respublika.lt

R.Karbauskis apie priešlaikinius rinkimus: opozicija šiurpsta - straipsnio komentarai:

 • Gili pagarba R.Karbauskiui ... 2019 spalio mėn. 19 d. 16:03:10

  Saunuoliai Valstieciu ir zaliuju partija! Nuosirdi pagarba ir linkejimas sekmes R. Karbauskiui, A. Sirinskienei ir visai valdanciai koalicijai!! Tai naujojo Seimo pagrindas 2020 metais! Atminkite zmones, kas is tikro mumis rupinasi, nors tiek kiek siuo metu isgali. Juk matome visi kokiame pragare jie siuo metu dirba. Tikiu kad Dievas yra ir bus su tais, kurie nori gero visai Lietuvai, kad bent po 2020m rinkimu bus isaiskinti visi buvusiu seimu kenkejai ir viesai paskelbti ju juodi darbai. Gyvenimas pats nubaus ta intrigas darancia siuo metu sutve. Palaikykime visi tuos, kurie mumis rupinasi. Sekmes ir stiprybes valdanciai koalicijai ir jos vadovams!

 • patarimas ekonomistui 2019 spalio mėn. 19 d. 09:24:33

  tai ponas ekonomiste,palaikykit valdanciuosius ir Lietuvos ekonomika.Pirkit prekes ne centruose,bet mazesnese parduotuvese,ukininku turguose.Kai didieji pamatys,kad apyvarta mazeja ir nekels kainu.Tai taip paprasta prisideti prie valstybes geroves.Su bankais tas pats.Beje,jeigu butu ikurtas nacionalinis bankas,tai ir sitie apsiramintu.

 • stebiuosi, 2019 spalio mėn. 19 d. 09:13:25

  is kur valdantiesiems ,ypac Karbauskiui,Sirinskienei ir kitiems uztenka kanrtybes,sveikatos dirbti,kai toks nezmoniskas puolimas is visu pusiu.O kiek saviskiu isdave frakcija ir smeize,smeize,kas ypac skaudu.Pasakykit ,ar Karbauskis,Sirinskiene kada nors viesumoje drabstesi purvais,ka nors zemino.Maciau kulturinga ir taktiska kalbejima.

 • senukai 2019 spalio mėn. 19 d. 06:44:40

  Konservatoriai bijo netekti geru kedziu, Degutiene ir ta akis isvertus kritikuoja kaip tik netingi, o atrode tokia taktiska visada

 • seimas darbingas 2019 spalio mėn. 18 d. 23:28:13

  ir dirba gerai.27metai buvo stagnacijos,atrodo visi važinėja po Europą, o gerų idėjų lyg tai negebėjo įsisavinti ir parvežti Lietuvon socialines,ekonomines problemas spręsti.3 metai vyksta pokyčiai gerąją linkme, remiantis ES gerąją patirtimi, sprendžiant ekonominius,socialinius klausimus.Pagarba valstiečiams-žaliesiems.Ir toliau taip.O Karbauskiui,Širinskienei ištvermės,nes didžioji ugnis visada nukreipta į Jus,o Jūs gebate ne tik atlaikyti,bet ir būti korektiški ir orūs.Pagarba.

 • seimas darbingas 2019 spalio mėn. 18 d. 23:26:35

  ir dirba gerai.27metai buvo stagnacijos,atrodo visi važinėja po Europą, o gerų idėjų lyg tai negebėjo įsisavinti ir parvežti Lietuvon socialines,ekonomines problemas spręsti.3 metai vyksta pokyčiai gerąją linkme, remiantis ES gerąją patirtimi, sprendžiant ekonominius,socialinius klausimus.Pagarba valstiečiams-žaliesiems.Ir toliau taip.O Karbauskiui,Širinskienei ištvermės,nes didžioji ugnis visada nukreipta į Jus,o Jūs gebate ne tik atlaikyti,bet ir būti korektiški ir orūs.Pagarba.

 • Neįtikėtina ! Opzicicija nori rinkimų ? 2019 spalio mėn. 18 d. 22:49:53

  TV laidoje pas Miliutę buvo pakviestos Degutienė ir Širinskienė. Valdantieji siūlė iš rudens rinkimus perkelti į pavasarį ,taip būtų patogiau naujai išrinktam Seimui - nereikėtų gyventi pagal senųjų priimtą biudžetą .Spėkite, ką tada pasakė Degutienė ? Mes nenorime, asmeniškai aš reikalausiu už 7 mėn. kompensacijos! Atseit, kodėl aš turiu prarasti 7 mėn.atlyginimą ? Gal nujautė ponia, kad nežiūrint į gaidžių reitingus, nebepateks į Seimą?

