respublika.lt

Dėl Galimybių paso Seime siūloma kreiptis į Konstitucinį Teismą - straipsnio komentarai:

 • P
  Pilietis 2021 gegužės 26 10:49:03

  I galimybiu pasa itrauktos tik mRNA ir DNR vacinos nuo kuriu zmones turintys alergija sudedamosioms medziagoms jau yra numire nuo anafilaktinio soko nesuteikus laiku pagalbos. Valneva, kuri yra sukurta austru pagal sena gripo vakcina ir patvirtinta EVK ir PSO neitraukta! Diskriminacija! Jei turi glutenui ar laktozei alergija galimybiu paso negausi

  12 0
  Atsakyti
 • A
  Antanas 2021 gegužės 26 07:48:39

  Ką daryti tiems kurie negali SKIEPITIS. NEGALI! Ponai seimo dalbajobai!

  19 0
  Atsakyti
 • D
  Derėtų taip kreiptis į taip vadinamą etikmat komisiją dėl taip įvardijami anūko antikonstitucinių veikų (apie jas žr. komentaruose) > 2021 gegužės 26 04:14:55

  "Abraomas 25.05.2021 20:07:10 Medijos taip pat publikuoja informaciją apie siűlymus rengti referendumus vienos lyties asmenų santuokos ar partnerystės klausimais. Be kita ko, publikacijose yra pateikta skandalinga informacija apie TS-LKD Prezidiumo antikonstitucinį sprendimą, kuriuo įpareigojo savo partijos narius Seime nepalaikyti tokių referendumų iniciatyvų. Tokiu sprendimu yra grubiai ignoruojama Lietuvos Respublilos Konstitucijos 59 straipsnio 4 dales nuostata, numatanti, kad "Pareigas eidami Seimo nariai vadovaujasi Loetuvos Respublikos Konstitucija, savo sąžine ir negalo būti varžomi jokių mandatų". Judošiniui Anūkui ir ištvirkusiems jo sekėjams nė motais nei Konstitucija, nei joje įtvirtinto suvereno Lietuvoje - Tautos bei jos piliečų įgalojimai ir teisės, nei Tautos įgalotų Seimo narių teisės ir pareogos, nei etika, nei moralė, nei dorovė. Visa tai ne jų dimensijos."

  12 0
  Atsakyti
 • b
  brrr... 2021 gegužės 25 23:42:48

  o kur dingo galimybė indeksuot nors mažiausias (apei 200 eur/mėn) pensijas? Juk iš tokio turto tik dvi galimybės : ar kartis , ar eit daryt nusikaltimą tam ,kad išgyvent. Juk tai genocidas, o jūs ten Seime visai praradot gėdą ; iš dyko buvimo mėnesių mėnesiais pjaunatės dėl pederastų privilegijų .

  24 0
  Atsakyti
 • A
  Ar zinote, kad ... 2021 gegužės 25 21:22:41

  Kisti pagalius i nosi, tai budavo bausme vergams. Tokiu budu pazeidziant kraujo liaukas tarp nosies ertmes ir gerkles ertmes. Tos kraujo liaukos apsaugo nuo visu rusiu tarsos patekimo, bakteriju ir virusu. Tas liaukas pazeidus, zala kuri gali atsirasti negriztamai. Exposed! Nanonotechnology In The Covid-19 Swabs Test! In Egypt This Swabs Up The Nose Was a Punishment For Slaves. Exellent Videos ! Must See !

  23 0
  Atsakyti
 • K
  Konstitucinėms dvasioms 2021 gegužės 25 19:38:00

  pirma reikia geros egzorcistų komandos. Ir po to išvaikyti į visas 4-as puses. Šitos parsidavusios dvasios yra kolonijinės valdžios primestas atributas, šalia centrinio banko ir Seimo narių rinkimo pagal sąrašus, ir reikalingos tik sėkmingo kolonijos valdymo užtikrinimui, kad vietiniai aborigenai nesusigaudytų, kas jų "valstybėje" šeimininkauja. Kaip sakoma, geriausias vergas yra tas, kuris nežino, kad yra vergas. Konstitucinės dvasios užtikrina, kad konstitucija šeimininkų interesus atitiktų pačia tinkamiausia poza, pvz. uždraudžiant referendumus, kaip buvo dėl jevro įvedimo.

