Saugokitės R.Šarknicko, nes jis - siaubingasnuotraukos (7)

2020 balandžio mėn. 10 d. 08:11:15 Perskaitė 2484

„Seimo narys Robertas Šarknickas sumanė šokiruoti visuomenę ir save viešai pavadino siaubingu žmogumi. Tai kaip jį dabar vertinti rinkėjams? Galbūt ponas Šarknickas mano, kad rinkėjai niekada netiki politikais, todėl viską apvers atvirkščiai ir nuspręs, jog šis parlamentaras - labai geras žmogus.“, – „Elito naujienose“ ironizuoja „Vakaro žinios“.

 

„Esu ne blogas žmogus, bet siaubingas“, - paskelbė ponas Šarknickas. Jis yra meniškos sielos žmogus, režisierius, todėl noras leistis į literatūrinius viražus suprantamas, bet rašinėlis paskelbtas Seimo tinklalapyje, todėl jį galima vertinti ir kaip politiko pareiškimą.

Ką gi mums sako ponas Šarknickas, prieš paskelbdamas save siaubingu? Sako, kad iki pandemijos pernelyg daug bėgome ir bėgdami švaistėme energiją. Dar sako, kad politikai yra tautos veidas ir užsimena, jog veidas nėra labai gražus. Viskas gražu ir teisinga, bet tada Seimo narys ūmai pareiškia, kad yra siaubingas. Kodėl siaubingas, nežinia. Gal todėl, kad tautos veidas. Rinkėjai patys turės išsiaiškinti ir galbūt rezultatas bus teigiamas. Juk nebūna taip, kad politikas pasakotų, koks jis geras, ir rinkėjai aklai tuo tikėtų. Turbūt ir šįkart nepatikės, pagalvos, jog ponas Šarknickas tik apsimeta siaubingu.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net