respublika.lt

Rūkaliai bus kitas I.Šimonytės taikinys - straipsnio komentarai:

  • M
    Mielieji, 2021 balandžio 23 09:00:18

    atėjus laikui, jūs visi atšliaušite ir vėl balsuosit už šią gražuolę.

    13 24
    Atsakyti
    • W
      WD 2021 balandžio 23 17:47:06

      Ir kada gi jis ateis?

      1 0
      Atsakyti
  • S
    Salontėškis 2021 balandžio 23 07:34:34

    kaimynas neklausys Vyriausybės ir vis tik tenkins savo kenksmingą visiem įprotį Tik po širdies operacijos gal sustos nuodijęs mane. Baimė numirti yra jėga didesnė už bjaurų poreikį .

    5 19
    Atsakyti
    • R
      Rimvydas 2021 balandžio 23 09:20:14

      ar tu su tuo kaimynu gyveni?Tai tokios orientacijos,galimai,su pilna burna.

      7 0
      Atsakyti
  • a
    apie vyrų sveikatą 2021 balandžio 23 09:54:16

    Vyrai, kodėl nesaugot savo sveikatos ir nuodijatės viena ar kita bjaurastimi? Įrodyta, jog nikotinas labiausiai kenkia smulkiausiems vyriškos jėgos kapiliarams, o kai nėr jėgos ten, tai ir širdies susirgimai ne už kalnų. Taip mažai tėr Jūsų ant Lietuvos, o tam laikotarpiui, kai vyrai ir moterys yra vienas kitam labai reikalingi - Jūsų yra 200 tūkst. mažiau nei moterų. Va ir vargsta tos, kurioms vyrų neliko arba tenkinasi trupiniais slaptuose susitikimuose. Tad, labai prašau, saugokit save vardan tų, kurie Jus myli...

    4 17
    Atsakyti
  • n
    nika 2021 balandžio 23 08:55:56

    Korona neserga kas ruko zolyte ir vartoja kitokius narkotikus

    22 5
    Atsakyti
  • L
    Laurutė Kasčiūnaitė 2021 balandžio 23 06:33:54

    Girdėjau vakcina turi šalutinį poveikį kvėpuojantiems. Net nežinau ką dabar daryti.....

    59 3
    Atsakyti
  • S
    Safyras 2021 balandžio 23 06:59:51

    Buvo labai griežtas karantinas, tačiau žmonės vis tiek sirgo įvairiomis ligomis, o milijonai buvo leidžiami tik vienos ligos diagnozavimui. Atlaisvinus karantiną, pasirodo, po prekybos centrus galima vaikščioti be jokių ligų pasų, o išgerti kavos kavinės viduje -negalima... Reikia šalti lauke. Prikurta per metus tiek daug skiepų, bet pasirodo, kad nei testai, nei skiepai neapsaugo nuo ligų. Paprasti žmonės važiuoja kiekvieną dieną į darbą autobusais, troleibusais, o politikai į darbą nesugeba atvažiuoti, nes reklamuotis TV ekranuose lengviau, nei valdyti šalį... Dar nei viena reklama nieko neišmokė nei siūti, nei megzti, nei kalti, nei vairuoti mašinos. Tačiau visos reklamos išlaidos papuola į prekių ir paslaugų kainą... Politikai to nepastebi, nes jie aplamai apie ekonomiką mažai nutuokia, kaip ir apie techniką ar žmonių santykius... Jų algos ir aplinka leidžia jiems skrajoti padebesiais.. Nesvarbu, kad koks milijonas ir dingsta iš biudžeto...

    73 2
    Atsakyti
    • P
      Pastaba 2021 balandžio 23 08:02:10

      Oi, koks neteisus buvo Vladimiras Iljičius, sakydamas, kad kiekviena virėja galės valdyti valstybę... Gyvenimas parodė, kad nei virėjos, nei buhalterės negali valdyti valstybės.

      35 1
      Atsakyti
    • s
      sanoj, 2021 balandžio 23 08:10:52

      Taigi, anų laikų virėjos ir buhal- terės buvo protingesnės, nors iš- silavinimas buvo silpnesnis.

      27 2
      Atsakyti
  • P
    Pederastai ir transvestitai 2021 balandžio 23 07:43:18

    Daugiau ir baisesnių ligų platina nei rūkaliai. Manyčiau pirma reiktų simonytei su iškrypėliais užsiimti, o rūkaliai ir be jos pagalbos išsiaiškins, kas jiem geriau

    72 2
    Atsakyti
  • l
    lietuve 2021 balandžio 23 07:54:43

    as pries rukyma. man tikrai nepatinka kvepuoti kaimyno iskveptais dumais. taciau, manau, kad Simonyte tikrai gali uzdrausti cigaretes.bet rukaliams nebus liudna, nes zolyte rukyti balkonuose ar virtuveje niekas nesiruosia uzdrausti. arba gales be baimes pavartoti kad ir heroina...laisve!

