R.Karbauskis: premjeras su prezidentu kalbasi telefonunuotraukos (3)

2019 gruodžio mėn. 11 d. 12:25:48 Perskaitė 995

„Valstiečių“ lyderio Ramūno Karbauskio teigimu, tai, kad premjeras Saulius Skvernelis nesusitinka su prezidentu Gitanu Nausėda aptarti susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus klausimo, dar nereiškia, kad jie nebendrauja. Anot R. Karbauskio, S. Skvernelis su prezidentu nuolat kalbasi telefonu.

 

„Premjeras su prezidentu kalbasi, tikrai kalbasi. Jei nesusitinka, tai nereiškia, kad nesišneka. Kalbasi telefonu ir t.t. Tikrai bendrauja. Ar susitinka fiziškai, čia yra kitas klausimas. Premjeras buvo susitikime, kuomet buvo kalbamasi dėl Lietuvos ir Baltarusijos santykių. Sakyti, kad jie nebendrauja – negalima. O pokalbis telefonu ar susitikimas akis į akį yra visiškai tas pats. Manau kalbamasi apie viską, bet yra skirtingos nuomonės. Šioje situacijoje konflikto nėra, tiesiog skirtingos nuomonės. Tai, galvoju, dėl to mums mažiau reikėtų pergyventi. Viskas sustos į savo vietas, svarbiausia dabar yra biudžetas, o jis bus priimtas“, – Eltai sakė R. Karbauskis.

Paklaustas, kada pats buvo susitikęs su G. Nausėda, R. Karbauskis teigė, kad jis nuolat bendrauja su prezidento patarėjais.

„Su prezidentu buvau susitikęs tuomet, kai buvo aptariami Lietuvos ir Baltarusijos santykiai. Tai buvo paskutinis sykis. Daugiau nebuvau (...) Mes pastoviai bendraujame su patarėjais įvairių sričių. Šnekamės apie tai, kokia situacija bei sprendimai“, – teigė jis.

Antradienį prezidentas G. Nausėda žurnalistams užsiminė, kad aptarti į skandalus įsivėlusio susisiekimo ministro darbus su Vyriausybės vadovu turės galimybę tik ateinančią savaitę.

Primename, kad po virtinės viešojoje erdvėje dėmesio sulaukusių skandalų, kuriuose figūravo J. Narkevičius, prezidentas G. Nausėda susisiekimo ministrui pareiškė nepasitikėjimą ir kelis kartus paragino jį trauktis iš einamų pareigų.

Savo ruožtu premjeras, reaguodamas į šalies vadovo pareiškimą, teigė nematantis teisinio pagrindo J. Narkevičių atleisti. S. Skverneliui antrino ir „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis. Jis žurnalistams sakė apgailestaujantis, kad, jo teigimu, šalies vadovas, stokodamas patirties savo poste, pasidavė opozicijos spaudimui ir organizuotam puolimui prieš J. Narkevičių.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net