respublika.lt

Šansas santarvei. Kamuolys - prezidento pusėje - straipsnio komentarai:

 • D
  DEINIS 2021 rugsėjo 27 16:46:58

  Negaliu suprasti kokiais reikia būti nejautriais ,apie sąžinę nekalbu ,nes jos senai neturi ,kad tiek straipsnių ir komentarų prirašyta o jie sau varo genderizmą ,nekreipia dėmesio į komentarus ,nors seniai turėjo nusišalinti ,VIEŠPATIE nusileisk ant žemės ,Lietuvėlei galas

  5 0
  Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 rugsėjo 27 20:24:19

   Dievas, IMHO, tik vienu budu gali išgelbeti Lietuva. Jei lietuviai ant tiek masiškai degradavo, kad ir po 30 metu vel užlipo ant seno, aršiausiu LR priešu - "laisvintoju"-porceliuotoju - libkonservu greblio, tai, arba lietuvius reikia nubausti prusu likimu, arba, iš pradžiu, Smarkiai atspardyti jiems, nerozumniems, užpakalius. Kad suprastu, ka padare, kaip toli nuženge prakeiktu pragarišku Sajudžio Baltijos šunkeliu, i kuri kadaise stume žalias snarglys Tomkus, o Aud.Butkevičius sieke maksimumo sakraliniu auku. Kad atsitoketi, labai atgailaujant, stoti i Tikra Kelia, siekiant Lietuvos Atgimimo po sajudietiško išsigimimo, vardan Tiesos ir Šviesos!

   1 1
   Atsakyti
 • s
  senis 2021 rugsėjo 27 16:17:27

  ponas Grigorijau! Gosdepas prezidentus skirsto visoms buvusioms respublikoms. RF 1999 paskyre Putina ir kazkodel jo nemaino. Nekyla klausimas kodel? Gal todel, kad Putina surado Kisindzeris, paskyre Tecer ir liepe smaugti Rusija. Jeigu nebutu Putino su RF, kam butu reikalingas NATO su 1,2 trilijono doleriu biudzetu? Niekam butu nereikalingas. RF po 1990 m.kaip gerute moka reparacijas vakarams dujomis, nafta ir kt.iskasenomis, Lietuva, pigia darbo jega ir rusofobijos eskalavimu. Pasiskaityk Mein Kapf. Tai, kad daro vakarai visoje buvusioje TSRS teritorijoje, vadinasi Hitlerio programa Ost. Nuo 1990 m.gyventoju RF sumazejo 20 milijonu, ekonomikos dalis pasaulyje susitrauke 4 kartus. Nuo 8% iki 1,9%. Daugiau klausykis zydeliu Solovjovo ir Zirinovskio ir 24 m.balsuok uz Putina. Sekancioje kadencijoje Putinas ispyldys Tecer duota pazada, suskirstyti RF i administracinius vienetus nedidesnius kaip po 20 milijonu. Reiketu pasidometi ne tik saldziomis Putino kalbomis, bet irdarbais.

  2 0
  Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 rugsėjo 27 19:21:49

   drauge seni, Jus tarp triju pušu pasiklydot. Tai Gorbi išrinko ir reme Tetčer. Ir jai pasiseke. Tuomet TSRS pribrendo poreikis iš esmes remontuoti socializma, juolab, tai paskatino JAV organizuotas laikinas pasaulio naftos kainu kritimas, sukeliant TSRS naftos doleriu krize. Plius Reigano provokacija, imituojant "žvaigždžiu karus". O Putina išrinko Jelcinas, kadangi jis buvo nuosaikiu liberaliu pažiuru, bet pasižymejo ne tik patriotiškumu, o ir sažiningumu, padorumu. Jelcinui žutbut reikejo gelbeti savo režima nuo komunistu, o ypač savo itin korumpuota šeima. Putinas iš pradžiu palauže stipru oligarchu spaudima, paskui vis daugiau sutelke rusus kovai už nacionalinius interesus, kad užtikrinti valstybes suverenuma, sauguma, bei tuo pagrindu kurti socialiai orientuota valstybe. Tai jis nustojo laikyti valstybes pagrindini fonda doleriuose, atsisake nuo JAV obligaciju, užtikrino hipergarsiniu raketu sukurima. JAV labai apsiriko, numojant ranka i Jelcino valdama skestančia, pasmerkta RU!

