respublika.lt

R.Karbauskis valdančiųjų veiksmuose įžvelgia spektaklį - straipsnio komentarai:

 • G
  Giukas 2020 lapkričio 19 08:14:53

  Viena aišku , kol šitas ligonis Karbauskis bus seime , nebus produktyvus darbo

  1 3
  Atsakyti
 • N
  Na 2020 lapkričio 18 19:59:58

  Valstiečiai yra tikriausi konservų satelitai pagal balsavimus, o ne pagal kalbas. Pasidomėkite balsavimus ir nekils klausimų. Seime nėra opozicijos. Tik valdantieji ir imitacija opozicija. Tai paimta iš Rusijos dūmos.

  0 3
  Atsakyti
 • b
  bite 2020 lapkričio 18 09:41:29

  Ir suskaldys,nes Karbauskas labai nori issisokti.Reikia ji nutildyti ir veikti tyliai.O jo kalbos nieko gero nepadarys.Reikia atkersiti,bet susitelkus,maziau rodantis televizijoje.

  3 9
  Atsakyti
 • R
  Rasiusiam neturekit vilties 2020 lapkričio 18 09:34:55

  Siulau perskaityti Henri Fordo knyga ; Tarptautine zydija,tai pat Grigorijaus Klimovo ; Raudonoji kabala,rusu kalba Krasnaja kabala.Tik tada suprasit kokiais metodais yra dirbama .

  7 1
  Atsakyti
 • n
  neturekit vilties, 2020 lapkričio 18 09:31:00

  kad bus kitaip,nes suktas,nesaziningas zmogus toks gimsta ir sis bruozas laikas nuo laiko pasireiskia,kokia kauke beuzsidetu.Patys konservatoriai,liberalai nuo pirmu praejusios kadencijos dienu,pasitelke gauja zurnalistu,politologu kibo prie menkiausiu smulkmenu.Patys puole,smeize,o viesojoje erdveje tuo kaltindami LVZS.Kas tik koki blogesni zodi pasakydavo apie valdanciuosius,tuoj pat tapdavo geriausiu draugu opozicijai ir neislysdavo is TV .Vien siandien per radija gal koki 10 kartu neigiamai atsiliepta apie Karbauski.Jie menkina ju darbus,nes jaucia,kad tokiu darbo rezultatu nepasieks.Menkystos,suktumu,apgaule prasibrove i valdzia.Kiek konservatoriai,liberalai puole darbo partija,tyciojosi is Uspaskicho,dabar tapo tinkami ir sitie,ir kanapiniai ir homoseksualai.Tai koloborantai,kurie gali issizadeti savo vertybiu ir eiti obuoliauti kad ir su velniu del savanaudisku tikslu.O Lietuva ir jos zmones,kaip liaudies ismintis sako,kaip suniui penkta koja.

  15 1
  Atsakyti
 • k
  karbauskio spektaklis 2020 lapkričio 18 09:23:07

  , kuris buvo iš keturių metų visų rinkimų "laimejimų", beviltiško priešų ieškojimo ir nieko neveikimo,,,priėjo epilogą. Uždanga nusileido, aktoriai išsivaikščiojo :) Daugiau spektaklių nebus , ne tik del koronos.

  5 14
  Atsakyti
 • G
  Gerbiami valstieciai ir socialdemokratai 2020 lapkričio 18 09:12:16

  Yra Vienas kelias susivienyti opozicijai ir puse metu opozicijos lyderis Paluckas puse metu opozucijos lyderis kazkas is valstieciu.Tik susivienije situos Socialdemokratu ,Valstieciu ir Lietuvos doru zmoniu priesus galesit prispausti.Aktiviai dirbkit opozicijoje ivardinkit chemas ir kombinacijas kai prasides bandimas vogti is valstybes izdo.Lietuvos pilieciai matys kas yra uz sviesa ir Tiesa uz tuos ir balsuos kituose rinkimuose.Simonytes vyriausybe ir teisiamos partijos koalicija dar gali subireti kaip kortu namelis.Ar ten visi dori zmones susirinke ....?????O kokia morale matot garbes uz duota zodi nera,garbes kodekso nesilaiko .Ar taip elgiasi moralus politikai is ju nieko gero nelaukit tik peilio i nugara .Jie yra priesai o su priesais reikia kovoti kitaip bus sunaikintos kairiosios partijos ir Lietuvos valstybe.Dievas ir Tiesa saziningu doru zmoniu puseje kurie uz socialini teisinguma.

