respublika.lt

R.Karbauskis: susitarimas su „darbiečiais“ dėl opozicijos lyderio – realus, siūlysime S.Skvernelį - straipsnio komentarai:

 • T
  Tam "Puiku, kad": pažvelkite kad ir į šiuose komentaruose nurodytus faktus, gal tada atsikvošêsite?> 2021 kovo 15 13:55:03

  "Nejaugi neturite savo gretose protingos, dvasingos ir kartu principingos bei žmonių didžiai gerbiamos asmenybės, kuri galėtų reprezentuoti opoziciją dabartinei svetimšaliams švabistiniams globalistams ir išsigimėliškiems leftistams nuolankiai tarnaujančiai konservliberalų valdžiai, pagatavi pelosistams paaukoti net vyro ir moters šeimos sakralines vertybes kartu su mums šventomis tėvo, motinos, sūnaus, dukters, anűko, anūkês, senelio, senelês, dêdės, tetos, pusbrolio, pusseserės ir kt. sąvokomis bei vardais. Visas tokias vertybes iš esmês jau anksčiau paniekino tavo Ramūnai proteguojama persona į opozicijos lyderius, kai parsidaveliškai vadovavo savo iki dantų ginkluotam angelų sargų būriui, vykdžiusiam mažametės mergaitės Deimantės išplėšimą iš ją globojusių senelių rankų ir perdavimą veikiausiems jos skriaudėjams bei niekintojams. Nejaugi to nežinai, mielas Ramūnai? Tad kokios tavo tada deklaruojamos ir kokios tikroviškos tavosios etinės, moralinės ir dorovinės vertybės?"

  1 0
  Atsakyti
 • R
  Ramūnai, 2021 kovo 15 13:46:37

  Nejaugi neturite savo gretose protingos, dvasingos ir kartu principingos bei žmonių didžiai gerbiamos asmenybės, kuri galėtų reprezentuoti opoziciją dabartinei svetimšaliams švabistiniams globalistams ir išsigimėliškiems leftistams nuolankiai tarnaujančiai konservliberalų valdžiai, pagatavi pelosistams paaukoti net vyro ir moters šeimos sakralines vertybes kartu su mums šventomis tėvo, motinos, sūnaus, dukters, anűko, anūkês, senelio, senelês, dêdės, tetos, pusbrolio, pusseserės ir kt. sąvokomis bei vardais. Visas tokias vertybes iš esmês jau anksčiau paniekino tavo Ramūnai proteguojama persona į opozicijos lyderius, kai parsidaveliškai vadovavo savo iki dantų ginkluotam angelų sargų būriui, vykdžiusiam mažametės mergaitės Deimantės išplėšimą iš ją globojusių senelių rankų ir perdavimą veikiausiems jos skriaudėjams bei niekintojams. Nejaugi to nežinai, mielas Ramūnai? Tad kokios tavo tada deklaruojamos ir kokios tikroviškos tavosios etinės, moralinės ir dorovinės vertybės?

  1 0
  Atsakyti
 • M
  Meta 2021 kovo 13 14:15:48

  nezinau kaip ten Skvernelis pardave ar nepardave ,taciau visa libkonservu sutve parsidave homoseksualams,,,zolininkams,, ir t.t.Beje,o kiek apkvailintu Lietuvos zmoniu pardave Lietuva,zinodami uz ka atiduoda balsa.Aplamai,sios pakraipos zmones tai ne tas vaikinukas,bet labai galinga jega ir dar nezinia is kur jis gavo tokia komanda.Manau,kad kazi ar gali pats ministras spresti toki ,didziuli rezonansini reikala.

  5 0
  Atsakyti
 • w
  woras 2021 kovo 13 13:00:51

  labai gerai Lietuvai profilaktiškai, kad šita neoliberali ir laisva nuo tautos "trojka" valdžioj... žmonės pamatys jų tikrąjį veidą ir užmačias... gal tada per sekančius rinkimus t e i k s i s pasikelti nuo sofkučių ir eiti balsuoti už patriotines antisistemines partijas, kuriom, taipogi, reikia vienytis, o ne demonstruoti savo egoįžvalgas...

