respublika.lt
 

Rolandas Paksas. Mums žadėjo... - straipsnio komentarai:

 • nuu 2018 gruodžio mėn. 25 d. 15:56:00

  mes ne lietuviai,mes zemaiciai! uz samaliotcikus ir ruskius nebalsavom ir nebalsuosim! o del rasymo,inete kaip rasai taip gerai! didesniu lietuviu nebusi negu esi nors ir rasysi taisyklingai...

 • o 2018 gruodžio mėn. 24 d. 18:45:50

  didžiausia melagė ožio ir jankių tarnaitė tulpė , kaip ji garsiai rėkia kad įvedus eurą niekas nebrangs o pasirodo apgavo visą tauta , tokiai aferistei vieta cypei

 • vabalas 2018 gruodžio mėn. 24 d. 01:41:17

  as uz tave presidente paksai palaikau visa sirdimi ir palaikisiu nes tokiu kaip tu presidente niekada lietuvoje nebuvo ir nebus nes mes visi uz tave lietuvos zmones nes neleidzia uz jus balsuoti konservatoriai nes as vistiek palaikisiu jus kad butumet presidentu su artejanciom sventem

 • susimaišei 2018 gruodžio mėn. 23 d. 21:51:21

  paxeli - jusiškių kaledos veliau

 • Tam<nuu> 2018 gruodžio mėn. 23 d. 19:23:57

  O tu lietuvis ar šiaip nemoki rašybos, o gal esi paprastas debiliukas

 • nuu 2018 gruodžio mėn. 23 d. 18:16:59

  jus kaip norit o mes uz samaliotcika niekad nebalsavom ir nebalsuosim! mums ruskiu nereikia! o cia nukvakeliu pilna tikinciu paistalais...

 • Suvalkiotas 2018 gruodžio mėn. 23 d. 15:18:17

  Visiškai pritariu komentatoriams "Lietuvis" ir "asmuo". Tik gaila, kad labai mažai tokių protingų komentarų, o pilasi pilni nepagarbos, pykčio, pagiežos ir įžeidinėjimų rašinėliai. Bet gyvenimo patirtis rodo, kad tiesą mylintys žmonės kartu yra ir kultūringi, nelipantys oponentams ant galvos. O pikti ir nevaldantys savo veiksmų ir žodžių dažniausiai būna ne visai protingi, nesugebantys padaryti teisingas išvadas, bet užtatai agresyvūs, nepakantūs ne jų nuomonei. Juk ne be reikalo žmonės padarė išvadą "Duok durniui kelią", nes su juo ginčytis - beprasmiška.

 • Paxius irgi 2018 gruodžio mėn. 23 d. 15:12:25

  žadėjo...... Ir nemažai žadėjo........... Ir dar daugiau žada,žada ir žadės....

 • Labai įdomu, 2018 gruodžio mėn. 23 d. 11:50:30

  kad visus bepročius "Resbublika" spėjo surinkti į vieną portalą,tad jie ,galimai ,mažiau trukdys kituose.Ačiū, redaktoriau.

 • asmuo 2018 gruodžio mėn. 23 d. 11:25:41

  Zombiai, išplautomis smegenimis, užhipnotizuoti sisteminių televizijų ir delfių - paskaitykit komentarą: "Lietuvis 2018 gruodžio mėn. 23 d. 06:11:43" - ir atsipaistykit. Na, baisu, kiek Lietuvoje bukagalvių, kartojančių SISTEMOS primestas klišes:" tapšnoja, šikpopierius..." Dieve šventas, negi Lietuvoje šitiek daug nemąstančių, neprotaujančių, bukų, užzombintų bukagalvių! ? Dėl tokių bukapročių ir Valdžiagyviai atsipūtę vagia, puotauja, parazituoja ir pučia miglą. Nieko nebijodamai absoliučiai. Visokie masiuliai besimaudantys vogtuose piniguose - ir vėl lenda valdžion... Žmonės!!!!! Na, atsibuskit pagaliau iš letargo!!!!! Žmonės jūs, ar ne žmonės?

