respublika.lt

R.Karbauskis: konservatorius apėmė desperacija - straipsnio komentarai:

 • kaunietė 2019 gruodžio mėn. 11 d. 10:13:01

  valstiečių reitingams ,, padėjo,, Verygos generiniai vaistai [4 kartus greitoji gelbėjo],bei Šakalienės kompanijos atiminėjami vaikai.O šiaip matau dar daug nesutvarkytų dalykų ne tik pensijos........Pagaliau ėmėsi daugiabučių įstatymo.Kitiems nerūpėjo žmonių engimas ,,kolūkiuose,, ir benrijose.Šiaip sunkiai, bet manau einama į priekį,bet to kas padaryta manau neįmanoma ištaisyti.Reikia asmeninės atsakomybės visur,ne tik bendrijose.

  0 0
 • Janina 2019 gruodžio mėn. 10 d. 21:20:51

  Kai įdėta tiek daug pastangų siekiant kuo greičiau susigrąžinti buvusią įtaką,kai prikurta tiek daug instrukcijų:"SKALDYK IR VALDYK",kai sudužo svajonės būti Premjero ir Prezidento postuose,visai suprantamas ir tas akivaizdus konservatorių(TSKD) partijos "viršūnėlių"blaškymasis....Juokingiausia,kai bandoma duoti viešus nurodymus J.E. Prezidentui,kaip buvo jiems įprasta praėjusius daugiau nei dešimt metų...Matyt, tikrai jiems gyvenimas"pablogėjo"...Užjauskime....

  0 0
 • rinkeja 2019 gruodžio mėn. 09 d. 19:47:02

  kas mane gali itikinti,kad balsu skaiciavimas yra saziningas.Kiek atsimenu,isankstinio balsavimo ir isvykusiu bei kitus balsus skaiciavo kazkokia privati firma,naujai idiegta.Tai buvo lygtai ne sia ,bet pries tai buvusia kadencija/gal kazkiek klystu,Gal kas tiksliau atsimena.Ir niekas mane neitikins,kad po Masiulio sulaikymo,liberalai saziningai pateko i seima.Ir kaip uztikrinti sazininga balsu skaiciavima,as nezinau,neturiu tam kompetencijos,bet man sis klausimas neduoda ramybes.As bendrauju su nemazu skaiciumi zmoniu ir niekas nebalsavo uz konservatorius.Kas us valstiecius,kas uz socdemus,tai is kur tu konservatoriu tokie reitingai

  0 0
 • Ponai komentatorei 2019 gruodžio mėn. 09 d. 16:19:24

  Koksai velnias jums liege rinkti koncervatorius liberastus socdemu,Ragusa naikynkite sarasus nerinkite seno mieslo kuris prie lovio jau30metu vykite tos nieksus von Prosenelis.

  0 0
 • kyla klausimas 2019 gruodžio mėn. 09 d. 15:55:12

  ko tie konservatoriai,socialdemokratai dabar putoja.Ar jie durni,ar zmones durnais laiko.Taigi mes viska atsimenam.Rekia ,kad maisto kainos kils.Tai kada jos pakilo-kai ivede eura.O kas buvo iniciatoriai.Kodel lenkai pasiliko zlota.Dabar as atidirbusi 35 mrtus,saziningai mokejau mokescius ir pensija buvo mizeris,kol valstieciai neperskaiciavoO kiek turto pardave-telekomas,laivai,Mazeikiu nafta ir t.t.Pensijos nepridejo nei cento Dabar kad ir del to kelio.Vaziuoja premjeras,apsauga ,vasara dulka,tai kaip su tokiom masinom po miesta vazineti.Kodel neviesina kiek milijonu Vilniaus savivaldybe skyre Lansbergienes istaigoms/berods 700 tukstanciu/ Jie buvo priprate visus sluot is kelio,o situ neiveikia,tai tiesiog is pasiutimo net kartais nusisneka,viska ignoruoja,balsuoti neina,tai ka jie ten veikia Ir niekas Karbauskio nenubuksavo.Daugiau tokiu tvirtu zmoniu,kad ismeztu ta purva,kuri paliko buvusieji...