  8 1
  Atsakyti
 • P
  Puiku,kad 2021 kovo 13 11:26:58

  BUTU OPOZICIJOS LYDERIS P.SKVERNELIS,JIS KALBA AISKIAI,LOGISKAI,TRUMPAI,TACIAU manau,kad opozicijos sudetines grupes kaip darbieciai ir socdemai nera tikroji opozicija,jie tyvia ar netycia darysbpriesingai,tuo labiau,kad ju atstovai valdzioje.Jau dabar is ju nesigirdi kritiniu pastabu del vakcinavimo,del S konvencijos bataliju. Kaip reikia nemegt savo zmoniu,kad tokiu itemptu pandem8jos,susrabdytu darbu fone taip iaudrint ,supriesint visuomene del ne tokiu reiksmingu klausimu kaip pandemija ir zmoniu sveikata.Negi jiems patinka tie parasu lentyniavimai? Taip ,kad valstieciai daug kartu liks vieni.Sekmes Jums,aciu Jums, p.Sirinskienei,ji girdima,ir kitiems.o p.Azuola turetumet salint is partijos,tegu atostogauja,gaila,kad rinkejai atsaukt negali

  10 1
  Atsakyti
 • T
  Tiesiai 2021 kovo 13 11:23:49

  Skvernelis tai tas brudas, kuris pardavė Klonio gatve su žmonėmis pedofilams.

  4 9
  Atsakyti
 • M
  Meta 2021 kovo 13 09:38:58

  galit kiek norit putoti ant ,,valstieciu,, ir kitu,bet to ,kas dabar valdo nebuvo ir galbut nebus.Arogancija,aiskiai matoma nekompetencija ir visiskas slaptumas.Gal viesai buvo skelbiama tokie numatomi istatymu priemimai kaip akcizu keitimas-brangs benzinas ir dyzelinas,ketinama perziureti centralizuoto vandens tiekimo ikainojima,ivedamas nitratu mokestis,ruosiamasi apmokestinti net metana.Bus perziuretas ir automobiliu mokestis.Isisteige po ketvirta ministro pavaduotojo etata,kuriam reikes ir automobilio,ir pataretu ir t.t.Na kaip,patinka.Ir tai dar tik pradzia.Tai tik dalis ,,malonumu,, zmonems,o ka dar sugalvos ,,bakalauriniai,,,nauju ,,seimu,, ir kitokiu tualetu kurejai ,nezinia.Dziaukites tie,kurie sildetes uzpakalius ant sofutes ir tie,kuriems labai patinka libkonservai,kurie,kaip tas smauglys is ,,Mauglio,, multfilmo soko ,uzhipnotizuodamas bezdziones,o po to jas surijo. Manau,kad visose partijose yra ir padoriu zmoniu.Jeigu dauguma bus protinga,tai vienas kitas nieko nelems.

  19 1
  Atsakyti
 • A
  Aukstas blondinas juodu batu 2021 kovo 13 07:53:53

  Cia nauja komedija-mazuronis opozicijoj ? Jo taksa pati zemiausia,ji nupirks kas tik nores,apie socdemus is viso be komentaru-sakaliene isrinks pirmininke o ta visus iki sustatys i pide parada,kas neis-vaikus atims.Ramunai,nustok svaigt,Tavo naivumas kaip paauglio!

  10 6
  Atsakyti
 • R
  Ramūnai, 2021 kovo 13 04:34:02

  kol jūs ten tariatės dėl opozicijos lyderio konservliberastai su socdemais jau spėjo pakišti mūsų Tautai, jos valstybei bei piliečiams ir kartu jūsų opozicijai tą konvencinę "kiaulę",Seime registruojamų kodeksų pakeitimų įstatymų projektais, įkūnijančiais net nepradėtos ratifikuoti Stambulo konvencijos grimasas, pavidalu (žr. toliau pridedamą išsamesnę info): Kas šiuo atveju dar galėtų sutramdyti valdžiažmogių provokaciją? 2021 kovo 13 04:06:47 Tie įstatymų projektai iš esmės yra Stambulo konvencijos grimasų (apie jas žr. https://www.respublika.lt/lt/naujienos/pasaulis/kitos_pasaulio_naujienos/sokis_pagal_absurdo_dudele/) perkėlimas į nacionalinę mūsų teisę dar net nepradėjus tos konvencijos ratifiksvimo procedūrų Seime. Akivaizdi provokacija ir pasityčiojimas iš Lietuvos ir jos piliečių, galvojant, jog jie mankurtai ir dabartinių valdžiažmogių elito jau spėti nužmogintai padarai. Kas bent šiuo stveju dar galėtų sutramdyti tuos valdžiažmogius, jeigu ne opozicija?

