respublika.lt

Seimas „nesusigundė“ patraukliu pensininkams siūlymu - straipsnio komentarai:

 • Kis 2019 spalio mėn. 24 d. 15:09:47

  kai abu gyvi ,tai baika,uztenka tos pensijos,nes iprate gyventi nepritekliuje,o siandiena nuejus i machalia,gali vaikscioti iziureti,ziureti,o svarbiausiai niekas nesistumdo prie zieminiu batu.Nereikia Dievo varyti i medi,o solidarumo truksta valstybeje,bet ko noreti ,kai tiek metu leidome valdyti tai profesionalu bandai,kaip jie siandiena gyvenima?Juk aiskiaii,kad ne is savo darbo vaisiu.Noretus,kad anukai kalbetu lietuviskai,valgytu gal ir ne tokia skalsia,bet savo lietuviskas duonele.Daug paliko Franku Kruku,beliko tik atrasti antraji P.Cvirka,kuris viska sudeliotu aeities kartoms.Nes vambzdziu,luitu is statybu gal nereiketu statyti,nes tai toks sudas,kad net darosi graudu matyti ir girdeti lyg ir ne is Jonuku.

 • deinis 2019 spalio mėn. 24 d. 09:08:29

  Aš keturiasdešim metų stačiau komunizmo rūmą ,išėjau į penciją ir gavau 336 LITUS ,rūmus iš griovė ,plytas išvogė ,pardavė ,ir Lietuvoje atsirado virš penkiasdešimt milijonierių ,vienas milijardierius o jie gal ne vienos plytos nepadėjo ir dar siūlimas visiems po lygiai pensija .nesutinku ,jei aš tiek metų lenkiau kuprą o kiti spekuliavo ar girtokliavo ir duok jiems polygiai ,nepraidiot.

 • Lukas 2019 spalio mėn. 23 d. 09:16:35

  Ką pirmiausiai padarė "demokratai" po 1990? pasiskyrė sau rentas ir visokias valstybines pensijas. Valdantieji vis verkšlena dėl pinigų stygiaus, bet niekaip nenori „nuskriausti“ turčių. Štai, partijos, kurios savo programose žadėjo įvesti progresinį mokestį: 1. Socdemai 2. Darbo partija 3. Valstiečiai 4. Naujoji sąjunga 5. Tėvynės sąjunga Tų 5 partijų balsų pilnai pakaktų. Bet jie žada tik prieš rinkimus, meluoja, apgaudinėja tautą. Kodėl neįveda? Tam priešinasi patys turtingiausi, nes jų didžiuliai atlyginimai būtų apkarpyti, o išloštų didžioji tautos dalis. Motyvai? Jų nėra, nes VISOSE ES ŠALYSE SENBUVĖSE jie seniai veikia ir net negalvojama jų naikinti. Buvę prezidentai, seimas ir vyriausybė neįvesdami progresinio pajamų mokesčio praktiškai vykdė tautos genocidą, nes, neapsikęsdami pusbadžio gyvenimo iš Lietuvos emigravo geriausia tautos dalis - darbingi jauni žmonės. Faktiškai vyksta ir Lietuvos nutautinimas, nes į išvažiuojančių vietą atvyksta kitataučiai iš Ukrainos, Afrikos...

 • Jurgis 2019 spalio mėn. 23 d. 07:27:45

  Populistiškai patrauklus siūlymas, bet ponas siūlo kaip iš dangaus nukritęs: lygina pensijas su stipriai išsivysčiusiomis šalimis -vidutinė pensija 1000 ir daugiau, o iš kur gauti lėšų tokiam didėjimui? Palaikykite prezidento siūlymą spartesniam palaipsniam pensijų didinimui. SIŪLYKITE MOTINOMS, IŠAUGINUSIOMS VAIKUS, DĖL KO SUKAUPUSIOMS MAŽESNĮ STAŽĄ,GAVUSIOMS MAŽESNĮ ATLYGINIMĄ, GAUNANČIOMS mažas pensijas. SIŪLYMAS įskaityti į stažą bent po 3 metus už išaugintą vaiką ir perskaičiuoti mažas pensijas. BENT kiek kompensuodami motinoms skriaudą. Čia biudžetui pakeliama.

