respublika.lt

Seimas apsisprendė: vyresni nei 75 metų pasiskiepiję asmenys gaus 100 eurų vienkartines išmokas - straipsnio komentarai:

 • p
  pašalintas komentas ( kodėl?) 2021 spalio 13 17:26:46

  paskata nedoriems artimiesiems senoliais nusikratyti

  0 0
  Atsakyti
  • s
   stsiprašau Respublikos, nepašalino:) 2021 spalio 13 17:29:19

   tai nieko, 2kart

   0 0
   Atsakyti
 • T
  Tai 2021 spalio 13 15:11:15

  Kad čia nieko daug nereikia galvoti. Lietuva užsakė 16 mln dozių trims metams. Gyventojų apie 2,5 mln. Metams po 5,3 mln dozių. Aišku, kad bus didžiulis spaudimas paskiepyti visus. Apie sveikatą niekas juk net nekalba. Ir niekam nesvarbu, kad pusė gyventojų nuo tų n dozių gali numirti. Verslo planas yra skiepai, netgi daug skiepų, o gyventojų pareiga - atraitoti rankoves. Ir jokių klausimų apie skiepų saugumą. Tai ne biznio reikalas.

  1 0
  Atsakyti
 • t
  tai paskata nedoriems artimiesiems 2021 spalio 13 14:05:25

  norintiems nusikratyti senolių.

  1 0
  Atsakyti
 • j
  jeigu siulo pinigus 2021 spalio 13 12:23:52

  kazkodel, jiems to labai reikia. Jie kažką perka iš senukų už tuos pinigus. Gal gyvybę

  4 0
  Atsakyti
 • t
  tevas 2021 spalio 13 12:19:57

  85 metų skiepytas pfaizer, gauna zinutę apie siūlomą trečią skiepą astra zeneka. Pasake susikiškit ta skiepą ir tuos 100 eur, dar gyvent noriu

  5 0
  Atsakyti
 • f
  fokusas 2021 spalio 13 11:49:36

  kada pabaisos nustosite rašyti kuplietus prieš vakcinacija ,ir kam to reikia pacanai neišmanieliai juk nieko nedirba jokio darbo namu neturi o tik kiša savo nosi pensininkui nora eiti ar ne, ,ar ne laikas tos zuikius imti už ausu ir vyti nuo kompu kad nerašytu savo nesąmones, juk šita covido liga yra negailėstinga ir skaičius deda savo viršu traukia link kapiniu, dobes, juk viso pasaulio pandemijos lygis išsiliepsnojo po visa svieta , šeimomis žmones miršta kada nustosite bestijos ora maišyti,ir nesąmone rašinėti, blogi bedarbiai pacanai užaugo dirbti neiškmokė, užtai lietuva ir nusmuko iki žemiausio lygio, nuotoliniai namu darbai kokie gali būti namu nuotoliniai darbai, eik kas ryta į darba imk dirbk stenkis bus tvarka seniai jau nudirbo savo tokiu tinginiu nėra matė, mes su broliu būdami, jau virš 85m, o man 81m nusprendem pasiskiepinom dvien porcijom nu kas nutiko juk nieko juodas ir tas palieka kraujo dėme, jokio blogio ačiu už nutarta 100euru juk gerai, kada biski į pensin

  0 7
  Atsakyti
  • t
   to fokusas 2021 spalio 13 16:26:25

   Tikriausiai dirbate klaunu cirko arenoje,tai gerai,kad pasiskiepijote,jusu cia asmeninis reikalas skiepytis ar ne,bet kitiems kurie pasiskiepijo pirmaja astra zenica vakcina po pirmo skiepo buvo paisreiskia baisus salutiniai poveikiai,tad antros dozes kai kurie atsisake,nes nori dar gyventi,kiekvienas zmogaus organizmas yra nevienodas,o covid-19 skiepai dar nera visiskai moksliskai istirti.Jai manote,kad cia rasineja tik vaikai ir piemenys,kur jus apibudinot zuikiais,ir sisip mintys jusu is vis nera labai adekvacios,siulau,gerai viska apgalvoti,apmastyti ,o tik po rasyti savo komentara,beje butu neprosal,jai dar pasiskiepytumet nuo sizoprenijos,bet kiek zinau uz toki skiepa kol kas valdziazmogiai nera numate jokios kysios sumos!?

