respublika.lt

R.Karbauskis: konservatoriai savo lubas jau pasiekė - straipsnio komentarai:

 • tai ausrai 2020 spalio mėn. 26 d. 23:36:14

  prezikas duos tavo vaikams po maza doze narkotiku,kad pediku chebra atrodytu padoresne,gal ir pats padalyvaus.o 6 metu vaikuciai greiciau taps baudziauninkais sorosinims.grazi vaivorykstyne ateitis. prie ramuno tokiu kalbu nebuvo.ne i ruskius ziurekit-savo kiema sutvarkykit.

  0 0
 • jeronimas 2020 spalio mėn. 24 d. 18:54:09

  Ramunai,jus per keturis metus pataikaudami ir lyzindami landsberginius,tiesiog praradot pasitikejima,ir tikejima Jumis tu zmoniu ,kurie i jus dejo viltis balsuodami.na ka jus padaret,kad uzkardyti milijardines vagystes landsberginiu,kurie vykdo antivalstybine atvira veikla,pasitelkdami ju paciu susodintus teisininkus.Jus gi atrodet visus keturis metus beviltiski apsileideliai.??ir dabar su ta corona,juk jus vykdot kazkieno nurodymus,visiskai neisiklausydami i Lietuvos medikus-specialistus.?? Jeigu jusu geriausi patarejai kasiuleviciai,slusniai ,tai va kur ir atvedet .Patikekit,visas seimas su jusiskiu bendru dauguma,visus keturis metus buvo priesiskai nusiteikes Lietuvos zmoniu atzvilgiu.Jus nesugebejot net sustabdyti emigrantu minios,nors saziningumo delei didinot ir pensijas,vaiko pinigeliai atsirado,ir atlyginimai pakilo.Tai trupiniai ,kurie nepadenge net infliacijos kaztu,bet vienas vienintelis teigiamas jusu darbelis.O visa kita buvo tik paskolos,kurias isisavinote ir liko landsb

  0 0
 • Ausra 2020 spalio mėn. 23 d. 23:57:01

  O valstieciai zalieji jau dabar naikina lietuva, per mokinius per jaunima. Sakykim pavasari buvo netiketa nuotoliniam mokymui nepasiruose, bet dabar zinojo kad taip bus. Vistiek mokykloms neparuose per vasara rekomendaciju kaip valdyti srautus, kaip dirbt. Ir galiausiai ne visi mokiniai turi ir gali isigyti kompiuterius nuotoliniam mokymui. Apie tai irgi nepagalvojo. Jiems nerupejo, kad kai kurie taip neturi salygu dirbt. Ir drista sakyt, kad konservatoriai kazko nepadare. Jug valdzioj buvo valstieciai, o pries tai 4 metus socialdemokratai ( palucko ir kirkilo partijos ). Taigi konservatoriu nebuvo 8 metus. Vadinasi nesiputokit ant ju, o ieskokit kaltu savo numyletiniu gretose. Visdelto nesinori, kad lietuva butu " pasalpiniu geroves valstybe". O to ir siekia karbauskio ir palucko partijos. Tik aisku viena koalicijos jie nesudarys. Kad ir jairios ju vertybes, bet skirtingos.

  0 0
 • Ausra 2020 spalio mėn. 23 d. 23:39:15

  A jus suvis durni. Negi nematot kaip valdantieji tyciojasi. Su corona, virusu nesamones daro. Jau nebeaisku ar serga zmones ar ne. Tik meluoja ir meluoja. I arena ziuret varzybu leido, i palanga leidzia vaziuot (geltona zona), i barus leidzia. O mokiniai mokinsis nuotoliniu budu. Ir maza to pradinukai toje pacioje mokykloje eis i mokykla, netgi is tu paciu seimu. Bureliai taip pat negali veikt. Mat prie pradinuku reikia but tevams ir jiems reikia moket. O pinigu nera ( jau issvaistyti keliukams). Zinoma geriau pazadejo 13 pensija (bet jos nebus, nes biudzete nera numatyta, nes jame didziule skyle). Net pykina ziurint i tuos melagiu veidus. Kaip jus galit patiket dar 4 metus jiems.