   3 0
   Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 rugsėjo 27 19:39:34

   senis, dabar ne JAV, Vakarai masiškai renka Putina, remia jo partija "Vieningoji Rusija," bet PATYS rusai!!! Aš, deja, negaliu balsuoti nei už Putina, nei už Ziuganova, nes turiu LR pilietybe. :))) O Solovjova, kokios tautybes jis bebutu, klausyti reikia! Ypač draskanti akis savo Tiesa, geležine logika, gynant RU, izraelieti Jakova Kedmi! Tokios visapusiškos demokratines laidos, kaip ir "60 minučiu", LR nei kvapo nerasi! Kažkada, truputi-truputi panašia laida vede R.Grinevičiute-Janutiene. Aš taip pat, su didžiausiu malonumu, klausau lietuvi Ernesta Mackevičiu. O kaip malonu buvo žiureti Tikra Lietuvos patriota - pulkininka E.Kasperavičiu, ir jo puikia komanda!!!

   0 0
   Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 rugsėjo 27 19:57:44

   senis, nemanykit, kad po TSRS griovimo, jo tragiškiausiu pasekmiu RU, jos ekonomikai, buvo galima IŠ KARTO atkurti sugriauta ekonomika, pasiekti žmoniu gerbuvio, ir tuo stimuliuoti gimstamuma. Juolab, kad Vakarai, aktyviai prisidedant ir LR, tai 2008 Gruzijos agresija pakiša, tai UA Maidana. Plius galingiausios Vakaru sankcijas. LR, jei ja proporcingai laužtu panašiom sankcijom, jau seniai užlinktu. Ir be sankciju masiškai i airijas išsilakstot. O RU, BY, kaip STIPRIOS valstybes, kuriu valdžia turi tautos pasitikejima, laikosi, ir tik stipreja!!!

   1 0
   Atsakyti
 • s
  senis 2021 rugsėjo 27 12:38:46

  Urbsys vaidina gera menta. Is kur vakaruose atsirado tos taip vadinamos pilietines asamblejos, is kur atsirado, tos taip vadinamos zmogaus teises ir neblogi atlyginimai? Tik konkurencineje kovoje su plintanciu rytu socializmu. Zlugus TSRS, zlugo ir konkurencija. Nuo 1990 m.net JAV gyventoju pajamos, perkamoji galia nedideja. Nera konkurento, baudziauninkai dirbs uz tiek, kiek duosi. Urbsys puikiai zino, kad visai buvusiai TSRS teritorijai, visoms salims, taip vadinamus prezidentus, premjerus skiria gosdepas. Nauseda turi ir savo Dekanozova, Skaistgiryte. Tiketis, ko nors gero Lietuvai, nei is Nausedos, nei is Simonytes, neverta. Jeigu Nauseda nebutu gosdepo vergas, jis nebutu Ciuchanovskajos pripazines prezidente. Tas veiksmas Lietuvai atnese atbegrliu krize ir keleta milijardu nuostoliu.

  18 1
  Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 rugsėjo 27 12:58:16

   senis, lietuviai, vedami Tomkaus, skerdžiami Aud.Butkevičiaus, prisidejo ir prie TSRS žlugimo, ir Nuoseda vietoj Andriukaičio išrinko. Dar pasakykit, kad lietuviai nenusipelne suskeltos geldos. RU rusai bent jau susiprotejo atsikratytu JAV, Vakaru vergystes jungo. O lietuviai... megaujasi, kad gali "drasiai", už JAV, NATO nugaros ant RU revanšistiškai paloti, isivaizduojant, kad yra "murai ant kalno". Kaip mat, prisilojo... Net su Kinija turesit problemu!

   11 0
   Atsakyti
 • L
  Lempa 2021 rugsėjo 27 12:22:45

  Kaip apie ji isgirstu nezinau kodel man iskarto jis primena,manekena Škurlini toki,nezinau kodel:D

  10 0
  Atsakyti
 • B
  Banko 2021 rugsėjo 27 12:17:18

  Šlavikas,šorašinė marijonėtė.

