respublika.lt

R.Karbauskis tapo vienu nemėgstamiausių visuomenės veikėjų - straipsnio komentarai:

 • sd > Bezemis 2019 birželio mėn. 25 d. 19:04:48

  nera taip viskas paprasta... o ka jei tu esi verslininkas ir matai kad kaip gerai sekasi koncevu ir socdemu proteguojamam verslui ir nori to pacio. Belieka tik itikinti vargdienius, kad busi geresnis, padaryti piara (su serialais), ateiti i seima ir parodyti kad dirbi, bet istikro "dirbti"

 • Kas ta įvardinta "visuomenė"? 2019 birželio mėn. 25 d. 15:42:21

  Karbauskas lietuvninkas,besistengiantis lietuvybės pamatą neleisti ardyti.Visuomenė gal kaip tik supranta jo gerasias intensijas ir pastangas.Gebėjimas išlaviruoti ir atlaikyti didžiuosius puolimus,kai buvo vis pranašaujama kad "valstiečių-žaliųjų egzistavimas -dauguma sunyks iki agurkų,pomidorų ir ir dar ko... neįvyko.Tai ,be abejo "norėtojų" - "pranašautojų"nepasitenkinimas kyla,bet tai įrodo sėkmingą išmintingą strategavimą Karbauskio ir jo žmonių,su klaidomis ar be jų , pasiaukojimą ir išvermę. Tai gyva politinė šiandienos istorijos dalis ir žmogus įeis į šią istotriją kaip kuriantis ne ardantis siautulingam politiniam verpete.

 • Gerb.R.Karbauski ! 2019 birželio mėn. 25 d. 13:19:31

  AČIŪ Jums ir valstiečiams - nuo mano senelių ir jų draugų pensininkų ! Dėkojame, kad sustabdėte Sodros pinigų pervedinėjimus privatiems fondams ! Tai kubilinių buvo priimtas įstatymas,kuris leido dabartinius pensininkus skriausti . Per jūsų du su puse metų valdymą - pensijos padidėjo trečdaliu ! Nekreipkite dėmesio į opozicijos puolimą ir trukdžius ,bei juos gerai aptarnaujančią žiniasklaidą ! Tikimės, kad su naujai išrinktu prezidentu dirbsite SĖKMINGAI, nes G.Nausėdos planuose - GEROVĖS Valstybė ! SĖKMĖS ! P. S. Lietuvių patarlė - visiems geras niekada nebūsi .

 • aha 2019 birželio mėn. 25 d. 13:18:20

  už Karbauski net gyvybės nepagailėčiau. Ačiū tau vienintelis Lietuvos žmogau, kad išgelbėjaui mane ir aplinkinius nuo bado mirties ar savižudybės. O apie tuos "pirmaujančius" kalbėti nevemdamas negaliu.

 • Kazkaip 2019 birželio mėn. 25 d. 13:16:31

  kgbistai ir yra populiariausi.

 • Kazys 2019 birželio mėn. 25 d. 13:15:32

  Šmeižkite kiek norite žmogų, kuris kažkiek pravėrė žmonėms akis.Jis tai vykdys iki galo kol jėgos ir galimybės leis.Dauguma formuojama tam, kad ir toliau galėtų vykdyti tai, kad prižadėta žmonėms, o elito aš neskaitau žmonėmis.Tai išsigimę pinigų maišai, kurių pagalba yra daromos pačios juodžiausios niekšybės žmonių atžvilgiu

 • Valstiečiai Žalieji 2019 birželio mėn. 25 d. 13:14:44

  Turi labai rimtai galvoti kad butina pasikeiti pirmininką nes baigsis jūsų darbas nebūsite renkami.

 • Bežemis 2019 birželio mėn. 25 d. 13:05:57

  Kaip jį sisteminiai bešmeižtų, jis jau dabar yra save isiamžinęs kaip politikas visas savo jėgas skyręs vien žmonių gyvenimo lygiui kelti, kai iki šių dienų nei vienas Prezidentas nei vienas premjeras, nei Seimas nesidomėjo ta sritimi.Svarbiausias sisteminių tikslas jų pačių gerovė ir pelnų troškimas.Manau ,visi supranta kas tai yra "sisteminiai" ?Tai yra visuomenės politinis elitas, į kurį įeina teisėsaugos, teismų,prokuratūros ir spaudos institucijos, trumpiau, jųrankose susikoncentravo visa valdžia, ptieš kurią yra visiškai bejėgiai žmonės, ieškantys tiesos ir teisingumo.O dabar ir turime ,ką turime.Jeikas ateina į valdžią ir nevykdo jų norų ir tikslų, tas apšaukiamas jų nuosavo spaudos pagalba , apšmeižiamas, sumaišomas su purvu, o kas svarbiausia,tos spaudos , kurią išlaiko visi mokesčių mokėtojai, pagalba žmonės yra varomi į neviltį ir beprasmį gyvenimą, nes toks yra to sisteminio elito noras

 • joninės 2019 birželio mėn. 25 d. 12:57:11

  Per Jonines Palanga perpildyta pinigingų.. gėrimai.. Reiškia tauta gerai laikosi. kaip ir valdžia valstiečių gerai dirba. O čia kur EP apie socialinę atskirtį - net nepanašu Lietuvoj, kad taip yra.