  46 0
  Atsakyti
 • D
  Debiloudas 2021 gegužės 25 19:34:17

  Jų sprendimai.........d.........i.

  8 0
  Atsakyti
 • v
  vakcinos neprivalomos 2021 gegužės 25 19:05:11

  Jokios vakcinos Lietuvoje NEPRIVALOMOS

  69 1
  Atsakyti
  • t
   to vakcinos 2021 gegužės 25 19:16:15

   Vasara bus PRIVALOMOS, norint nuvykti i kita valstybe bus PRIVALOMAS skiepas.

   4 38
   Atsakyti
  • t
   to vakcinos 2021 gegužės 25 19:17:27

   Nejaugi lietuviai dar to nezino, kad be skiepo NEGALESI keliauti po kitas valstybes ? Pvz. Nyderlanduose visi tai zino.

   3 49
   Atsakyti
  • T
   Tai 2021 gegužės 25 19:25:26

   Neprivalomos, bet jie daro jas privalomomis per darbą, paslaugas ir t.t. Apeinant Konstitucija ir įstatymus jos daromos privalomomis (nesivakcinuosi negalėsi dirbti, negausi paslaugų, o ateityje gal ir maisto bei t.t.). Dar baisiau, kad neaišku nuo ko šie eksperimentiniai preparatai ir kodėl jais reikia skiepinti nerizikos grupes, kuriems ta liga iš vis nepavojinga. Bruka preparatus, kurie net nepraėje visų tyrimų, jų net ilgalaikiai pašaliniai poveikiai nežinomi, dar tik tiriami. Eksperimentai manau atliekami su žmonėmis.

   63 0
   Atsakyti
  • T
   To vakcinos 2021 gegužės 25 19:34:05

   NEREIKIA ir NEPRIVALOMI šie skiepai vykstant į kitas valstybes, visose užtenka ir testo.

   44 1
   Atsakyti
  • t
   to TAI 2021 gegužės 25 19:46:31

   Butent ! Visi zmones zinojo, kad susirge covidu 99 % zmoniu pasveiksta, bet vis tiek zmones lekia skiepytis. Nors visi zino, kad tu skiepu technologija yra naudojama pirma karta zmonems ir NIEKAS nezino koks gali buti tu skiepu poveikis po 5 ar 10 metu, bet vis tiek zmones lekia susileisti ta skiepa.

   47 0
   Atsakyti
  • t
   to to vakcinos 2021 gegužės 25 19:49:35

   Kol kas ustenka testo, nes tu skipeu pasu(QR kodo) nedaug kas turi, bet su laiku bus skiepai PRIVALOMI vykstant i kita valstybe. Taigi ir pati Simonyte sake, kad Galimybiu pasai, tai tik valstybeje viduje galios, bet ne uz jos ribu. tai yra tik nueiti i bara jei galios, o europine "zalia kortele" bus naudojama tarptautiniu lygiu, galesi su juom vykti i kita valsltybe.

   7 4
   Atsakyti
  • P
   Pasaulį pražudys ne virusas ir ne jį paleidę nusikaltėliai, bet avys 2021 gegužės 25 19:58:41

   Nuo šito "mirtino" viruso sėkmingai pasveiksta 99,97 % žmonių. O jaunų žmonių, juolab vaikų tarpe pasveikusių procentas siekia 99,9999999 %. Akivaizdus faktas, kad žmonijos duobkasiais yra ne patys satanistai nusikaltėliai, įgyvendinantys užsibrėžtą depopuliacijos planą, bet avys, kurių visiškas nukvakimas ir savižudiškas bukumas, savanoriškai susileidžian į kūną GMO marmalus, rodo apie išpranašautą Biblijoje apokalipsės pradžią: "Dauguma žmonių išprotės, o sveikieji bus laikomi bepročiais". O kas po to?... "Gyvieji pavydės mirusiems".

   79 1
   Atsakyti
  • P
   Privalomos 2021 gegužės 25 20:14:52

   Kaip nuskrist į kitą šalį jei neturi birzgalo ?priverčia situacija .