 • zmogelis 2019 spalio mėn. 18 d. 22:23:43

  gal ekonomistas ir teisus. visi mano kaimynai taip galvoja, kad kainos kils.

 • < tam ekonomistui 2019 spalio mėn. 18 d. 21:38:54

  Jeigu taip moki skaičiuoti, kaip - lietuvių kalbos rašybą - tai baisu ! Valdantieji pasiūlė apmokestinti prekybos centrus - tada prasidėjo šantažas ir grąsinimai, kad kels kainas produktams ,o bankuose - už paslaugas. Kodėl Lenkijoje apmokestinti PC pelnai, o Švedija nutarė apmokestinti bankus ir tas lėšas skirti gynybai .Ir nieko!

 • Agnė - nuo senelių 2019 spalio mėn. 18 d. 21:23:07

  Dėkojame gerb.R.Karbauskiui, premjerui Skverneliui ir visai koalicijai, kad padidinote pensijas.Mano seneliai negali atsidžiaugti, kad per tris metus valstiečiai pensijas padidino trečdaliu : vienam 85€, kitam - 97€. Dėkojame,kad atpiginote vaistus, o kitais metais - bus nemokami. Opozicija, su Degutiene priešaky, nori nukreipti dėmesį nuo savo vieksmų, antradienį.Todėl pradėjo reikalauti pirmalalaikių rinkimų. Ir dar kas tokie? Čmilytė, Gendvilas ! Ar jie pamiršo, kokioje padėtyje jų partija? P.S. Konservatoriai sumažino pensijas, o socialdemokratai atidavinėjo jų skolas. Todėl padidinti pensijas per kadenciją tesugebėjo vos 8€ .

 • Rinkėjas 2019 spalio mėn. 18 d. 21:17:42

  Priešlaikiniai rinkimai? Nieko durniau sugalvot negalėjot? Tai septyniais balsais V.Pranskietį "viršininku" pasitvirtina, tai pirmalaikių rinkimų šaukiasi. Nedirbat nieko, ponai opozicionieriai, nedirbat, nedarot nieko, kad Seimas dirbtų sklandžiau, sėkmingiau, kad valstybės reikalai judėtų pirmyn ir geryn.

 • keidanskas 2019 spalio mėn. 18 d. 21:04:42

  Manyčiau,kad su siūlomu seimo paleidimu ir naujais rinkimais protaujančioji dalis Lietuvos rinkėjų metais anksčiau atsikratytų konserviniu brudu,kuris jau žodžiais ir darbais pademonstravo savo ,,meilę ' tautai ir Tėvynei.Gana mums kiūtoti po landsberginių vorų tinklu,kuris trisdešimt metų mus laiko apnarpliojęs lipniomis ir nuodingomis intrigų pinklėmis

 • ... 2019 spalio mėn. 18 d. 20:56:38

  Ar nera tokio istatymo,kad paduoti koncervus i teisma,kad ne vienos dienos neleidzia dirbti zmoniu isrinktai valdziai.Paziurekit i bruveri ir ignataviciu,kaip jie veda savo laida.Fuuuu,nusiimkit abudu akinius ir pasiziurekit viens i kita zmoniu akimis.Negi patinka,kada is jusu tyciojasi,slykstisi dauguma zmoniu.Tokias laidas reikejo vesti pries 30 m.dabar jau tauta spjauna ant tokiu.Degutiene visai suseno,turbut savo puse gyvenimo praleido reguliuodama zmoniu likimus.O lansbergis,tai paziurejus kaip jis oponentui kalbant kaisioja po nosim savo ilgus nagus,tai isvis apgailetina.Koks grozis seime ponas sysas,gentvilas ir daug panasiu ponu.Sekmes tautos rinktai valdziai.Gaila pranckiecio,kad galimai juo naudojasi koncervai.Tokia grazi seima,o tevelis pajuokos objektas.

 • ko stebetis 2019 spalio mėn. 18 d. 20:55:45

  kai visi zino, ka padare konservines ziurkes budamos valdzioj: Mazeikiai parduoti uz 1 lita, kai ju kaina 14 milijardu, Snoras, Ukis, Paskola, Independensas... Todel ir eina is proto, kad kuo greiciau grizti prie lovio.

 • Ekonomistas 2019 spalio mėn. 18 d. 20:27:07

  Sitie neissilavine komentatoriai suzinos viska nueje i parduotuve po naujuju metu, nuvaziave i degaline, nueje i banka. Tada pamatys koius mokescius uzdejo Karbauskis ir Skvernelis. Tiesio gaila situ tamsiu zmogeliu. Pensija bus padidinta 30 euru o parduotuveje paliks 50 euru daugiau per menesi.