 • lenzbergas dedule 2018 gruodžio mėn. 23 d. 11:12:06

  mums zadejo roju o dabar is su do neistraukiam koju

 • Prosenelis 2018 gruodžio mėn. 23 d. 10:18:45

  Ger Paksai esate protynga s auksto isilavinimu politikas grzei protyngai rasuote tik as senas zmogus ne supratu kad jus miliedamas tievyne tauta staiga ja palikote tauta partija del didesnio atlyginimo labai pakengdamas tautai tievynei galiejuote suglausti savo pruotyngus pecius kartu su valstieciais ir butu buves labai didelis pliusas o dabar as manau kad supratote kad padariete labai didelia klaida pakenkiete tievynei ir savam as manau kad as teisus paimkite pavizdi is Viktoro atsiprasykite partijuos stokite juos vadu suremkite pecius su valstieciaia tauta jums paddies pasalinti gauja trimis pavadinimais sugrazynsite teisybe garbe sazine isvalysite visa bruda is ministeriju ir visu valstybiniu istaigu tauta isrinks teisyngi garbynga seima iskuops visa miesla linkiu visiems linksmu svenciu kaliedu irnauju metu aisku bevagiu masonu.

 • Gintautas 2018 gruodžio mėn. 23 d. 09:58:38

  Raudonskurio kliedesiai.

 • Giesmė 2018 gruodžio mėn. 23 d. 09:50:17

  Visi gieda tą patį, visi bus laimingi visi lygūs, viskuo aprūpinti, tai visada nori girdėti, daugelis, jie tik girdi ir negalvoja, o kodėl negalvoja, tai neaišku, todėl kad kas tik gieda tokias nesamones to niekada nebus, kad ir tas skrajojantis Rolandas, gavęs svetimų pinigų padarys jis stebuklus ir rojų visiems, utopija tai negalvojantiems skaityti istoriją.

 • neblogas 2018 gruodžio mėn. 23 d. 06:31:19

  buvo prezidentas, bet sudvabaliai i sumalie,pasitelkdami i pagalba savo stoga, kostitucini teisma.

 • Lietuvis 2018 gruodžio mėn. 23 d. 06:11:43

  Noriu primint čia rašinėjantiems debilams, kad Prezidentas Paksas buvo nuverstas sąmokslo prieš jį metu, o ne "nušalintas" . Tam buvo skirti didžiuliai pinigai iš užsienio. Iš trijų kaltinimų kai buvo nuverstas, pasirodo, Aukščiausias Teismas du panaikino. Liko tik pilietybės suteikimas Borisovui. Prieš tai, Borisovui buvo įteiktas medalis už nuopelnus Lietuvai. Tą medalį įteikė Adamkus. Taip, kad Paksas turėjo pilną teisę suteikti Borisovui pilietybę. O kai apie tai konstitucinių dvasių užklausė Gražulis, medalis, kaip koks saldainis, buvo skubiai atimtas iš Borisovo. Bet pilietybę Prezidentas Borisovui suteikė, kai tas TURĖJO medalį. Tik visiški deb*lai nesupranta, kad tai buvo šlykštus sąmokslas prieš Prezidentą, kad JAV atstatytų savo kišeninį prezidentą Adamkų

 • < < to Lietuvių išmintis 2018 gruodžio mėn. 22 d. 23:18:13

  Tai lietuvių išmintis ,bet ne tavo ! Pasirodo ,kad nieko nežinai , kas Prezidentui kenkė ? Tiek daug prirašei , ir nieko negalima suprasti ? Daug įvykių suplakei į vieną vietą , kur Prezidentas ne prie ko !

 • Dočys 2018 gruodžio mėn. 22 d. 22:54:59

  Atsibodai, Rolandai. Ilgą laiką buvau lyg ir už tave, kai užpečkį remt pradėjai suabejojau, na, o dabar, kai pas putiną nulėkei, jau atsibodai ir nurimk. Dabar jau pas naką eik!

 • Lietuvių išmintis sako: 2018 gruodžio mėn. 22 d. 21:04:02

  “Draugą pažinsi nelaimėje.”Kaip buvo Žemaitijoje katastrofiška padėtis,kaip “pigios dujos “vežėsi joje pradėti gamyba.Paxus buvo valdančioje partijoje,ar pareiškė nors maza pasipriešinimą žinoma NE. Tylėjo sub..ne uzraukes.Jam tuomet svarbu buvo ne išsaugoti Žemaitija ,bet kiek už ją duos kalakutu.Pas projekto gaspadorius buvo pasiųstas deretis jo klapčiukas ,be anglu kalbos.Pamate išsilavinę žmones baisuokli isvyjo nepradėję net kalbos,nes jis vadovavosi tik rankų zestais,veido mimika,galvos traukuliais.Tik garbingu Žemaičių dėka kurie per šalčius,pūgas klampodami per sniego pusnynus, naktimis surinko tukstancius prieštaravimo parašu ir salo dar prie seimo kelias savaites su plakatais ,išsaugodami savo šventa prosenelių žeme.