  0 0
 • nepadėsim 2020 spalio mėn. 16 d. 19:05:02

  Pasiekė, nes konservatoriai seniai norėjo su liberalais sunaikint lietuvius Lietuvoje. Jau vasarą su šimašiaus pliažu bandė lietuvių kantrybę, todėl po rinkimų turo jau skelbia apie vienalyčių santuokų įteisinimą, lengvų narkotikų legalizavimą. Dar ne pabaiga, jau net jų andriulis išdavė, kad mažins vaikų pinigus, pensijas, kitus mokėjimus. Juk reikia šimonės, kubiliaus, vasiliausko, grybės -konservatorių nuvogtus 2 milijardus grąžinti, tad kaip ? Tam šimonė ir lenda, skelbiasi ministre pirmininke-biudžete nebus vietos jokiem 13 tiem atlyginimam, pensijom, reik jos pačios nuvogimą išlygint. Ot čia tai jau siaubas, visiškas siaubiakas! Lubas pramuš, kad tik negrąžint nuvogto, o neliečiamybė pati svarbiausia ir tam tik Seimas atakuojamas visom konservų pajėgom ! Sustokit , apsišaukėliai liberalieji konservatoriai !!!

  8 0
 • ..... 2020 spalio mėn. 14 d. 14:18:24

  ...užtai karbauskiniai vis gilyn smenga naisių mėšlynan...

  2 8
 • Punch 2020 spalio mėn. 13 d. 16:07:39

  Gal tu,Karbauski,atodytum geriau,jeigu ne tavo pasiputes troskimas valdzios,baudu sutverejas mentas ir asilu asilas veryga. Ir nereikia kalbeti nesamoniu,kad tau rupi zmones. Dar negime toks seimo narys. Tai tik tusti zodziai,kaip ir visu kitu. Nuosirdziai linkiu tau siltos komposto kruvos,kur ir yra tavo tikroji vieta. Beje,tu labai nekenti konservu - tai sveikintina,bet tavo neapykanta tave ir zlugdo. Tiek tau su savo asmeniniu mentu ,tiek ir broileriui pati geriausia vieta yra lauko tualetas,tik jokiu budu ne politika

  2 9
 • NATALIJA TO 00 00 TO JURGIS 2020 spalio mėn. 13 d. 15:41:33

  KA ČIA TIE DU LIURBEI VIENAS 00 KITAS NEDAŠUTES JURGIS KO TAIP ABU DŽIAUGETĖS LYG BUTUMĖT AUKSO PUODA IŠLOŠE AR DURNI AR NESUPRANTAT KAD JUS IŠLOŠĖT TA PUODA GABRIUKUI JO VAIKUČIAM O JUS ABU TIK VIŠTU GAUDYTI EUROPOJE IŠSIKOVOJOT IR DAR ŽOLĖS LAISVAI NUSIPIRKTI GALĖSITE BET JEIGU ESAT NARKOMANAI ABU AR GĖJAI TAI TIKRAI LAIMĖJIMAS DIDELIS

  9 2
 • Petras 2020 spalio mėn. 13 d. 15:11:06

  Koservatoriai lubu nepasieke, kaip karbauskis s savo bendrazygiais nepasieke dugno

  8 2
 • KODĖL 2020 spalio mėn. 13 d. 14:20:08

  Ramūnai nežvelgiate į kitas problemas.Kur rinkimų stebėtojai iš jūsų komandos,kodėl tik baltos pirštinės{kurios puikiai žinote kam ir kaip atstovauja}mato problemas,pažeidimus ir neanspauduotas balsadėžes.PRASIBUSKITE.Ar jus TĖVAI nemokino,kad lengvų pergalių kovoje UŽ ŽMOGŲ nebūna.Negi dar nesupratote,kad turėti daugumą Seime tai dar negarantuoja turėti daugumą RINKĖJŲ.Žmonės gali norėti jūsų pergalės ir nuoširdžiai jos jums linkėti,bet po gulinčiu akmeniu ne tik alus,bet ir paprastas vanduo neteka.

