respublika.lt

R.Karbauskis apibendrino savaitę: atsiprašė žmonių, bet telefono opozicijai vis tiek nekels - straipsnio komentarai:

 • ...! ! ! !... 2020 balandžio mėn. 03 d. 17:24:30

  Anksčiau buvo komentaras,kad ZUK yra Džiugelis. Perbėgėlis išdavikas.

 • jau rasiau, 2020 balandžio mėn. 03 d. 17:04:47

  kad ZUK rusu kalboje yra vabalas.O vabalu yra visokiu-boruzes,erkes,muses,uodaI ,sudvabaliai/taip aukstaitijos kaime vadino/.Tai ir atspekit koks cia vabalas raso.

 • panevėžietis 2020 balandžio mėn. 03 d. 16:56:00

  kas čia per ZUK kiekviena diena kiekviename straipsnyje išlendantis kaip yla iš maišo su savo durnais komentarais.Žmogeli pasitikrink sveikatą pas psixiatrą tada rašinėk.

 • ZUK-ui 2020 balandžio mėn. 03 d. 15:29:53

  taigi pamirsai libkonservus,kuriems atstovauji.

 • Chrabinas šėtono garbintojas 2020 balandžio mėn. 03 d. 14:09:31

  Butina sunaikinti šėtono išrinktūjų marksistinių globalistų sektą visiems amžiams nusiūsti pas savo šeimininką šėtoną į požemius

 • ZUK 2020 balandžio mėn. 03 d. 13:47:34

  Visas partijas būtina panaikinti.Jos tik skaldo valstybę.Užtenka Prezidento,vyriausybės ir Parlamento.Keisti Konstituciją ir sustiprinti Prezidento galias.Vyriausybė ir parlamentas neturi teisės politikuoti.Tuo turi užsiimti tik Prezidentas,O Vyriausybė ir parlamentas turi dirbti savo darbą ir nesikišti į politiką.

 • Gal dabar būtų pats laikas,, 2020 balandžio mėn. 03 d. 13:36:18

  nenustojant konservliberalams dergti vyriausybę savo tulžingais ir tikrovę neatitinkančiais prasimanymais,askelbti maratoriumą konservatorių valdymo metu priimtam įstatymui dėl KGBStukačių įslaptinimo 75 metams ir paskelbti sąrašus tų, kuriųi ir anukai dabar atsidurė seime.

 • "Lietuviui" 2020 balandžio mėn. 03 d. 13:16:49

  Tu esi LITVAKAS, teršiantis lietuvio vardą. Ēsi ožio auklėtinis,keikiantis bet kurią tāutybę, save laikydamas protingiausiu.

 • Trumpai 2020 balandžio mėn. 03 d. 13:13:25

  Čia nesutinkantis persikėlė iš delfio afrotuotom galvom arba papirktom smegenim.

 • Laikas pas šėtoną į požemius 2020 balandžio mėn. 03 d. 13:08:37

  Visas dumblas globalistinis išplaukė į paviršių su masonų globalistų satanistų neužmirštuolėm matyti visas neužmaskuotas vaizdas kas kuo užsiima ir nebepaslėps pasaulinio masto savo nusikaltimų satanistų sekta

 • SAUNUOLIS 2020 balandžio mėn. 03 d. 13:04:04

  Karbauskis taip ir toliau elkites.Konservai tegul kalbaSI PATYS SU SAVIMI IR NETRUKDO DIRBTI .Sveikatos medikams ir visiems kovojantiems su korono virusu.

 • >Lietuvis 2020 m. balandžio 03 d. 12: 43:45 2020 balandžio mėn. 03 d. 13:00:27

  Tu nesi lietuvis, bet tik eterio teršėjas ir tavo tautybė taip pat neaiški.. Nesvarbu, kad rašaisi "Lietuvis", bet tavo rašliavonė nepanasi į lietuvio ir niekam neįdomi. Tau iki Karbauskio kaip kiaulei iki dangaus. O Tomaševskis yra Lietuvos pilietis ir turi pilną teisę nešioti bet kokią juostelę, kaip ir Landsbengio kompanija mosonų neužmirštuoles....

 • ZINOT, 2020 balandžio mėn. 03 d. 12:37:15

  ne jums spresti,kur ir kuo buti Karbauskiui.Tai zmoniu teise.Vat konserliberalus tai butinai reikia ne tremti,o atiduoti tirti ar Kasiuleviciui ar kokiai kitai klinikai/beje praktikos ir laboratoriju bus daug/ ,koks virusas pazeide ju smegenis.Viena numanau-pinigai,idomu butu istirti liberalus visapusiskai.Bet gal ras dar koki virusa-pavydo,pykcio.bet kokiomis priemones siekti valdzios,godumo,o gal kazkoks virusas pazeide smegenis ir islygino rauksles,nuo kuriu priklauso zmogaus protas.