    36 2
    Atsakyti
  • N
    Narkobaronas 2021 balandžio 23 08:09:12

    Svarbiausia pasodint "ant adatos" .

    31 2
    Atsakyti
  • s
    sanoj, 2021 balandžio 23 08:10:52

    Taigi, anų laikų virėjos ir buhal- terės buvo protingesnės, nors iš- silavinimas buvo silpnesnis.

    27 2
    Atsakyti
  • L
    Ll 2021 balandžio 23 08:28:07

    Nusispjauti man ant rukymo neesu priklausomas bet sita psichoneigali neaiskios kilmes kapiniu grazuole pinda kavarsko kazkokia tikrai nesveika kaip ir jos visa pe.....rastu kontora Pasijaute kaip Putino ir Lukasenkos rezime diktatoriskoje ir galvoja kad cia Lietuvoje tai pat bus, deja Pinda Kavarskine sito cia nebus

    28 2
    Atsakyti
  • F
    Fu 2021 balandžio 23 08:28:22

    Kokių dar bobų? Boba tai garbingas statusas, tai moteris sūnų pagimdžiusi. O čia senmėrgės vienos. Suprantama kodėl žodis boba šiai dienai kaip įžeidimas tokių traktuojamas....

    10 2
    Atsakyti
  • n
    na va 2021 balandžio 23 08:50:23

    uzdraus tabaka,legalizuos narkotikus,atlaisvins alkoholio kontrole,va cia tai valdzia,taip rupinas zmoniu sveikata,nuo siol visi turesim narkosintis ir gert snapsa kibirais,busim sveiki,ir visos coronos bus pofig

    21 2
    Atsakyti
  • A
    Aciu Dievui, 2021 balandžio 23 09:21:32

    yra Baltarusija! Kol ji bus - tol rukysim nesiklausdami valdziu leidimo!

    26 2
    Atsakyti
  • O
    O iš kur tu žinai 2021 balandžio 23 09:47:34

    Kas iš tiesų vyksta Venesueloje ar šiaurės Korėjoje.Melasklaida nėra patikimas šaltinis.Mes tiesiog matricoje gyvename,kur aplink vien tik melas.

    17 2
    Atsakyti
  • g
    galutinai sifilis sugrauze 2021 balandžio 23 07:18:28

    sios Sikmonytes smegeneles...

    39 1
    Atsakyti
  • O
    O lengvi ir nelabai 2021 balandžio 23 06:22:51

    lengvi narkotikai ar dera prie koronaviruso. Ką mano ekspertė su raganos vardu?

    60 1
    Atsakyti
  • M
    Macas 2021 balandžio 23 06:28:21

    Pasaulinės sveikatos organizacija nustatė kas rūko labai mažas procentas susirgimų korona virusų

    48 1
    Atsakyti
  • s
    senai 2021 balandžio 23 06:43:24

    aišku,kad ši bobų(atsiprašau tikrų moterų) viriausybė mušinėja debilizmo aukštumas

    56 1
    Atsakyti
    • F
      Fu 2021 balandžio 23 08:28:22

      Kokių dar bobų? Boba tai garbingas statusas, tai moteris sūnų pagimdžiusi. O čia senmėrgės vienos. Suprantama kodėl žodis boba šiai dienai kaip įžeidimas tokių traktuojamas....

      10 2
      Atsakyti
  • k
    ka dabar 2021 balandžio 23 06:57:21

    isdarineja valdantieji galima suprasti tik girtam...

    65 1
    Atsakyti
    • J
      Jo 2021 balandžio 23 08:03:09

      Prisigėriau išsipagiriavau ir vėl prigėriau bet jų durnysščių nesuprantu pvz kai prigeriu visos panos gražios o va ju nesuprantu

      27 1
      Atsakyti
    • F
      Fu 2021 balandžio 23 08:24:26

      Reptiloidu neišgėres nesuprasi, o išgėres pasimesi.....

      15 0
      Atsakyti
  • t
    tep 2021 balandžio 23 07:24:46

    Valgantiems mėsą skiepas gali turėti šalutinį poveikį?mąstantiems du šalutinius,dar esantiems gyviems tris šalutinius ir t.t.

    43 1
    Atsakyti
  • j
    jo 2021 balandžio 23 07:26:17

    Valdžia turetų mžziau kistis į žmonių asmeninį gyvenimą. Reikia DIRBTI, o ne imituoti darbą!!!

    57 1
    Atsakyti
  • P
    Posakis 2021 balandžio 23 07:57:26

    Visata ir kvailumas yra beribiai... Vargas tau, Jeruzale!

    31 1
    Atsakyti
  • P
    Pastaba 2021 balandžio 23 08:02:10

    Oi, koks neteisus buvo Vladimiras Iljičius, sakydamas, kad kiekviena virėja galės valdyti valstybę... Gyvenimas parodė, kad nei virėjos, nei buhalterės negali valdyti valstybės.

