respublika.lt

Seimas dirba vis blogiau - straipsnio komentarai:

 • Boobo 2019 balandžio mėn. 25 d. 12:51:01

  Kodėl tokie Šedbarai mano, kad visi durniai esame? Tiek jis pats, tiek KT atvirai tyčiojasi iš teisės. Jų pragyvenimas ir karjera, esamos Konstitucijos darkymas pagal atskirų klanų užsakymus. Čia teise nekvepia. Vyksta toks tautos akių dūmimo procesas, kad okupacinis rusų režimas tik svajoti apie tokia "laisvą,demokratinę ir teisinę" valstybę galėjo.

 • Netikslus straipsnio pavadinimas 2019 balandžio mėn. 21 d. 11:47:32

  Turėtų būti: "Seimas nedirba vis blogiau.."

 • Jo 2019 balandžio mėn. 20 d. 22:36:41

  Kol konservatoriai vadovaus teismams, tol seimas dirbs blogai. O žmonėms atrodo, kad seimas 10 kartų dirba geriau, nei vadovaujant konservatoriams.

 • senis 2019 balandžio mėn. 19 d. 16:46:34

  kodel Sedbaras tyli, kad visi seimo nariai pasiskirti pagal partiju sarasus, yra Kremliaus agentai kgbistai, palikti Lansbergiui? Todel, kad jis irgi uzsislaptines kgbistas. Ju uzdavinys neleisti atitrukti Lietuvai nuo Rusijos ekonomiskai. Jie ir kelia chaosa salyje. Argi Rusijos Valstybes Paslaptis is durnumo nupirko duju Terminatoriu? Ne is durnumo, o kad Lietuva negaletu konkuruoti ES, kad energoresursai butu brangiausi ES.

 • Kelmas 2019 balandžio mėn. 19 d. 16:37:27

  Ne įstatymai prastėja,bet DAUGĖJA skundikų [TS-LKD ir liberalai] skaičius. Kadangi SKUNDIKAI turi KT užnugarį,tai tą ir turim. Juk kaip NEPAŠIKSI valstiečiams.Liksi ELITO nesuprastas. P.S.Prisimenu,kaip Šedbaras ,,PAMIRŠO',kad Seimo narys negali turėti kito atlyginimo [be Seimo nario].Grėsė apkalta,bet ...savi apgynė. Dabar žmogus sulaužęs Konstituciją,priekaištauja valstiečiams. Gėda .

 • esmė 2019 balandžio mėn. 19 d. 16:11:13

  Tauta neatsakinga ir vieni kitus .. Todėl ir valdžios tokios ir rezultati tokie. Tokiems tik nykt kitus kaltinant kas ir vyksta...Gamta tokių nepateisina...

 • Viskas liks kaip yra 2019 balandžio mėn. 19 d. 15:26:16

  Pakol tauta įteisintų vagiu masonu gaujai ne pasiūlos mieslinu Šakių arba gardaus Lietuviško kokteilio ukranieciai labai gyrie o iki tol jos buvo bardakas tol bus nes Aldo įteisinti oavinai tiktai gali bleuti beeebeeee beeee.

 • Prosenelis ar galima vadynti seimu 2019 balandžio mėn. 19 d. 15:16:33

  Didesnie pusie pasirašiusių tautos išdaviku kurie net neskaitę kad emigrantu priemimo komisija virsesnie už 150 valstybių pasirasei ir gausi tiek kiek ta komisija nuspręs arba sugalvojo kad butina dviguba pilietybie nes ponu šeimos gyvena useni ją ne Lietuvoja ir kiša dešimtis milijuonu kad tas įvyktų ne iš savo kiesenies bet iš tautos zmonies badauja čia jau ne jų reikalas svarbiause kad jie tai sugalvojo ir turi įvykti o avinai pabliauti ir nustos gal pasiūlos alaus Babelio ar penkis eurus menkystom nusispiauti i Lietuva kada gerklie prašo lasogurksniuka.