  0 0
 • Balbieriškio samurajus ( Nr.8) 2019 gruodžio mėn. 09 d. 15:51:17

  Kad jis trenktas tai seniai buvo aišku,bet pasirodo,kad jis dar ir totaliai trenktas mazochistas.

  0 0
 • geda tiems, kurie 2019 gruodžio mėn. 09 d. 15:32:45

  skleidzia mela ir trukdo valdantiesiems visus trejis metus. Pagarba Karbauskiui, Sirinskienei, Skverneliui, stiprybes, isminties ir sveikatos. Jie stojo i kova uz valstybe, uz musu geresni gyvenima be landsberg nuodu. Padekime jiems per rinkimus. Gaila, kad prezidentas eina kgb grybes pramintu keliu. Jei Rokas masiulis jam geras, tai aisku kas jis. Nuo nepriklausomybes atgavimo nebuvo ne vieno mylincio Lietuva, tik klanu pataikunai tapkes, tata, grybe

  0 0
 • Kis 2019 gruodžio mėn. 09 d. 15:28:39

  ka gi reikejo to ir tiketis,nes su senu bagazu toli nebenuvaziuosi.Propoganda buksuoja,nes sis keliams konservatoriu ir asmeniskai Zenkos destrukcija jau igiso ir but neblogai jiems paimti time minute,nes iki rinkimu rinkejas bus perdeges ir eis balsuoti pries konservatorius.Tegu prisimen netollima praeiti -prezidenti rinkimus,juk balsavo labai daug ne uz Nauseda,o uz konservatorine sypsena.Dedule praranda niucha,daugina ir ko gero ivyks kas ir privalu ivykti ses ant antsarinio suolo,nes 5% ivykdyti bus kjasmet sunkiau.Tremtiniaiir kaliniai isejo anapilin,o ju vaikai ir vaikaiciai nera tokie lojalus,nes Nr 1,neatlaiko jokio pasislykstejimo,kai kolobaruoja tokius kilnius jausmus.Tada geriau nieko nerasyti ir nesakyti,nors vardan tiesos 27 metai veltui niekas veltui neleido.

  0 0
 • Kiek 2019 gruodžio mėn. 09 d. 13:55:20

  stebiu vadinamųjų konservatorių (tokių nė nėra) veiksmus ir kalbas, prieinu vienin telę išvadą: jie kvailiai arba kenkėjai.

  0 0
 • kas žino 2019 gruodžio mėn. 09 d. 13:37:52

  kieno pensija yra 6500 eu ? Vienas toks yra, o dar kas žinote, aš tai ir panašaus nežinau.

  0 0
 • kas žino 2019 gruodžio mėn. 09 d. 13:34:17

  kieno pensija yra 6500 eu ? Vienas toks yra, o dar kas žinote, aš tai ir panašaus nežinau.

  0 0
 • seniui 2019 gruodžio mėn. 09 d. 13:25:06

  Už kiekvieną kadenciją atsakomybė tenka valdžiusiems. Šią Seimo kadenciją po valstiečiais valdžioje baigia kodėl nepadarė? turėdami aukščiausius postus Seimo pirmininko, premjero, Seimo teisėtvarkos komiteto pirmininkė... Kur pagal Konst. 84 str. Prezidentas siūlo Seimui tvirtint teisėsaugos vadovus, skirt atleist LR gen. prokurorą. Reiškia ypač seimo teisėtvarkos komitetui teisėsauga teikia vertint metines veiklos ataskaitas? Reiškia jiems pavaldi ir atskaitinga teisėsauga. ir baigiantis kadencijai vėl buria padarys, kaip turėdami postus nepadarė. O dar praskolinėdami tęsia ant konservatorių versdami, nuo vienų paimt kitiems pridėt ir socialinė atskirtis dar labiau didėja...Apie makroekonomiką žalio suvokimo neturi..