  24 1
  Atsakyti
 • T
  Ty 2021 kovo 12 22:31:43

  Mest visa seima į šiukšlyną ir tiek ,nei iš jų nei iš kitų jau jokios naudos

  13 5
  Atsakyti
 • A
  Aš manau 2021 kovo 12 22:17:29

  Darykit kažką. Matote jaunimas nenutuokia ką daro. Vienam rūpi Krūmas, kitai vedybos, o dar kitą ir daktarų tapo , kad vakcinos geros ir patikimos. Vienu žodžiu bardakas

  32 0
  Atsakyti
  • N
   Nesuprantu vieno 2021 kovo 13 02:06:20

   Kodėl -ytės vadina jaunimu. Ar joms visoms ne už 40 m? Gal klystu?

   17 0
   Atsakyti
 • f
  ff 2021 kovo 12 21:24:43

  senas mentas jum dar labai noretu po 2 namordnkus uzmaut :)

  6 22
  Atsakyti
 • V
  Valius 2021 kovo 12 21:16:31

  Jei socdemai išsirinks pirmininke europarlamentarę Blinkevičiutę, tada susitars su laisvės partija ir vikdys valdžios nurodymus.

  21 0
  Atsakyti
 • S
  Siaip 2021 kovo 12 20:55:06

  Tai faktini karantino vadova, kuri igarsina traukuliu tampoma biliotaite dabar dar ir opozicija ivardins? Opozicija kam?

  1 9
  Atsakyti
 • K
  Kaimo durnius 2021 kovo 12 20:46:57

  Vaizdelis toks,ponai-eina ukininkas per dirvonus,is abieju sonu vedasi vedasi dvi sliundras kapeikines-mazuroni ir socdemus...griuk negyvas, ! Ramunai,arba tikra opozicija,arba nieko ! Dar nepasimokei su visokiom padlom sakalienem ?

  27 2
  Atsakyti
 • z
  zero 2021 kovo 12 20:31:25

  konservu šukis ,,NUSTEKENKIM LIETUVA ,PABAIKIM KUBILIAUS PRADĖTUS DARBUS''

  32 2
  Atsakyti
 • C
  Cha cha 2021 kovo 12 20:05:26

  Tai kiek hektaru valstietis skvernelis valdo? O gal agrofirmos akciju paketa ir vynuogynus ispanijoje?

  6 32
  Atsakyti
 • V
  Viltė 2021 kovo 12 19:50:51

  Na jau darykit ką nors pagaliau, ar gi nematot, kad dabartinė valdžia Lietuvą visai nuvarys....

  49 1
  Atsakyti
 • b
  belieka 2021 kovo 12 19:45:29

  palinketi,kad kuo greiciau susitartumete ir pradetumete dirbti.Dabartiniai valdantieji tai tikras vaiku darzelis su isaugusiais didziuliais savo reikalavimais ir ,,planais,, kurie aktualus tik jiems patiems o ne tautai.Ir tai nieko naujo,nes kai tik konservatoriai valdzioje tai salis kencia nuo ju valdymo ir zmoniu skriaudimo- tada mazinama min.alga,tada niekaip nerandama galimybiu padeti gausioms seimoms,tada randama budu suspausti pensininkus-tik saves tai jie nemato- tratina biudzeta i visas salis.JUK JAU IR DABAR TAIP PASIRUPINO SEIMIERIAIS JU PADEJEJAIS.Jiems galima sekmadieni is SIAULIU I VILNIU VARYT VALDISKAS MASINAS SU SEIMO PIRMININKE PIRKT TORCIUKO. JIEMS YRAo daugiavaikes seimos jie nemate ir nematys tas pats bus ir su pensininkais -,nematys ir invaliduma turinciu zmoniu nepamatys.Pasirupins savimi ir savais,kaip jau yra ir buve anksciau.

  37 3
  Atsakyti
 • V
  Valio 2021 kovo 12 19:42:52

  Landzbergio apsauginiu vadas bus landzberginiu opozicija

  16 1
  Atsakyti
 • A
  Arba/Arba 2021 kovo 12 18:31:35

  Visi kas yra ne su Opozicija, yra arba su Valdančiaisiais, arba apskritai už "nieką" gauna Seimo nario atlyginimą. Tyliai sėdintys gali nesitikėti, kad žmonės už jos vėl balsuos. "NULINIAI" Seimo nariai Lietuvai nereikalingi! Kas liečia LP ir dalį Konservatorių - manau jiems prijaučiančių beveik neliko! O tai tik jų "valdymo" pradžia!

  47 0
  Atsakyti
 • T
  Taigi 2021 kovo 12 18:29:03

  Tai geriausias variantas.Jeigu nebutu tokies susireiksmine savanaudziai ,turetu jungtis ir socdemai,nes tik stipri opozicija gali apsaugoti valstybe nuo valdanciuju kvailysciu ir nieksybiu.