   1 8
   Atsakyti
 • O
  O 2021 gegužės 25 18:31:56

  kaip su tais, kurie persirgo nežinodami ir testo nesudarė? Kiek teko rasti informacijos, kad tie, kurie turi daug antikūnų, skiepytis negalima. O koks mažiausias turi būti antikūnų kiekis, kad būtų galima skiepytis nepakenkiant sveikatai, niekas nepasako. O tokių žmonių yra daug. Peršasi negera mintis, kad paskiepytųjų amžius bus trumpas. Greitai nereikės nei pensijų, nei pašalpų mokėti. Liks išrinktieji.

  67 2
  Atsakyti
  • D
   Dėl išrinktųjų 2021 gegužės 25 18:47:01

   Tie, kurie liks, kaip įvardijate, išrinktieji, yra tie mąstantys žmonės, kurie atsilaikys prieš šį visuotinės tironijos marazmą, o taip pat - marionetinės atmatos beigi tie, kam šitos atmatos suteiks teisę egzistuoti, kadangi jų paslaugos atmatoms yra gyvybiškai būtinos (pvz., gydytojai). Prisimenate neseniai plačiai nuskambėjusį atvejį, kai Lenkijoje buvo sulaikyta didelė Pfizer "vakcinų" siunta, o ištyrus paaiškėjo, kad tai hialurono rūgšties tirpalas, naudojamas taip vadinamoms "grožio injekcijoms" ir visiškai nepavojingas, nes hialuronas yra natūrali medžiaga. Jau nebėra jokia paslaptis, kad tam tikras kiekis šio eksperimentinio GMO marmalo kiekis iš tiesų yra placebas, kuris iš išvaizdos atrodo identiškai, kaip GMO nuodas. Būtent marionetinėms padugnėms, besiskiepijančioms viešai prieš kameras, ir jų numatytajai kastai ir yra skirtos šios siuntos. Tikriausiai akivaizdu, kad identiškai atrodančią "vakcinų" buteliukų siuntą pagamino ir išpilstė ne koks nors Jacekas savo garažiuke.

   103 0
   Atsakyti
  • N
   Na 2021 gegužės 25 18:59:11

   Dėl neskiepytu ir oficialiai nesirgusiu pozicija aiški, jų antikūnų nepripažins. Matomai netinkamas variantas, jis neskatintu nei eksperimentinių vakcinų, nei pieno riebumo testo pardavimu, nebegalėtų įvedinėti ir totalios žmonių kontrolės. Įdomiausia yra tai, jog pačiu vakcinų veiksmingumas matuojamas antikūniais pas paskiepintus. Tai jei jie nieko nereiškia, o dalis paskiepintu jų net neturi (nesusidaro), akivaizdu kad ir vakcinų veiksmingumas yra beveik nulinis.

   45 0
   Atsakyti
  • p
   pasirodo 2021 gegužės 25 19:02:34

   Elyto tvartui hialuronas, o ne C vitaminas?

   22 0
   Atsakyti
  • B
   Būtent 2021 gegužės 25 19:05:18

   Natūralus imunitetas, pačios gamtos suteiktas ir evoliucijos ištobulintas per tūkstančius metų, yra "neteisingas", todėl nepripažįstamas. O nusikaltėlių sumakliavoto eksperimentinio GMO preparato suteiktas "imunitetas" yra vienintelis teisingas - kaip viena partija, viena ideologija ir viena tiesa. Sveiki sugrįžę į stalinizmo ir fašizmo laikus. Pasaulio istorija vystosi spiralės principu.

   84 0
   Atsakyti
  • T
   To O 2021 gegužės 25 19:13:49

   Dabar jiems jau dzin tie nesirgusiu antikuniai, vakcinuoja visus be jokių tikrinimų. Čia esmė tame, jog jei nebuvai sąrašuose kaip ale sergantis, t.y. nesidarei kovido testo, tai antikuniai netinka. Praktiškai kiekvienas gali persirgti (nors iš vis neturi jokių simptomų ir neserga): tereikia darytis ta vėjo kryptį rodanti testą (kažkas gal yra tame teste, jei taip nori visiems ji sukaisioti) iki pageidaujamo rezultato, kai gausi teigiama pavadins "sergančiu", o po 10 d. namų arešto automatiškai "pasveikusiu". Beje, kaip ėjo info tas testas gali būti teigiamas daug kam, kolai, viskiui, pomidorams, sultyms ir t.t., gal todėl ir neleidžia jų patiems darytis:) tada gali visi greit "persirgti"....