  11 2
  Atsakyti
 • D
  Deje 2020 lapkričio 18 08:44:37

  Taikos nebus taip nusprende Siono isminciai .Todel turi buti karas kazkas turi atstoveti Lietuvos zmones opozicija vienikites ir neleiskit slibinui isigaleti.

  13 1
  Atsakyti
 • T
  Taikos nebus Saugokites opozicija 2020 lapkričio 18 08:42:34

  As kiaurai matau Gabrieliu Landsbergi sieloje – nuodai, ant liežuvio – medus, viduje – piestu stovintis tigras, veide – romumas.

  11 4
  Atsakyti
 • p
  pasakos 2020 lapkričio 18 07:56:32

  caro gero nebūna....dar mokykloj sakė

  7 3
  Atsakyti
 • N
  Na,kurpe 2020 lapkričio 18 07:53:58

  planus konservatoriai, sededami ant nusiraminimo kedutes. Jiems dzin Lietuva ir rinkiminiai lozungai! Skaidrumo ir etikos nerasta.

  16 2
  Atsakyti
 • T
  Tautietis 2020 lapkričio 18 07:50:55

  Konstitucinis teismas eiliniams Lietuvos pilieciams yra nereikalingas.Jis reikalingas landsbergu susivirnijimui kad pateisinti ju nusikaltimus.

  20 2
  Atsakyti
 • G
  Geros valios seimo nariai turi suvokti 2020 lapkričio 18 07:46:15

  Degeneratai neturi sazines,garbes nesilaiko zodzio .Antikristo tarnai neturi sventos dvasios nera jos paliteti.Todel ir ju vertybes yra pries Dieva ,visata ,gamta .Todel ir keliamos vertybes yra sexsualiniai istvirkeliai ,narkotikai.Neapikanta vaikams saziningai uzdirbantiems duona darbininkams.Neapikanta seimai ,dorai,darnai artimo meilei .Apie zodzio laikimasi negali buti ne kalbos pusdemoniams tai yra nesuvokiama.

  19 1
  Atsakyti
 • K
  Karbauskis netikras, užvedimas zuikis 2020 lapkričio 18 07:02:44

  Tik dėl vaizdo ,buvo tuos metus , kad yra ne tik koncervai , bet jis vykdė visus koncervu nurodymus , stūmė apstatymus kartu su koncervais, tai koncervu satelitas, netikiu karabasu nei per nago nurodymą , neturite tikėti ir jūs , man asmeniškai tik blogiau prie karabaso satelito pasidarė , pakilo mokesčiai ,taigi tiek kenkimo gal net nebūtume sulauke iš koncervu

  2 20
  Atsakyti
 • !
  ! 2020 lapkričio 18 06:47:04

  Cia ne spektaklis o gerai suplanuota landsbergu susivienijimo afera.Visiems opozicijos seimunams siulau perskaityti Henri Fordo knyga ; Tarptautine zydija,tai pat Grigorijaus Klimovo ; Raudonoji kabala,rusu kalba Krasnaja kabala.Tik tada suprasit kokiais metodais yra dirbama .

  19 3
  Atsakyti
 • D
  DEDE 2020 lapkričio 18 06:31:03

  TAIGI IS PACIO PASIMOKE JUK PATS PRIES 4 3 2 METUS TAIP DAREI

  5 18
  Atsakyti
 • r
  rinkėja 2020 lapkričio 17 23:46:01

  Jūsų balsavimas nepritariant Bakui davė vaisius. Gavot ko nusipelnėt. Žmonės iš šono matė daugiau , nei jūs sėdėdami šalia po skafandru tūnančios besišypsančios nuodingosios gyvatės, kurią jūsų Norkienė nuolankiai vadino''gerbiama".Koks tikslas kreiptis į KT ? Ar dar sykį norit būti išdurti konservatoriaus Žalimo? Turėkit savigarbos. Tvarkykitės frakcijos viduje, vienykitės, viliokit žmones į savo frakciją , taip kaip tai darė anūkas. Mažiau kalbėkit su žurnalistais ir palaikykit Sysą , KERŠYKIT.Kito kelio kol kas nėra. O jaunikis tegu atšoka vestuves. Ateis laikas ir jo skyryboms. Pamatysit.