  11 0
  Atsakyti
 • L
  Labai laukiu 2021 rugsėjo 27 12:11:46

  Kada Prezidentu taps Matijosaitis ir kojom isspardys visas leftistines atliekas is visu valdisku vietu.

  14 0
  Atsakyti
  • k
   katinas 2021 rugsėjo 27 12:23:51

   Niekada netaps, nes jo nepalaikys piniguočių klanai.

   10 0
   Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 rugsėjo 27 12:43:50

   Labai laukiu, ir aš isimylejes i Matijošaiti. Bet jis, išmintingai nesibalotiravo i prezidentus, nes jis, gyvendamas LR pačiame landsberginiame siršelyne-gyvatyne-kirmelyne žinojo, ant kiek po 90-tuju tautiečiams pavažiavo stogas. Ir jis buvo TEISUS!!! Tik lietuviai galejo po 30 metu vel užlipti ant geriausiu LR žudiku - "laisvintoju"- porceliuotoju - libkonservu greblio. Tik lietuviai galejo išmesti ne tik šeimu gyneja - V.Tomaševski, bet ir Veryga su Palucku. Tik lietuviai galejo tragiškai neišrinkti savo gelbetojo V.P.Andriukaičio, o išrinkti... Š*kmonyte, pagaliau, Nuoseda grynai pagal ŠunGrybes atvaizda. Ar degradai lietuviai verti Matijošaičio?.. Kai lietuviai, Tomkaus nuvesti i "laisve", pabus, susiprotes - gal ir Matijošaitis sutiktu buti prezidentu. O kol kas jis morališkai triuškina libkonservus, sutrina juos i miltus, nesavanaudiškai, nuodugniai perkastamas visa Kauna, išnaudojant ES strukturiniu fondu parama. O kaip buvo prie landsbergines šiukšles, snarglio Kupčinsko?

   16 0
   Atsakyti
 • d
  dar vienas mentas išlindo 2021 rugsėjo 27 12:08:11

  garbinti "vienarankį plėšiką automatą-bankomatą".

  10 0
  Atsakyti
 • D
  Dzūkija 2021 rugsėjo 27 12:02:10

  ... sunkus tas išbandymas valdžia ir pinigais... bet stebint į valdžios olimpą iškopusius, būti ar nebūti jų nekamuoja, kaip ir sąžinė jų negraužia ... nežinau, ar reikia kaži kokių organizacijų, susivienijimų ar darinių ... žinau tik, kad kokia bebūtų valdžia, ji yra bejėgė be visuomenės palaikymo ... nors dalies visuomenės ... tad belieka paklausti, kodėl taip lengvai pasiduodama ... kodėl net verslas, tiesiogiai priklausomas nuo žmonių, tarkim kavinės,prekybos centrai, paknopstomis puola vykdyti sveiku protu nesuvokiamus valdančiųjų reikalavimus ??? gal atsakymai yra čia ??? juk jeigu nepaklus visi ir bus bandoma aiškintis, tai gal bus randami visiems priimtini sprendimai ??? bus pateikiama nesuklastota statistika ir nebereiks nepamatuotų sprendimų ??? na, o šiandien belieka ignoruoti ir tokį verslą, ir lovinius/ tvartinius ...ir priminti - jeigu negerbiate žmonių ir jie jums nereikalingi - greitai nebereikalingi būsite ir jūs ...

  14 0
  Atsakyti
  • s
   skaitytojas 2021 rugsėjo 27 12:26:13

   Danijoje arba Suomijoje su valdžia ir su pinigais susitvarko. Nes ten gyvena nelietuviško mentaliteto žmonės. Pas mus tik vagia.

   11 0
   Atsakyti
 • G
  Grigorij 2021 rugsėjo 27 11:59:07

  Tik VISIŠKAS idiotas gali patiketi, kad Nuoseda pasinaudos tuo šansu. Jis NIEKUO nesiskiria nuo libkonservu, todel savu niekad neskriaus. Nes tautiečiai jam nera savi, štai juos skriausti galima. Jis, grindžiamas viska JAV vertybem, "inteligentiškai" gražbiliaudamas, kuria čia tik JAV geroves valstybe. Iki paskutinio išvykstančio i airijas lietuvio.