   33 0
   Atsakyti
  • T
   Taip 2021 gegužės 25 19:27:45

   Netgi milijardierius pažangos nešėjas Elonas Muskas, kurio jau niekaip nesigauna priskirti prie neva "tamsuolių, netikinčių mokslu", konstatavo šį faktą apie feikinius testus. 2020 m. lapkričio 13 d. jis paskelbė tokį įrašą savo Twiteryje: "Something extremely bogus is going on. Was tested for covid four times today. Two tests came back negative, two came back positive. Same machine, same test, same nurse." Yra vykdoma kažkas ekstremaliai fiktyvaus. Šiandien pasidariau keturis covid testus. Du iš jų buvo neigiami, du teigiami. Ta pati metodika, toks pats testas, testavo ta pati med. seselė.

   55 1
   Atsakyti
  • R
   Ramunas 2021 gegužės 25 20:49:14

   na,mes Anglijoje ipakavima testu gaunam ir patys daromes testus,ivedame duomenis i oficialu puslapi.Lietuvoje gal dar toli iki to-kur tu jais ten pasitikesi gi (gyventojais) ?ar ne taip?

   9 1
   Atsakyti
 • K
  KONSTITUCINIS TEISMAS DAR YRA?? 2021 gegužės 25 18:11:13

  taigi shirinskiene su karbauskiu ji panaikino...kaip ir LKONSTITUCIJA NEGALIOJO VISA karbo-shirinsko-geito LAIKOTARPI...

  12 42
  Atsakyti
  • m
   mažiau vkcinuokis, nes akivaizdžiai smegenys minkštėja 2021 gegužės 25 19:54:03

   Konstitucinis teismas yra, bet žalimas jau metai, kaip nebegalioja. Pagedo konserva

   12 1
   Atsakyti
 • K
  Kreiptis į konstitucinį teismą, 2021 gegužės 25 18:10:57

  idant tas išaiškintų, kad LR piliečio pasas, kuriuo naudojamės 30 metų yra konstitucinė klaida. Kad tikrasis pasas, tas dievo siųstas, tai yra (ne)Galimybių! pasas!!!

  41 0
  Atsakyti
 • P
  PIRMA-"MARSHAS",po to"REFERENDUMAS", 2021 gegužės 25 18:08:27

  "MARSAS"-"REFERENDUMAS",MARSAS-REFERENDUMAS ...ir taip kasdien...ir marsho ir referendumo tema gali ir nesutapti...svarbu visi renkasi gatvese,o is kaimu atveza kremliaus autobusai..ir visi su plakatais:"MES "UZ" BIELORUSIJOS VALSTYBINI TERORIZMA","TEGYVUOJA LEKTUVO GROBIMAS","TEKLESTI ZMONIU KANKINIMAS","TEGYVUOJA LT PILIETYBES PANAIKINIMAS","PIRMYN UZ ISSTOJIMA IS EU irNATO","LIETUVA BE kremliaus teroro,LIETUVA-beATEITIES","LIETUVOS-NEBUVO,BUVO LYTOVSKAJA CCP"

  2 50
  Atsakyti
  • D
   Dar 2021 gegužės 25 18:23:19

   durniau parašyt negalėjai? Ligonis, rupūžėle rūtose, negi mama neperspėjo ryte vaistus išgerti? Esi "ant ribos", liks tik kryžius.

   28 0
   Atsakyti
 • J
  Jaronimas 2021 gegužės 25 18:05:00

  Žynant kas tapo KT pirmininku vargu ko pasieksim, bet tylėt negalima!!!

