respublika.lt

R.Karbauskis: jeigu žmonės į rinkimus neateis, dešiniosios jėgos laimės - straipsnio komentarai:

 • Neapsirikau. 2020 spalio mėn. 20 d. 00:44:13

  Prieš 4 metus balsavau pagal kažkokią nuojautą. Einant balsuot, vienintelė mintis buvo, kad biuletenį sugadinsiu. Apsisprendžiau prie pat durų, kad bandysiu balsuot už "valstiečius"ir, galiu pasakyt, kad jų darbai daugumoje tenkino. Jei ne landsberginės šunaujos trukdymai, galėjo ir daugiau gero nuveikt. Šiais metais net nespėliojau. Balsavau už "valstiečius". Tą patį pakartosiu ir antrą kartą. Linkiu jiems sėkmės !

  6 1
 • Pasimetęs 2020 spalio mėn. 19 d. 19:43:37

  Esu senas kaunietis. Mano kaimynas nuo seno turi padangų pardavimo biznį, jo giminaitis - padangų montavimo, tiesa - nelegalų. Prie seniūnaičio Kupčinsko jų biznis klestėjo, ir aš, kai gatvės duobėje sulaužiau padangą, buvau priverstas kreiptis. Padėtis pasikeitė, kada miesto valdžią perėmė tikri šeimininkai, kaip mano tėvai sakydavo, - gaspadoriai. Abiejų giminaičių biznis smuko, tad Majošaitis pasidarė didžiausias jų priešas. Po pirmo rinkimų turo abudu atkuto, pirmasis papildomų darbuotojų priėmė, padangų montuotojas jau du naujus garažus gamybos plėtimui suderėjo. O man pareiškė, kad senom kainom padangų neparduos, o nelegalios padangų montavimo įmonės savininkas, - kad iš viso pas jį, esant reikalui, nesikreipčiau. Matot, aš ne už tuos balsavau. Žodžiu, kaip toj dainoj, jie mano "ir vėl gėlės žydės" - (gatvių važiuojamos dalies duobėse).

  5 2
 • TAUTIETĖ 2020 spalio mėn. 19 d. 19:34:02

  JUK VISIEM AIŠKU KAI KONSERVAI VEIKĖ JIE PASITELKĖ IR SUREZGĖ AFERA KAD PAKENKTU VALSTIEČIAM GAL KASŽKUR NUDANGINO APILINKĖS BALSUS O TAPINAS IŠGAMA TURĖJO UŽDUOTI SUDIRBTI LENKU PARTIJA KURI JIEMS MAIŠE PAVOGTI PASTATUS KAUNE IR PATVARKYTI LIETUVOS GELEŽINKELI KURIS DĖKA LENKU DAR PRIKLAUSO LIETUVAI TAI BAISI PARAZITU KENKENČIU TAUTAI LIETUVAI ARMIJA UŽSILIKUSI IR TIKRAI KGB PALIKTA MUS PATVARKYTI IR TOKIU NUSMURGĖLIU TAPINU LANSBERGIU PO KARO LIETUVOJE DAUG BUVO

  6 3
 • petras 2020 spalio mėn. 19 d. 19:13:06

  PATIKĖKIT GERBEMAS RAMUNAI TAUTA TIKRAI EJO IR MASIŠKAI BALSAVO UŽ VALSTIEČIUS MES KAIP IR JUS NETIKIM KONSERVU PERGALE ŽMONES TIESIOG TIKI KAD KONSERVAI SUREZGĖ BAISE AFERA KAD LAIMĖTU JUS MATOT KOKIA ŠLYKŠČIA ŠUNYBE SURENGĖ TAS NIEKŠELIS TAPINAS PARSIDAVĖLIS JUDAS IR RESTORANA VILNIUJE NUSIPIRKO IR NAMA PAJURYJE KOSTIUMAI NAUJI PAS TA NUSMURGĖLI TAI STOROŠO PINIGAI ŠITAS SUSKIS NESUPRANTA SU KUO SUSIDĖJO KAS GTALI BUTIKAIP BUŪS NEREIKALINGAS GALI GAUTI IR NAVIČIOKO JUK VELNIUI DUŠIA PARDAVĖ KAIP TIE KURIE TARNAVO STALINUI KIEK PO TO BUVO PAŠALINTU

