respublika.lt
 

R.Karbauskis: tikriausiai bus balsuojama dėl pasitikėjimo manimi ir premjeru - straipsnio komentarai:

 • aisku 2019 gegužės mėn. 14 d. 21:04:37

  Jei vel bus konservatoriai,tada daugiau zmoniu pamatys kas yra kas,jei dar neuzteko 30m.Teks kenteti ,,krizes,,(suvaidintas).kurios tik priedanga apvogti valstybe.

 • Nuomonė 2019 gegužės mėn. 14 d. 21:04:06

  Daugybė rinkėjų ,su kuriais pakalbi - nė vienas nebalsavo už du vienos pakraipos kandidatus ! Lenkijos žiniasklaida stebisi ,kaip galėjo Lietuvos piliečiai išrinkti į antrą turą du dešiniuosius ? Taip kitose šalyse nebūna? Kovoja priešingų partijų, pažiūrų kandidatai ! Valstiečiai ir jų Vyriausybė per du metus pajudino visas aferas ,todėl konservliberalų sisteminė žiniasklaida kritikavo ir kritikavo Premjerą, ir R.Karbauskį. Gal visi susivieniję, pajutę ,kad bus kitaip - kažką su balsų skaičiavimais padarė?

 • Neįtikėtina !!! 2019 gegužės mėn. 14 d. 20:41:01

  Kiek čia tas konservatnikas apie skolas rašinės? Net po kelis koment.? Ar Skvernelis ,ar Karbauskis prisiskolino ? Ar jie pasirinko tris kartus didesnius procentus, negu kaimynai ? Prašyk savo Kubiliaus,Simonytės ir Grybauskaitės! Juk jie norėjo būti pajėgūs ,o ne impotentai ? Sėkmės S.Skverneliui ir R.Karbauskiui ! Tikrinkite nors Kauno miesto balsavimo biuletenius ! Taip negali būti ! Kovo mėn., per savivaldybių rinkimus konservliberai beveik "prapylė" o po dviejų mėn.,jau "atpylė"? Sėkmės abiems dirbti ! Juk matėme LRT forume, anūkas su masiulyte kratosi darbo ! Nebenori jau premjero kėdės ? Juk lengviau Seime balsavimo korteles traukyti ? Taip jie kelis kartus sužlugdė Jedinskio įstatymo priėmimą - dėl KGBešnikų paviešinimo ?

 • Jonas 2019 gegužės mėn. 14 d. 18:52:19

  Siulau nesijaudinti ir atiduoti valdžią konservams.. Po 2020 laukia krize, tegul konservai joje ir murgdosi ir tikėtis pergalės kituose rinkimuose, nes kitaip daugiau valdžios jums nematyti...

 • Tas 2019 gegužės mėn. 14 d. 17:05:47

  Ponas K. sukėlė tokią sumaištis valstybėje, todėl turėtų padėti mandatą ir trauktis iš seimo.

 • Romka 2019 gegužės mėn. 14 d. 17:04:07

  Suaugę vyrai ,o susigalvojo sau kazkokius mazachistinius žaidimus.Geriau dirbtų pradėtus darbus.Visiskai nėra noro žiūrėti į ta jų niurkdimasi partiniam brude.

 • kitaip 2019 gegužės mėn. 14 d. 17:00:35

  Atsakomybė už laikotarpį kas aukščiausiose valdžiose. Tai Seimo pirmininko, Prezidento su premjeru... Pagal LR Konst. 128 str. sprendimus dėl valstybės paskolų ir jų garantijų.. priima Seimas vyriausybės siūlymu. Tai, kad šie valdžioje per kelis paskutinius metus galėję daug padaryt, o jie tik draust, tirt iki begalybės ir nepadaryta.. Dar prieš rinkimus patys gasdindamiesi tarsi bėga iš valdžios, kad atsakyt kad nesugeba nereikėtų, čia..Trumpiau ereliai tik prieš savo silpnesnę tautą. Kur rimčiau ...

 • Kažkodėl 2019 gegužės mėn. 14 d. 16:36:14

  nedaug kas norit patikėti ,jog įvyks taip kaip sako gerb.Ramūnas Karbauskis ir gerb.S.Skvernelis .Žmonėms sunku suprasti ,kad yra tokių politikų ,kurie kaip pasakė-taip ir padarė .Tik laimėję 2016 metų Seimo rinkimus ,p.Ramūnas sakė : DABAR bus KITAIP

 • tam Gėdai, 2019 gegužės mėn. 14 d. 16:34:18

  baikit rinkti tą, kuri užkrovė tokią naštą kvailiems tautiečiams, galėsite iš jos reikalauti gautų dividendų ir algos nemokėjimo, nes skolą ras tokią, kokią paliko. O mes, kurie balsavome už valstiečius, padėsime išreikalauti iš jos ir kubyyyliaus, na dar iš nueinančios, kuri tą jovalą užmaišė. Pasirodo, ir iš per gero gyvenimo pradeda užpakalį ražkažis drąskyti. Gaila, ėjome tikrai teigiama linkme, dabar juodas penkmetis ateina su nesibaigiančiais aferistinių grupuočių maustymais. Ir jokio priešinimosi, seniai išmokta, kaip su tokiais susitvarkyti.

