respublika.lt

R.Karbauskis ragina G.Nausėdą nebeužstoti savo patarėjų: jie kenkia reputacijai - straipsnio komentarai:

 • P
  Prosenelis 2020 gegužės 22 11:06:36

  Kol Lanzbergio gauja bus prezidento patariejai tol islaptinti kagebistai dyrbs prieš Lietuva Nausieda turietu suprasti kuokiu keliu pasuko nori buti prakeiktas kaip Gribauskaitiė koncervus butina ne prileisti prie lovio ju vieta savartyne.

  0 0
  Atsakyti
 • s
  skelia 2020 gegužės 22 11:07:28

  Pats nei vieno aukščiausio šalies vadovo posto neužima. O už juos aiškina kas kam kenkia. Kaip jo atvesti į atsakingus postus nei vienas nesiteisina.

  0 0
  Atsakyti
 • v
  vilkelis 2020 gegužės 22 11:11:29

  saunuolis p.Karbauskis!Visus taskus,kaip sakoma,teisingai sudeliojo.O tamstai Prezidentui linkiu patareju teikiama informacija pasitikrinti is keliu saltiniu,o Jis tam galimybiu turi apsciai.

  0 0
  Atsakyti
 • L
  Logiška, daug įtarimų kelia menami 2020 gegužės 22 11:21:42

  "politikos švaruolių" konservatorių ir jų adeptų žiniasklaidoje keliami kaltinimai Narkevičiui, turint omeny artėjančius seimo rinkimus.Tik ar į juos atsižvelgs prezidentas?

  0 0
  Atsakyti
 • X
  XXXL .skelia 2020 gegužės 22 11:22:37

  Taigi Patriarchas irgi neužima jokio posto, tačiau kiekvieną dieną aiškina, kas kam kenkia ir kas yra Lietuvos vidaus ir išorės priešai. Ar tai Tamstelei nekliudo?

  0 0
  Atsakyti
 • k
  kas kaltas? 2020 gegužės 22 11:33:48

  Savo nuomones gali reikšt visi. O štai kaip elgias pačių rinkti prezidentas ir seimas, čia jų pasirinkimas. Ir konkreti atsakomybė už rezultatus. Kur EK vėl konstatavo, kad Lietuvoj didelė socialinė atskirtis ir skurdas. Tad kaip politikai davę priesaikas laikytis įstatymų, pagal Konst. 46 str. tarnaut visos tautos apie 3 milijonus gerbūviui, o blogina. Atsakomybė politikams ir jei nesugeba tautai gerint, tegu atsistatydina ir aiškinasi kiek nori. O valdyme užleidžia vietas, kur gal sėkmingiau dirbs. O ne imituoja vieni kitų negabumus pridengdami.

  0 0
  Atsakyti
 • T
  Taiklus 2020 gegužės 22 12:51:48

  ir teisingi Karbauskio pastebejimai.

  0 0
  Atsakyti
 • k
  kaimietė 2020 gegužės 22 12:56:22

  Manau ir prezidentūroje šiuo metu transformacijų metas. Tik per laiką G. Nausėda atsirinks kuo gali pasitikėti, o kuo ne. Juk ir prazidentas turėjo kriterijų, pagal kuriuos rinkosi patarėjus, o pasirodo, kad ne visi kriterijai atlaikė objektyvumo ir patikimumo egzaminus. Aišku, jeigu remtis publikacijomis, kad ir tik "Respublikos", tai matosi nerimą keliančių signalų ir dėl Kuliešiaus ir dėl Neverovičiaus. Jau anksčiau matėsi,. dar iki Rybnikovo, kuris akivaizdžiai tendencingas ir siekia visiškai kitokių toli siekiančių tikslų. Manau, kad R. Karbauskis absoliučiai teisus savo straipsnyje keldamas šiuos klausimus. Labai tinka patarlė: juokiasi puodas, kad katilas juodas (čia apie prezidentūros bandymus, visus sustatyti į vietas). Tuo pačiu aš nemanau, kad šiuo metu prezidentui labai paprasta. Jis iš paskutiniųjų bando subalansuoti politikos vežimą ir tuo pačiu prezidentūros virtuvę. Pavojinga situacija.

  0 0
  Atsakyti
 • n
  negabus 2020 gegužės 22 12:56:37

  Negabus valstybės vystymo sritį. Kur einant į politiką turi sugebėt teikt valstybės kūrimo ir vienijimo strategijas. O čia kaip maži vaikai vieni kitiems replikuoja. Ir dar tokio pačio proto palaikančių yra.

  0 0
  Atsakyti
 • Z
  ZUK 2020 gegužės 22 13:36:52

  Prezidento patarėjai yra tikras nesusipratimas.Ypač pasibaisėtinas buvo atvejis su nacionalinės premijos laureatės V.Kuodytės išvarymu iš prezidentūros ir kaltų ten nerasta.Vadinasi,ką ten pilkos pelytės,vidutinybės ir beraštės bepridarytų,jiems bus atleista.