  9 0
 • JEI 2020 spalio mėn. 13 d. 14:09:59

  LVŽS Pirmininkas tiktai 9 procentuose jaunimo mato pralaimėjimo priežastį ir tikrai tiki,kad Konservatoriai jau pasiekė lubas tai mūsų,mieli tautiečiai,laukia liūdnos mišios.Savęs raminimas,aplinkos kaltinimas,oponentų nedavertinimas-labai sunkių ir skaudžių pralaimėjimų{tame tarpe ir Nepriklausomos Lietuvos istorijoje}priežastis.Tik 24\7 darbas,darbas ir ėjimas į TAUTĄ iki pat spalio 23{kas reglamentuojama Rinkimų Įstatymu}dar gali pakoreguoti situaciją.Postringavimai apie lubas,grindis ar šiltą guolį-beviltiški.

  7 0
 • Karbauski 2020 spalio mėn. 13 d. 14:02:56

  tavo mentas tavo nelaime,nes zmones nekencia mentu,kaip tu sito negali suprasti ir nahren jis tau reikalingas buvo,o dabar matai kaip jis tau padejo...

  6 10
 • Koment. Jurgiui 2020 spalio mėn. 13 d. 14:00:23

  Pats vis jaunesnem rupinies. Kreipkis Armonaites partijon, ten propaguojamas platus asortimentas.

  13 1
 • Nesuderinami dalykai! 2020 spalio mėn. 13 d. 13:57:14

  Konservatoriam lubos negalioja, tikrai suras, ka sunaikinti ,nuo ko atimti.

  15 1
 • Sutinku 2020 spalio mėn. 13 d. 13:27:53

  Rinkimai - 100 - pudovai suklastoti. Konservus turėjo išmesti kaip “š” iš tvarto.

  17 3
 • Ramunai, 2020 spalio mėn. 13 d. 12:22:48

  as nezinau kaip ten kas turi buti,taciau kai buvau balsuoti,vaizdas buvo nykus.Zodziu man atrode,kad su balsais daryk ka nori.Sedi vienas zmogeles netoli balsadezes,uz kampo 3 stalai .Viskas.Kodel nera daugiau stebetoju.Jeigu tas vyras nueis kokiais savo reikalais,daryk ka nori.Tai vyko Kaune.

  19 2
 • ramunai 2020 spalio mėn. 13 d. 12:19:03

  nei kas eis nei kas balsuos. Ateis tik koncervu ištikimoji gvardija. Kai turėjai valdžia reikėjo veikti. O Tu sėdėjai ir nieko nedarei, leidai visaip tyčiotis šmeišti. Va ir turi rezultatą. Kodėl neperėmei televizijos?

  15 3
 • Meta 2020 spalio mėn. 13 d. 12:16:55

  Jurgi,nereikia pradeti ,,nuo Gretutes,,,o reikia pradeti nuo independe lai vo pirkimo,banko Snoras sunaikinimo,valstybines reiksmes objektu pardavimo ir dar labai daug ,,geru darbu,,.Kildisienes istorija tai toks niekas,palyginus su tuo,kad dabar ir ponaitis gales pasirinkti dailesne ar dailesni gyvenimo partneri ar partnere ir uztrauke ,,zolytes,, suktinuke su Ausrine,gales aptarti laimingos valstybes ateiti.Jusu konservatiskos partijos konservatyvumas bus tik tiek,kiek suktinukiu surukyti per diena.

  20 4
 • karbauckeli, 2020 spalio mėn. 13 d. 11:49:51

  ne konservatoriai lubas pasiekė, o tu dar dugno nepasiekei. Pamatysi dugną spalio 25 trašų maiše :)

  8 22
 • Jurgis 2020 spalio mėn. 13 d. 11:42:39

  Gerbiamas oligarche, vaidinantis valstietį, ar dar nesupratote, kad besaikis,nepamatuotas dergimas ant kitų, neduoda rezultatų. Ėjimas į valdžią, neturint kadrų rezervo,o remiantis nupirktu arogantiškuoju policijos generolu,pralošusiu tamstos viltis, kažin ar pasiteisino. Reikia grįžti prie Gretutės, nuo ko pradėjote, o gal dabar turite kitą,visur jus atstovujančią.