 • Jonas 2019 gegužės mėn. 14 d. 16:28:35

  Kad lietuvoje yra be-smegeniu - tikėjau , bet kad tiek daug - nesitiki

 • schmykis 2019 gegužės mėn. 14 d. 16:11:59

  Tai gal paims dabar uz 2 procentus ir refinansuos tas uz 10 ir vel ramiai gyvens??

 • Šaulių veislės 2019 gegužės mėn. 14 d. 15:12:25

  Rusiškų unitazų partijos-konservatorių nereikia net pirkti, jie darbuojasi veltui visiems kas turį kompramato prieš jų įtakingus pedofilus! Darbuojasi ir JAV ir Rusijai! Reikalų aptartį-suderinti nuvyksta į Izraelį.Izraelis yra tarpininkas tarp šių valkatų deržavų JAV ir Rusijos... Todėl ir esam paskutiniai ES šalyse pagal pragyvenimo lygį...

 • Tai jau nebe pirmos 2019 gegužės mėn. 14 d. 14:54:26

  isteriškos reakcijos į tikrovę varžybos. Matėme tą trintį pačioje pradžioje, vėliau tai vienu, tai kitu klausimu silpnesnę ją matėme, dabar vėl kartojasi. Dabar vėl visu stiprumu įsiplieskė kova dėl „Varžybų kiečiausiojo” apdovanojimo. Bėda, kai į tokius gyvybiškai svarbius postus patenka žmonės, dvasiškai jai nepasirengę. T.y., psichologiškai pasirengę priimti tik liaupses, nešiojimą ant rankų, tačiau, sulaukę priešingos reakcijos, demonstruoja vaizdą, kokį prekybos centruose matome: vaikas krenta ant grindų aukštielninkas, makaluoja kojomis ir klykia - mat, mamytė nenupirko ledinuko arba mašinytės... Beje, ne tik jų partijos viršūnėlės nepasirengusios. Ir iš kt. partijos „lyderio” išlepinto vaiko reakcijų sulaukėme.

 • Rinkėjas 2019 gegužės mėn. 14 d. 14:49:59

  Karbauskis viską perka ,- Skvernelį ,Jakeliūną , Širinskienė iš meilės Karbauskiui tarnauja . Kažin kiek kainavo Marčiulionis , bet matyt sulygo ,kaip su Rope , už tarnystę.....Skvernelis per daug patiklus ,pakibo ant Karbauskio pinigėlių ,o rezultatas ,- šnipštas . Sekanti jo klaida stumiama Karbauskio trauktis iš Premjero pareigų . Negi žmogus nesuvoks kas čia vyksta ir pasitrauks.??

 • Rinkeja 2019 gegužės mėn. 14 d. 14:41:25

  Balsuoti dėl pasitikėjimo Karbauskiu reikia , nes jis partijos pirmininkas , o prie ko čia Skvernelis ,juk jis ,, Profesionalas " jis ne partijos narys .? Jis profesionalas ,- policininkas vadovauja ,,Profesionalų " ministrų vyriausybei.

 • Nuomonė 2019 gegužės mėn. 14 d. 14:41:17

  Skverneli, padarėte daug.Supurtėte korupcinius lizdus. Būtų gerai, kad supurtytumėte pedofilinius lizdus ir išvaduotumėte Garliavos mergaitę taip , kaip ją " išvadavote" iš senelių namų. . Žinoma , gražinti vaiką į namus ,prisidengus valstybine paslaptimi, yra sunkiau nei ją klykiančią išnešti iš tų namų. Jei pradėtumėte taisyti prieš daug metų padarytą klaidą , sėkmė ateinančiuose rinkimuose -garantuota. Rinkėjų ausyse skamba ir skamba mergaitės klyksmas ir išrėkti jos žodžiai "Žmonės jūs ar ne žmonės?"

 • bus-laukia 2019 gegužės mėn. 14 d. 14:14:58

  Bus laukia po 2020 metų reikia pradėt dalim gražint per metus po 4 milijardus eurų paskolų. Kurių viso 17 milijardų. Tai kaip nuo tautos kailiukų paretins - gal ir pajus gyvenimo džiugesį..

 • Valstiečiai 2019 gegužės mėn. 14 d. 14:13:59

  Nekvailiokit. Atiduokit valdžią konservų mažumai ir pamatis visa Lietuva kokie konservai "protingi".

 • Valstiečiai 2019 gegužės mėn. 14 d. 14:13:43

  Nekvailiokit. Atiduokit valdžią konservų mažumai ir pamatis visa Lietuva kokie konservai "protingi".

 • Valstiečiai 2019 gegužės mėn. 14 d. 14:13:22

  Nekvailiokit. Atiduokit valdžią konservų mažumai ir pamatis visa Lietuva kokie konservai "protingi".