  15 0
  Atsakyti
 • V
  Viltis 2021 rugsėjo 27 11:58:47

  Ar ne laikas mūsų prezidentui oasitarti su Kroatijos prezidentu. Tai tikriausias pavyzdys kaip reikia spręsti mus visus užgulusias problemas

  11 0
  Atsakyti
 • R
  Rimtas klausimas 2021 rugsėjo 27 11:22:08

  Kur gumines pirstines? Kodel balvonas zaidzia krepsini su namordnyku, bet be guminiu pirstiniu? Bus pranesta organams, kad uz pandeminiu reikalavimu pazeidima balvonui skirtu bauda. Ne maziau 5000 europinigu.

  12 4
  Atsakyti
 • M
  Molis 2021 rugsėjo 27 11:13:00

  kaip nori, taip lipdai, ir dar galu gale nebutinai kazkas gaunas.

  12 0
  Atsakyti
  • T
   Tikrai taip 2021 rugsėjo 27 11:18:27

   Tai amorfine mase, is kurios SEBas kadaise nulipino savo klapciuka, sorososine ziniasklaida nulipino prezidentini ivaizdi, o realybeje visi pamatem nulipinta molini Bezbebuba, uoliai tarnaujanti nusikalteliui Schwabui.

   16 1
   Atsakyti
 • N
  Nauseda matomai tikrai yra molis 2021 rugsėjo 27 11:12:13

  nesuvokiama, ko jis laukia...sitiek zmoniu lauke is jo pozicijos, palaikancios, tvirtos, lyderiskos...Mes ji palaikem, kol nepasisake uz prievartine vakcinacija, kai per para sugeba numirt po 4 pilnai vakcinuotus zmones. Viskas, kantrybe isbleso. Esi toks pat kaip konservai ir TransSimonis.

  21 2
  Atsakyti
 • K
  Katinas Leopoldas 2021 rugsėjo 27 10:46:00

  Sveiki,ar dar yra durneliu,kas ji vadinas savu prezidentu?:D

  27 3
  Atsakyti
  • K
   Katinui Leopoldui 2021 rugsėjo 27 10:48:32

   Spaudziu desine protingam katinui. Katinai protingesni uz daugeli uzzombytu zmoniu, kurie meduzoje mato prezidenta.

   20 0
   Atsakyti
 • A
  Apie mazgotes tapatybe 2021 rugsėjo 27 10:45:04

  Dar nemaciau gyvenime turincios savo tapatybe mazgotes. Straipsnyje aptariama mazgote yra ne isimtis.

  20 0
  Atsakyti
 • K
  Ko noret is banko statytinio? 2021 rugsėjo 27 10:34:17

  Prezidentas, kaip visada - tarsi kazka sakys, tarsi nesakys.. T.Y. nieko konkretaus.

  26 3
  Atsakyti
 • D
  Dulkė 2021 rugsėjo 27 10:26:33

  Ar kamuolys paskiepytas sustiprintai?

  19 1
  Atsakyti
  • >
   >dulkei 2021 rugsėjo 27 10:35:58

   Keista, kad prezidentas be kaukes ir pirstiniu...

   12 0
   Atsakyti
 • Š
  Švarbalas 2021 rugsėjo 27 10:25:02

  Mano nuomone,Jau viskas paveluota Lietuviai pramiegojo prapiso viska kas imanoma,galimybiu pasai visam laikui,piderastai prades daugintis visais imanomais greiciais,skiepai zudymai melas is visu pusiu zemes savos nebebus,viskas bus kontroliai,va tokia tiesa ateina prasti laikai,labai prasti,o jei netiki gai tu jau zombis,geros dienos

  32 3
  Atsakyti
 • m
  man atrodo, 2021 rugsėjo 27 10:19:28

  kad prezidentas lyg ir su kibiru vandens puola gaisra gesint, bet paskui ilgai, ilgai iesko vandens, po to ilgai, ilgai galvoja kiek jo pasisemt...lyg ir gesina, bet liepsnos ryja toliau namus...