  37 1
  Atsakyti
 • C
  Certificate of Vaccination ID - COVID 2021 gegužės 25 17:38:43

  Dar 2019 m. rugsejo 12 d. Europos Komisija prieme issamu dokumenta - visuotini ES gyventoju vakcinavimo plana ir jo igyvendinimo etapus bei uzduotis. Pagal si patvirtinta plana kiekvienas ES pilietis privales buti vakcinuotas ir tureti tai patvirtinanti asmens tapatybes dokumenta "Certificate of Vaccination ID." Visi suprantame, kad tokie planai nesukuriami per diena ar menesi. O kada gi nustatytas pirmasis pasaulyje Covid atvejis Wuhano turguje nuo ....siksnosparnio? Pacioje 2019 m. pabaigoje - taigi, satanistinis planas buvo kruopsciai sukurptas gerokai anksciau, iki mistinis siksnosparnis paskleide "mirtina" virusa. O mislingoji liga pavadinta COVID - Certificate of Vaccination ID. Kaip banalu. Pagooglinkite: EU vaccination plan approved on 12 September 2019.

  123 0
  Atsakyti
  • T
   Taip 2021 gegužės 25 17:45:48

   Jie ruosesi tam 10 metu.

   62 0
   Atsakyti
  • ?
   ? 2021 gegužės 25 18:19:49

   Ar jūs manote, kad jie visagaliai? Jie tokie patys slimokai kaip ir visi kiti. Su neperšaunamom liemenėn nevaikšto ir nemiega. Jau buriasi pasiiaukojantys žmonės šiam kilniam darbui. Laikom špygas.

   43 0
   Atsakyti
  • N
   Nemanau, kad visagaliai 2021 gegužės 25 18:28:46

   Ir šių globaliųjų nusikaltėlių skaičius nėra didelis, bet visa bėda tame, kad avių skaičius yra milžiniškas. Vienas iš pasišventusių asmenybių šioje kovoje prieš globalinius nusikaltėlius - garsus vokiečių advokatas Reiner Fuellmich konstatavo liūdną faktą, kad tik 10-20% žmonių yra mąstantys. O visi kiti tėra minia, einanti paskui tuos, kurie ją veda. Būtent šita minia visais amžiais ir visose epochose sekdavo iš paskos savo vadų, kurie sukeldavo revoliucijas ir netgi civilizacijų griūtį, tačiau tie vadai būtų tuščia vieta, jeigu jų idėjų ir užmačių nevykdytų akla ir buka nemąstanti minia.

   105 0
   Atsakyti
  • t
   to ? 2021 gegužės 25 19:13:35

   Tas Belgas kareivis, kuris yra pries skiepus, kurio ieskojo Belgijos miske policija ir kariuomene, is viso ju apie 400, bet nerado, tai Belgijos vyriausybe per visa ziniasklaida jau paskelbe ir nuteise ji , pavadino ji pavojingu teroristu, nors tas vyras NIEKO nepadare isskyrus tai, kad jis socialiniuose tinkluose reiskesi pries Belgijos virusologa ir vyriausybes rezima. Na, dar sako, jog lygtais jis paliko grasisnacius kokius tai laiskus, bet.... ar tai tiesa neaisku. Vyras yra paprasciausiai dinges, bet jau paskelbtas teroristu. Teko skaityti, kad del to nemazai Belgijos pilieciu pasipiktine, jog be teismo vyriausybe jau nuteise zmogu, kuris nieko nepadare.

   38 0
   Atsakyti
  • P
   Privalės būt vakcinuotas? 2021 gegužės 26 01:21:57

   Žmogau, tam kuris bandys mane “suprivalinti” , asmeniškai sušvirkšiu tą marmalą į akies obuolį .

   7 0
   Atsakyti
  • A
   Atsakymas dėl privalės 2021 gegužės 26 03:40:10

   Būtent taip surašyta tame padugnių plane: "privaloma vakcinacija". Pritariu Jūsų komentarui ir asmeniškai padaryčiau tą patį. Rimtai svarstau įsigyti ginklą savigynai nuo gestapo. Kadangi tik laiko klausimas, kada prasidės prievartos naudojimas.