 • kažin 2019 gegužės mėn. 14 d. 13:55:59

  kažin kokios dabar bus aferų virtinės po Mažeikių, Snoro, Ūkio, Paskolos, Independenso...?

 • garbingai 2019 gegužės mėn. 14 d. 13:15:35

  Po tokio fiasko - garbingai būtų, abu atsistatydintų. Nes teikt ir vykdyt rimtų valstybę stiprinančių ir vienijančių strategijų nesugeba. .Vedžiojo už nosies kelis metus vaizduodami valdžią ir fiasko. Dar anksčiau padėjo kitų kiršinimas ir po bauginimais tirs - dabar ir tai neveikia.

 • dėl kgb 2019 gegužės mėn. 14 d. 12:23:55

  Dėl kgb išviešinimo latviai visai neseniai tai padarė. Lietuvoje ir šie valdžioje, kur reikia turėdami Seime daugumą prasistūmę net nesamones, kur reikia..? Kaip ir Kubilių į ET vieningai nuo Lietuvos tvirtino ir fiasko gavosi..

 • atsakomybė 2019 gegužės mėn. 14 d. 12:21:23

  Už kiekvieną laikotarpį atsakomybė kas aukščiausioje valdžioje. Tai Seimo pirmininkas, prezidentė su premjeru...Tad, kad ir per paskutinius virš 2 metų nemažintos paskolos kaip estai iškart mažino paskolas iki minimumų, Lietuvoje nemažindami regis dar ir..? Kaip ir šiuo metu Seime pagal LR Konst. 128 str. jau turi būt teiktos vyriausybės siūlymu strategijos tvirtint seimui kaip po 2020 metų valstybė mažins paskolas. Kurias jau reikės pradėt atidavinėt. Šis klausimas būtų bent kam, kas per paksutinius metus aukščiausioje šalies valdžioje bebūtų. o jei valstiečiai eidami į valdžią nežinojo kaip problemų spręst, reikėjo neit ir užleist vietas kas sugeba. dabar olojo rinkimams milijonus ir paėmę valdžią nesigauna..Ar kaip maži vaikai apsiverkę bėga nuo atsakomybės..Čia nėra rimta politika.

 • TAM geda 2019 gegužės mėn. 14 d. 12:14:30

  ar tu ismanai ka nors apie praskolinima,KGBziurke,kubilas,simone,ozys,koncervatnikai,liberastai,bebrai tai jie praskolino, RAMUNAS cia ne prie ko.

 • >geda 2019 gegužės mėn. 14 d. 12:09:29

  Tamstai gėda, nes nesuvoki ką rašai ir kuo kaltini šią vyriausybę. Tai tavoji Šimonytė praskolino, o kiti turi grąžinti. Skvernelis kaip premjeras tikrai tinka ir gerai tvarkėsi, bet jis ir jo patarėjai pirmiausia Karbauskis kam siūlė kandidatuoti. Aš ne iš neigiamos pusės vertinu Skvernelį, bet prezidento postas ne jam, o juo labiau kada buvo aiškūs jo konkurentai. Jei tai tiesa kaip Jakilaitis pasišaipė, kad net Naisiai balsavo už Nausėdą ir Šimonytę. Tai kokio velnio Karbauskis stūmė Skvernelį???Kad žmogų pažemintų???

 • na, 2019 gegužės mėn. 14 d. 12:02:29

  sado-mazo lietuviai, o kaip baigėsi referendumai?

 • ZUK 2019 gegužės mėn. 14 d. 11:53:02

  Dėl manęs,tai Skvernelis gali ir 100 metų būti premjeru.Aš juo pasitikiu.

 • gėda 2019 gegužės mėn. 14 d. 11:51:00

  Turint 2 aukščiausius postus kaip Seimo pirmininko ir premjero ir taip fiasko - gėda. Reiškia nesugeba. O valdžios nori. Nes iki šiol nesimato, kur pagal LR Konst. 128 str. - valstybės paskolų klausimais sprendimus priima Seimas vyriausybės siūlymu - kur vyriausybės siūlymai Seime kaip Lietuva po 2020 metų gražins 17 milijardų eurų paskolų. Kur lalim per metus reikės gražint po 4 milijardus? Kaip estai iš kart mažino paskolas ir tik 2 milijardus turi ir didėjant gyventojų skaičiui lengvai atiduoda. Lietuvoj ir šie irdamiesi ant anų praskolinimų ir dar gal skolindamiesi atseit anuos tiria - patys blogindami? Pats R.K. vengia imt pirmų postų kur atsakomybė, o iš užkuliusių vienus ant kitų siundo ir atseit niekas nieko nesuvokia?

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar pastebite, kad emigrantai grįžta į Lietuvą?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar „trikojai“ keliuose daro įtaką jūsų vairavimui?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 +2 C

-1 +1 C

 

 0 +1 C

+5 +6 C

+3 +5 C

 

+5 +7 C

0-5 m/s

0-4 m/s

 

0-4 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0801 PLN - 4.2835
RUB - 69.5480 CHF - 1.0610
GBP - 0.8351 NOK - 10.0873

Nuorodos