  37 1
  Atsakyti
  • J
   Jauciu 2021 rugsėjo 27 10:49:57

   Miždamas ne i ta puse gaistro neuzgesinsi,kaip minimum

   15 0
   Atsakyti
  • i
   ir man 2021 rugsėjo 27 11:37:27

   taip atrodo kaip "man atrodo",ti,beje,tikrai manau,-taip atrodo didesnei pusei Lietuvos mastanciu zmoniu...

   5 1
   Atsakyti
 • i
  ilgai juokiausi.... 2021 rugsėjo 27 10:19:02

  Straipsni parase rasytojas fantastas.....Valdzia,prezidentas,premjere.....Lietuvoje ya tik Swabo ir Geitso aptarnaujantis personalas,jie neturi ir negali tureti savo nuomones ir interesu,jie vykdo komandas.Viskas.Ir kitaip nebus.Bent kiek protaujantis tai supranta,straipsnis niekinis.

  33 2
  Atsakyti
 • G
  GAYIMYBIU PASAS™ 2021 rugsėjo 27 10:10:02

  O jis uz géjimybiu pasa?

  15 1
  Atsakyti
 • K
  Kaip kurios mintys 2021 rugsėjo 27 10:04:04

  kaip kurios mintys isakytos gal ir tinkamos ,teisingai taciau kas liecia Stambulo konvencija ir partneryste galima spresti tik REFERENDUMO keliu ir NEPRIMETINETI nuomones kitu.Kievienam pilieciui turi buti suteikta teise pasisakyti siuo klausimu o ne grupeliai kazkokiu idijotu kuriu rezultatus puikiai matome .....Ir ar is viso reikalina ir butina Lietuvai ir jos pilieciams ta Stambulo konvencija . Gal kas sugalvojo ta Stambulo konvencija tegul ir pasilieka pas save, o ne importuoja i kitas valstybes .Arba tegus pasiulo Talibanui-Talibams

  29 1
  Atsakyti
 • A
  Agnė 2021 rugsėjo 27 09:59:53

  ”mes matėme kaip jie su tuo pačiu prezidentu kariavo savo galių karus” Urbšy, nereikia meluoti. Tai prezidento patarėjai ieškojo kotletų, meškerių, įdarbintų lenkų .... Palyginkim Skuodį, už kokius pinigus baliavojo Nidoj.

  29 1
  Atsakyti
 • A
  Albina 2021 rugsėjo 27 09:39:16

  Nu tikrai puikus ir įžvalgus straipsnis. Tik labai gaila, kad būdamas valdžioje Urbšys taip nešvietė aukštu protu. Galėjo pačioje pradžioje ty iškart po jų išrinkimo į seimą siūlyti tokį savo valdančios partijos startą vietoje to, kad pradėjo nuo vienmandatėje išrinktos savo narės Kildišienės ujimo iš seimo... Tuo tik akivaizdžiai parodydami, kad jie nuolankiai VYKDYS savo oponentų (konservų) reikalavimus ir nieko naujo, bei gero NEBUS ir tikėtis neverta, deja...

  41 5
  Atsakyti
 • G
  Gedimino nuomonė 2021 rugsėjo 27 09:34:07

  Nors dabartinė rinkimų sistema, Lietuvos priešų suorganizuotas referendumas dėl atominės parodė, kad, kai nėra pilietinės visuomenės negalima kiekvienai virėjai leisti valdyti valstybę, bet kito kelio, kaip tik ugdant žmones būti piliečiais, leidžiant ją valdyti, tik tada žmonės iš bandos ir evoliucionuos į pilietinę visuomenę. Bet ir tokia visuomenė monolitine nebus. Nors kai tokios ir nėra, tai labai naudinga valdžiažmogiams. Mat jie žino, kad mitinge buvusios kartuvės- alegorinės, todėl gali drasiai ir toliau išsidirbinėti. O valstybei, manau, naudingiausiai būtų, kad kuo daugiau jos valdymo klausimų būtų sprendžiami referendumo keliu. Tada bus padaryta, kad visuomenė greičiau taps pilietine, kad nei promaskvėnai, nei Simono Monkaus kuopos nariai, nei kokie kiti negalės primetinėti savo nuostatų visiems. O ir referendume kažką ne taip nusprendus, galima bus pykti tik ant savęs pačių.