  19 3
  Atsakyti
 • D
  Dar nematytas chaosas,vadinasi 2020 lapkričio 17 23:24:10

  SEIMO PIRMIN8NKE NESUGEBA SUTARTI SU FRAKCIJU ATSTOVAIS ARBA NEZINO NUOSTATU. Atrodo ne kaip ta zadeta kitokia pradzia,kazin,kada kalbes ka nors konstruktyviai,negi taip ir bus

  18 3
  Atsakyti
 • a
  atsikvošėkim 2020 lapkričio 17 23:05:49

  Ne Seimas, o šarmanka, grojanti sorošines melodijas, ot atėjo metas-kai nebesusivoki kas čia Lietuva ar burdakynas ? Kiek dar žmonės leis tyčiotis ? Ne prieš kaukes protestuokim, o vykim lauk visokias čmil, armon, lansgryb, sumautus sorošinius !

  27 3
  Atsakyti
 • T
  T0mas J. 2020 lapkričio 17 22:37:51

  "Jei tauta nepades,tai vieni valstieciai nieko nepadarys." Padarys, nepadarys.. Jei valdančiaisiais nepatenkintieji ir toliau matys tokius cirkus, kaip per pirmus du naujos kadencijos posėdžius - kaip LVŽS remia valdančiuosius - LVŽS praras bet kokią paramą žmonėse.

  16 0
  Atsakyti
 • .
  ... 2020 lapkričio 17 22:28:13

  Kaip jie blokuos pries juos,kad visi vieningai tiesiog tyciojasi is ju.Paziurekite uspaskiho pokalbi,kaip jis slyksciai varo ant valstieciu.Zmones pamate kas pateko i seima,tiesiog sako,mus ima baime,kad seime tyciojasi tie,kurie sendien turetu sedeti kitoje kedeje.Jei tauta nepades,tai vieni valstieciai nieko nepadarys,nes darbo partija valstieciams nereikalinga ir ju lieka mazai,kad galetu trukdyti valdantiesiems.Vot ka padare rinkejai,kai balsavo uz koncervus.Tikejo,kad balsuoja uz krikscioniskas vertybes,isdure koncervai jus visus.Svarbiausia,kad tik valstieciai isilaikytu keturis metus opozicijoje,nes juos bandys visus suesti gyvus,kad isvis nebutu tokiu stipriu politiku.Jei jie atlaikys,tai po keturiu metu pergale musu paprastu zmoniu.Jiems nesvarbu netgi istatymai svarbu amziams uzvaldyti lietuva.Kaip zmones sako,isrinkome SETONU PARTIJA.Netikiu,kad cmilyte atlaikys toki bardaka,koks yra dabar ir tai vadina UZ LIETUVOS GEROVE.Kad jus kur velnias,kaip yra posakis toks.

  23 3
  Atsakyti
 • T
  T0mas J. 2020 lapkričio 17 21:21:51

  Prieš dvi paras vakare rašiau: „Tokiomis sąlygomis LVŽS turėtų kietai blokuoti VISUS valdančiųjų siūlymus ir balsuoti PRIEŠ visas jų iniciatyvas; užtikrinti labai gerą savo frakcijos lankomumą posėdžiuose, kad kuo dažniau pasisektų blokuoti valdančiųjų sumanymus. Nepamirškit kas yra Čmilytės tėvas ir kas – Armonaitės senelis! „ Dabar manau taip pat, tik yra daugiau argumentų, rodančių kad tik taip ir reikia elgtis. Valdantieji jaučia panieką LVŽS frakcijai, nelaiko jų žmonėmis, o LVŽS – balsuoja už valdančiųjų kandidatę į Seimo pirmininkus, LVŽS balsuoja už valdančiųjų kandidatus į Seiimo vicepirmininko postą… Atsipeikėkit !! Kiek jūs galite žemintis ??!! Būkite pasiruošę, valstiečiai! Valdantieji neapsiribos opozicijos skaldymu. Jau dabar yra parengti metodai ir konkretūs variantai, kaip bandys suskaldyti LVŽS frakciją.