  6 25
 • NF 2020 spalio mėn. 13 d. 11:34:20

  Mano manymu Laisves partija reme ne nauji rinkejei,o kitokios pakraipos seksualiniu mazumu rinkejai,kurie ne karta jau demonstroja savo galias. APIE KAIRIOSIOS PUSES KOLICIJA MANAU NELABAI GALIMA KA IR SULYBDYTI,DARBO PARTIJA TEN ESANTYS ASMENYS,JU MASTYMAS YRA NEPROGNOZOJAMAS IR TAI YRA YRODE,O LSDP YRA ISTIKUSI KLINIKINE MIRTIS IR KAS SVARBIAUSIA JU GRETOSE NUSIKALTELIS TIKRAI ASMENISKAI SU TOKIOMIS KOMANDOMIS NEICIAU I JOKIAS SANGLAUDAS,JU REPUTACIJA YRA GERAI ZINOMA IR KURI NESA TIK BLOGI. NORECIAU PRIMINTI TIEMS KURIE REKAVO PRAEITYJE,KAD LSDP PARTIJA SKINASI I POLITIKA KELIA IR JAIS TIKI LIETUVOS ZMONIJA,SIA TAU IR DEVINTINES VISISKAS PRALAIMEJIMAS,KAGI KOKS VEDLYS TOKIE IR REZULTATAI,KAI PARTIJAI VADOVAUJA NUSIKALTELIS TIKETIS GERU REZULTATU TURI BUTI VISISKAS BEPROTIS.

  11 4
 • 00 00 2020 spalio mėn. 13 d. 11:18:03

  ...karbauskiui tepavyko grindis pramušti...

  7 23
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • BE PANIKOS - NEVERYGINĖ STATISTIKA: per šių metų sausio-rugsėjo mėnesius Lietuvoje mirė 29699 žmonės (pernai per tą patį laiką mirė 29017 žmonių), iš jų nuo kraujotakos sistemos ligos – 16137; nuo piktybinių navikų - 6070; kitos mirties priežastys - 2772; išorinės mirties priežastys - 1689; virškinimo sistemos ligos - 1548; kvėpavimo sistemos ligos - 859; infekcinės ir parazitinės ligos - 529; DĖL „COVID-19“ – 95 ŽMONĖS.
 • EISMO SĄLYGOS: vakarų ir šiaurės Lietuvoje eismo sąlygas sekmadienio rytą sunkina plikledis, čia, pasak kelininkų, barstomi slidūs valstybinės reikšmės kelių ruožai.
 • ŠAUDYNĖS: per šaudynes, įvykusias penktadienį Kalifornijos valstijos Sakramento mieste, mažiausiai vienas žmogus žuvo, o dar vienas buvo sunkiai sužeistas.
 • KRAUPU: Radviliškio raj. penktadienį, apie 15 val., autobusų stotelėje neblaivus vyras sumušė vienuolikmetį; 1998 m. gimęs įtariamasis uždarytas į areštinę; pradėtas ikiteisminis tyrimas.
 • SUGRIUVO: Panevėžio miesto savivaldybėje sugriuvo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcija; į savivaldos tarybą su „valstiečiais" atėję politikai nesutaria, kokios priežastys tai galėjo nulemti.

 • BUDRUMAS: net jei šalyse pastebimas koronaviruso atvejų sumažėjimas, jos turi išlikti budrios, įspėjo Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) nepaprastųjų ligų skyriaus techninės grupės vadovė M.Van Kerkhove.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar jau puošiatės namus?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar dėl pandemijos pasikeis Jūsų išlaidos kalėdinėms dovanoms?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

 0 C

-3 -2 C

 

-2  0 C

  0 +2 C

 0 +4 C

 

 0 +2 C

0-3 m/s

0-3 m/s

 

0-4 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.1900 PLN - 4.4749
RUB - 90.1153 CHF - 1.0813
GBP - 0.8913 NOK - 10.5705

Nuorodos