 • Tai 2019 birželio mėn. 25 d. 12:48:55

  pirmas sėkmingiausias , padorus ir Lietuvą tempiantis į priekį, politikas. Karbauskis R,. verslo ir žodžio žmogus. Tik jo dėka Lietuvos žmonės konkrečiai pajuto ,kad gyvenimas gerėja. Jei nebūtų įsigalėjusio lansbergizmo, lietuviai greitai gerintų savo gyvenimo lygį. Turėtų žmonės praregėti, ir vyti anūkus. ir jų dėdules iš savo akiračio.

 • vertinimas 2019 birželio mėn. 25 d. 12:44:15

  Pagal LR Konst. 84 str., 11) - Prezidentas teikia seimui teismo teisėjų...., numatytais atvejais Seimo pritarimu skiria ir atleidžia LR gen. prokurorą.... - Štai čia pagrinde atsakingi Prezidentė su Seimu. Kur be Seimo pritarimo vienaip ar kitaip nevyktų. Nes kur netinka Seimui, užrtumpintų. teisingiau tinka ir valstiečiams su neįtinkančiais susidorot..Todėl kaip bejėgė imitacija kur rimčiau reikia. Ir vieni ant kitų rodo..esmėj tą patį tęsdami ir blogindami. Nes per 2 metus sočiai laiko, kaip turint Seimo pirmininko ir premjero postą - ką nori gali daryt. Ir daro. su vaikais, miškų kirtimai, draust, tirt...O visuomenė per 30 metų seniai žino, ką jie čia viešina ir rezultato nėra. Apart atskirais momentais patys save prie jų pridėt gali..

 • Teisingiausi 2019 birželio mėn. 25 d. 12:41:59

  Pirmieji trys ir Sigito komentarai.

 • Sigitas 2019 birželio mėn. 25 d. 12:40:59

  Kieno čia tokia nuomonė apie Karbauskį?Gal reporterių, su kuriais jis mažiausiai turi noro kalbėti?,Grybauskaitės nuomonė, tų susmirdusių konservų.Dauguma paprastų žmonių jį vertina labai palankiai.Matosi, užsakytas straipsnis.Kaip mes galime jį vertinti nepalankiai, kai jis pastoviai puolamas opozicijos už gerus darbus žmonių labui.Taigi, mes geriau matome kas kenkia mums, kas nori mums geresnio gyvenimo, kurio nenori matyti konservatoriai su liberalais

 • tam jo 2019 birželio mėn. 25 d. 12:40:18

  Ar galva perkaito??? Išgerk vandens ir neberašinėk durnysčių !

 • niekada nepatikėsiu ! 2019 birželio mėn. 25 d. 12:37:46

  Kad R.Karbauskis, kad ir klysdamas, ne visada viską atliekantis puikiai, bet vis dėlto šaunus, novatoriškas žmogus - ir blogiau vertinamas už niekuo nepasižymėjusią, nedemokratišką p. Dalią Grybauskaitę ! Tai vienas iš dviejų: arba - mūsų žmonės visiškai nebemąsto, yra tikras, atsiprašant, ,,Durnių laivas" arba - čia suveikė galinga propaganda, kaip ir visada - netikri Gaidžio tyrimų rezultatai. Bet abu variantai yra liūdni......

 • realybei 2019 birželio mėn. 25 d. 11:12:08 2019 birželio mėn. 25 d. 12:33:14

  Gal išvardintum bent pora pavardžių, kas turi supratimą apie valstybės valdymą? Arba bent ją valdo?

 • Nuomonė 2019 birželio mėn. 25 d. 12:25:14

  R.Karbauskio valstiečiai per du metus kiek maklių atskleidė? Supažindino, su verslinyyyykų "prilipimu" prie politikų . Elitas ir jų žiniasklaida niekada neatleis daugumai ir asmeniškai Karbauskiui, Širinskienei ,Jakeliūnui ,Bakui ,Skverneliui, kad žmonės sužinojo apie tulpės laiškus, apie milijoninius žemės sklypus Vilniuje, kurie kainuoja tik eurą, kad pajudino LRT, jų finansines "makles", LB ne šių laikų "dimencijas" ir t.t. Daugumai tapo aišku,kas vyko Lietuvoje per 15 m. ir kodėl Lietuva atsidūrė ES dugne ? Toliau viskas priklausys nuo Lietuvos teisėsaugos veiklos arba ne veiklos?