  29 1
  Atsakyti
  • A
   Albina 2021 rugsėjo 27 09:46:44

   O apie kokįą čia Simono Monkaus kuopą? Apie Smaukonko išdraskytašiknių šaiką?

   15 4
   Atsakyti
 • n
  nejuokinkit 2021 rugsėjo 27 09:28:38

  jie niekada tokios iniciatyvos neleis ir valdžios neatiduos niekada per amžius.

  33 4
  Atsakyti
 • t
  taip jau yra 2021 rugsėjo 27 09:22:38

  Silpnas tas mūsų tipo prezidentas. Neturi lyderio savybių. Visą gyvenimą buvo tik vykdytojas nurodymų, toks ir liko. Kaip liaudis sako klapčiukas. O kol rinkėjai vis pasimaus ant šaikos pinklių, tokie prezidentai ir bus.

  53 0
  Atsakyti
  • V
   Vis negerai 2021 rugsėjo 27 09:52:55

   vis negerai musu prezidentas silpnas ,o kaimynas Baltarusijos prezidentas Batka A.Lukosenka per kietas tai kas cia dabar dedasi ? vis negerai ???

   13 10
   Atsakyti
  • T
   To vis negerai 2021 rugsėjo 27 10:09:04

   Jau geriau kietesnis, kaip batka, su aiškia pozicija ir stuburu. Va, tada yra gerai.

   30 2
   Atsakyti
 • P
  Prezidentas kaip ir konservatoriai tempia gumą 2021 rugsėjo 27 09:05:36

  Kad tik būtų valdžioje ir gautų gerą algą o nedirbti tėvynei Lietuvai.

  58 3
  Atsakyti
 • O
  OMG 2021 rugsėjo 27 09:00:40

  Šalyje bardaks, o jis ble...d žaidžia. Eik dirbt!

  32 3
  Atsakyti
 • X
  XXXL 2021 rugsėjo 27 08:59:07

  Nobelio premija būtų garantuota tam, kuris įrodytų, kad galima yra santarvė ir vienybė tarp apsivogusiųjų ir apvogtųjų. Kol pirmieji antriesiems ciniškai kalbės apie tai, jog privatizacijos (liaud. "prichvatizacijos") rezultatai nebus peržiūrimi, jog užtenka žvalgytis į praeitį ir laikas į tai pasižiūrėti "pozityviai" bei pradėti kurti ateitį, kol girdėsime tik lozungais kalbančius politikierius ir juos aptarnaujančią žiniasklaidą, tol aplinkui matysime tik neapykantą, nuoskaudą ir nusivylimą, tol visa tai ir toliau bus labiau panašu į miražą apie tautiniame šokyje rankomis susikibusius ir ratelius sukančius laimingus tautiečius. Žinoma, kurį laiką galima gyventi ir taip, bet paskui atvažiuoja tankai su raudonomis žvaigždėmis ir, visų nuostabai, santarvistai griebia už lagaminų rankenų, o likusieji ne tik neišauna nė vieno šūvio tų tankų pusėn, bet dar ir su puokštėmis rankose eina jų pasitikti (1940 m. scenarijus). Ar nepasikartos ir vėl tas pats, jeigu ir toliau save apgaudinėsime?

  45 4
  Atsakyti
  • k
   kuo greiciau 2021 rugsėjo 27 09:14:28

   reikia tų tankų. Nes gali būti vėlu. po šitų liberastu valdymo, gali nelikti akmens ant akmens.

   40 4
   Atsakyti
  • T
   Tai ,kad butu 2021 rugsėjo 27 09:56:10

   tai ,kad butu santarve tuo tikslu uzslaptino savo chunta 75 metams ir laukia kol visi ismirs ir niekas nieko nebeprisimins po 75metu ......tam reikalui ir vakcina per prievarta pasitelke

   18 2
   Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 rugsėjo 28 00:01:35

   kuo greičiau, nesvajokit: tanku su raudonom žvaigždem nebus. Tiesiog durnu tankistu nera gelbeti priešus išdavikus. Tomkus kadaise nuvede jus obuoliauti su jankiais - obuoliaukit toliau. Jums gi ITIN patiko, kaip ŠunGrybe už plačios JAV, NATO nugaros "drasiai" ant "Euso