  0 0
  Atsakyti
 • v
  vienodi 2020 gegužės 22 13:39:44

  Vienodi. Prezidentas pats turi gerai žinot valstybės kūrimo ir vystymo strategijas. Patarėjai tik vykdo. Karbauskio dėka į seimo pirmininko postą paskirtas dxin jam ant valstiečių ir kitų.

  0 0
  Atsakyti
 • n
  net nesuvokia 2020 gegužės 22 13:46:05

  Karbauskis net nesuvokia, kad patarėjai tik vykdo. Tad priekaištus tiesiai prezidentui ir reikia reikšt. Kaip vykdo į seimo pirmininkus paskirtas..klausė. Po to kaip fiasko gavos net nereaguoja į Karbauskio emocijas.

  0 0
  Atsakyti
 • J
  Juozas 2020 gegužės 22 16:22:51

  Visažinis "kultūros" komiteto pirmininkas Ramūnas rašo „Prokoncervatoriška propaganda griebiasi visų temų, kurias gali panaudoti kovai su dabartine valdžia". Gal jis galėtų paaiškinti, ką reiškia pirmas žodis „Prokoncervatoriška". Bet norėčiau, kad būtų ne taip naiviai kaip aiškino valdantieji apie išmokas rugpjūčio mėnesį, atseit reikia kažkokios mistinės techninės ir programinės įrangos ir sudėtingų skaičiavimų (kuriuos net pradinukai sugebėtų atlikti). Tą iš esmės pakartojo premjeras, socialinių reikalų ministras, net prezidentas. Kiti dar pridėjo , kad tai rūpestis labiausiai nukentėjusiais. Ar Seimo nariais, milijonieriais ir kitais aukštais valdininkais, kuriems jau to paties Verygos išdalinti solidūs algų priedai? Gėda klausytis tokių postringavimų. Bet ko nepadarysi tos pačios tėvynės labui, kuriamos gerovės valstybei?

  0 0
  Atsakyti
 • J
  Jurgis 2020 gegužės 22 17:37:09

  Reputacijai labai kenkia susikompromitavę ministrai aplinkos, susisiekimo, bet Karbauskis su premjeru juos gina. Kokia čia žala valstybei?

  0 0
  Atsakyti
 • b
  bobute 2020 gegužės 22 18:56:29

  is gyvenimiskos patirties zinau,kad yra tarp musu susireiksminusiu asmenybiu.Sutikau ju nemazai.Tai asmenys buve neturtingi ir praturteje,nedaug pasieke gyvenime ir padare kazkokiu budu karjera.Jie padlaiziai,del savo padeties islaikymo gali parsiduoti,apsmeizti .Taciau ivairiose gyvenimo situacijose islenda ju nykus dvasinis pasaulis.Ir svarbiausia sie zmones tiesiog serga didybes manija,laiko save aukstesne persona uz kitus zmones.Galimai yra tokiu ir prezidenturoje ir seime ir kitur.

  0 0
  Atsakyti
 • R
  Ragina 2020 gegužės 22 19:15:13

  Reikėtų tikrai neužstoti nekompetencijos ir nenoro pradėti atsakingai dirbti prezidentūroje. Gėda tiems padėjėjams-patarėjams, jei nesugebat patys pasitraukit ir neglūminkit žmonių bei neskleiskit negatyvo visoje šalyje! Negi žmonės tūrės rengti protestus, kad pagaliau susiprastūmėt... Nereikia visokių nesąmonių, jau ir taip nuo visokių B.Geitso siekėjų, dedulių mūsuose darosi koktu!

  0 0
  Atsakyti
 • H
  Hehe 2020 gegužės 22 23:47:44

  Mužikas priminē, kad tai "prokonservatoriška provokacija".. nepamiršta jis žmonių, kurie Lietuvą atvedê į nepriklausomybę. Mužikas ir tiek

  0 0
  Atsakyti
 • P
  Prezidento patarėjas 2020 gegužės 23 12:25:40

  Patarėjams taip liepia Sorošo kabalistai satanistai kad atrodytų kvailiau

  0 0
  Atsakyti
 • t
  taigi hehe 2020 gegužės 23 12:40:05

  Lietuvos zmones iskovojo nepriklausomybe,vedami daugelio iskiliu zmoniu,kurie dabar pamirsti.Kovotoju gretose buvo ir Lansbergis,taciau atkovojus valstybinguma,reikia ja stiprinti,kurti.Deja,Lietuva po nepriklausomybes buvo isvogta,sunaikinta pramone ir zemes ukis,zmones nuskurdinti.Kyla retorinis klausimas.Kas nepriklausomoje Lietuvoje praturtejo ir kas buvo nuskurdintas.