 • jo 2019 birželio mėn. 25 d. 12:23:55

  o dėl vaikų atiminėjimo paplušėjo kaip karžygiai. .Kur draust, intriguot - pirmi.. Netrukdo nei konservatoriai nei niekas...Socialinė atskirtis didžiausia ir jie ne prie ko. Rūpinas vaikais, kertamais miškais...

 • kas? 2019 birželio mėn. 25 d. 12:20:56

  Kas trukdė kaip tikram lyderiui užimt vieną iš aukščiausių šalies vadovų postą? ir pagal užimamą kompetenciją ir galias pagal LR Konst. 128 str. - vyriausybės siūlymu Seimas priima sprendimus dėl valstybės paskolų... Reiškia teikia ir vykdo paskolų mažinimo strategiją. Vėl Prezidentė su Seimo pritarimu skiria teisėsaugos ir kitų kontroliuojančių institucijų vadovus. Tad pagal rangą galėjo išreikalaut iš teisėsaugos ir kitų institucijų arba atsakingai ištiria kur tiria Seime tik su patarimo balsais? Ar pakeist į principingesnius vadovus kur sugeba ištirt. Nes kaip Seimas pritaria, taip ir savo siūlymus gali teikt dėl neatsakingų vadovų veiklos ir jų keitimo..o čia kaip iš pogrindžio ir visi kiti blogi..Dar tirdami seime dirba už neatsakingus institucijų vadovus kur gerus atlyginimus gauna ir kokioje padėtyje atsiranda? anie gal šaipos ir...Tai kokie jie valdžia, jei už anuos dirba negebėdami išreikalaut?

 • Uzsitarnavo 2019 birželio mėn. 25 d. 12:17:59

  Nei prie caro ,nei prie Smetonos,nei prie Stalino,chrusciovo ,brezniavo iš tėvu ne atiminėjo niekas vaikų ,ne griovė pačios brangiausios zmonyjos ląsteles šeimos.Tauta jam patikėjo Valstybes vaira,o jis prieme vaikų grobimo istatima tokį ;jeigu mama prie vaiko pravirko ar jeigu šeimoje balius ir butelis degtines ant stalo už kurio sėdi ir vaikas pagal istatima vaikas grobiamas is šeimos.Daug naktų po istatimo priėmimo šeimos nemiegojo,nemigo naktys turejo ir seneliai,giminaičiai ir tie kas turi jautria širdį.Rinkimai prapilti,matyt ateina tas pats likimas kaip ir tiems su šūkiu :“Mes nusipelneme gyventi geriau.”

 • atsakomybė 2019 birželio mėn. 25 d. 12:02:33

  Aukščiausią atsakomybę už atitinkamus laikotarpius neša Seimas, prezidentė su vyriausybe... Tai yra 3 pirmiems aukščiausiems vadovams tenka. kad ir per paskutinius metus neišsiviešinta su kgb.. ir prisiimtos anksčiau valstybės paskolos nemažintos. Ką latviai su estais padarė išsiviešino su kgb, prisiimtas valstybės paskolas ženkliai iki minimumo mažino... Estai itk 2 milijardus paskolų turi...Šiuo metu vardan savo valstyėbs ekonomikos net per alkohoio mažinimo akcizus kariauja. kad dėl mažesnių kainų neišplauktų lėšos iš jų valstybių kitur. O Lietuvoj didna bėdas nespręsdami ir tik į intrigas velia...Reitingai mažiausi, vis tiek vaizduoja. Prieš savo pastatytą Seimo pirmininką stumia ir nenustumia..

 • JURA 2019 birželio mėn. 25 d. 11:59:41

  O man jis atrodo vienas is nedaugelio padoriausiu ir valingiausiu partijos vadovu,kuris nori kazka gero padaryti zmonems,nepaluzta,nors yra totaliai puolamas nusamdytos ziniasklaidos,kuri visokiais budais stengiasi suformuoti blogiecio ivaizdi.

 • "Mėgiamiausi" 2019 birželio mėn. 25 d. 11:58:00

  Vienodai veikia tautos smegenis melasklaidos puolimas ir liaupsinimas, sprendžiant iš to kaip vertinami lanzbergiai

 • nuomonė 2019 birželio mėn. 25 d. 11:55:28

  solovjovas maskolių -baltijos valstybes vadina " 3 POnIAI"...o musištkiai propagandistai,ką juodins ,tą užzombuotos "beretės "tikės.......KODĖL JIE PATENKINTI PROPOAGANDISTAI,KAD 29 METUS BUVO TRATIINAMA VALSTYBĖ....KLAUSYMAS-KADA TURĖSIM ŽURNALISTUS ,KAIP VAKARŲ VALSTYBĖSE.......o tokie ,kaip pan walatka,kaip briuveris kelia tik depresiją,kodėl tokie žmonės nelaimingi.....o kodėl kalti ne komunistai( konservai su wsio zakonom) o valstiečiai kurie parodie kokie tratinimo visur mastai........tai tokie jokie žurnalistai,o tik proioopaganbdistai,kaip pasakė -MAKROIN.....tai gal galima priimti žurnalistus į LRT.....