  7 2
 • pasimatom 2020 spalio mėn. 19 d. 18:36:55

  Neikit balsuot iš anksto, nes balsus nudangina kaip ir pirmo balsavimo-patvarkė mus visus. Ėjom, bijojom viruso, tad ėjom iš anksto ir laimėjo pats didžiausias Virusas-konservos/liberalai.! Tad einam tik 25 spalio sekmadienį ir balsuojam, mažiau nuvogs lansgrybių šūdmaliai, gal pieštukų tūrės kaip priklauso, o ne tušinukų. Tūrėkim savo m ė l y n u s tušinukus, nes kitus tie neprieteliai sunaikins ! Iki susimatymo, lietuviai !!!

  10 2
 • onute 2020 spalio mėn. 19 d. 17:58:49

  Eisiu tik už valstiečius balsuoti su visais kaimynas tikim kad konserviniai padarė afera kasdien vis atrandami nusikaltimai balsuojant taip kad jegu dabar nueisim tai dar gali ir atsiskleis konservu afera ir gabriukui gali gauti blina kaip gavo prieš 4 metus šoko balius kėlė ir gavo per nosi antram ture nes ypač vieningai nubalsavo kauniečiai todėl dabar gabrys nebaliavojqa o šimonė metaliko nešoka toliau šiknas surauke pila purva ant puikiai žmonėm dirbusiu valstiečiu

  11 2
 • galvojam 2020 spalio mėn. 19 d. 17:56:30

  Taip, dėl to ir baugino visą mėnesį konservos visus, kad tik išplėšt neliečiamybę, o paskui užpatentuota neužmirštuole eis daryt iš mūs biznį. Matėt kaip įteisino aistė gedvilienė.,R.juknevičiene, Vyt.lansbergis, Tadas langaitis, M. majauskas, radvilė-morkūnaitė-mikulienė, monika navickienė. 7 žmogystų neužmirštuolių įsiteisinmo komanda bendram bizniui ! Kai tik LRT užsisegs tas neužmirštuoles, žinokit tai biznio atstovai reklamuojasi...

  8 2
 • petras 2020 spalio mėn. 19 d. 17:49:39

  žMONĖS EIKIT BALSUOTI GELBĖKIT SAVO VAIKUS AR SUPRANTAT KOKS JIEMS PAVOJUS KAIP I SEIMA VERŽESI IŠKRYPĖLIAI VAIVORIKŠTINIAI ŠAKALIENĖS MAMOS NEPATINGĖKIT EIKIT SU ŠEIMA IR BALSUOKIT NES TIE VAGYS ATIMS IR VAIKU PINIGUS TUO BUS IŠVOGTA SODRA JUK JAU šIMONĖ IR kUBILAS BUVO NUVARE SODRA IKI BANKROTO ČIA JAU TIKRAI TURIT ATSIMINTI O BE SODROS NEI PAŠALPU VAIKAM INVALIDAM NEI BIULETEINIU LIGONIAM

  11 2
 • JONAS TO RASA 2020 spalio mėn. 19 d. 17:41:06

  tu galvoji kad esi protinga išversi kaili ir taip apgausi tauta ar nesupranti kad tokiu kaip tu kalbančiu ŠIMONES vagylkos lupomis tauta jau perprato nespėji išsižioti ir jau aišku kad esi ir vaivorikštiniu

  11 2
 • natalija to RASA 2020 spalio mėn. 19 d. 17:35:05

  Provokatore RASA neapsimesk gerute nes esi aferistėir provokatorė neapsimesk durnele kad nežinai kad ne Karbauskis valdo prokuraturas eini per visa spauda jau senai ir loji ant valstiečiu Gerai žinai kad teisėsauga valdo grybė ir grybauskaitė 2 kad daug žmoniu kenčia nuo korumpuotu teisėju senai tauta reikalauja kad ištyrtu gabrio milijonu iplaukas tai tu gal paklausk NAUSĖDOS kodėl tauta apvoge vagys nesėdi o tupi po jo sparneliu

