respublika.lt

Seime bus svečių: viešės Nyderlandų Karalystės parlamento delegacija - straipsnio komentarai:

  • b
    butinai 2021 spalio 17 10:52:03

    griauti nax...er...sovietu palikimas ,pilnas palikuonių...

    15 1
    Atsakyti
  • a
    atveš 2021 spalio 17 09:29:03

    kanapių naujo įstatymo priėmimo proga. pabaigoje banketas su amfetamino desertu

    25 0
    Atsakyti
  • L
    Laurutė Kasčiūnaitė 2021 spalio 17 10:21:01

    100% reikalaus kad seime nemažiau kaip 40% seimūnų būtų transgenderiais....

    27 0
    Atsakyti
  • O
    O, 2021 spalio 17 10:27:33

    Pabaigoj iškrypėlių orgija su pasirūkymu, ratukais ir švirkštukais.

    23 0
    Atsakyti
  • N
    Nu 2021 spalio 17 10:48:25

    Namas tai pastatas tarybinis, kokia geda

    17 0
    Atsakyti
  • V
    Vytas 2021 spalio 17 11:11:00

    3,14dernarkasos atvyksta sveikinti tokiu pat

    16 0
    Atsakyti
  • V
    V 2021 spalio 17 12:24:43

    O galimybių pasus ta delegacija turi? Be jų juk negalima į seimą patekti.

    20 0
    Atsakyti
  • N
    Netikiu, greičiausiai yra kitaip 2021 spalio 17 12:33:31

    Žinant Olandiją, žinant kaip šitos valdžios lgbt pederastai pederastinimo įstatymus prastuminėja, ir žinant narkotikų stumdytojų Armonaitės ir Morganos tikslus, beveik galima garantuoti, kad ta delagacija ir narkotikų, ir guminių bybių į šikną kišamų atvežė. Oi nežinot, broliai lietuviai, kokie parazitai seime.

    17 0
    Atsakyti
  • n
    nuomonė 2021 spalio 17 13:16:16

    Vietoje žodžio "Nyderlandų" labiau tiktų Pyderlandų, būtų žymiai tiksliau.

    17 0
    Atsakyti
  • L
    LGBT delegacija 2021 spalio 17 16:29:36

    is niderlando

    8 0
    Atsakyti
  • N
    Naujos subinės 2021 spalio 17 19:27:00

    Pabučiavimui

    6 0
    Atsakyti
  • A
    Atvaziavo pamokyti 2021 spalio 17 21:48:13

    Seimunus mokins sedeti ant guminio b...bio.Nors,apskritai paemus,daugumai ten nebus jokia naujiena...

    5 0
    Atsakyti
  • P
    Piketo 2021 spalio 18 10:45:28

    Vat cia ir dabar reiktu prie seimo, kad laisva salis mpamatytu, kokia cia pas "demokratija", zodzio laisve, mitingu laisve ir t.t

    2 0
    Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • GRĖSMĖ: Nors už finansinės atskaitomybės nepateikimą įmonėms Lietuvoje gresia iki 3000 Еur bauda ir net likvidavimas, beveik trečdalis bendrovių nesilaiko šios įstatymų numatytos prievolės.
  • AUGIMAS: „Swedbank“: infliacijos pikas Lietuvoje dar nepasiektas, gali išaugti iki 11%.
  • INFLIACIJA: Jungtinėje Karalystėje (JK) gruodžio mėnesį užfiksuota didžiausia infliacija per pastaruosius 30 metų.
  • MIGRANTAI: 2021 metais gerokai padaugėjo migrantų ir pabėgėlių, mėginančių pasiekti Europą iš Libijos per Viduržemio jūrą, teigia Jungtinės Tautos.
  • ŠVENTĖ: Žaliakalnyje, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) miestelyje, LSMU Farmacijos fakulteto ir Mokomojo laboratorinio korpuso vidiniame kiemelyje trečiadienio pavakarę vyks šventė, žymėsianti simbolinių metų – Lietuvos universiteto įkūrimo 100-mečio – pradžią.
  • PREKYBA: Nuo šių metų liepos Lietuvoje nebus galima prekiauti elektroninėmis cigaretėmis ir naudoti jų pildykles su skysčiu, jeigu jame būtų kvapiųjų medžiagų, išskyrus tabako kvapą ir skonį.
  • GRIEŽTINIMAS: Ispanija griežtina kriptovaliutų reklamą reglamentuojančias taisykles, siekdama užtikrinti, kad investuotojai žinotų apie gresiančias rizikas, antradienį pranešė šalies vertybinių popierių rinkos priežiūros institucija.
  • REKORDAS: Vokietija 2021 metais eksportavo ginklų už daugiau nei 9,35 mlrd. eurų – tai rekordinė suma šaliai.
  • LENGVATOS: Spartesnio atsigavimo siekiančioms įmonėms ir nukentėjusioms nuo Kinijos sankcijų, turėtų būti išdalinta dar 400 mln. Eur lengvatinių paskolų.
  • SIŪLYMAS: Parlamentarų grupė siūlo nustatyti nulinį tarifą į atsinaujinančius energijos išteklius naudojančias technologijas reinvestuojamam pelnui.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate Sausio 13-osios minėjimą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-5 +4 C

0 +3 C

 

-2 +2 C

-1 +4 C

-2 +1 C

 

-3 0 C

0-8 m/s

0-11 m/s

 

0-12 m/s