   12 0
   Atsakyti
  • A
   Aivaras 2021 gegužės 26 09:58:42

   Ačiū, gerasis Žmogau. Aš buvau radęs tik Google, bet rusiškai suvesti reikia СОБЫТИЕ 201. Ten aprašytas modeliavimas pasaulinio mąsto pandemijos, kai dar apie COVIDą irgi nieks nežinojo

   6 0
   Atsakyti
 • H
  Hm 2021 gegužės 25 17:33:23

  Kreipimosi turinys skamba taip, lyg visi norėtų nedelsiant būti subadyti eksperimentinėmis vakcinomis ar išsitestuoti vėjo kryptį rodanciais testais, tik dar neturi tokios galimybės....nors esmė turėtų būti visai kitur, t.y. eksperimentiniai preparatai neapsaugo nei nuo užsikrėtimo, nei nuo pernešimo, o pieno riebumo testas nerodo, jog žmogus užkrečiamas, ką jau viešai paskelbė Švedija, taip kad tenkinimas neaišku kieno interesų ir diskriminacija nepateinama nei teisiniais, nei mediciniais kriterijais ir galimai yra antikonstitucinis.

  60 0
  Atsakyti
  • K
   Komentatoriui Hm 2021 gegužės 25 19:15:20

   Jūsų komentaro paskutiniame sakinyje žodis "galimai" yra perteklinis.

   15 0
   Atsakyti
 • a
  apakęs 2021 gegužės 25 17:30:36

  durniui aišku kad jis 'šuns pasas' PRIEŠTARAUJA LR Konstitucijai, o jeigu nebesusikalbama seime, tai kam jis išvis? PALEIST SEIMĄ!!!

  53 0
  Atsakyti
  • P
   PASAS atsiprašant 2021 gegužės 25 18:42:25

   Be abejo, šio “dokumento” pavadinimas originaliai sugalvotas anglų kalba ir vadinasi certificate, garbinga lietuvių kalba reiškia pažymą, geriausiu atveju - pažymėjimą. O mūsų deb*lai pionieriai, kurie visada stengiasi permyžti Atlanto vandenyną, sugalvojo pavadinti pasu!! Mat, didesnis psichologinis svoris!!!!! Pigi ta jūsų psichologija, debile Šikmonyte ir ko!

   28 1
   Atsakyti
  • S
   Subinlaiźiai viską padarys 2021 gegužės 25 20:26:58

   Savo ponui ,grybe auksejo ,bandė kitas šalis mokinti gyvenimo ir demokratijos...bet Briusely neatsirado kėdes už visus jos amsėjimus.Nesuprantu kas per sindromas Lietuvos lovinių ,kad mėgina išsokt aukščiau savo bambos ! Nu bet niekaip nesugauna nors tu ką !

   9 0
   Atsakyti
 • s
  siuo atveju 2021 gegužės 25 17:23:23

  pabandymu nieko nepagadinsi...bet mazai tiketina, kad kas gero bus is to, zinant musu Konstitucinio teismo darbo tendencijas...

  45 0
  Atsakyti
 • T
  Tegul tas teismas 2021 gegužės 25 17:21:37

  Pačiulpia)))

  13 1
  Atsakyti
 • i
  is kaimo 2021 gegužės 25 17:19:37

  Na taip pirma priima visokiu briedu ir nesamoniu o po to konstitucinis teismas reikalingas.O IS KARTO NORMLIUS SPRENDIMUS PRIMTI NEISEINA?

  38 2
  Atsakyti
 • @
  @ 2021 gegužės 25 17:09:38

  Karantinas yra kai serganciam zmogui ribojamas judejimas, tironija - kai sveikam zmogui ribojamas judejimas.

  85 0
  Atsakyti
 • B
  Beja 2021 gegužės 25 17:08:20

  Ar zinote, kad tas QR kodas , tai yra zmogaus ID, tai yra ID2020 projektas. Ir i QR koda suveda visa info apie zmogu; zmogaus psichine bukle, jo sveikata, jo pomegius ar buvo padares nusikaltima ar buvo teistas ir t.t.

  45 0
  Atsakyti
  • B
   Beja 2021 gegužės 25 17:11:06

   ID yra tapatybes nustatymas, taip kaip PASAS.

   19 4
   Atsakyti
  • <
   < antram "beje" 2021 gegužės 25 17:26:45

   pase nefiksuojama sveikatos bukle ir priimtas med.proceduras, bei psicine bukle...atsibusk...

   22 2
   Atsakyti
  • t
   to < antram 2021 gegužės 25 17:43:15

   Taip, jus teisus, tas QR kodas, kaip "naujoviskas" PASAS, kai bus suvedinejama visa info apie zmogu. Ir manau, kad kai visi pasaulyje bus suskiepyti, tai tie valstybiniai pasai nebebus reikalingi.