 • Prosenelis 2020 balandžio mėn. 03 d. 12:25:51

  Ponui Karbauskui esate visos tautos gerbemas žmogus padarykite tautai džeugsma kuris dabar padarytas konstitucijai ir tautai virtes ne švariu baisiu melu sugražynkite tautai teisybe panakynkite rinkimus pagal sarašus nes jie ne teisyngi tautai ir konstitucijai tai iteisintu vagiu kagebistu darinys galiuojanti30 metu tautatuo pačiu jums atsilygins visa miešla iš seimo išmieš.

 • mano prognoze, 2020 balandžio mėn. 03 d. 12:02:06

  kad ir neuzmirstuoles jau senai apvyte ir vis vysta ir vysta,talzomos iskistu liezuviu ir tulzingu seiliu.As tai ant ju nepykstu,nes ne ant visu padoru pykti.I ju elgesi,komentarus ziuriu kaip i anekdotus ir konspektuoju.Paliksiu vaikams ir anukams,kaip antivalstybine gaujos veikla.

 • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2020 balandžio mėn. 03 d. 11:59:27

  (atnaujinta, kai buvo ištrinta) 2003 sausio 23, seime, valstiečių atamanas Ramūnas Karbauskis neprieštaravo (susilaikė balsuodamas) dėl konstitucijos 47 straipsnio keitimo. Tai yra nesipriešino bemaž didžiausios aferos įgyvendinimui pagal klaikią idėją – žemė užsieniečiams, o ne piliečiams. 2003 sausio 23-iosios aferistų bendrininkui Ramūnui Karbauskiui dera pati didžiausia bausmė – tremtis iš Lietuvos (su Lietuvos pilietybės panaikinimu). Reik paskelbti registrų centro duomenis - kiek svetimšalių aferistų žemgrobių yra dabar Lietuvoje. _________________________________ Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių. 2020 balandžio 3

 • Lietuvis 2020 balandžio mėn. 03 d. 11:59:20

  O gruzija ir ukraina putinoidu armija uzpuole, tik pusiaukeleje paspringo biski

 • Lietuvis 2020 balandžio mėn. 03 d. 11:57:54

  O gruzija ir ukraina putinoidu armija uzpuole, tik pusiaukeleje paspringo biski

 • prasmirdusiems konservams 2020 balandžio mėn. 03 d. 11:57:34

  Jūsų niekas ir neatsiprašinėja, mums dzin jūsų nuomonė. Mokate tik gyventi valstybės sąskaita, Gabriuk-grąžink pinigus valstybei.

 • Kazys 2020 balandžio mėn. 03 d. 11:57:09

  MAN TAI PRIMENA kRILOVO PASAKĖČIĄ, KUR ŠEIMININKAS BARA KATINĄ UŽ NUGVELBTĄ DEŠRĄ, O KATINAS KLAUSO IR TOLIAU ĖDA... jEI KONSERVAI TURĖTŲ NORO IR SMEGENŲ, TAI PAtYS KĄ NORS SIŪLYTŲ KONSTRUKTYVAUS, O NE TIK motulinais ir degutiniais spjūviais dergtų valstiečius...

 • manau 2020 balandžio mėn. 03 d. 11:54:05

  Lietuvai gerai būtų atsikratyti tokių lietuvių, kuriuos vis dar puola rusas ir skruzdėlės.

 • Lietuvis 2020 balandžio mėn. 03 d. 11:43:06

  Man nuomone Lietuva po biski atsikrato putino nieksybiu, atsikratys ir trasu pardavejo,ir tomasevskio su kolorado juostele,

 • senis 2020 balandžio mėn. 03 d. 11:40:21

  karantino laikotarpiui Tevynes Sajunga su KGB turetu buti izoliuota.

 • Q 2020 balandžio mėn. 03 d. 11:31:59

  Kuo toliau tuo labiau konsevai ir liberalai skleidzia dvoka apie save. Visiskai prarado zogiskuma, o sazines niekada jie neturejo. Laikykis Karbauski! AS isivaizduoju, kiek reikia dvasines stiprybes neuzvosti lansbergiui i sn....