  10 2
 • Ona 2020 spalio mėn. 19 d. 16:49:19

  Sąmoningi žmonės nesirinks nei tarybinių "konservatorių", nei tos pat kilmės armonaičių ir čmilyčių kompanijos. Jie padarys viską, kad tarybinių konservų tvaiko seime būtų kuo mažiau

  13 3
 • pasimetęs rinkėjas 2020 spalio mėn. 19 d. 16:40:51

  Kas pagal Karbauskį yra dešiniosios jėgos? Ir kurios pusės jėgos yra jo partija? Kairės? Nu broli...! Pagal mane, dešiniosios yra NS. Tik ne konservatoriai. Vyrai, susitarkit, kokiais save laikot ir kokiais mums save parduodat?

  0 9
 • Kis 2020 spalio mėn. 19 d. 16:40:12

  Kiek neprardes proto ir padorumo ateik ir balsuok uz VALSTIECIUS.Antraip bus kaip 2008=2012 metais ,o gal ir "graziau"nes turime ir covid-19.

  14 1
 • Seimo rinkimų spektaklyje siautėja Tautos budeliai Lietuvos naikintojai 2020 spalio mėn. 19 d. 16:10:36

  Jau 7 seimai yra apsišaukėliai (antikonstituciniai). Aštuntas - toks pat. Vadovaujantis visagale konstitucija, reikia žinoti, kad: – seimas – antikonstitucinė (neteisėta) neišjungtų komunistų (kgb’istų, stribvaikių, …) sueiga, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija (kai sąrašinių negali būti seime), o daugiau apie tai naudojant nuorodą – ULTIMATUMAS Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo; – prezidentas, -ė užsiima neteisėta nusikalstama antikonstitucine veikla su neteisėtu (stribvaikių, …) seimu; – premjeras neteisėtas, nusikaltėlio prezidento, -ės pasiūlomas bei neteisėto seimo patvirtinamas; – ir tt. Tai žinant, sprendžiasi bemaž visos problemos Lietuvoje tik prieš tai Tautai reik susigrąžinti gaujų pasisavintą Lietuvos r bei tv (Lrt). _ Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų.

  6 2
 • Kubilius jau mojuoja diržu..? 2020 spalio mėn. 19 d. 16:07:54

  Tai jau pensininkams ateities vaizdelis, ko gero, nepavydėtinas. Gali tekt grąžint tuos 200 eurų ir dar ras būdų kaip užveržt stipriau diržus. O tam gali ir korona būt naudinga. Tikrai jama nerimas, jei landsberginiai budeliai ateis į valdžią. Suskaičiuos kožną suvalgytą kąsnį. Suras ir "krizę".

  14 0
 • Kubilius jau mojuoja diržu..? 2020 spalio mėn. 19 d. 16:07:21

  Tai jau pensininkams ateities vaizdelis, ko gero, nepavydėtinas. Gali tekt grąžint tuos 200 eurų ir dar ras būdų kaip užveržt stipriau diržus. O tam gali ir korona būt naudinga. Tikrai jama nerimas, jei landsberginiai budeliai ateis į valdžią. Suskaičiuos kožną suvalgytą kąsnį. Suras ir "krizę".

  10 0
 • Rinkėjai, 2020 spalio mėn. 19 d. 15:56:29

  Nežiūrėk į bibliją, o žiūrėk realiai, kurioj pusėj kuprotas ožys stovi.