   0 0
   Atsakyti
 • S
  Suvalkiotas 2021 spalio 13 11:47:17

  Sako, kad pelytei siūlo spąstuose sūrio už dyką... Netiesa. Pelytė už moka savo gyvybe. Pagyvenusiems žmonėms už dyką siūlo 100 eurų, bet ... kas garantuos, kad žmogelį neištiks pelytės likimas?

  6 0
  Atsakyti
 • "
  "sustiprinamoji dozė" 2021 spalio 13 11:41:05

  "...Taip pat išmoką siūloma mokėti į šią rizikos grupę patenkantiems asmenims, kurie iki 2022 m. balandžio mėnesio pasiskiepys sustiprinamąja doze..." Tai reiškia, kad tas dozes nuolat reikės stiprinti. Kaip narkomanui - vis daugiau ir vis dažniau. Kai statė socializmą ir menkai kas iš to gavosi, tada ėmė tam socializmui, kaip kokiam šuniui, duoti vardus - brandus socializmas, persilaužimo socializmas, socializmas su žmogišku veidu (o iki tol buvo su kokiu?) irt.t. Taip dabar su skiepais - iš pradžių būtinai 2k., tada "gal reikės ir trečio", "atšviežinamas skiepas", dabar jau kalba apie "dozę". Sustiprinamoji dozė. Nes po kiekvienos tokios "dozės" mūsų natūralus imunitetas eina šaibom. Visas gyvenimas bus su šitų aferistų dozėm. Kaip tie tie, kurie dozes perka tabore.

  7 0
  Atsakyti
 • o
  o 2021 spalio 13 11:28:37

  uz visus skiepus moka po 100? Ir nuo gripo?

  0 0
  Atsakyti
 • alfukas 2021 spalio 13 11:22:59

  protingi sprendimai, pagalvalstiečiu tikrai yra gerai pasakyta visiems, iki vieno gyventojo, juk žadėjo po 200šimtus euru bet vėjas nuputė ,iš tikro kokie skaičiai brangsta viskas artėja krizes puslapis liaudis vėl krenta pajemos žmonių mažėja nera ką sakyti, pensininku laukia šalta žiema juk iš po žiemos o kokie skaičiai pensininku iškeliauja miršta nuo visokiu ligu, juk vaistu kaino s yra dydeles monopolis siaučia aplinkui, o krize bėga iš atlanto , žmoniu laukia 70,80, procentu užaugintos duju .elektros kainos o iš tu kalnu kainu dydžiu brangsta viskas viskas jau dabar mes mokam brangiau kaip pereitais metais už vikska, o kas vėl krizes metu priaugs nauju milionieriu kiekiai, ologarchu skaičiai vėl baljuonas yra išpustas iš atlanto nejaugi mes esame kvaili ir nematome kaip balsoja seimo hebrite o ipač socdemai, vikite jos lauk tos bebrus o ta seni balta pražylusi ir plaukota neskusta snuki tas šokinėja ir replikas mėto, jokio balsavimo už tos socdemus komunos perestroika , birka s

  0 0
  Atsakyti
 • l
  lietuvis 2021 spalio 13 11:14:57

  Klausimas valdziazmogiams pradedant Navickiene baigiant visais seimo nariams! Jusu" iteisintas"100 euru sumos kysis,tiek ivertintsas yra visu gerb.Senjoru gyvenimas ir sveikata!? Dieve,Dieve tu mano,koks zemas situ valdziazmogiu lygis,senjorai pasirodo ju sveikata Navickiene ir seimo visi tikriausiai tam pritare,kad 100 euru turetu pakakti nupirkti kiekvieno senjoro sveikata!? Dabar kitas klausimas siems valdziazmogiams kiek jus ikainuojate savo sveikata pinigu suma,pradedant nuo Navickienes iki visi seimo nariu,kiek jus ikainuotumet savo visu sveikata,tikrai nemanau,kad 100 ivertintumet,nes cia jusu politika tokia,kaip "suniui numesti kaula apgrauzta ir to pakanka"koki apgaruzta kaula sau nusimestumet ponai valdziazmogiai ir kkokia kaina ivertitintumet ir pasiulytumet ar tai butu irgi 100 euru verta kysio suma,tikrai abejoju!?