    35 1
    Atsakyti
  • J
    Jo 2021 balandžio 23 08:03:09

    Prisigėriau išsipagiriavau ir vėl prigėriau bet jų durnysščių nesuprantu pvz kai prigeriu visos panos gražios o va ju nesuprantu

    27 1
    Atsakyti
  • Š
    ŠVEIKO vyriausybė - 2021 balandžio 23 08:07:16

    Liurbių vyriausybė.

    34 1
    Atsakyti
  • X
    XXL 2021 balandžio 23 08:32:44

    Trauksim kanapes, armonikaitė leidžia.

    31 1
    Atsakyti
  • s
    stebetojui 2021 balandžio 23 09:16:04

    ne Aciu sakyti,bet subines isspardyti,kad bijotu net ton pusen pasiziuret

    10 1
    Atsakyti
  • I
    I- cha- cha! 2021 balandžio 23 09:16:36

    ketvirta sav.,kaip kaimynei vis blogiau po skiepo.Koks nuodijimo planas,tos mutantes?

    20 1
    Atsakyti
  • z
    zemaitis 2021 balandžio 23 09:18:55

    liks 3 galimybes:stot i pediku partija,skiepytis,arba rukyti zolyte,siukstu ne tabaka

    31 1
    Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • KOVA: antradienį Graikijos ugniagesiai kovoja su dideliu miško gaisru šiauriniame Atėnų priemiestyje, jo dūmai juntami šalies sostinėje - ugnis šėlsta Dioniso municipaliteto miško masyve, netoli Galinio kaimelio, rajone tarp Stamatos ir Rodopolio gyvenviečių.
  • STIPRUS: pirmadienį Indonezijoje, prie Sulavesio salos pakrantės, įvyko 6,2 balo žemės drebėjimas, pranešė JAV geologijos tarnyba, tačiau perspėjimų dėl cunamio grėsmės nebuvo.
  • KOSMOSE: šeštadienio vakarą virš pietinės Norvegijos naktinį dangų nušvietė didelis meteoritas, sukėlęs bangą pranešimų net iš Švedijos apie pastebėtą dangaus kūną, pranešė vietos žiniasklaida.
  • SIAUTĖJA: miškų gaisras, kilęs už maždaug 100 km į vakarus nuo Barselonos, sunaikino 1 100 hektarų miško ir dirbamos žemės, sekmadienį socialiniame tinkle „Twitter“ pranešė Katalonijos miškų komisija.
  • GĄSDINO: Filipinus šeštadienį supurtė stiprus žemės drebėjimas, pranešė JAV Geologijos tarnyba (USGS), tačiau jis įvyko giliai po žeme, todėl vietos pareigūnai teigė nesitikintys daug žalos.

  • SKĘSTA: potvyniams apėmus dalį Vidurio Kinijos teritorijos, penktadienį, pasitelkiant savadarbius tiltus, buvo evakuojami kaimų gyventojai - tai daroma dėl šalies rytinės pakrantės link artėjančio taifūno, kuris gali sukelti dar didesnius potvynius.
  • TRANSPORTAS: Europoje antrą šių metų ketvirtį, palyginti su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu, padvigubėjo naujų elektra varomų transporto priemonių pardavimai, penktadienį nurodė Europos automobilių gamintojų asociacija (ACEA).
  • ATIDARYMAS: Grikapalyje penktadienį buvo atidaryta didžiausia pagal pagamintos vienoje vietoje elektros kiekį nutolusi saulės elektrinė Lietuvoje, kurios galingumas yra 3,35 MW - platforma nuo jau egzistuojančių skiriasi tuo, kad „SoliTek“ modernių technologijų dėka vartotojams užtikrinama 35-40 proc. efektyvesnė elektros generacija ir dvigubai mažesnė kaina už elektros energiją.
  • KROVINIAI: Kauno intermodaliniam terminalui (KIT) prisijungus prie europinės vėžės, Lietuvos krovinių vežėjams atsivėrė  naujos galimybes gabenti krovinius traukiniais iš Europos ir į ją, išvengiant sustojimo pasienyje su Lenkija ir krovinių perkrovimo.
  • SUKČIAI: „Swedbank“ duomenimis, per vieną dieną banko klientų konsultacijų centras gauna iki 400 gyventojų skambučių ir pranešimų apie sukčių bandymus išvilioti asmeninius interneto bankininkystės, mokėjimo kortelių duomenis ir reikalavimus patvirtinti mokėjimus, kurių gyventojai patys neinicijavo.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar vietos gyventojai turi teisę priešintis nelegalų apgyvendinimui jų kaimynystėje?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jeigu Seimo rinkimai vyktų ateinantį sekmadienį, už kurią partiją balsuotumėte?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+17 +24 C

+18 +22 C

 

+15 +21 C

+24 +31 C

+20 +27 C

 

+20 +24 C

0-4 m/s

0-6 m/s

 

0-9 m/s

       

Nuorodos