respublika.lt

Rūkaliai bus kitas I.Šimonytės taikinys - straipsnio komentarai:

  • O
    O lengvi ir nelabai 2021 balandžio 23 06:22:51

    lengvi narkotikai ar dera prie koronaviruso. Ką mano ekspertė su raganos vardu?

    60 1
    Atsakyti
  • M
    Macas 2021 balandžio 23 06:28:21

    Pasaulinės sveikatos organizacija nustatė kas rūko labai mažas procentas susirgimų korona virusų

    48 1
    Atsakyti
  • L
    Laurutė Kasčiūnaitė 2021 balandžio 23 06:33:54

    Girdėjau vakcina turi šalutinį poveikį kvėpuojantiems. Net nežinau ką dabar daryti.....

    59 3
    Atsakyti
  • s
    senai 2021 balandžio 23 06:43:24

    aišku,kad ši bobų(atsiprašau tikrų moterų) viriausybė mušinėja debilizmo aukštumas

    56 1
    Atsakyti
    • F
      Fu 2021 balandžio 23 08:28:22

      Kokių dar bobų? Boba tai garbingas statusas, tai moteris sūnų pagimdžiusi. O čia senmėrgės vienos. Suprantama kodėl žodis boba šiai dienai kaip įžeidimas tokių traktuojamas....

      10 2
      Atsakyti
  • k
    ka dabar 2021 balandžio 23 06:57:21

    isdarineja valdantieji galima suprasti tik girtam...

    65 1
    Atsakyti
    • J
      Jo 2021 balandžio 23 08:03:09

      Prisigėriau išsipagiriavau ir vėl prigėriau bet jų durnysščių nesuprantu pvz kai prigeriu visos panos gražios o va ju nesuprantu

      27 1
      Atsakyti
    • F
      Fu 2021 balandžio 23 08:24:26

      Reptiloidu neišgėres nesuprasi, o išgėres pasimesi.....

      15 0
      Atsakyti
  • S
    Safyras 2021 balandžio 23 06:59:51

    Buvo labai griežtas karantinas, tačiau žmonės vis tiek sirgo įvairiomis ligomis, o milijonai buvo leidžiami tik vienos ligos diagnozavimui. Atlaisvinus karantiną, pasirodo, po prekybos centrus galima vaikščioti be jokių ligų pasų, o išgerti kavos kavinės viduje -negalima... Reikia šalti lauke. Prikurta per metus tiek daug skiepų, bet pasirodo, kad nei testai, nei skiepai neapsaugo nuo ligų. Paprasti žmonės važiuoja kiekvieną dieną į darbą autobusais, troleibusais, o politikai į darbą nesugeba atvažiuoti, nes reklamuotis TV ekranuose lengviau, nei valdyti šalį... Dar nei viena reklama nieko neišmokė nei siūti, nei megzti, nei kalti, nei vairuoti mašinos. Tačiau visos reklamos išlaidos papuola į prekių ir paslaugų kainą... Politikai to nepastebi, nes jie aplamai apie ekonomiką mažai nutuokia, kaip ir apie techniką ar žmonių santykius... Jų algos ir aplinka leidžia jiems skrajoti padebesiais.. Nesvarbu, kad koks milijonas ir dingsta iš biudžeto...

    73 2
    Atsakyti
    • P
      Pastaba 2021 balandžio 23 08:02:10

      Oi, koks neteisus buvo Vladimiras Iljičius, sakydamas, kad kiekviena virėja galės valdyti valstybę... Gyvenimas parodė, kad nei virėjos, nei buhalterės negali valdyti valstybės.

      35 1
      Atsakyti
    • s
      sanoj, 2021 balandžio 23 08:10:52

      Taigi, anų laikų virėjos ir buhal- terės buvo protingesnės, nors iš- silavinimas buvo silpnesnis.

      27 2
      Atsakyti
  • g
    galutinai sifilis sugrauze 2021 balandžio 23 07:18:28

    sios Sikmonytes smegeneles...

