respublika.lt

Seime vėl stumiama metro idėja - straipsnio komentarai:

  • Nespėsime 2020 spalio mėn. 16 d. 22:39:52

    pastatyt.Jodo tabletės jau išdalintos

    18 0
  • joo 2020 spalio mėn. 17 d. 08:53:18

    kazkam reik isisavint pinigus...Kaip visada.Stadiono nepastato,o cia metro pastatys...Iskas visa Vilniu kiaurai isilgai ir paliks.

    31 0
  • nejaugi 2020 spalio mėn. 17 d. 09:10:14

    vogti vogti ir dar kartą vogti?

    23 0
  • . 2020 spalio mėn. 17 d. 13:50:19

    o urzge kad krize didziausia,skolu daug,dirzu suverzimu mojuoja,ir stai tramvaju jau reike jau lyg ir krizes neber,kruvos babkiu tik amziaus statyboms, turbut jau turi is kur senu tramvaju gaut ir stengesi savo statybu uabus idarbint ciulpt is biudzeto babkes,o jums susuks kruvas dirzu ir susiverze tupekit

    17 1
  • 12 vagonu 2020 spalio mėn. 17 d. 14:01:05

    dar viena Benderio ideja....

    25 0
  • Egis 2020 spalio mėn. 17 d. 14:28:28

    tai seimas surado dar viena pinigu plovykla saunuoliai

    22 0
  • Rimtautas 2020 spalio mėn. 17 d. 14:43:13

    nori kažkas metro tegul ieško PRIVATAUS INVESTUOTOJO kuris gautų koncesiją kasti ir eksploatuoti metro i metro požeminiu - tuneliniu būdu. . jokių valstybinių garantijų, paramų, pinigų. ir baigsis fantazijos. , metro statomas tik milijoniniame mieste, o šioje VISOJE valstybėje skambiu vardu Lietuva po 70 metų (esant dabartiniam gimstamumui) gyvens mažiau milijono .... . jeigu nori "proto bokštai" mano kad yra laisvų pinigų galiu jiems nemokamai jiems patarti - tegul juos panaudoja dabar LT gyvenančių gyventojų gimstamumui skatinti, t.y. tegul remia jaunas šeimas.

    24 0
  • anksčiau sakydavo - 2020 spalio mėn. 17 d. 14:50:32

    jei vogti - tai milijoną. Dabar tokiais niekais neužsiima. Dabar milijardą.

    25 0
  • Juodas humoras 2020 spalio mėn. 17 d. 15:01:10

    Aš tai už dirižablius: ir oras grynas, ir vaizdzelis koks (po žeme vaizdzialis nikoks). Vietoje to, kad atstatyti fabrikus, niekšai ieško lengvesnio kelio pasipelnymui: tai jiem tramvajaus reikėjo, tai dabar metro. Taip valstybėlė iš kaliošo ir neišlys, iškreiptos galvosenos žmogai tuks, o liaudis turės amžinai valstybės skolas atidavinėti. Iš kitos pusės ir jie žmonės. Kai privatizuoti beliko tik geležinkelius, policiją ir kariuomenę (pastarosios J. Olekas nespėjo vien tik samdiniais pakeisti), o tarp mus valdančių (tikrosios valdžios- gamybos priemonių savininkų ir šešėlinės valdžios- Seimo ir vyriausybės) ekonomikos atstatymo Maršalų neatsiranda, tai taip ir gaunasi- kaip yra.

    16 0
  • Nespėjom visų durnių išrinkti 2020 spalio mėn. 17 d. 15:24:59

    O jau stumia metro

    19 0
  • Dzūkija 2020 spalio mėn. 17 d. 15:30:30

    ...griūk negyvas - anekdotas, po anekdoto - jeigu sprogs Astravas, tai visi gyvens metro ??? kiek metų ??? o jeigu rimtai - tai statykite, bet tik iš savo kišenės, ne iš biudžeto....

    18 0
  • Dzūkija 2020 spalio mėn. 17 d. 15:33:42

    ...beje, gal galima sužinoti iniciatyvinės grupės narių pavardes...juk tauta turi žinoti savo didvyrius...

    18 0
  • A kodėl gi ne 2020 spalio mėn. 17 d. 15:53:16

    Rasų kapines- Rokantiškės linija karštame gabenti būtų gerai

    2 2
  • NEKENČIU PORTUGALŲ 2020 spalio mėn. 17 d. 16:01:16

    Jau portugalai pradeda užknisti negyvai su savo aferom.Blemba greičiau tegul sprogsta tas Astravas.kol visos Lietuvos pinigų neužkasė į žemę.....,.Lietuvai geriausias variantas būtų tos aferos stūmėjus nu--šau-ti,nes šie vėliau prisisiurbs prie Lietuvos biudžeto,kaip erkės.