 • DEDE 2019 birželio mėn. 25 d. 11:51:07

  Reitingus galima nusipirkti ir ziniasklaidoje,ir reitinguotoju agenturose.Kas pinigus moka,tas ir muzika uzsako-tai sena tiesa.Jeigu noretu Karbauskis juos tikrai nusipirktu,nes milijonierius,bet jis pinigus leidzia prasmingesniems dalykams .Galima tik isivaizduoti,kaip siunta ziniasklaida ,kad Karbauskis neduoda uzsidirbti.

 • Gaidiniai sociologai 2019 birželio mėn. 25 d. 11:49:50

  Kokių reiks reitingų, tokie ir bus

 • Neįtikėtina ! 2019 birželio mėn. 25 d. 11:49:44

  1.Visoms apklausoms daug reiškia ,kaip prezidentė išsireiškė "skalikų" lojimas ! Rytą vakarą per visas TV bei radijo laidas .Kartais atrodo ,kad R.Karbauskis patapo šeimos artimuoju? Visos žinios prasideda ir baigiasi apie jį . 2.Apklausose dalyvauja ir mokiniai ( vienuoliktokai - dvyliktokai nuo 18 m.) Kaip gali NESISTEBĖTI, kai Jakilaitis ,Tapinas ,Maldeikienė ir t.t. yra GERIAU negu V.Landsbergis, S.Skvernelis, R.Karbauskis, R.Paksas, AJuozaitis , V.Tomaševskis ?

 • < to realybė 2019 birželio mėn. 25 d. 11:33:27

  Jeigu tokie ,kaip tu ,be loginio mąstymo dalyvauja apklausose - tai toks ir rezultatas ! Pasitark su išmanančiais ,kaip tu parašei : iš verslo atėjęs - NIEKO NEIŠMANO ? Tai ,pagal tave - LABORANTAS ,nepraėjęs konkurso dėstytojo pareigybei - LABAI "išmano" ,kaip VALDYTI Valstybę ???

 • JO 2019 birželio mėn. 25 d. 11:28:59

  kas ką nors dirba, tas ir neįtinka, arba įtinka. Kas kaip galvoja. Bet veiksmas vyksta. O kuo išrinktasis taip įtiko, kad jis dar nieko nedarė. Pagyvensim pamatysim, tada pasakysim.

 • sd > stebėtojai 2019 birželio mėn. 25 d. 11:22:03

  žinoma žiniasklaidos lojimas labai prisidėjo... bet žiniasklaida savo trolinimais tik iškėlė jo silpnybes, labai pasimatė, kad jam trūksta išminties ir vidinės ramybės. Jei būtų nekompleksuotas (nepriimtų asmeniškai) ir išmintingas ir nors kiek intelektualus tą žiniasklaidą jis suvartytų kaip šieną. Bet karbauskis net neatpažysta trolinimo... Paprastas patarimas karbauskiui: tu neturi del nieko teisintis (zurnaliugos kiekviena karta sterngiasi pastatyti i tokia suituacija), bet turi kreipti kalba apie svarbius dalykus apie problemas. Bet apie kokias problemas tu kalbesi, jei visa tavo veikla tai tik dumu uzdanga ir piaras t.y. nieko rimto jus net neplanuojat daryt... :) ta parode darbo kodekso pasirashymas, migrantu moratoriumo pasirashymas, chimycinimas su mokesciais ir pencijomis, ministeriju perdavimas is vienu ranku i kitoms.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • KILO: liepos 6–12 dienomis, NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai vieną kartą kilo atpažinti ir lydėti tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros skridusio Rusijos Federacijos karinio orlaivio
 • SPROGIMAS: mažiausiai 10 Somalio armijos kariškių žuvo pirmadienį šalies pietuose sprogus kelyje padėtai savadarbei minai, yra ir sužeistųjų.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar turėtume daugiau žinoti apie politikų šeimą, vaikystę?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar daržoves perkate, ar auginate patys?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +9 C

+9 +11 C

 

+11 +13 C

 +20 +22 C

+20 +23 C

 

+19 +21 C

2-4 m/s

2-3 m/s

 

3 m/s

Nuorodos