  0 0
  Atsakyti
 • o
  onute to Hehe 2020 gegužės 25 12:35:57

  tu išpera nelaimyngas iš masiulio lansbergo kompanijos Baig šuda brude malti Turbut nemažai prisivogei lansbergo kgbisto laikais

  0 0
  Atsakyti
 • p
  petras 2020 gegužės 25 12:39:49

  Žema prezidente apie save apsistatėte tokiais kaip Kuliešius IR KAIP YRA KAD TIE JUSU PATARĖJAI ŽEMINA MAIŠO DIRBTI VYRIAUSYBEI TAUTOS IŠRINKTAI

  0 0
  Atsakyti
 • K
  Kaunieti 2020 gegužės 25 12:54:50

  Prezidente kaip yra kad jusu patarėjai priiminėja kad kaip ir p-atis prisipažysta IR PASIRODO PREZIDENTURA SU JUO BENDRAUJA SSSR slaptosioj tarnyboj tas veikėjas A Rybnikovas ruskis 100 procentu dirba rusijai tokie savo darbu rusijoje nenutraukia kažin ar lietuvos pilietis sulauktu pagelbos iš Kuliešiaus gėda ir kele įtarima tokie patarėjai

  0 0
  Atsakyti
 • J
  JONAS 2020 gegužės 25 12:57:21

  prezidente atsipeikėkit kol dar galit nes grei autoritetas jusu bus tautai 0

  0 0
  Atsakyti
 • o
  onute 2020 gegužės 25 12:59:22

  Rybnikovai aferistas esi kaip reikiant čia tau ne SSSR MAUK LAUK IŠ LIETUVOS BRUDE

  0 0
  Atsakyti
 • R
  RASA 2020 gegužės 25 13:27:29

  Kuliešiau kam dirbi gal tu esi Kuliešovas Ivanovičius

  0 0
  Atsakyti
 • P
  Prosenelis 2020 birželio 09 07:27:30

  Didžeuses klausimas ar tauta turi prezidenta asmeniškai aš ne matau.

  0 0
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SKOLOS: Valstybei už studijas skolingi apie 17,5 tūkst. asmenų, daugiausia – už paskolas, teiktas iki 2010 metų, dėl kai kurių skolininkų kasmet teismus pasiekia keli šimtai ieškinių.
 • ŠILDYMAS: Rugsėjo 27-ąją Kaune oficialiai pradedamas šildymo sezonas - kaip ir praėjusiais metais, kauniečiams šilumos kaina bus mažiausia tarp didžiųjų Lietuvos miestų.
 • MIGRANTAI: Per praėjusią parą, nuo šeštadienio vidurnakčio iki sekmadienio, pasieniečiai neleistinose vietose iš Baltarusijos neleido patekti į Lietuvą 44 migrantams, vienas asmuo dėl humanitarinių priežasčių buvo įleistas.
 • PIRKIMAI: Seimas linkęs padidinti mažos vertės viešųjų pirkimų „lubas“ nuo 10 tūkst. iki 15 tūkst. eurų.
 • ALKOHOLIS: Lietuva patenka į penketuką šalių, kurios per penkerius metus labiausiai sumažino alkoholio vartojimą, rodo naujausi Pasaulio sveikatos organizacijos duomenys.
 • DOVANA: Lietuva planuoja Ukrainos kariuomenei perduoti šarvinių liemenių ir balistinių diržų už daugiau kaip 677 tūkst. eurų.
 • FILMAS: Amerikiečių kompanijos „Netflix“ sukurtame dokumentiniame filme buvęs Federalinio tyrimų biuro pareigūnas teigia, kad Lietuvoje amerikiečių žvalgybos kalėjime laikytas vienas iš Rugsėjo 11-osios išpuolių JAV organizatorių palestinietis Abu Zubaydah'a.
 • PEILIS: Šeštadienį Kaune peiliu sužalota moteris - įtariamasis (g. 1981 m.) uždarytas į areštinę.
 • VAGYSTĖ: Savotišką vagystės rekordą pasiekė nenustatytas vagišius, tą pačią parduotuvę Šiaulių rajone apvogęs 16 kartų: turtinė žala - 362,56 eurų.
 • PATIKROS: Per savaitę matomas žymus nusižengimų sumažėjimas – drastiškiausiai krito pažeidimų, nustatytų viešajame transporte, skaičius, pastebi kassavaitinę ekstremalios situacijos metu taikomų apribojimų laikymosi kontrolę vykdančios institucijos.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar gerai, kad verslininkai bylinėsis su valstybe, jei gaus baudas, jog veikia be Galimybių paso?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate rugsėjo 10d. mitingą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+3 +8 C

+6 +11 C

 

+6 +10 C

+11 +16 C

+10 +15 C

 

+11 +13 C

0-4 m/s

0-5 m/s

 

0-5 m/s

       

Nuorodos