  0 0
 • senis 2019 gruodžio mėn. 09 d. 13:07:28

  kaip ne kaip, pensijas Karbauskis su Skverneliu beveik padvigubino. Eina kalbos, kad greitai arestuos Rusijos Valstybes Paslapti Magnolija, nuims sargyba nuo Lansbergio. Per 30 metu valstybes zlugdymo Putino nurodymu, pridaryta tiek nusikaltimu, kad per 1 kadencija visko nepadarysi. Jeigu per sekancius seimo rinkimus balsuosime uz zaliuosius valstiecius, durnesnio pavadinimo net Broileris nesugalvotu, jie gal ir LRT patvarkys. Moskva, ne srazu stroilas! Jeigu i valdzia pateks konservatoriai, gris Kubilius ir grazins pensijas i kubilinisimonistini lygi. Piaus per puse!

  0 0
 • logika 2019 gruodžio mėn. 09 d. 12:53:23

  as tai negaliu nieko prisiminti ka KONcervatoriai gero musu valstybej padare... vien prisimenu prichvatizavimus, banku uzgrobimus, mazeikiu nafta... cia DESTRUKTORIAI, o ne zmones...

  0 0
 • Adomas 2019 gruodžio mėn. 09 d. 12:25:32

  Tegul jie nebalsuoja... Ir pernai nebalsavo. Tai yra įrodymas, kad einama teisingu keliu. Manau, kad žmonės viską supranta ir balsuos už valstiečius. Reitingai nupirkti, jais netikim. Anūkėliui labai norisi valdžios, be manau, kad neteks ja džiaugtis. Lietuvai būtų prapultis.

  0 0
 • faktas 2019 gruodžio mėn. 09 d. 12:25:28

  Šie valdantys net ir baigiantis seimo kadencijai nesigaudo apie valstybės makroekonomikos reguliavimą valstybės labui. Tęsia praskolinėdami ir versdami ant konservatorių. Kaip nuo vienų atimt ir kitiems pridėt. Per ką tik socialinė atskirtis ir nereaguoja. kaip ir nei vienas į postus nuo jų deleguoti su Seimo pirmininku nesusišneka, kiti iš vis neaišku kuo užsiiminėja...Praktiškai jau elektorato net neturi. Pats oligarchas pirmų postų neima, nes nesugeba. Nes vedlio neturi rimčiau rinkimams...

  0 0
 • Vardan Lietuvos islikimo, 2019 gruodžio mėn. 09 d. 12:06:17

  Ramunai, burk koalicija! Gelbek Lietuva, kol dar nevelu!

  0 0
 • Senis Tai 2019 gruodžio mėn. 09 d. 11:27:43

  kad konservai niekuomet nepalaikė seime valstybinius reikalus liečiančius klausimus ir įnešdavo vien destrukciją valdančiųjų iniciatyvoms-YRA KAIP SISTEMA IR JŲ KELRODĖ ŽVAIGŽDĖ LIETUVOJE.Lansbergistų ir liberastų veikla seimuose visuomet buvo NULINĖ:jie yra valstybės pamatų griovėjai ir ištroškę valdžios viską daro,kad tik kišti pagalius į valdančiųjų ratus,kurie nežiūrint nieko važiuoja tik pirmyn ir tiek.

  0 0
 • WAK 2019 gruodžio mėn. 09 d. 11:15:59

  Konservai eilini karta daro viska,kad tik Lietuvoje butu kuo daugiau sumaisties,nes is valstybes prisigrobti pinigai mazeja.Vien Simonytes rinkiminei kampanijai buvo isleisti keli milijonai uz snipsta...

  0 0
 • Jaigu rimtai 2019 gruodžio mėn. 09 d. 11:11:22

  Tai gaila ne Karbausko Bet valstieciu partijos labai ja Karbauskas nubuksavo i apacia ar atsikels?????.

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • GRAIKIJOJE: Graikijoje nustatytų užsikrėtimo koronavirusu atvejų skaičius per parą padidėjo 196 ir pasiekė 5 942, mirė vienas infekuotasis.
 • ATAKAVO: antradienį Turkijos bepilotė skraidyklė per klaidą atakavo Irako pasieniečių koloną Irako šiaurėje, į šiaurės rytus nuo Erbilio.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kaip vertinate S.Tichanovskajos atvykimą į Lietuvą?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kur dažniausiai perkate knygas?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13+15 C

+10 +13 C

 

+10 +12 C

 +22 +24 C

+20+23 C

 

+20 +22 C

3-4 m/s

3 m/s

 

1-2 m/s

       

Nuorodos