 • kazimieras 2019 spalio mėn. 18 d. 19:42:03

  konservinei ,Lietuvos maras

 • Gedimino nuomonė 2019 spalio mėn. 18 d. 18:37:35

  Gerai, kai nestatant gamyklų, nedidinant produkcijos apimties, o tuo pačiu bvp, keliais eu. galima padidinti pvz. pensijas. Tam proto nereikia- pasiskolinai, t. y. dar daugiau praskolinai Lietuvą užsienio bankams ir gali girtis koks tu esi geras. O dundukai džiaugiasi, bet tik trumpai. Mat, kai tik nueina iš to džiaugsmo apsipirkti, pamato, kad kainos be jokios priežasties paaugusios. O po to valdžiažmogiai skėsčioja rankomis ir teisinasi, jog čia- rinkos ekonomika ir nieko padaryti neįmanoma, bet tai vis vien- gerai. Mat ne batkos valdomi gyvename. O putė butolinovičius tik primerkia ledines akis ir šypsosi. Ir ko nesišypsoti, jei liaudis brandinama grįžimui i motulės Rusijos glėbį. O vakarai rūpinasi gėjais, ekonominiais pabėgėliais ir žiūri, kad ne su JAV, o su Rusija eiti eiti koja kojon, o JAV kuo daugiaum išnaudoti.

 • zmogaus isore 2019 spalio mėn. 18 d. 18:34:34

  daugiau nei bet kas parodo jo vidu. Paziurejau laidos Dienos Tema irasa, kur buvo pakviestos Degutiene ir Sirinskiene. Kaireje sedejo Degutiene. Dirbtinas grozis, baisios, perpykusios moters akys, grubumas veide, kalbesenoje, issiauklejimo stoka, patycios, pertraukinejimas ir pasnekovo zeminimas. Kitoje puseje Agne. Naturalus grozis, sypsena, siltos akys, bvidine ramybe ir ramus kalbejimas, isprusimas, erudicija ir pagarba pasnekovui. Visa tai matoma ir zmones supranta kas yra kas. Pagarba Agnei, Karbauskiui ir visiems kitus gerbiantiems valdanciuju zmonems. Nepalyginsi ju su Gabriu, Gentvilu, Cmilyte, Sabatausku, Pranckieciu. Tai gyvenimo atmatos ir tokie tokius pat priglaudzia

 • Sygas 2019 spalio mėn. 18 d. 17:53:07

  Apie pirmalaikius seimo rinkimus trelina tik tie daugiamečiai etatiniai seimeriai-konservatoriai,kurie tų rinkimų bijo kaip velnias kryžiaus,bet liežuvių vistiek nenuvaldo gentvilai,nielson ir kiti daugiamečiai sąrašiniai lansbergistai.Tai yra ir visas jų darbasseime:visokeriopai trukdyti normaliam valstiečių deimui dirbti tautos labui.

 • rinkimai 2019 spalio mėn. 18 d. 17:23:15

  Dėkoju, Ramūnai, už Skvernelio atvedimą į seimą, už korupcijos mažinimą, už vaikų pinigėlius, už pensijų didinimą, už mokytojų etatinio darbo įvedimą, už gerą bendradarbiavimą su ponu Nausėda, o žurnalistai tik pikti pikti šuneliai...jie loja, o jūs dirbkite toliau gerus darbus Lietuvai.

 • tai --RASA--o ko tu nereikalauji to is konservatlyberastu ar socdemu ??Ko tu is ju nereikalauji 2019 spalio mėn. 18 d. 17:03:14

  kad jie paskelbtu KGBesniku sarasus,, kodel grybauskaites neprasei ir nereikalavai ,kad ji nesodintu y auksciausius teisesaugos ir valstybes postus isimtinai KGBesnikus, arba ju vaikus ,ar anukelius?? dabar atejai ir is valstieciu pareikalavai ....pirmiausiai reikia ismezt grybes su adamkum susodintus KGBesnikus is valdzios ,o jau veliau juos isviesint ..stai jie ir priesinasi sededami opozicijoj ir smeizdami valstuieciu partija ,kad tas KGBesniku isviesinimas --jiems vel atejus y valdzia --niekada neyvyktu ....

 • teisingai sako... sis opzicinis dvokas sklinda 2019 spalio mėn. 18 d. 16:57:18

  is konservatlyberastinio +socdemlyberastinio tvartelio...sie siuksles zino ,kad jiems arteja atpildo valanda ,teks atsakyt uz tautos genocida , konstitucijos pamynima, tautos nuskurdinima ,valstybes isvogima ir nepriklausomybes sunaikinima....