  7 0
  Atsakyti
 • Ž
  Ž.O.P.A. 2021 spalio 13 10:54:06

  Labai LIŪDNA. KUO BLOGESNIS PASISKIEPIJĘS ANKSČIAU AR 60 - METIS? VĖL MUS SKALDO IR BARŠKINA.

  2 0
  Atsakyti
 • l
  lietuvis 2021 spalio 13 10:41:07

  Klausimas VALDIAZMOGIAMS,pradedant nuo socialines darbo apsaugos ministres Navickienes iki visu seimo nariu Na kaip sakoma iteisinot savojuoda darbeli prastumet ta savo siuloma kysi 100 euru senjorams,kaip sakoma uz pinigus galima nupirkti ne tik zmogaus sveikata,bet ir "dusia velniui"parduoti! Tai o tiem ne senjorams pradedamt nuo jaunimo iki darbingo amziau zmoniu grupes,kurie jau seniai yra pasiskiepije dviem vakcinomis dozemis,tame tarpe esu ir as,kaip supratau,mums nebepriklauso jau ta 100 euru kysiu suma,nes esame avinu,idiotu banda,kam jums tie 100 euru,jus ne zmones eate,o gyvuliai,taip as interpretuoju dabartines VALDZIAZMOGIU suvokimo pilitika ir daroma idiotiskas reformas! Kaip sakoma bukime"biedni,bet teisingi"jai jiau valdiazmogiai" iteisino"100 euru kysio suma senjorams,tai kodel mums nuo jaunimo iki darbingo amziaus zmones "neiteisino"100 euru sumo kysi???Beje sita klausima buvau peredresaves elektroniu laisku socialines pasaugos ir darbo ministrei Navickienei,bet laiska

  5 0
  Atsakyti
  • l
   lietuvis 2021 spalio 13 10:49:36

   Tesinys.Bet laiskas jos,deja,nepasieke,o laiska gavo jos patareje Rosita Buzinskiene,kuri prirase visa savo litanija,kad vadovovosi savo teises nuostatais kazkokiais,bet deja,taip ir nesugebejo atsakyti i mano paprasta pateikta esmini klausima kodel senjorams buvo"iteisintas"100 euru kysis kad tie greiciau pasiskiepytu,na iteitino,tai iteisino,nesu tikrai nusistates pries gerb Senjorus,bet kodel vieniems galima ibrukti kysi ,kitiems nebe???Tai jai jau duoda,bruka valdziazmogiai kysi senjorams,kodel mes pradedant nuo jaunimo iki darbingo amziaus zmonems,netbeturime teises net begauti tuos 100 euru suma,nes pasirodo,esame jiems tik kvailiu,avinu,banda,kaip sakoma pasisikeipijote tai ir gerai,kam jums tas 100 euru reiklaingas?O tai man idomu,tada iskyla kitas klausimas,kam tada reikalingas 100 euru senjorams???Nemanau,kad tam nueje i tuoleta atlike gamtos reikalus,pasivalytu tam tikra vieta!?Pabaiga.

   4 0
   Atsakyti
 • n
  nepamirškit 2021 spalio 13 10:12:30

  kad planuojama ištisa skiepų serija. Nes ir patys sako, kad po kelių mėnesių imuninė silpsta ir reikia ją vėl "atšviežinti" (net sąvoką sugalvojo). Po to vėl ir vėl... O tokios piš nieko daugiauir neveiks, tik pirks vakcinas ir vėl vers skiepytis. Nes tik tiek ir sugeba "dirbti". Jau pasirodo str., kad vis daugiau paskiepytų patenka į intensyvios terapijos skyrių. Ne lietuvių kalba rašo, žinoma. Bet pasidomėkit, vis daugiau abejonių išreiškiama šitomis vakcinomis, kurias dar visai neseniai pateikė kaip tikrą išganymą.