 • juokiasi puodas, kad katilas juodas 2019 balandžio mėn. 19 d. 14:21:32

  ką gali pasakyti Dvasių teismas dėl "konstitucijos" nuostatų apie nemokamą gydymą ir nemokamą mokymą? Manau vien už tokį paniekinimą konstitucijai derėtų iki gyvos galvos visiems in corpore.

 • alius 2019 balandžio mėn. 19 d. 13:44:47

  O tai tipo anksčiau buvo idealu?

 • Lietuvis 2019 balandžio mėn. 19 d. 13:43:26

  Jie is viso nedirba alfonsiai

 • Reikia padekoti Sedbarui ir anukui 2019 balandžio mėn. 19 d. 12:54:14

  Kaltinancios giesmes giedamos valstieciams . Sistema troksta toliau ramiai gyventi .Kiek kartu anukas skunde ? Toks begalinis valdzios alkis !

 • Nuomonė 2019 balandžio mėn. 19 d. 12:40:31

  Koks "pastabus" patapo Šedbaras valstiečių daugumai ? O kur buvai , ponuli ,kai tavo konservliberalai priiminėjo naktines reformas ? Kai pensininkus ir neįgaliuosius ,bei biudžetininkus SKRIAUDĖ ? Kodėl tada Šedbaras pritarė savo daugumai ? Kodėl ir KT teisėjai tylėjo ?

 • Ignas 2019 balandžio mėn. 19 d. 12:28:11

  pasaulis keiciasi,geopolitine situacija ,pasauleziura-niekas nestovi vietoje.Tik va,lietuviska konstitucija ne krust,parasyta visiems laikams/kaip apie Lenina sake/.Politikai nesupranta,zmones irgi nieko neismano,nes dvasia pas eilinius zmones nuo Dievo/kas tikintis/,o konstitucine dvasia galimai nuo pinigu apsigyvena pas kai kuriuos.

 • Ieva 2019 balandžio mėn. 19 d. 12:18:51

  Dauguma žmonių pasąmonėje bando rasti atsakymą į klausimą: kuo Lietuvoje galima pasitikėti? Atsakymas "niekuo" negali patenkinti pačios žmogaus prigimties. Žmogui būtina turėti kažką švento. Dvasinį centrą. Dievą ar Dievybę, giminė nelabai svarbu, Dievų grupę (kaip gamtos dievai) ar panteoną (kur gana aiški hierarchija. Akivaizdu, kad Lietuvoje visa hierarchija, kaip rašoma, dirba vis prasčiau. Tai ne naujiena. Kad teisėkūros kokybė yra prasta. Bet gal tada Konstitucinis teismas vis dar dirba gerai?.. Ir kokia dabarties Lietuvoje yra išplėtota ta biurokratinė hierarchija, daugybinė, pusiau šešėlinė. Kas iš tiesų atsakingas, beveik neįmanoma suprasti. Akivaizdu, kad chaosas ir palietė daugelį sričių, ir įsigalėjo. Nėra nei vienos veikiančios sistemos. Išskyrus atskirus partizanus, patriotus, humanistus, mokytojus. Visur vyrauja chaosas. Nieko naujo po saule. Ir gyvenimas nejuda į priekį, nes žmonėms pakanka duonos ir žaidimų. Ir iš Europos sąjungos projektų nubyrančių pinigų.

 • KT samanai susipainiojo savo sukurptose teisinese nesamonese 2019 balandžio mėn. 19 d. 11:49:29

  ,Konstitucija,,, varton kaip nori pagal savo asmeninius poreikius arba pagal konservatKGBesnyku uzsakyma.... todel ir gaunasi ,kad,,,,,,seimas --dirba vis prasciau,,, kuriam pagalius y ratus kaisioja konservatlyberastai , ir visa grybauskaites susodinta ,,,teisekurva,,,su KT samanais priekyje....