 • onute 2019 spalio mėn. 18 d. 15:39:06

  PAZIURESIM AR MOKYTOJAI STREIKUOS NESULAUKE METU PABAIGOS KADA PO SURINKTO BIUDZETO VALSTIECIAI KELS ALGAS PENSININKAM IR VAIKUCIAM PINIGUSTUOS KURIE ISEIS I GATVE TIK LANSBERGIO SUTVE PAKENKTI VALDANTIESIEMS JUK ATMENAT KAI TAS SENAS KGB SAKE KAD BUS KRAUJO ZMONES MASTYKIT NEPASIDUOKIT KOMUNISTU PROVOKACIJOM

 • JONAS 2019 spalio mėn. 18 d. 15:30:43

  FAKTAS TIK TAI KAD MES REIKALAUJAM O PATYS VALSTIECIAM NEPADEDAM

 • RASA 2019 spalio mėn. 18 d. 15:28:44

  atleiskit uzbaigsiuVALSTIECIAI TAUTA JUSU NE TIK PRASO BET IR REIKALAUJA ATSKLEISTI UZSLEPTUS SARASUS IR PANAIKINTI SARASINIUS KODEL MUSU NEGIRDIT

 • RASA 2019 spalio mėn. 18 d. 15:24:11

  Dabar tai aisku ir pamatem kad lietuva apraizges KGB voratinklis atmenat kaip i seima atveęze ta su ratukais invalida ir tuoj atleke grybauskaite sveikinti is karto buvo aisku kaip ir kodel ta kulieka KGB ATEJO SVEIKINTI MATET KAI JI GLOSTE mes viresni tokius perprantam o karbauskis dar liepe padaryti ivaziavima tam stukaciuii seima Pranskietis tuoj prie Tapino prisisliejo ir seime nei zodzio kad zmonem sunku puole lansbergiui prezidento regalijas siulyti aiskus tipas aiskiau nebuna Skvernelis kam gali buti neaisku kaip ir uz ka grybovna liepe valstieciam skverna primti juk zmogus uzsitarnavo grobdamas vaika kas brangieji jums neaisku Dabar Skvernelis tycia ne mokytojam o ministram pakele algas su lansbergu sutares kad tu savo konservines issiusk i gatves kad keltu kipisa pries Karbauski BAISUS KGB BUDAI SUESTI SEIMA labai teisingu keliu iskarto ejo valstieciai bet nesuprato kad BAKAS IRGI BUVO KGB STATYTINIS UZTAI priesinosi kad nekelti bylu tiem brudam o dabar valsti

 • zz 2019 spalio mėn. 18 d. 15:23:29

  Jonai, jūs teisus.

 • natalija TO PROSEĖNELIS 2019 spalio mėn. 18 d. 15:00:13

  GAL MANOT KAD KARBAUSKIS TURI KIAURAI MATYTI JUK TIEM BRUDAM ONT KAKTOS NEUZRASYTA AISKU REIK BUTY ATIDIEM BET KA TU CIA ZMOGUS PATS BUDAMAS DORAS SAZININGAS GALI SUPRASTI KAD YRA TOKIU ISSIGIMELIU

 • vytas 2019 spalio mėn. 18 d. 14:53:55

  Toks vaizdas kad ruosemas valdzios uzgrobimas niekada nebus ramu kol tokie kai Pranskietis Skvernelis Degutiene Baskiene zemaitaitis konservine sutve opozicija sedes valdzioje

 • Prosenelis 2019 spalio mėn. 18 d. 14:49:51

  Karbauskui astaip nemanaunorieciau kad taip atsitiktu Bet Be Skvernelio Be prackiecio ir kad jus daugiau galvotumiete nes viena klaida vejasi dvi trys o skrenda ne i virsu Bet zemyn galvokite po metu bus vielu.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • SPROGIMAS: Sirijos šiaurės vakarų Idlibo regione antradienį bendro patruliavimo metu sprogus pakelės bombai buvo sužeista keletas Rusijos ir Turkijos karių.
 • VYKS: prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį vyks į 610-ųjų Žalgirio mūšio metinių minėjimą Lenkijoje, Griunvalde.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar reikia gilinti šalies upes, kad per jas plaukiotų krovininiai laivai?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar daržoves perkate, ar auginate patys?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+11 +12 C

+11 +13 C

 

+12 +13 C

 +21 +23 C

+22 +23 C

 

+22 +23 C

0-3 m/s

0-3 m/s

 

0-3 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.1329 PLN - 4.4758
RUB - 80.1470 CHF - 1.0685
GBP - 0.8994 NOK - 10.6650

Nuorodos