  11 0
  Atsakyti
  • K
   Kiekvienas skiepytas tegu dalinasi savo asmenine patirtimi apie savo sveikatos bukleatos 2021 spalio 13 10:31:36

   P gautų skiepu. Kaip keitesi sveikata. Ka žino sunkiai susirgus ar mirus po skiepo. Kaip užsikrėtus buna, kas kaip vakcinuotu užsikrėtė ar mirė.. kiek padeda skiepai šitie, kiek nepadeda irgi. Internetas puikios galimybes dalintis asmeninėm patirtim. Išsiaiškint kaip viskas yra iš tikro. O valdiškus aiškinimus galima nekreipt demesio. Už pinigus aiškina kaip nusamdyti kalbeti .

   5 0
   Atsakyti
  • Ž
   Ž.O.P.A. 2021 spalio 13 10:57:31

   man artėja žopa[po skiepo].

   0 0
   Atsakyti
 • į
  įkainiai :) 2021 spalio 13 10:07:47

  Kokie apgailėtini tie, atsiprašant, seimūnai. Ir kas gi tas 100 eurų? O žmogus 75 metų jiems atrodo toks senas, kad susigundys jų numesta išmalda. Ir jau paskaičiavo, kiek mln bus išleista. Čia turbūt tiek atliko nuo jų "įsisavintos" jievroišmaldos?

  7 0
  Atsakyti
 • a
  aferistai sprendžia pagal save 2021 spalio 13 09:58:39

  O jūs spręskit patys - ar verta parduoti sveiką imuninę sistemą už 100 jievrų?

  9 0
  Atsakyti
 • D
  Dan.Ema 2021 spalio 13 09:54:08

  Kompensacijos turėtu būti išmokomos mirusiems po skiepų,kurių nepripažįsta,kad po skiepų,suma būtu nemaža,taipat atlyginti už sužalotą sveikatą žmogui irgi turėtu būti nemaža suma,ne 100€ kainuoja sveikata,tai baigti reikia vakcinacija ir baigsis visos tos nesąmones,gerai žinote,kad nuo skiepų prasidėjimo prasidėjo susirgimai ir mirtys.Už jokius pinigus skiepytis nesiruošiu savo sveikatos,geriau jau natūraliai persirgti,gyventi sveiką gyvenimą,o ne nuodyti savo kūną šiuo marmalu ir nenoriu dalyvauti šitame eksperimente,toks žaidimas netinka žaisti su žmonių sveikata ir jų gyvybemis,tai yra mūsų kūnai ir mes turime spręsti ką su juo daryti,ne jūs davėte gyvybę,tai ir ne jūs turite spręsti ir versti skiepytis.Tai jūs galite versti savo šeimos narius , gimines,gerus pažįstamus ir draugus prievarta skiepytis,o kiek dar yra neskiepytų seimo narių,jiems galima atsisakyti ,nes skiepai yra neprivaloma o mus verčiame.

  3 0
  Atsakyti
 • N
  Na 2021 spalio 13 09:04:49

  Labai įdomi valdžios pozicija paskiepyti visus. Net ir persirgusius? Betgi tai rodo, kad medicinos asai nelabai domisi, kas vyksta su žmogaus imunitetu. Kinija paskelbė duomenis, kad tie, kurie 2012 m persirgo ten siautusiu SARS - COV, nesirgo covid-19,nes jų imuninė sistema "atsiminė" tą virusą. Kyla klausimas, kodėl būtina skiepyti persirgusius, jei tikimybė, kad jie susirgs yra mažesnė, nei paskiepytų? Tai čia tik dozių sunaudojimo klausimas, o ne apsaugos nuo viruso?

  11 0
  Atsakyti
  • O
   O as skiepysiuos. Va už šimta euru 2021 spalio 13 09:23:08

   Prisipirksiu tada daug gerimo ir cigareciu. Bus balius kokia jaunesne moteri pijoke pasikviesiu pabaliavoti

   2 0
   Atsakyti
  • N
   Neskubėkit už šimta gauti skiepa. 2021 spalio 13 09:30:01

   Veliau jau mokės ir du šimtus. Planas skiepijimo dega valdziai. Negaus dvieju milijardu pasidalinti. Tegu neskupavoja ir moka visiems iš karto skiepū palapinėse. Grynais. Kiek pagiriotu ateitu šimtinės geram atsipagiriojimui. Atsirastu norincių skiepytis net kas antra diena. Skaičiau narkomanai pamego vakcinas. Leidziasi po kelias iškart. Sako gerai veža. Jau ir tabore išmoko kad gamint vakcinas. Gal gauna jau nebegaliojančių.