   7 1
   Atsakyti
  • J
   Julė 2021 gegužės 25 19:01:47

   Pasaulyje mažai paskiepys, bet LT gali prieiti ir prie 90%

   6 1
   Atsakyti
  • Š
   Šveicarijoj 2021 gegužės 25 20:19:13

   Tik 8 % tepasiskiepino. Mokinkitės, avys, iš šveicarų, nes, kaip paklausai, kad pagrindinė priežastis skiepytis yra, kad galėtų skristi lėktuvu arba, sako: tai vistiek sakė visus skiepys.... tai pagalvoji sau tyliai, kad tikras devintas pasaulio stebuklas, kad lietuvių tauta išgyveno iki XXI a.

   22 0
   Atsakyti
  • E
   Esam mulkių tauta :( 2021 gegužės 25 20:30:49

   Aš irgi stebiuosi, kad netgi iki šiol atrodę normaliai protaujantys, išsilavinę pažįstami jau susileido arba užsirašė į eilę dėl GMO marmalo, motyvuodami tuo, kad "atsibodo sėdėt namie, noriu keliauti, tai ką daryt, negi ištisai testuotis." "Geležinė" logika: sveikata ir gyvybė mainais į galimybę keliauti.

   21 0
   Atsakyti
 • n
  net ir esant galimybei 2021 gegužės 25 16:45:48

  kiekvienam pilieciui testuotis ir skiepytis, tokio paso neturetu buti. Tik laisvas pilieciu pasirinkimas, reikia jiems skiepo ar testo. Sergancius gydyti, sveikus palikti ramybej. Gana tu nesamoniu.

  99 0
  Atsakyti
 • w
  wow 2021 gegužės 25 16:43:50

  lieka atsisakyti pilietybes ir naudotis gymimo liudijimu. gymimo liudijimas garantuoja suvereniteta.

  55 0
  Atsakyti
 • n
  net ir esant galimybei 2021 gegužės 25 16:43:34

  kiekvienam pilieciui testuotis ir skiepytis, tokio paso neturetu buti. Tik laisvas pilieciu pasirinkimas, reikia jiems skiepo ar testo. Sergancius gydyti, sveikus palikti ramybej. Gana tu nesamoniu

  54 0
  Atsakyti
 • B
  Beja 2021 gegužės 25 16:43:27

  Svedija NEBENAUDOS covid testu, nes mokslininkai istyre ir nusprende, kad testeriai NEPATIKIMI.

  82 1
  Atsakyti
  • j
   juose dar ir rasta 2021 gegužės 25 17:14:05

   nano dalelių kurios "atgyja" prie kūno temperatūros. įdomu kokia jų "misija"?

   30 0
   Atsakyti
  • t
   to juose 2021 gegužės 25 17:47:16

   Ir tose kaukes pilna visokio brudo, kenkiancio zmoniu sveikatai.

   18 1
   Atsakyti
  • Z
   Zaza 2021 gegužės 25 17:58:38

   Svedai nsudoja testus ir darling anie kainuoja nemazai.....kitsip tu negalesi pvz i danija vaziuot.nezinai nersyk. Svedala testus naudoja.

   2 14
   Atsakyti
  • V
   Vasia 2021 gegužės 25 18:14:00

   Vaziuojava ir ne karta i Danija ir be skiepo.Zazas tik skiepina i ausi

   7 0
   Atsakyti
  • V
   Vasia 2021 gegužės 25 18:15:02

   Nepusk vejo Zaza nes paskiepins i ausi

   2 0
   Atsakyti
  • Z
   Zaza 2021 gegužės 25 18:45:41

   Ryt 6 ryto darbo reikslais plaukiam i danija. Ir pries pora valandu kungelv punkte testa daremes. Taigi nerasyk ko nesupranti.

   4 1
   Atsakyti
  • t
   to Zasa 2021 gegužės 25 19:53:03

   Ar esi tikras , kad naudoja, nes vakar ziniose skaiciau, kad Svedai NEBENAUDOS tu testu, tik nuo kada nezinau. Ar jau sita savaite ar kita.