    39 1
    Atsakyti
  • t
    tep 2021 balandžio 23 07:24:46

    Valgantiems mėsą skiepas gali turėti šalutinį poveikį?mąstantiems du šalutinius,dar esantiems gyviems tris šalutinius ir t.t.

    43 1
    Atsakyti
  • j
    jo 2021 balandžio 23 07:26:17

    Valdžia turetų mžziau kistis į žmonių asmeninį gyvenimą. Reikia DIRBTI, o ne imituoti darbą!!!

    57 1
    Atsakyti
  • S
    Salontėškis 2021 balandžio 23 07:34:34

    kaimynas neklausys Vyriausybės ir vis tik tenkins savo kenksmingą visiem įprotį Tik po širdies operacijos gal sustos nuodijęs mane. Baimė numirti yra jėga didesnė už bjaurų poreikį .

    5 19
    Atsakyti
    • R
      Rimvydas 2021 balandžio 23 09:20:14

      ar tu su tuo kaimynu gyveni?Tai tokios orientacijos,galimai,su pilna burna.

      7 0
      Atsakyti
  • P
    Pederastai ir transvestitai 2021 balandžio 23 07:43:18

    Daugiau ir baisesnių ligų platina nei rūkaliai. Manyčiau pirma reiktų simonytei su iškrypėliais užsiimti, o rūkaliai ir be jos pagalbos išsiaiškins, kas jiem geriau

    72 2
    Atsakyti
  • l
    lietuve 2021 balandžio 23 07:54:43

    as pries rukyma. man tikrai nepatinka kvepuoti kaimyno iskveptais dumais. taciau, manau, kad Simonyte tikrai gali uzdrausti cigaretes.bet rukaliams nebus liudna, nes zolyte rukyti balkonuose ar virtuveje niekas nesiruosia uzdrausti. arba gales be baimes pavartoti kad ir heroina...laisve!

    36 2
    Atsakyti
  • P
    Posakis 2021 balandžio 23 07:57:26

    Visata ir kvailumas yra beribiai... Vargas tau, Jeruzale!

    31 1
    Atsakyti
  • Š
    ŠVEIKO vyriausybė - 2021 balandžio 23 08:07:16

    Liurbių vyriausybė.

    34 1
    Atsakyti
  • N
    Narkobaronas 2021 balandžio 23 08:09:12

    Svarbiausia pasodint "ant adatos" .

    31 2
    Atsakyti
  • L
    Ll 2021 balandžio 23 08:28:07

    Nusispjauti man ant rukymo neesu priklausomas bet sita psichoneigali neaiskios kilmes kapiniu grazuole pinda kavarsko kazkokia tikrai nesveika kaip ir jos visa pe.....rastu kontora Pasijaute kaip Putino ir Lukasenkos rezime diktatoriskoje ir galvoja kad cia Lietuvoje tai pat bus, deja Pinda Kavarskine sito cia nebus

    28 2
    Atsakyti
  • X
    XXL 2021 balandžio 23 08:32:44

    Trauksim kanapes, armonikaitė leidžia.

    31 1
    Atsakyti
  • G
    Gina 2021 balandžio 23 08:40:00

    I tema, bet... Kiek teko pazint gydytoju, visi ir ruko ir ne vias konjako, brendzio, grapos, vyno neatsisako. Su saiku, neperdozuodami visa tai vartoja. Lai si kvaraba ar ciucela lenda i buda su švabgeiciniais draudimais. Tarp kitko, saikingas rukymas, vyno taure skystina krauja, kas ir yra trombozes profilaktika. Tik sakes ir kiti ukio padargai pries ciucelu diktatura gali padeti. Dainuojanti banda jau nebepades.

    32 0
    Atsakyti
  • f
    faktas 2021 balandžio 23 08:46:41

    rūkymas kenkia sveikatai, bet kaip pakenks žmonėms bandomoji vakcina plaučius, tas jūsų prievartinis vakcinavimas jums šimonyte niekas nepadės.