   5 0
   Atsakyti
  • V
   Valdzia baisia kvaila. O turėtu atsisukt veidu n 2021 spalio 13 09:45:46

   I pijokus ir narkošas tuos. Daug butu ateinancių gauti skiepa už šimta euru. Žinoma mokėt tektų vietoje grynais. Nekreipti demesio jei kita dkena ateis šimtuko jau su kitu pasu rankose. Valdzia atitrukus nuo gyvenima, svaicioja, skraido padebesiais. Užtat ir neina vakcinavimo planas. Negaus kaip paskutiniai kvailiai tu savo dviejų milijardu. Tegu nusileidzia ant žemes jei nori gauti gtuos pinigus. Sociai yra aplinkui kurie už pinigus ir dešimt kartu susileis skiepa. Realus gyvenimas tai kiaulydė ir mėšlas. Be jokiu ten vertybiu kažkokiu. Gaut ikalt iš ryto, ar dozei pinigų, nusipirkt kontrobandiniu, ka nors pavogt eiti, samagono išsivaryt kaime. Kokie dar vieningi. Dejau ant visu vienijimosi. Nebent moketu. Gal ir mitinga bučiau nuejes jei butu dave atejusiem nors po 50 euru. Skaiciau kad baltarjsiams mokejo už ejima protestuot. Nebenuveža musiškiai ten pinigu ir nudvėse ten lr

   1 0
   Atsakyti
  • i
   ir nudvėse ten protestai. Kaip ir pas mus nudvese mitingai. 2021 spalio 13 10:02:08

   Kokie durniai eis stypsoti už dyka neikalę. Pirmakart Upashihas pamokejo papirko autobusus ,išgert parupino kelionėje i Vilnių. Už akmenu metyma tiem riaušinikams tikriausiai gerai užmokejo. Kokiai dešimčiai doziu kiekvienam. Ot pamėtė tada. O paskui eme organizatoriai mitingo ieškot durniu už dyka mitinguot. Tikriausiai sau išsidalino mitingui duotus pinigus. Apgavo Baltarurusijos ambasada. Na su tuo šimtų euru gautusi naujas vajus. Jei valdzia imtu mastyti realiai pagal tikra gyvenima. Nusileistu iš svaiciojimų pasaulio. Per tuos svaiciojimus net afrikos negrai valdzia musu pisa kaip tik panori. Eina už dyka esti ir gyvent kaip ponai durniu ir nevispročių saskaita. Durniai net patys atsiveza . Šeria iš restoranų. O tie i šiukliu konteinerius meta. Jau tokie durniai renkasi i valdzia, kad bet kuri durnyna perspiauna., savo sprendimais. Niekaip nesuprantu iš kur tokius randa i valdzia. Ir visoj europoj vien pričiuožę valdo. O juk tie musulmonai ir negrai nejuokauja. Jie užgyvens euro

   1 4
   Atsakyti
  • J
   Jie užgyvens europieciu tautu žemes 2021 spalio 13 10:11:22

   Kai ju prieis užtektinai ir prisidaugins tai baltuosius europiecius tiesiog paprasciausiai nužudys. Net peiliu užteks tam. Pamišusias valdzios viršunes irgi nužudys. Patys sau tie pamišeliai mirti rengia nuo musulmonu peiliu. Ir visiem kitiem kas durnai valdziai pritaria.. Lietuvoje lietuvius irgi išpiaus tada. Dabar eis už dyka gyvent ir ėsti iš restoranu apkeliamu lietuvių saskaita. Dauginsis, ims uzgyvent miestu gatves ir ištisus rajonus. Paims ir valdzia demokratinių rinkimų budu. Istatymais prilygins lietuvius pagal teises žydams prke Hitlerio.. ir suguldys šalia žydkapių. Tad skiepykitės drasiai. Vistiek nusimato kaput visiems.