  11 1
 • OGI 2020 spalio mėn. 19 d. 15:53:02

  PASIRODO,KAD DAUGELIS MUSU ZMONIU VISISKAII NEGALVOJA,NESUPRANTA POLITIKOS UZMACIU,NES PER VIENA KADENCIJA TIKRAI NIEKO DAUG PADARYTI TIESIOG NEIMANOMA. jUK VISI GALAI PALIKTI KONSERVINIU BUVO TOKIE NEAISKUS,TOKIE LIPNUS IR TOKIE SKAUDUS MUSU ZMONEMS,KAD ATEJUSI NAUJOJI VALDZIA TUREJO NET ZIAUKTELETI IS BAIMES- KAS SUNAIKINTA,ISVOGTA. PRISIMENAT GELEZINKELIUS,ae UZDARYMO FINANSAVIMA,,ISDOVANOJIMUS KABUTESE GAMYKLU,FABRIKU IR NAUJUOSIUS MILIJONIERIUS PARDAVINEJANCIUS MILIJONINIUS SKLYPUS UZ VIENA EURA.nEGI JUMS VISO TO DAR NEGANA- JAU VISKA PAMIRSOT.KAGI SEKMES JUMS IR TOLIAU REIKSTI PASITIKEJIMA TAIS KURIE APIPLESE lIETUVA,JOS ZMONES IR JU DAUGUMA ISVARE IS LIETUVOS.GARSIAI SAUKIA APIE SOVIETIMUS,O PATYS SAUKIANTIEJI TAI IR YRA TIKRIEJI SOVIETIKUS PLIUS KGB.

  14 1
 • vietinis aborigenas 2020 spalio mėn. 19 d. 15:24:26

  mes tai nueisim, bet kas Karbauski užtikrins, kad balsai skaičiuojami sąžiningai, nes kuo toliau tuo labiau pradeda lyst visokie nešvarūs reikalai.

  15 0
 • taigi.. 2020 spalio mėn. 19 d. 15:01:13

  Eisiu ir balsuosiu uz valstiečius , kad neišplistu vaivorykštinis maras Lietuvoje

  21 3
 • wow 2020 spalio mėn. 19 d. 14:43:47

  Niekad nejau ir neisiu. Nebetikiu klumpakojais uz ju pastovu 30metu mela.

  3 12
 • kadangi kairioji partija 2020 spalio mėn. 19 d. 14:30:47

  - komunistų partija paskelbta už įstatymo ribų ir nusikalstama, tai lietuvių tauta nuo 1990 ir balsuoja už DEŠINIĄSIAS jėgas. Kas gali to nesuprasti? Nebent buvę komuniagos, stribai, kolchozų predcedatieliai , jų anūkai.

  3 14
 • rinkeja 2020 spalio mėn. 19 d. 14:17:45

  Biblijoje rasoma, kaireje puseje stovejo oziai, o desineje ozkos! tad kas geriau? Ozkos taikesnes ir bent pieno duoda. tad karbauskis visiskas kvaisa, gasdindamas desiniaisiais. Bent ramybe turetume nuo jo ir storosios sirinskienes.

  3 19
 • Vasia 2020 spalio mėn. 19 d. 14:09:13

  Skvernas jau gasdina keliu savivaldybiu katantinavimu.Koks skirtumas tar kolhozo ir koncervu.Jokio nera skyrtumo ,visi vagys ir globalistu padlaiziai.Ne koncervai juk vis korones cirka padare o Naisiu kolhozas su klaunai Veryga,mentu ir Ramunciku.Toki pat padare butu ir koncervos.Tai eikit ir uz save balsuokit

  3 14
 • Nuo seno sakoma, 2020 spalio mėn. 19 d. 13:53:51

  kad VILTIS MIRŠTA PASKUTINĖ. Tai gal einam balsuot?? Neidami balsuot, galim prisidėt prie to, kas sukurta gero, sunaikinimo. Nepadėkim landsberginiams konservams to padaryt, nes Kubilius jau vaikšto mojuodamas diržu.

  24 5
 • To ejau 2020 spalio mėn. 19 d. 13:51:22

  Aisku reiskia tavo balsas.Uzmes uz radiatoriaus tavo balsa iki kitu rinkimu.

  5 11
 • Ėjau balsuot pirmą kartą, 2020 spalio mėn. 19 d. 13:42:49

  Eisiu ir antrą kartą. O gal tik mano balso ir reikės, kad pataisyt padėtį? Juk ir 1 balsas gali viską apverst aukštyn kojom...Dedu viltis, kad taip ir bus.