 • Safyras 2019 spalio mėn. 23 d. 07:18:28

  Labai madinga dabar sakyti, kad kalti rinkėjai, jog išrenka prastus politikus. Tačiau įstatymus ir nutarimus kuria žmonės, kuriems netrūksta pinigų, todėl jie ir nesistengia dėl kitų... Anksčiau dar kai kas bijodavo komisijų iš Vilniaus, Maskvos, o dabar -nieko nebijo, nes visada galima ištraukti KGB kortą, kurioje teisybės nė su žiburiu nerasi... Kadangi žiniasklaidos priemonėse dirba žmonės , kurie pavaldūs savo šeimininkams, tai ir vykdo užsakomuosius straipsnius. Tačiau daugelis puikiai žinojo, tarybiniais laikais tiek kolektyvuose, tiek turistinėse kelionėse yra užverbuoti žmonės, kurie seka , nes už tai gauna atlyginimą, todėl ir nekalbėdavo ko nereikia. Politikų bandymai reguliuoti žmonių kiekvieną žingsnį žlugo...Verslininkai, politikai vėl nori grįžti į tuos laikus, kai juos privalomai garbino žmones, tik užmiršta, kad dirbtinė šypsena skiriasi nuo natūralios, žmogų nepriversi galvoti kaip reikia kai kam , jei jis to nenori...

 • Rita Belazariene 2019 spalio mėn. 23 d. 06:29:12

  Tegu nustoja pervedinėti į privačius bankų pensijinius fondus kasmet po 600-700 milijonus valstybės biudžeto pinigų, atseit skatindami rizikuoti privačiuose pensijiniuose fonduose kaupti jaunus žmones, senųjų dabartinių žmonių SĄSKAITA!!!!! Tokio visų likusių piliečių apiplėšimo ir išnaudojimo nėra nei vienoje pasaulio valstybėje. Ši afera yra dar viena nuolankumo ir paklusnumo bankų oligarchų mafijai sistema. Gėda tokiai valstybei ir jos valdžiažmogiams.

 • tiek 2019 spalio mėn. 22 d. 22:37:14

  nereiktų žmonėms tikėti terminu "vidutinis " , "vidutinė " ,kai kalbama apie atlyginimus, pensijas ,socialinių išmokų dydžius. Būtina reikalaut ,kad būtų nustatyta reali pragyvenimui reikalinga minimali ,o ne vidutinė suma . Kartu reiktų sutart ir maksimalias išmokų , valstybėje mokamų atlyginimų sumas . Juk ne paslaptis,kad šimtams tūkstančių pensininkų negaunant nė dviejų šimtų eur/mėn.pensijos neetiška skirti teisėjams , politikams dvidešimt ir daugiau kartų didesnius atlygius.Nėra jie jokie titanai , kasdieną ir į tualetą nueina ir ....O sau atlygius skiria nebejausdami saiko, gėdos ...

 • to "skiriu tiems" 2019 spalio mėn. 22 d. 21:28:44

  tau visi blogi, tai pats iš kurių būsi ?

 • skiriu tiems, 2019 spalio mėn. 22 d. 21:03:26

  kuriems tik duok kuo daugiau-mokytojams/kurie neatliko savo darbo,nes vaikai berasciai ir be koorepetitoriu daugelis neapsieina/,medikams,kurie griebdavo kysius saujomis,ir pensininkams.O kur buvo pensininkai ,kai 30 metu rinko konservus ir sockomunistus,kurie isvoge valstybe,kuri turejo ir pramone,ir zemes uki.Ir dar pripirko indopendu,prisiskolino uz dideles palukanas ir t.t.Vat dabar visiems daug,cia ir dabar.

 • senissenis 2019 spalio mėn. 22 d. 16:56:01

  Bukauska i seimo pirmininkus!

