios dalia kaip balkonėlye, taip ir pragare. Kasdieninės neapykantos nebedalink mums nei šiandien ir niekados ir prisiimk sau savo judošiškas kaltes, kaip ir mes prisiimame savo kaltę dėl prakeikto nuolankumo sodomitams ir jų siekiams paversti mus belyčiais padarais Ir baik mus visais būdais dulkinti, ir gelbėkis patsai nuo simonkinių partnerystės. Amen."

 • RINKA: Būsto nuosavybės, kainų ir nuomos palyginamasis tyrimas parodė, kad Lietuva patenka į Europos šalių, kurių gyventojai valdo daugiausiai gyvenamojo nekilnojamojo turto, tačiau pagal būsto vertę ir nuomos kainas esame Europos vidutiniokai.
 • REIDAS: Policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą, birželio 24–27 dienomis vykdys transporto priemonių, įskaitant dviračių, elektrinių paspirtukų, vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų patikrinimus.
 • PAŽEIDĖJAI: Per tris mėnesius sostinėje priverstinai nuvežtos 755 ne pagal kelių eismo taisykles paliktos transporto priemonės – 480 iš neįgaliesiems skirtų vietų.
 • SPAUDA: Lietuvos paštui pranešus apie planus nuo kitų metų maždaug du-tris kartus didinti leidinių prenumeratos pristatymo kainas miestuose, susisiekimo ministras sako, jog kainas didinti reikia, tačiau kartu ketinama keisti žiniasklaidos rėmimo modelį.
 • MAISTAS: Seimas nutarė nesvarstyti siūlymo taikyti lengvatinį pridėtinės vertės mokesčio tarifą visiems maisto produktams.
 • AKCIZAI: Deklaruotos visų akcizinių prekių akcizų įplaukos per penkis šių metų mėnesius, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, padidėjo 4,3% – iki 640 mln. eurų, pranešė Valstybinė mokesčių inspekcija.
 • TVARKA: Ilgąjį Joninių savaitgalį dirbs gausesnės policijos pajėgos – jos užtikrins viešąją tvarką masiniuose renginiuose, organizuos reidus neblaiviems ir viršijantiems greitį vairuotojams išaiškinti.
 • POSĖDŽIAI: Pirmadienį, birželio 27 d., šaukiami nenumatyti Seimo plenariniai posėdžiai - juos sušaukti nutarė Seimo valdyba.
 • RIBOJIMAI: Europos Komisija patikslins išaiškinimą, kaip įgyvendinti ribojimus, susijusius su Europos Sąjungos sankcionuotų prekių gabenimu tranzitu tarp pagrindinės Rusijos dalies ir Kaliningrado srities, pranešė prezidentas Gitanas Nausėda.
 • PRAMONĖ: Seimo narys Kęstutis Masiulis siūlo krašto apsaugos ministrui Arvydui Anušauskui skatinti ukrainiečių gynybos pramonės perkėlimą į Lietuvą.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar skiepytumėtės nuo beždžionių raupų?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip manote, ar pavyks Seime priimti Civilinės sąjungos (Partnerystės) įstatymą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+15 +24 C

+18 +27 C

 

+18 +25 C

+28 +32 C

+31 +35 C

 

+27 +29 C

0-4 m/s

0-4 m/s

 

0-4 m/s