    20 0
  • jai 2020 spalio mėn. 17 d. 16:12:28

    tik kas, tai visi kurie gali judėti, bėgs kuo toliau nuo Vilniaus, o ne slėpsis metro

    14 0
  • ZUK 2020 spalio mėn. 17 d. 16:13:44

    Jau priš 10 metų turėjo būti priimtas sprendimas statyti Metro Vilniuje.Tai būtų nuėmę daug mašinų iš Vilniaus gatvių.Juk tą Metro mes statysime ne mažiau 10-12 metų.nes kasant bus atrastas antras Vilniaus miestas po žeme,kurį reikės ištirti ir užfiksuoti.Bet konservatoriai ir Grybauskaitė buvo tokie stagnatoriai,kad Lietuva per jų valdymą labai atsiliko,prasiskolino ir susipyko su visais kaimynais.Bus dabar dar blogiau,jei bus valdžioje konservatoriai ir Šimonytė.Pradėsim kelti ant pjedestalo iškrypėlius ir narkomanus.

    14 11
  • as 2020 spalio mėn. 17 d. 16:58:05

    Nebesvaikit runkeliai jus

    7 0
  • Gitara Nusėdo 2020 spalio mėn. 17 d. 17:06:59

    Dar didesnis prestižas yra pasistatyti ar nusipirkti didelį kosminį laivą, susodinti vidus vagis semerius ir kitus valdžiagyvius, nustatyti negrįžtamą kursą į toliausią visatos kampelį ir jį paleisti. PASKELBKIT TŲ, KURIE TEIKĖ ŠĮ PROJEKTĄ ir BALSAVO UŽ JĮ, PAVARDES - MES TURIME TEISĘ ŽINOTI, KAS MUS NORI APVOGTI ir PASIIMTI "ATKATĄ"

    34 1
  • Naujieji Vasiukai 2020 spalio mėn. 17 d. 17:21:34

    Stadionas, metro, kongresų rumai, toliau pagal sąrašą...

    32 1
  • >ZUK 2020 spalio mėn. 17 d. 17:31:32

    tu tvartelio liekana bent įsivaizduoji kiek kainuoja metro statybos? Jis niekada neatsiperka tokio dydžio miestuose kaip Vilnius. Metro statomo tik megapoliuose su milijonais gyventojų ir tai visvien neapsaugo nuo automobilių kamščių.

    39 2
  • nee, 2020 spalio mėn. 17 d. 17:35:56

    jie tikrai psichiniai....

    24 0
  • jo 2020 spalio mėn. 17 d. 18:27:15

    ar jau atsirado pinigu , kubilius tik sake , kad reiks verztis dirzus , krize, o cia jau metro statybos , o socialines atskirties mazininima s kaip...

    27 0
  • Vertingiausios dešimtmečio idėjos 2020 spalio mėn. 17 d. 18:43:14

    Kaimelyje metro, mieste paplūdimys ir durninan viens du trys.

    23 0
  • Rimas 2020 spalio mėn. 17 d. 19:09:41

    Galetu pastatyt aš bučiau už ! O runkeliam viskas blogai viskas del vagimo daroma pagal juos nes Sovietu sajungoje visi voge

    1 15
  • kodėl tik metro? 2020 spalio mėn. 17 d. 19:14:39

    ilgesnį išrausti pinigų nėra? Bet nuo metro atkatas tik centais. Ar kainos tokios kad apsimoka net tik metro?

    1 2
  • gid 2020 spalio mėn. 17 d. 19:26:23

    vilniui metro reikalingas,kaip suniui penkta koja.

    21 2
  • Mainotas 2020 spalio mėn. 17 d. 20:31:48

    su tokiais vogimo mastais neapsimoka net prasidėt. pirmiausia reikia pasodint bent kelis iš praeitų didelių lėšų "įsisavinimo" aferų, kad kaip ta nugaišus varna ant lazdos baidytų špokus, kad nelestų vyšnių. seimas gi su tokiomis psichodelinėmis iniciatyvomis primena Hitlerio bunkerį paskutinėmis karo dienomis (buvo toks filmas, dabar neatsimenu pavadinimo)

    20 0
  • anonimas 2020 spalio mėn. 17 d. 20:58:07

    Reikia metro , - bus linksma matyti kaip runkeliai drasko vienas kita , nepamiršt reikia ir stadiono

    4 1
  • nė vieno euro privatininkams , gana 2020 spalio mėn. 17 d. 21:14:11

    metropoliteną sostinėje palaikyčiau TIK TUO ATVEJU ,jei vilniečiams būtų garantuotas neterminuotas ir be jokių išlygų nemokamas juo naudojimasis (kaip Taline nemokamai naudojamasi miesto autobusais). Tik tuo atveju patikėčiau tais seimerių auksabalsiais , ir jų skelbiamais tikslais.

    5 2
  • Jo 2020 spalio mėn. 17 d. 21:30:17

    Reikia metro- bus kuo nuvažiuoti į smėlyną. Gal Šimašius dar kokią balâ iškas, tai kaip gi čia apsieiti be metro?

    13 1
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kas kaltas dėl pastarųjų nesėkmingų Lietuvos rinktinės rungtynių?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate sostinės Kalėdinę eglutę?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

 0 -1 C

-3 -5 C

 

-4 -6 C

  0 +1 C

-1 -2 C

 

 -2  0 C

0-3 m/s

0-4 m/s

 

0-5 m/s

       

Nuorodos