  46 0
  Atsakyti
 • T
  To aš 2021 kovo 12 18:06:04

  Palyginus su dabartinėm valdančiom bobom tai ponas Skvernelis aukso grynuolis

  67 4
  Atsakyti
 • A
  2021 kovo 12 17:50:21

  Gerbiu R. Karbauskį, jis puikus politikas, tačiau S. Skvernelis man nepatinka. Geriau būtų A. Širinskienė. Bet kuriuo atveju gerai kad susitarimas yra. Įvairiaspalviai ir nestabilūs valdantieji, jau parodė tikruosius veidus. O Vyriausybės planai vis labiau verčia susimąstyti, kad teisus visi tie, kas kalba apie priešlaikinius rinkimus!

  61 1
  Atsakyti
  • N
   Na ka ten Sirinskiene 2021 kovo 12 20:48:08

   Juk ji be savo nuomones, kaip jai groja taip ji soka, na o apie menta-musora geriau net ir nesvajot, jis dar uzkastas po zeme 5metus smirdes, jis maro metu apiplese LIETUVOS ZMONES, nusiaksvaltino kelia uz musu pinigus i savo berloga.As nieko pries kad, gandragalviai uzlenktu liberpiderastus, lanzbirk-kgbystus ir visus kitus Lietuvos plesrunus!

   3 32
   Atsakyti
  • P
   Pasikeitė nuomonė 2021 kovo 13 02:16:37

   Širinskienė protinga moteris, o jeigu šoka pagal Karbauskio didelę, man tinka. Svarbiausia, kad nekeistų plokšteles. Man anksčiau ji nepatiko. Dabar manau, kad mano neigiamą nuomonę formavo žiniasklaida. Po to, kai aš pažiūrėjau keletą debatų, mano nuomonė pasikeitė kardinaliai! Ypač paklausius oponentų. Didžiulis skirtumas: Širinskienė kalba nuosekliai, savo nuomonę grindžia aiškiai ir argumentuotai, oponentai visiškai pasimeta. Būtent taip, kaip Širinskienė turi reikšti mintis politikai.

   33 0
   Atsakyti
 • m
  man 2021 kovo 12 17:48:27

  atrodo ,kad tai patinka daugeliui ane algirdai

  15 0
  Atsakyti
 • M
  Manau 2021 kovo 12 17:47:36

  Pats laikas paimi vadeles į savo rankas, antraip po LP ir Konservatorių valdymo iš Lietuvos nieko neliks. Kam įdomu, pažiūrėkite: Vyriausybės planai verčia griebtis už galvos: valstybinių įmonių privatizavimas, supaprastintas trečiųjų šalių darbininkų į šalį įsileidimas ir kt. - Respublika. lt

  63 0
  Atsakyti
 • A
  Algirdas 2021 kovo 12 17:35:31

  Man labiausiai,, patinka" sisalas, jis pastoviai nieko nežino ir vaikšto apsimyžęs