    34 0
    Atsakyti
  • n
    na va 2021 balandžio 23 08:50:23

    uzdraus tabaka,legalizuos narkotikus,atlaisvins alkoholio kontrole,va cia tai valdzia,taip rupinas zmoniu sveikata,nuo siol visi turesim narkosintis ir gert snapsa kibirais,busim sveiki,ir visos coronos bus pofig

    21 2
    Atsakyti
  • s
    senmerge 2021 balandžio 23 08:53:05

    prota labai spaudzia,matyt jau liga.

    24 0
    Atsakyti
  • V
    Vladas 2021 balandžio 23 08:53:11

    Prie ko toks palyginimas? Ligina eksperimentinius skiepus su rūkimu visai jos galvėkė nušuto. Jau laikas į vasaros gatvę važiuoti

    36 0
    Atsakyti
  • n
    nika 2021 balandžio 23 08:55:56

    Korona neserga kas ruko zolyte ir vartoja kitokius narkotikus

    22 5
    Atsakyti
  • M
    Mielieji, 2021 balandžio 23 09:00:18

    atėjus laikui, jūs visi atšliaušite ir vėl balsuosit už šią gražuolę.

    13 24
    Atsakyti
    • W
      WD 2021 balandžio 23 17:47:06

      Ir kada gi jis ateis?

      1 0
      Atsakyti
  • s
    stebėtojas 2021 balandžio 23 09:06:35

    ši vyriausybė nieko nesugeba apart versti skiepyti žmones, šunis, rūkymo problemas sprendžia, uždraudė Baltarusiams vežti milijoninius pelnus Lietuvai, kiek dar mus vedžios už nosies, patys gaudami didžiausius atlyginimus iš mūsų biudžeto, ar ne laikas pasakyti AČIŪ.

    37 0
    Atsakyti
  • P
    Premj.Ingrida 2021 balandžio 23 09:13:33

    skubina vartoti kanapes.Beje,jei negalima rukyti,tai kam gamina Lietuvoje,juk gamykla kenkia aplinkai.

    18 0
    Atsakyti
  • s
    stebetojui 2021 balandžio 23 09:16:04

    ne Aciu sakyti,bet subines isspardyti,kad bijotu net ton pusen pasiziuret

    10 1
    Atsakyti
  • A
    Ateities matytojas 2021 balandžio 23 09:16:19

    Kas ruke - rukys ir toliau. Kas gere- irgi gers. Kas voge- vogs irgi. Taip kad SIKMONYTE , netratyt savo brangaus laiko niekalams ir nedrumsk musu tautos ramybes . O rupinkis LT EKONOMIKA. Pazaboti tabako magnata ne jusu nosei.

    28 0
    Atsakyti
    • Ž
      Žemaitis 2021 balandžio 23 09:38:45

      Kaip ji rūpinsi, jei apie ekonomiką nieko neišmano - mano, kad tai pažastų skutinėjimas, šunų kirpimas ar kiurksojimas knaipėse.

      20 1
      Atsakyti
    • H
      Ha 2021 balandžio 23 09:44:13

      O sakot, kad nieko neišmano.

      5 0
      Atsakyti
  • I
    I- cha- cha! 2021 balandžio 23 09:16:36

    ketvirta sav.,kaip kaimynei vis blogiau po skiepo.Koks nuodijimo planas,tos mutantes?

    20 1
    Atsakyti
  • Ž
    Žemaitis 2021 balandžio 23 09:18:21

    Viskas kerėpliškai suderinta. Dekriminalizuojamos, t. y., legalizuojamos kanapės ir kiti narkotikai, pakišami po pavadimnimu"Tabako gaminiai", kartu su Sabatauskaite darom žygiai supriešinti "mažumas": čigonus, lgbtz, pakraščių prie Gudijos gyventojus su visuomene pokalbiais neva apie skiepus, o iš tiesų apie stumiamų nauju įstatymu"tabako gaminių"importą bei platinimą. O rinkiminio visuotinio sabotažo pasekmė - Covid-i9 susirgimų šuolis paverčiamas komedija..