  40 2
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • ATASKAITA: Justino Marcinkevičiaus atminimo įamžinimui surinkta - 6885 eurai, aukotųjų skaičius - 23; primename sąskaitos Nr. LT 24 7044 0600 0780 3510
 • AUKŲ NĖRA: ankstų pirmadienį vietos laiku išsiveržė Indonezijos Javos saloje stūksantis Merapio ugnikalnis, 16 kartų išspjaudamas į orą įkaitusią lavą, pranešė šalies vulkanologijos agentūra.
 • TRAUKINYS: sekmadienį Egipte nuo bėgių nuvažiavo keleivinis traukinys ir buvo sužaloti mažiausiai 109 žmonės.
 • GAISRAS: sekmadienio popietę pranešta apie Šiaulių rajone degantį ūkinį pastatą.
 • TRŪKUMAS: Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve gyventojai šeštadienį surengė protestą dėl pernelyg lėto skiepijimo nuo COVID-19, o dalis jų savo automobiliai užblokavo šalia pagrindinės miesto stoties esančią aikštę.
 • PASITRAUKIMAS: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungoje (LVŽS) bręsta mintis pasitraukti iš dar vienos darbo grupės Seime. Kovo pabaigoje apkaltinę konservatorius siekiant sukurti savo partijai palankią rinkimų sistemą, „valstiečiai“ apleido parlamento valdybos sudarytos darbo grupės, turinčios parengti rinkimų sistemos pertvarką, gretas.
 • TEMPAI NEBLOGI: padidinus vakcinacijos tempus Lietuvoje bent viena vakcinos doze jau pavyko paskiepyti 19,5 proc. visuomenės, t. y. beveik kas penktą šalies gyventoją, o vyresnių nei 65 metų gyventojų vakcinuota daugiau nei pusė – 53 proc.
 • NUSKENDO: prie Tuniso krantų nuskendo valtis su migrantais, žuvo mažiausiai 21 migrantas iš Afrikos, jiems bandant Viduržemio jūra pasiekti Italijai priklausančią Lampedūzos salą,
 • UŽBLOKAVO: penktadienį Pakistano vyriausybė, siekdama užtikrinti saugumą šalyje, laikinai užblokavo internetą.
 • PERKOPTA RIBA: pasaulyje jau pagaminta daugiau kaip 1 mlrd. vakcinos nuo COVID-19 dozių - tai įvyko balandžio 12 dieną, o kitas milijardas gali būti viršytas gegužės pabaigoje.
 • SKIEPAI: Vilniaus miesto savivaldybė praneša, kad siekdama efektyviau panaudoti vakcinos nuo COVID-19 likučius, kviečia vakcinacijai registruotis 55+ grupės vilniečius.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar bijote susirgti koronavirusu?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip elgiatės atšilus orams?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
2. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
3. Vitas Tomkus: IR ŽODIS TAPS KŪNU!
4. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
5. Civilizacijos griovimas yra užsakytas ir apmokėtas
6. Vitas Tomkus: APIE NACIONALINES VERTYBES, NACIONALINĘ LRT IR NACIONALINĘ IDĖJĄ
7. Danutė ŠEPETYTĖ: Klausimas tautiečiui: ar dar ne per karštas vanduo?
8. Gintaras FURMANAVIČIUS: Apie atmintį
9. Skirmanto Malinausko melas ir „tiesa“
10. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
11. Raimondas DIKČIUS: Koronapandemijos scenarijui – šimtas metų
12. Nuo šiol VLKK draus žodį „pederastas“
13. Algimantas RUSTEIKA: Seimo rinkimų reforma (Idėja Lietuvai Nr.3)
14. Dvejopi standartai jau įgriso
15. Olava STRIKULIENĖ: Laisvoji A.Tapino televizija - priklausoma nuo labdaros kaip benamis šuo
16. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
17. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
18. Gintaras FURMANAVIČIUS: Apie patyčias
19. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
20. Gintaras Furmanavičius: APSIVOGUSIEMS GĖJAMS KRENTA KAUKĖS
21. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
22. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
23. TOMKUS VS MALINAUSKAS (2)
24. Vitas TOMKUS: NUO ATGIMIMO IKI IŠSIGIMIMO
25. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų (Sorošo sąrašas su naujomis „elitinėmis" pavardėmis)
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+2 +8 C

+3 +9 C

 

0 +8 C

+12 +17 C

+10 +14 C

 

+8 +13 C

0-5 m/s

0-3 m/s

 

0-5 m/s

       

Nuorodos