  23 2
 • Vasia 2020 spalio mėn. 19 d. 13:39:58

  Jo jo leksiu balsuot uz kolhoza,kad verygzmogis toliau siautetu su mentu

  3 22
 • ........ 2020 spalio mėn. 19 d. 13:09:52

  ...eis balsuoti tautiečiai...kad neliktų karbauskinių...

  4 23
 • Nereikia pulti. Ne akli. 2020 spalio mėn. 19 d. 12:40:42

  Senis landsbergis su Grybauskaite "tebekuruoja" LRT, " kuruojama" ir teisesaugoj atitinkami asmenys. Valdantiesiem su mineta " brigada" nebuvo lengva. Balsuot visi galim kaip norim,bet lieka faktai,nepaneigsit.

  27 5
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • BE PANIKOS - NEVERYGINĖ STATISTIKA: per šių metų sausio-rugsėjo mėnesius Lietuvoje mirė 29699 žmonės (pernai per tą patį laiką mirė 29017 žmonių), iš jų nuo kraujotakos sistemos ligos – 16137; nuo piktybinių navikų - 6070; kitos mirties priežastys - 2772; išorinės mirties priežastys - 1689; virškinimo sistemos ligos - 1548; kvėpavimo sistemos ligos - 859; infekcinės ir parazitinės ligos - 529; DĖL „COVID-19“ – 95 ŽMONĖS.
 • ORAI: naktį daug kur protarpiais krituliai (daugiausia sniegas, šlapdriba); daugelyje rajonų plikledis, kai kur silpna lijundra; žemiausia oro temperatūra nuo 3 laipsnių šalčio iki 2 laipsnių šilumos.
 • PASITRAUKS: lankydamasis Minsko klinikinėje ligoninėje, autoritarinis Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka pareiškė pasitrauksiantis iš šio posto, kai bus priimta nauja Baltarusijos Konstitucija.

 • NELAIMINGI ĮVYKIAI: ketvirtadalis mirtinas traumas darbe šiais metais patyrusių darbuotojų – dirbantys pirmus metus naujoje darbo vietoje, praneša Valstybinė darbo inspekcija (VDI).
 • EKONOMIKA: didžiausią apyvartos mažėjimą trečią ketvirtį patyrė oro transporto įmonės bei kelionių agentūros.
 • PAREIŠKIMAS: D. Trumpas pareiškė paliksiantis Baltuosius rūmus, jei J. Bidenas oficialiai būtų paskelbtas nugalėtoju.
 • VOKIETIJOJE: pastarąją parą užsikrėtimo koronavirusu atvejų skaičius padidėjo 22 806 ir viršijo 1 mln.
 • ĮŽIEBIMAS: eglės įžiebimu Kauno rajono bendruomenė pirmoji žengia į šviesų Kalėdų laukimo metą; Penktadienio vakarą Raudondvario dvaro parke bus įžiebta 2020-ųjų Kalėdų eglė.
 • APTARS: šiandien Prezidentūra aptars Alytaus rajono svarbiausius klausimus nuotoliniu būdu.
 • GAISRAS: vėlyvą naktį, 01.22 val., Klaipėdoje iš degančio buto evakuoti gyventojai.
 • GIMTADIENIS: Šiandien „Vakaro žinių" dienraštis, leidžiamas nuo 1999 m., švenčia 21-ąjį gimtadienį! Dėkojame ištikimiems skaitytojams už kartu praleistus metus.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar jau puošiatės namus?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar dėl pandemijos pasikeis Jūsų išlaidos kalėdinėms dovanoms?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 +3 C

-1 0 C

 

-1 0 C

 +4 +5 C

+1 +2 C

 

 +1 +3 C

0-5 m/s

0-5 m/s

 

0-4 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.1900 PLN - 4.4749
RUB - 90.1153 CHF - 1.0813
GBP - 0.8913 NOK - 10.5705

Nuorodos