   2 0
   Atsakyti
  • p
   patiko :) 2021 spalio 13 10:14:14

   Vakcinos iš taboro :)))

   1 0
   Atsakyti
  • T
   Tikra tiesa. Skiepikitės ramiai 2021 spalio 13 10:19:53

   Nepraeis nei dešimt metu kai negras nudurs prie prekybcentrio jei neatiduosi pinigu. Parsidavę gala padaryt savo tautoms valdzios tiek prileis negru, kad ir i parduotuve bijosi eiti. O bobos ir i gava gaus ir be tašiu gulės namu ar buto nedaeje. Va mergoms tai bus sočiai meilės. Pis parverte ant šaligatvio. Europa ateina ir pas mus jau. Eina per Baltarusijos siena kiaura. Su musu valdzios netrukdymu eiti. Neturime nei tikros valstybes nei kariuomenes kuri apgintų Lietuvos žeme ir lietuviu gyvasti.

   0 0
   Atsakyti
  • P
   Patriotas 2021 spalio 13 10:22:45

   Pritariu. Skiepykitės . Jei greičiau numirsit nebematysite košmaro, negru užgyventos Lietuvos.

   2 0
   Atsakyti
  • N
   Ne pirma karta girdziu 2021 spalio 13 10:38:31

   Narkošos pamego vakcinas. Taboras matyt gauna išmestų , nurašyto. Gal dar ko papildo savaip. Tikriausia panaudotus vakcinu špricus vel naudoja. Ir šuo pakastad tikriausiai tame kad vakcina reikia susileist i vena o ne i peti. Ir tik tada vakcina veza kaip heras.

   0 0
   Atsakyti
  • K
   Kai skiepija 2021 spalio 13 10:40:46

   Prašykit kad suleistų i vena. Ne i peti. Bus kaifas tada

   0 0
   Atsakyti
 • A
  ATA 2021 spalio 13 08:38:33

  Susikiškit,seimūnai,tuos 100 eurų į savo storas išpuoselėtas subines. Jūs-giltinės,superkančios senų vargšų žmonių gyvybes. Būkit prakeikti!!!

  19 0
  Atsakyti
  • K
   Kaimietis 2021 spalio 13 09:19:22

   Vva tekd keleta metų palaukti kol galesiu gauti šimta euru. Palauksiu skiepytis kol bus75

   4 0
   Atsakyti
 • J
  J 2021 spalio 13 08:31:40

  Ne ta variantas vyriausybe prieme ne 100 euru reikia bet atsakomybes uz paskiepyta mirusi tyli ir nieko nekalba jog nuo skiepu taip pat mirsta o po keliu metu kas laukia paskiepytu taip pat nera atsakomybes nei is gamintoju nei musu vyriausybes prievartinio rezimo

  4 0
  Atsakyti
  • T
   Tai 2021 spalio 13 08:51:51

   kad ir nebus tos atsakomybės nei gamintojams, nei šalių vyriausybėms, kadangi skiepai yra eksperimentiniai. Užtenka rasti priežastį įvesti nepaprastąją padėtį. O ji rasta. PGR testų pagalba.

   7 0
   Atsakyti
 • P
  Pasvajokim 2021 spalio 13 06:23:22

  Tai ar jau matot nutysusias eiles prie vakcinacijos punktų?Teisingai,nematot ir nepamatysit.Mes seni,o ne durni.Gėda net klausyt tų nesamonių apie "didelį rūpestį"mūsų sveikata.

  19 0
  Atsakyti
 • V
  Vau! 2021 spalio 13 06:17:30

  Alio,"šaika"nebūkit tokie "skūpūs"!Valstiečiai mums seniams kaukėms ir dezinfekciniam skysčiui po 200eu.skyrė,jūs už riziką gyvybe dvigubai mažiau.Gėda ant viso svieto!