    19 0
    Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
  • PADARINIAI: pietinėje Belgijos dalyje – prancūzakalbėje Valonijoje – prasidėjo šiukšlių krizė - po smarkių potvynių, kilusių liepos 14-16 dienomis, regione perpildyti visi sąvartynai, ir statybinių šiukšlių kalnai ėmė dygti nenaudojamoje automobilių magistralėje A601.

  • KOVA: antradienį Graikijos ugniagesiai kovoja su dideliu miško gaisru šiauriniame Atėnų priemiestyje, jo dūmai juntami šalies sostinėje - ugnis šėlsta Dioniso municipaliteto miško masyve, netoli Galinio kaimelio, rajone tarp Stamatos ir Rodopolio gyvenviečių.
  • STIPRUS: pirmadienį Indonezijoje, prie Sulavesio salos pakrantės, įvyko 6,2 balo žemės drebėjimas, pranešė JAV geologijos tarnyba, tačiau perspėjimų dėl cunamio grėsmės nebuvo.
  • KOSMOSE: šeštadienio vakarą virš pietinės Norvegijos naktinį dangų nušvietė didelis meteoritas, sukėlęs bangą pranešimų net iš Švedijos apie pastebėtą dangaus kūną, pranešė vietos žiniasklaida.
  • SIAUTĖJA: miškų gaisras, kilęs už maždaug 100 km į vakarus nuo Barselonos, sunaikino 1 100 hektarų miško ir dirbamos žemės, sekmadienį socialiniame tinkle „Twitter“ pranešė Katalonijos miškų komisija.
  • GĄSDINO: Filipinus šeštadienį supurtė stiprus žemės drebėjimas, pranešė JAV Geologijos tarnyba (USGS), tačiau jis įvyko giliai po žeme, todėl vietos pareigūnai teigė nesitikintys daug žalos.

  • SKĘSTA: potvyniams apėmus dalį Vidurio Kinijos teritorijos, penktadienį, pasitelkiant savadarbius tiltus, buvo evakuojami kaimų gyventojai - tai daroma dėl šalies rytinės pakrantės link artėjančio taifūno, kuris gali sukelti dar didesnius potvynius.
  • TRANSPORTAS: Europoje antrą šių metų ketvirtį, palyginti su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu, padvigubėjo naujų elektra varomų transporto priemonių pardavimai, penktadienį nurodė Europos automobilių gamintojų asociacija (ACEA).
  • ATIDARYMAS: Grikapalyje penktadienį buvo atidaryta didžiausia pagal pagamintos vienoje vietoje elektros kiekį nutolusi saulės elektrinė Lietuvoje, kurios galingumas yra 3,35 MW - platforma nuo jau egzistuojančių skiriasi tuo, kad „SoliTek“ modernių technologijų dėka vartotojams užtikrinama 35-40 proc. efektyvesnė elektros generacija ir dvigubai mažesnė kaina už elektros energiją.
  • KROVINIAI: Kauno intermodaliniam terminalui (KIT) prisijungus prie europinės vėžės, Lietuvos krovinių vežėjams atsivėrė  naujos galimybes gabenti krovinius traukiniais iš Europos ir į ją, išvengiant sustojimo pasienyje su Lenkija ir krovinių perkrovimo.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar reikia kaliniams, priklausomiems nuo narkotikų, vietoj pagalbos dalinti švirkštus ir adatas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Jeigu Seimo rinkimai vyktų ateinantį sekmadienį, už kurią partiją balsuotumėte?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+15 +22 C

+14 +20 C

 

+13 +18 C

+20 +27 C

+16 +21 C

 

+18 +20 C

0-9 m/s

0-8 m/s

 

0-8 m/s

       

Nuorodos