Savaitės citatos (balandžio 30-gegužės 8 dienos)nuotraukos (7)

2020 gegužės 04 07:00:00 Perskaitė 2881

„Respublika“ skelbia populiariausias praėjusios savaitės politikos ir visuomenės veikėjų citatas:

 

„Visoms valdžioms tradicinė žiniasklaida reikalinga tik prieš rinkimus, kai reikia ką nors rinkėjams pažadėti“, - visuomenininką ir žurnalistą Vilių KAVALIAUSKĄ liūdina, kad politikai linkę remti internetinę žiniasklaidą pamiršdami, jog popierinė žiniasklaida yra kultūringos šalies požymis.

„Jei nieko nedarai, tai nieko gero ir nebūna“, - besisaugantį ir Dievas pasaugo – toks profesoriaus Vytauto KASIULEVIČIAUS įspėjimas ignoruojantiems koronaviruso pavojų.

„Nebuvo kaukių – tai sakydavo, kad jų ir nereikia. Kaukių atsirado – pasirodo, visiems jų reikia“, - Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos viražai buvusio premjero patarėjo Skirmanto MALINAUSKO akimis.
  
„Juokais galima tarti, kad per tris savaites mes kone tapome skaitmenine valstybe“, - taip, anot advokatės Jūratės ZABIELAITĖS, mus pakeitė koronavisuro pandemija.

„Aš pats esu linkęs įtvirtinti Lietuvoje teigiamus procesus ir iš politinio gyvenimo išnykti“, - tokią savo ateitį mato Kartų solidarumo sąjungos Santalkos Lietuvai pirmininkas filosofas Arvydas JUOZAITIS.

„Kad atsirastų nesisteminės jėgos, reikia nežaisti pagal sistemos taisykles“, - taip bando veikti savo  rėmėjus buriantis Nacionalinio susivienijimo pirmininkas Vytautas RADŽVILAS.

„Nesu pesimistas (bent jau visiškas), tikrai nemanau, kad per šią krizę mes artėjame į „policinę“ valstybę“, -
parlamentaro Rimo ANDRIKIO atsakas tiems, kuriems nepatinka  ryžtingi valdžios sprendimai.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, l , l , l info@respublika.net