  15 0
  Atsakyti
 • .
  .... 2021 spalio 13 01:58:26

  Tokiu budu bandys ivykdyti duota plana.Paziurekit i dulki,nabagas kito sakinio nebesuraito,iskyrus REIKIA VIENYTIS IVEIKIANT BAUBA.Tfuuu,tris kartus tfuuu.Neberanda dalyvaujanciu eksperimente,tai bando senukus papirkti.Senukams pensijas pakelkit,uz siluma sumokekit.Duok dieve,kad nepavyktu plano igyvendinti iki galo.Is visko matosi,kad tai paskutine valdzios agonija,teks grazinti viska i vietas,palikti ta siaubo virusa kaip sezonini.Zmones nebebijo,nebetiki,tik stebi ponu cirkus,net gaila darosi.Zmones pakentes,tik atsikniskit,dirbkit tyliai.Kad ir kokie geri bebutumet,uz pasekmes teks atsakyti,ypac uz mela,nes kiekvienas zmogus zino apie artimuju netektis,tik dar neatejo laikas kalbeti,nes dabar niekas neisgirs.

  23 0
  Atsakyti
 • T
  Tai ka 2021 spalio 13 01:25:37

  Jau atvirai Lietuvoj bus zudomi senjorai?

  18 0
  Atsakyti
 • p
  pensininkas 2021 spalio 13 01:05:17

  1) Jei žada išmokėti balandžio 1-ąją, tai dar neaišku, ar ta data yra PATIKIMA? 2) Manau, kad kas pasiskiepys anksčiau, tam ir bus pasiūlytas tik balandžio 1-osios POKŠTAS. 3) Tad kai tą šimtinę išmokės, balandžio antrąją AVYS galės jau skiepytis... 4) Normalūs ir su smegenimis pensininkai lauks savo mirties ORIAI... 5) Jei valdžia nesilaiko JAU ESAMOS KONSTITUCIJOS, tai savo PIŠinių paistalionių tikrai nesilaikys: matys pensininkai tas šimtines kaip savo ausis...

  11 0
  Atsakyti
 • N
  NAUJOSIOS (šwabinės-genderastinės) LIETUVOS ISTORIJA: 2021 spalio 13 00:58:37

  NŠGL 2021-ųjų kronika - VALDŽIA DARO BIZNĮ, NAUDODAMA SAVO PILIEČIUS KAIP MAINŲ PREKĘ/EKVIVALENTĄ: 2021-09-13 - SUSPENDUOTOS SVEIKŲ ŽMONIŲ LAISVĖS dėl ligonių ir užsikrėtusiųjų. 2021-10-12 - ĮTEISINTAS KYŠIO DAVIMAS VALSTYBINIU LYGMENIU netgi iš BIUDŽETO. Komentaro-komentaras; kaip matote iš ĮVYKUSIŲ SĄVOKŲ ir GALIOJANČIŲ PIŠinių VEIKSMŲ, visa logika sukišta Į IŠANGĘ prieš LR Konstituciją, nes daroma viskas atvirkščiai, kad genderastams būtų patogu, o normaliam žmogui - tik siauras pelės plyšelis. Tad kokius FAŠISTINĖS-LEFTISTINĖS pakraipos šeimininkus atstovauja mūsų Tautos išdavikai, tupintys valdžioje?

  8 0
  Atsakyti
 • G
  Gerbiamieji 2021 spalio 13 00:28:15

  Aš pilnai pritariu l.Slušniui, nesiskiepysiu, noriu mirti natūraliai, po kokių 10 metų. Per tą laiką gausiu 120 pensijų po 400. Kam man ta šimtinė ir mirtinas dūris-eutanazija?

  22 0
  Atsakyti
 • ?
  ?! 2021 spalio 12 23:35:29

  Pirmą kart balsuojant " prastumti" nepavyko, tai reikėjo antrą kart balsuoti, kad "prastumti"? Toks jausmas, kad balsuojama tiek kartų, kiek reikia valdančiai daugumai ( kad "prastumti" jų projektus) .

  27 0
  Atsakyti
  • D
   Dan .Ema 2021 spalio 13 09:59:44

   Nakti prarasdavo daugiau balsų,sapnai davė balsų,kad galetu numarinti senjorus,juk jiems svetimos mirtys nerūpi,jie saugos tik savus senelius,tėvus ir leis mirti nuo skiepų

   1 0
   Atsakyti
  • L
   Lietuvos pilietis 2021 spalio 13 14:36:44

   Seimo valdantieji, atsikvosekit pagaliau, negi jus visiskai beviltiski!!!!!