 • Bena 2019 balandžio mėn. 19 d. 11:10:24

  zmones jums greit parodys,kas gerai dirba,kas blogai.Mat,dabar atsirado visaziniai,visagaliai,kuriu niekas nerinko ir net nezinau ka jie atstovauja.Tik matau,kad kelt sumaisti yra profesionalai.O kas jau cia tokio,kad tos konstitucijos kai kurie straipsniai paseno,tai galima ir pakeisti.Malda ,,tikiu i dieva teva...,, irgi truputi pasikeite ,o cia gi matai negalima nieko keisti,reikia vadovautis dvasia.Tai kur ta dvasia ko0nstitucijoje yra,ar ta konstitucine dvasia pas teisejus ilindusi.

 • konkrečiai 2019 balandžio mėn. 19 d. 10:06:27

  Pagal LR Konstituciją aukščiausią valdžią Lietuvoje vykdo Seimas, prezidentė su vyriausybe, teismai.... Jie šioje kadnecijoje sau susikėlė altyginimus kaip žmonės dėl savęs dirba.. Likusiems į apačias taupyt ir mastyt, kaip po 2020 metų atidavinės viso valstybės apie 17 milijjrdų eurų pinigų. Nes ir tautai patinka per praskolinimus kitų sąskata irtis..Kur pav. estai sau taip neleidžia avsltyėbs avldyme, kaip lietuviai leidžia mandravodami...

 • perfrazavus 2019 balandžio mėn. 19 d. 10:00:32

  Šedbaras dirba vis prasčiau.

 • atsakomybė 2019 balandžio mėn. 19 d. 08:38:24

  Kaip tauta kuria valstybės istoriją atsakingai rinkdamiesi valdžią ir kontroliuodami jos veiklą -taip ir turi. Tad, kitur atsakingos tautos neleido sau už .. referendumų į ES šturmuotis. Lietuvoje sau leidžia ir dar daugiau...neišsiviešint su kgb.., pasikraut paskolų ir nereaguot į gyventojų mažėjimą...Valdžiai viršuj susikellt atlyginimus o į apačias ..taupyt, kad gražint valstybės paskolas apie 17 milijardų eurų...Estai išsivieišnę su kgb, paksols nedidelės ir daugėjant gyventojų nesunku atiduot, Estijos prezidentė su Rusijos Prezidentu kaip lygūs susitinka ir derisi...

 • Medonešis 2019 balandžio mėn. 19 d. 08:37:11

  Šedbaras paliks prastą pėdsaką Seime. Jonukai, negerkite vandens iš Šedbaro pėdos. Šedbarais pavirsite.

 • ar 2019 balandžio mėn. 19 d. 08:30:35

  ar jūs žinote, kiek valstybės pinigų susiurbia tie pseudo teisininkai, raitydami savo kilometrinius išvedžiojimus, kurių joks pilno proto žmogus suprasti negali. Viltis tik viena - kad ne už ilgo tie visi rafinuoti žulikai bus teisiami tautos tribunolo, nes liaudies kantrybė ne begalinė.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SAVANORIAI: Italijoje valdžios pareigūnai pasiūlė suburti 60 tūkst. savanorių grupę, kurie prižiūrės, kaip laikomasi priemonių, įvestų šalyje po truputį slūgstant COVID-19 protrūkiui.
 • BRANGO: praėjusią savaitę elektra brango visose trijose Baltijos šalyse; Lietuvoje ir Latvijoje jos kaina kilo 11 proc., iki 27,18 euro už megavatvalandę (MWh), Estijoje – 19 proc., iki 29,36 Eur/MWh.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kaip pasikeitė Jūsų atlyginimas karantino metu?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar lankėtės pas medikus karantino metu?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +8 C

+7 +9 C

 

+7 +9 C

 +16 +17 C

+20 +21 C

 

+18 +19 C

0-3 m/s

0-4 m/s

 

0-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0904 PLN - 4.5209
RUB - 77.9139 CHF - 1.0591
GBP - 0.8956 NOK - 10.9078

Nuorodos