   5 0
   Atsakyti
  • B
   Beja 2021 gegužės 25 19:57:53

   Svedu mokslininkai istyre, kad tiems kam testeriai parodo, jog serga corona, tai pasirodo, kad buna ir taip jog jie neserga corona virusu.

   3 0
   Atsakyti
  • t
   to Zaza 2021 gegužės 25 20:14:29

   Pasitikrinau fact chek, tai tikrai raso, kad nustos masiskai naudoti testerius Svedijoje, tik retais atvejais testuos, kai jau tikrai matysis, jog zmogus serga.

   6 0
   Atsakyti
 • O
  O 2021 gegužės 25 16:40:20

  del to, kad skiepai privalomi nesikreips ? Tagi uz valstybes ribu be QR kodo neisvaziuosi PRIVALOMA skiepytis, norint kirsti valstybine siena.

  17 7
  Atsakyti
 • N
  Nė velnio 2021 gegužės 25 16:25:09

  Nebūkit naivūs, juk išsirinko savo statytinį konstitucinio teismo teisėją, prijaučiantį LGBT organizacijai, kuris į vieną dūdą pučia su NElaisvės partija.

  71 0
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SUTARTIS: Vyriausybės įgaliota socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė bei keturios profesinių sąjungų organizacijos pasirašė Nacionalinę kolektyvinę sutartį 2022 metams.
 • FINIŠAS: Lietuvos-Lenkijos dujotiekio projektas pasiekė finišo tiesiąją. Atlikus vieną svarbiausių paskutinių darbų – pasienyje suvirinus auksinę GIPL dujotiekio siūlę – sujungtos abiejų valstybių dujų perdavimo sistemos.
 • NEKETINA: K. Navickas (žemės ūkio ministras): neketinu atsistatydinti ir atsisakyti žaliojo kurso.
 • TAISYKLĖS: JAV Federalinis rezervų bankas (FED) paskelbė naujas griežtas taisykles, draudžiančias centrinio banko vadovams prekiauti konkrečiomis akcijomis ir obligacijomis, taip pat apribojo kitas investicines veiklas.
 • NUŠOVĖ: JAV aktorius Alecas Baldwinas iš rekvizitinio pistoleto kino filmavimo aikštelėje Naujojoje Meksikoje nušovė operatorę ir sužeidė režisierių, ketvirtadienį pranešė JAV teisėsaugos pareigūnai.
 • SRAUTAI: Mažesnės, iki 1.500 kv. metrų parduotuvės ir turgavietės, aptarnaujančios pirkėjus be galimybių paso, nuo penktadienio privalo reguliuoti jų srautus ir užtikrinti bent 30 kv. metrų prekybos plotą vienam žmogui.
 • GINČAS: Lenkija yra „pasirengusi dialogui“ ginče su Briuseliu dėl ES teisės viršenybės, tačiau atmeta „šantažą“, ketvirtadienį pareiškė ministras pirmininkas Mateuszas Morawieckis, atvykęs į ES aukščiausiojo lygio susitikimą, kuriame dominuoja šis klausimas.
 • SIŪLYMAS: Seimo Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ narys Lukas Savickas siūlo Darbo kodekse nustatyti, kad ne tik viešojo sektoriaus, bet visiems darbuotojams, kurie grįžta į darbą nepasibaigus atostogoms vaikui prižiūrėti, būtų nustatoma sutrumpinta 32 valandų per savaitės darbo laiko norma, mokant darbuotojui jo vidutinį darbo užmokestį.
 • FACEBOOK: „Facebook“ ketvirtadienį pranešė, kad pasiekė susitarimą su kai kuriais Prancūzijos laikraščiais dėl mokėjimo už naujienų turinį, kuriuo dalijasi jo vartotojai.
 • INICIATYVA: Vokietija kartu su kitomis keturiomis valstybėmis narėmis (Suomija, Nyderlandai, Portugalija ir Slovėnija) ėmėsi iniciatyvos sukurti Europos Sąjungos greitojo reagavimo pajėgas.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar Prezidentas G. Nausėda vetuos įstatymą dėl testavimo apmokėjimo iš darbuotojų kišenės?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-1 +9 C

+1 +9 C

 

+5 +10 C

+4 +9 C

+5 +11 C

 

+8 +12 C

0-7 m/s

0-6 m/s

 

0-10 m/s