  17 13
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SPROGIMAI: vakarinėje Kabulo dalyje prie vienos mokyklos nugriaudėjo trys sprogimai, šeštadienį pranešė Afganistano vidaus reikalų ministerija, nepateikdama detalių.
 • NELAIMĖ: per viename Somalio sostinės Mogadišo rajone kilusius staigius potvynius žuvo vienuolika vaikų.
 • RADINIAI: Dievogalos kaime, kluone, moteris (g. 1968 m.) rado šautuvą, 146 vnt. įvairaus kalibro šovinius, granatą, du detonatorius, vieną sprogdiklį, galimai tris trotilo briketus, rankinę granatą ir pirotechninį užtaisą, kuriuos pasiėmė policijos pareigūnai.
 • APSINUODIJO: valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, penktadienį gavusi informacijos iš Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos vadovybės apie sunegalavusius vaikus ir virtuvės darbuotoją, nedelsiant pradėjo tyrimą - blogai pasijuto 12 vaikų, kurie maitinosi šios mokyklos valgykloje ir keletas iš jų jau gydomi ligoninėje.
 • AR NEBAISU: ketvirtadienį Vilniuje, atliekų surinkimo bei rūšiavimo teritorijoje, rasta galimai žmogaus kaukolė - policijos departamento pranešime sakoma, kad ji aptikta apie 15 val. Liepkalnio gatvėje.
 • PAVOJINGA ZONA: Filipinams priklausančią Mindanao salą sudrebino 5,1 balo stiprumo žemės drebėjimas, ketvirtadienį pranešė šalies Vulkanologijos ir seismologijos institutas.
 • RADINYS: trečiadienį atliekant remonto darbus Bulgarijos sostinėje, Caro Boriso III gatvėje, buvo rasta XX amžiaus vidurio aviacinė bomba - radinio vieta atitverta, sprogmens neutralizuoti atvyko išminuotojai.
 • VĖL NEBUS: didžiausia šalyje mažmeninės prekybos akcija „Jamam“, sutraukdavusi šimtus tūkstančių pirkėjų, šią gegužę nebus organizuojama - tai jau trečias kartas iš eilės, kai dėl pandemijos ir karantino ribojimų „Akropolis Group“ nusprendė atšaukti didžiųjų nuolaidų dienas.
 • STEBUKLAS: moteris iš Malio antradienį pagimdė devynetuką – dviem kūdikiais daugiau nei medikai matė motinos įsčiose per tyrimus ultragarsu - 25 metų Halima Cissė dėl geresnės medicininės priežiūros atvyko į Maroką, kur jai po cezario pjūvio operacijos gimė penkios mergytės ir keturi berniukai.
 • NEDRAUGIŠKI: sulaukusi kelių vartotojų skundų, Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba nustatė, kad statybinių medžiagų ir apdailos prekių prekybos tinklas „Ermitažas” nevykdė pareigos atsakyti į rašytines vartotojų pretenzijas ir todėl įmonei skirta 400 eurų bauda.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar išdrįstate išreikšti savo nuomonę?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar pritartumėte skiepų paso idėjai, jei jį turėdami galėtumėte laisvai gyventi?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
1. Sorošo tinklas Lietuvoje: Ką rašė „Respublika" apie Džordžą Sorošą prieš 15 metų
2. Vitas Tomkus: GEROVĖS VALSTYBĖ YRA PEDERASTŲ VALDŽIA PLIUS VISO PASAULIO SKAITMENIZACIJA! („Pederastais“ liaudis paprastai vadina tuos, kurie kenkia savo Valstybei)
3. „MARŠ, MARŠ, TRA-TA-TA!“
4. Olava STRIKULIENĖ: Lietuva 2146 m.: tegyvuoja „оно"
5. ŠEIMOS GYNIMO MARŠAS - LIETUVOS ŠANSAS AR KVAILIŲ VILTIS?
6. Bažnyčia stos mūru už šeimą
7. Vitas Tomkus: PIRMYN VERGAI NUŽEMINTIEJI, ATSTUMTIEJI, NUSKRIAUSTIEJI IR NUTEISTIEJI!
8. Arvydas JUOZAITIS: „Palaikau šeimos žygį. Reikia, kad jis būtų“
9. Goda JUOCEVIČIŪTĖ: Sveiki žmonės – kaip raupsuotieji
10. Vitas Tomkus: TĖVYNE, TAU MŪSŲ ŠIRDŽIŲ SUTARTINĖ!
11. DIDŽIOJI IŠPAŽINTIS
12. Vitas Tomkus: NE TAU, MARTYNAI, MĖLYNAS DANGUS!!!
13. Algimantas RUSTEIKA: Geras pensininkas - miręs pensininkas
14. Danutė ŠEPETYTĖ: Klausimas tautiečiui: ar dar ne per karštas vanduo?
15. Audrius BUTKEVIČIUS: Kam Dievas siunčia karvelį?
16. Skirmanto Malinausko melas ir „tiesa“
17. Vitas Tomkus: KADA KARAS?
18. Raimondas DIKČIUS: Koronapandemijos scenarijui – šimtas metų
19. Nuo šiol VLKK draus žodį „pederastas“
20. Vitas TOMKUS: „Musė maišė, musė maišė, uodas vandens nešė!“
21. Vito TOMKAUS Sekmadieninis pamokslas, buvusiam giminaičiui Skirmantui MALINAUSKUI
22. Vitas Tomkus: SUBINLAIŽIŲ „AUKSO AMŽIUS“
23. DEVYNERI METAI NELAISVĖJE (Milijonieriaus Vito Tomkaus interviu su milijardieriumi Raimondu Baranausku)
24. Vitas Tomkus: RINKTI AR NERINKTI?
25. Vitas Tomkus: O AŠ IR TOLIAU PALAIKYSIU RUSIJĄ, NORS VISI PASIUSKIT!
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

-1 +7 C

+7 +12 C

 

+9 +15 C

+10 +14 C

+19 +22 C

 

+19 +21 C

0-6 m/s

0-8 m/s

 

0-8 m/s

       

Nuorodos