   0 0
   Atsakyti
  • G
   Grigorij 2021 rugsėjo 28 00:20:56

   ant "Ruso" lojo, i ja tiesiog isimylejot, noretumet ja ir trečiai kadencijai išrinkti, ir nauja Prezidenta rinkot pagal JOS atvaizda! O dabar... tankistu gelbetoju staiga prireike, kai liberastai užknyso? Gi mylima ŠunGrybe prikviete jums aibe NATO tankistu, tai ko nesidžiaugiat? Juolab, tankistu, nešančiu pasauliui "laisve" ir JAV "demokratija", kuria ir jus neseniai nešet Irakui, Afganustanui, Kosovui! Jus gal pirma apsispreskit ko norit, kokiu tankistu. O paskui laukit, svajokit. Pripaškudinot, prispjovet i kaimyno šulini - dabar nuo butinu namu darbu NIEKAIP neišsisuksit. Norit KITU tanku - išlydekit šiuos tankus. Ir tegul Aud.Butkevičius juos išlydi su tuom gelem, kuriu pašykštejo išlydint Tarybines kariuomenes ešelonus. Tankai su raudonom žvaigždem kadaise atvažiavo, kad ginti jus nuo Hitlerio, ir gyne, kiek galejo, o veliau grižo, ir galutinai ji išvyjo. Priešingu atveju jusu lauke TIKRAS (ne tarybinis) genocidas pagal plana "OST".

   1 0
   Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PABRANGIMAS: Praėjusią savaitę elektros kaina Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje toliau augo – elektra pabrango penktadaliu (20 proc.) ir kainavo 188,23 Eur/MWh.
 • PRIPAŽINIMAS: Į Seimo darbotvarkę jau antrą kartą sugrįžta senovės baltų religinės bendrijos „Romuva“ pripažinimo klausimas.
 • ĮSIKIŠIMAS: Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis pirmadienį paprašė Europos Komisijos įsikišti sprendžiant Lietuvos prekybos su Kinija trikdžius.
 • INDUSTRIJA: Pasak Stokholmo tarptautinio taikos tyrimų instituto, 2020 metais 100 pagrindinių pasaulio ginklų gamybos bendrovių pardavė ginklų ir kitų karinių paslaugų už 531 mlrd. dolerių (470 mlrd. eurų).
 • BAIMĖ: Madrido Aukščiausiasis teismas patvirtino, kad baimė užsikrėsti koronavirusu nėra pakankamas pagrindas neiti į darbą.
 • BRANGIMAS: Naftos kainos pirmadienį kyla, Saudo Arabijai pranešus, kad sausį ji padidins visų rūšių naftos, eksportuojamos į Aziją ir JAV, kainas.
 • PROGNOZĖ: Maždaug pusė milijono darbuotojų Europos Sąjungoje (ES) galėtų netekti darbo, jei bendrija iki 2035 metų uždraustų automobilius su vidaus degimo varikliais, perspėja automobilių gamintojai.
 • RENGINYS: Ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė pirmadienį dalyvaus JAV nevyriausybinės organizacijos – Nacionalinio demokratinio instituto organizuojamame nuotoliniame renginyje apie demokratijos gynimo svarbą.
 • APKLAUSA: Rinkos tyrimų bendrovės „Norstat“ lapkritį atliktos apklausos duomenimis, 63% šalies gyventojų nepritaria idėjai į Lietuvos darbo rinką įsileisti daugiau migrantų.
 • PATIKRINIMAS: Italijos policijos specialieji tyrėjai per daugybę patikrinimų pagavo apie 280 neskiepytų sveikatos sektoriaus darbuotojų.
Daugiau

Dienos klausimas

Kiek pinigų šiemet išleisite šventėms (dovanoms, dekoracijoms, šventiniam stalui)?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Visuomenėje nuolat sklinda kalbos apie „purškiančius” lėktuvus. Kaip manote, ar tai tiesa?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-17 -7 C

-14 -11 C

 

-15 -9 C

-12 -9 C

-11 -7 C

 

-11 -6 C

0-3 m/s

0-5 m/s

 

0-8 m/s