 • Pensininkas 2019 spalio mėn. 22 d. 12:25:33

  Pigus ir visiškai nerealus pasiūlymas. O gal siekiama sugriauti jau paskaičiuotą didinimą? Tik visiškai ekonomikos neišmanantis žmogelis gali siūlyti komunistinius lozungus. Aš siūlyčiau VISIEMS pensininkams mokėti seimo nario algą su priedais, o seimūnams skirti neįgalumo pašalpą .Kaip? Patinka?Bet negi galima tikėti beprotyste...

 • Pilietis 2019 spalio mėn. 22 d. 12:21:11

  Labai geras pasiūlymas tik apmaudu ,kar nežinia kokiu būdu pralobęs kolchozų atstovas ,iki to nedasiprotėjo, mat jam kiti klausimai rūpi...(organizuoti intrigas), bet tik ne spręsti įsisenėjusias problemas...ne geresni ir kocervatoriai o taip pat ir komunistai,,,trumpiau tariant ...seimą reikia išvaikyti....išdezinfekuoti patalps nuo bezdalų ir rinkti naują seimą ....prieš tai keičiant rinkimų tvarką ,kad negalėtų į seimą patekti visa ši neveksni GAUJA.

 • jo 2019 spalio mėn. 22 d. 11:27:56

  pasiulymas labai geras,bet ar uzteks politines valios ji priimti. Suprantu ,kad tam reikia pinigeliu. Taciau nelygybe reikia grazinti .O pinigeliu galima surasti apmokestinus turcius kurie istratino Lietuveles turtus atkurus nepriklausomybe Lai dabar prabunda ju sazine ir nepriestarauja tam.

 • AHA 2019 spalio mėn. 22 d. 10:46:26

  O LIETUVOJE...? Ar ne gėda prieš pasaulį viešinti. Afrikos lygis.

 • Benas 2019 spalio mėn. 22 d. 10:26:48

  Kapitalizmo principas – iščiulpti iš žmogaus visus syvus ir išspjauti... Man tai gaila tų pensininkų,juk daugumas jų neturi sveikatos. Negana to, kad 1992 m. nuo 25 iki 30 m. padidintas būtinąsis darbo stažas visai pesijai gauti, pailgintas ikipensinis amžius - moterims nuo 55 iki 60, vyrams nuo 60 iki 62,5, o dabar didinamas visiems iki 65 m., pačios pensijos irgi yra kažkokia mistika. Nė vienas sutiktas tikriausiai neišvardins kiek jų visokių rūšių yra. Skaičiavimo formulė užima vos ne pusę puslapio... „Baisiojoje“ Baltarusijoje viskas liko, kaip ir tarybiniais laikais: stažas – 25 m. ikipensinis amžius 55 m. moterims ir 60 m. vyrams, ir niekas nesiruošia jo didinti. Jeigu kas nori, gali išeiti į pensiją vėliau. Tada pensija didinama kiekvienais metais. Pvz., jeigu moteris išeina į pensiją 60, o vyras 65 m., jiems pensija būna padidinama 40%, ir t. t.

 • gerai 2019 spalio mėn. 22 d. 09:46:31

  Kad žmogus rūpinasi ne tik savimi, bet ir kitais. Puikus pasiūlymas.

 • ats 2019 spalio mėn. 22 d. 09:01:07

  muset bukauskui netoli penCija,jo alga didele ko nepasirupint savimi jei galima

 • Labukas 2019 spalio mėn. 22 d. 08:57:19

  Labai butu dabar normaliausiai bent 600 euru gaunant, galima butu pragyventi pensininkui.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar po karantino jau naudojatės viešojo transporto paslaugomis?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar daržoves perkate, ar auginate patys?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+12 +14 C

+12 +13 C

 

+13 +14 C

 +23 +24 C

+25 +26 C

 

+22 +23 C

0-2 m/s

0-3 m/s

 

0-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1375 PLN - 4.4781
RUB - 80.8370 CHF - 1.0691
GBP - 0.9078 NOK - 10.7110

Nuorodos