 • Mielieji žmonės, 2020 balandžio mėn. 03 d. 11:30:22

  gal sumeskime konservinei lervai po eurą ir nupirkim vaistų nuo depresinės baimės, nes tautos valdančiųjų palaikymas jam baisiau už rusų puolimą. Pirmiau padėkim išgydyti ligą, o nuo melagių ir patys apsiginsim, kaip ir nuo veidmainių. Mielųjų žmonių paieškok tarp savų, greitai nusimato geras valymas, teisingai pasirink prie kurio glaustis ir jo įsakymus vykdyti, kitaip kaput lengviems pinigėliams. Ką darysi, kai prisilojus, net į fermą valytoju niekas nepriims, o valgyt tai norėsi.

 • XXXL > nepriimame 2020 balandžio mėn. 03 d. 11:14:34

  Reikia parašyti aiškiau, t. y. kas jūs tokie esate ir kiek jūsų yra, nepriimančių jo atsiprašymo. Aš visada kalbu tik už save, todėl galiu pasakyti, kad aš priimu jo atsiprašymą ir suprantu jo poziciją - žmogus nėra praradęs orumo ir garbės supratimo, todėl neketina peržengti ribos, skiriančios jį nuo tų konservuotų/liberastinių padugnių, kurie patys yra veidmainiškumo įsikūnijimas.

 • Visiems aisku, 2020 balandžio mėn. 03 d. 11:09:08

  kad Lietuvoje yra daug mielu zmoniu,kurie siuo laikotarpiu kaip kas gali-materialiai ar fiziskai padeda vieni kitiems.Vienas kitam istaria gera zodi,paguodzia.O ka jus darote konservatoria liberalai ir kiti.Ka jus nuveikete siomis dienomis,kokie buvo jusu sprendimai anksciau per krize.Jus tik lojate ir lojate,nes ikasti negalite,ne su tais susidurete.Kodel jus nekalbate,kad valstybeje sutaupyta lesu,o jus apkarpete pensijas ir kt.Dabar ka tas Karbauskis meluoja.Reikia kalbeti faktais.Jus,kaip tie gyvunai,lekiantys paskui traukini.Beje K arbauskis ir seimo nario algos neima.Matai,jie tokie svaruciai,tokie nevaidmainiai,kad net bloga darosi i juos ziureti.Eikit sukraut ir grazint prekes Kinijai,tai zmones tikrai ivertins.Ir is kur pas jus tiek Pavilioniu,Lydeku ir dar visas burys ,kurie jau susipyke su protu.,

 • Sveiko proto liberastas kuris ima kyšius brendžio dėžutėse 2020 balandžio mėn. 03 d. 10:52:49

  Opozicija kuri tarnauja šėtono išrinktajai sektai kai pasinaudos debilais po to išspjaus kaip atlieką

 • Pasakykite jūs žmonės mielieji, 2020 balandžio mėn. 03 d. 10:38:16

  Kada tas Naisių patologinis melagis visų žmonių akivaizdoje nustos meluot .Prieš tai sakė tik , kad karštuose komunistų Koronės taškuose , ten juk tik daugumoj kolchozo žmonės dirba, tik tiems pakels , o jau dabar kolchozsnfiūreris visai kitaip žmonėms meluoja.Ir iš kur kolchozo žmonės tokį melagį ir surado?

 • Pasakykite jūs žmonės mielieji, 2020 balandžio mėn. 03 d. 10:37:46

  Kada tas Naisių patologinis melagis visų žmonių akivaizdoje nustos meluot .Prieš tai sakė tik , kad karštuose komunistų Koronės taškuose , ten juk tik daugumoj kolchozo žmonės dirba, tik tiems pakels , o jau dabar kolchozsnfiūreris visai kitaip žmonėms meluoja.Ir iš kur kolchozo žmonės tokį melagį ir surado?

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • IŠNIEKINO: Estijos sostinėje Taline vandalai išniekino memorialą komunizmo aukoms, ant jo išraižydami penkiakampes žvaigždes ir kitokius įrašus.
 • ČEKIJOJE: infekuotųjų koronavirusu skaičius nuo kovo mėnesio išaugo iki 9 200.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar pateisinate gydymo įstaigas dėl neskubėjimo atnaujinti paslaugas?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar lankėtės pas medikus karantino metu?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+9 +11 C

+12 +14 C

 

+10 +11 C

 +19 +21 C

+22 +23 C

 

+16 +17 C

2-7 m/s

1-6 m/s

 

0-4 m/s

Nuorodos