 • Ir Tamstai 2018 gruodžio mėn. 22 d. 20:31:37

  ramių ir gražių švenčių!__Vingių Jonas

 • Tam kuriam aisku 2018 gruodžio mėn. 22 d. 19:18:43

  O is tikruju cia labai daug kas neaisku. O Pakso nuvertimo priezastys gali but visai ne tos apie kurias viesai buvo snekama

 • Saunuolis Paksas 2018 gruodžio mėn. 22 d. 16:44:45

  Pradejo kelti Lietuva is konservinio komuniagu rezimo diktaturos

 • Aišku 2018 gruodžio mėn. 22 d. 16:14:19

  kad prezidento vardo jam neatims,bet jo gerbėjai kažkodėl pamiršta pridėt vieną žodį - nušalintasis prezidentas

 • nuomone 2018 gruodžio mėn. 22 d. 15:45:51

  tai,kad is ju darbu matos,kad jie blogesni net už šunauja,tai tikri šakalai

 • Negrazu 2018 gruodžio mėn. 22 d. 14:58:52

  taip kalbeti apie kumus /konservus/

 • kodėl 2018 gruodžio mėn. 22 d. 14:22:25

  jo taip bijo milijardų vagys? Jie tiesiog nekenčia jo. Juk ir netrukdė pavogti Mažeikius ir Snorą ir Ūkį, ir Paskolą, ir Indepizdensą.... Ko jie taip nekenčia JO? Juk tai vienintelis sąžiningas žmogus Lietuvoje - ne vagis.

 • Kaip viskas blogai 2018 gruodžio mėn. 22 d. 13:07:08

  ..Džiaugsmingų Kalėdų?

 • senis 2018 gruodžio mėn. 22 d. 13:07:08

  zvelk Paksai giliau. Visi mes norejome i kapitalizma. Norejome ir turime. Kapitalizme valdo burzuazija. Yra elitas ir yra baudziauninkai. Elitas niekada nedirbom nedirba ir nedirbs baudziauninkams. Elitas niekada nesodins savu. Masiulis jau taikosi i merus. Jeigu kas is elito pradeda bendradarbiauti su baudziauninkais, ji pati perveda i baudziauninkus. Pav. Z. Vaisvila. Viska ateme, nuspyre nuo laiptu ir sekmingai pervede i baudziauninkus. Sistema tokia.

 • << tam nustebusiam ir prisitapšnojusiam - į burtus panirusiam 2018 gruodžio mėn. 22 d. 12:27:03

  Paskaityk LK ! Paskaityk KT nutarimą ! Prezidento ,žmonių išrinkto , titulas PREZIDENTAS paliekamas visam gyvenimui ! To vardo niekas negali ATIMTI , netgi konservliberalai su savo seneliais ir anūkais , kurie bemaną atėję į Lietuvą - visiems laikams ? Gali pasiklausti pas teisininkus !

 • Klaipėda 2018 gruodžio mėn. 22 d. 12:22:23

  Paksas - geriausias prezidentas per visus nepriklausomybės metus. Tikras savo šalies patriotas. Kai kurie komentaruose vadina jį tapšnotoju, bet tokiems galiu pasakyti tik vieną - smegenų vingių dievas jums pagailėjo. Sveikiname Jus Prezidente su artėjančiomis Šv. Kalėdomis ir linkime išlikti stipriu savo dvasia.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • PARAMA: nuo Kaimo plėtros programos (KPP) įgyvendinimo pradžios iki 2019 metų gruodžio 31 dienos iš viso gautos 608,7 tūkst. paraiškų, prašoma paramos suma – 2,27 mlrd. eurų.
 • NESAUGU: iš rinkos atšaukiama 960 kg pakuočių su sausainiais „Margiai“ iš Ukrainos, kuriuose nustatytas cheminis užterštumas – per didelis akrilamido kiekis; jis gali didinti visų amžiaus grupių vartotojų riziką susirgti vėžiu.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)
BALTŲ GENTYS

Dienos klausimas

Ar signatarams turėtų būti mokamos rentos?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar perkate knygas?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 +2 C

+2 +3 C

 

+1 +3 C

+5 +6 C

+4 +5 C

 

+5 C

4-9 m/s

2-8 m/s

 

0-4 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0801 PLN - 4.2835
RUB - 69.5480 CHF - 1.0610
GBP - 0.8351 NOK - 10.0873

Nuorodos