   2 0
   Atsakyti
 • o
  o 2021 spalio 12 22:28:48

  kodėl seime balsuojančių skaičius beveik visada būna tik 80-90. Juk išrinkome 141. Tai ką veikia kiti? Tyčia nedalyvauja posėdžiuose, kad būtų prastumti konservatorių siūlymai? Kas čia per suokalbiai?

  32 0
  Atsakyti
 • A
  As 2021 spalio 12 22:19:45

  Tomkau,tu bailys.toki gera komentara parase senukas,o tu ji istrynei.gal tau su tauta nepakeliui?

  3 3
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • GINČAS: Lenkija yra „pasirengusi dialogui“ ginče su Briuseliu dėl ES teisės viršenybės, tačiau atmeta „šantažą“, ketvirtadienį pareiškė ministras pirmininkas Mateuszas Morawieckis, atvykęs į ES aukščiausiojo lygio susitikimą, kuriame dominuoja šis klausimas.
 • SIŪLYMAS: Seimo Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ narys Lukas Savickas siūlo Darbo kodekse nustatyti, kad ne tik viešojo sektoriaus, bet visiems darbuotojams, kurie grįžta į darbą nepasibaigus atostogoms vaikui prižiūrėti, būtų nustatoma sutrumpinta 32 valandų per savaitės darbo laiko norma, mokant darbuotojui jo vidutinį darbo užmokestį.
 • FACEBOOK: „Facebook“ ketvirtadienį pranešė, kad pasiekė susitarimą su kai kuriais Prancūzijos laikraščiais dėl mokėjimo už naujienų turinį, kuriuo dalijasi jo vartotojai.
 • INICIATYVA: Vokietija kartu su kitomis keturiomis valstybėmis narėmis (Suomija, Nyderlandai, Portugalija ir Slovėnija) ėmėsi iniciatyvos sukurti Europos Sąjungos greitojo reagavimo pajėgas.
 • RŪKYMAS: Net 51,4 proc. apklaustų suaugusių rūkalių ar vartojančiųjų bedūmius gaminius nurodo nežadą jų atsisakyti.
 • MOKESTIS: Nuo ketvirtadienio privačios žemės savininkai prisijungę prie Mano VMI gali sužinoti mokėtiną žemės mokesčio sumą už 2021 m. ir ją apmokėti, pranešė Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI).
 • FORUMAS: Ketvirtadienį Vilniuje prasideda dvi dienas truksiantis tarptautinis, jau trečiasis, transporto inovacijų forumas „Transportas ir logistika 2050“, kurį organizuoja Susisiekimo ministerija ir Transporto inovacijų asociacija.
 • REFERENDUMAS: Trečiadienį Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) paskelbė neatšaukiantis anksčiau priimto sprendimo dėl Referendumo įstatymo bylos, kuriuo Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) buvo įpareigota referendumo iniciatyvinei grupei išduoti parašų rinkimo lapus, pagal šiuo metu Seime svarstomą, tačiau dar nepriimtą Referendumo įstatymo redakciją.
 • REKTORIUS: Vilniaus Gedimino technikos (VILNIUS TECH) Taryba penkerių metų kadencijai išrinko naują rektorių. Juo tapo prof. dr. Romualdas Kliukas.
 • DARŽELIS: Šiuolaikinės architektūros beveik 2 tūkst. kv. metrų pastate įrengta net 12 darželinukų grupių, kurias galės lankyti 206 vaikai ir tai bus vienas moderniausių vaikų darželių Kauno regione.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar gali žmonės, pripažinti kaltais dėl nesunkių ir apysunkių nusikaltimų, dirbti pareigūnais?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar Prezidentas G. Nausėda vetuos įstatymą dėl testavimo apmokėjimo iš darbuotojų kišenės?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+5 +11 C

+3 +9 C

 

+1 +7 C

+4 +9 C

+5 +9 C

 

+4 +7 C

0-13 m/s

0-8 m/s

 

0-4 m/s