respublika.lt
 

Rinkimus laimėjo D.Grybauskaitė - straipsnio komentarai:

 • Ta kekse 2019 gegužės mėn. 15 d. 08:19:54

  Butina sodynti i kaliejima bet ją ne Ietuvei bet idijuotai saugo isringdami du brudus ją saugoti.

 • tep 2019 gegužės mėn. 15 d. 08:05:11

  Po rinkimų supratau-lietuviai glušiai.Tik nevispročiai gali sau išsirinkti konservatorius. Kvailiai nesugeba mokytis net iš savų klaidų.

 • vincas 2019 gegužės mėn. 15 d. 07:26:45

  O argi as nesakiau, jog Grybauskaite kietas riesutelis.Laimi stipriausias.Ir jos konkurentu pamoka tesiasi.Jos konkurentu silpnybe ta, kad jie bijo buti isjuokti, daznai vaizduojasi viska zinantys.Yra svajoniu, kurioms suduzus, suduzta visos jos konkurentu viltys.Galima ilgai irodineti kokie neismaneliai yra jos konkurentai.Bet dabar kada ju kandidatai prakiso rinkimus man nemalonu butu uzduoti jiems sirdi.O, be to visas Grybauskaites oponentu gyvenimas buvo apsuptas tokiu keistenybiu..jie jose skendete skendejo.

 • Lengva formuoti reikiamas nuomones,kai toks žemas jaunimo politinis ir finansinis raštingumas... 2019 gegužės mėn. 15 d. 02:19:42

  Tik,kai jaunuomenė supras,kad juos paprasčiausiai IŠDŪRĖ dirigentai ir klanai,tai tikrai nelauks,kaip ankstesnė karta dešimt metų,o nušluos tuos Prezidentus jau po pirmos kadencijos...

 • Netikiu 2019 gegužės mėn. 14 d. 22:19:44

  balsavimo rezultatų apskaićiavimu ! Ar nebus taip: už S.Skvernelį balsuotus biuletenius suras , ten, kur rado X kandidato į prezidentus biuletenius? Maišai gulėjo Šiaulių raj.Aleksandrijos savartyne? Taip tada rašė vietinė spauda .

 • Gerb. Fotografei 2019 gegužės mėn. 14 d. 21:55:13

  Ar ta Grybauskaitės didelė puokštė tulpių iš Masiulio surinkta ? Ačiū ! Prajuokinote ! Ne dėl tulpių BRANDUMO, o dėl puokštės dydžio !

 • //////// 2019 gegužės mėn. 14 d. 21:09:59

  geda man del tokio tautos pasirinkimo

 • ar 2019 gegužės mėn. 14 d. 21:06:29

  ar išsiuntėt sveikinimus Liansbergeriui laimėjus rinkimus?

 • nulis 2019 gegužės mėn. 14 d. 21:01:51

  Kandidatai prognozuoja pazaduose, kad stengsis mazinti emigracija. Cia priejo indziulis: Tik kai paskutinis lietuvis paliks sali - emigracija bus lygi 0

 • Pimpackiuckas 2019 gegužės mėn. 14 d. 20:59:11

  laimejo reklamos agenturos ir LR Today pakalikai, o ne kandidatai. O ka manet, kad turite SAVO nuomone?

 • Safyras 2019 gegužės mėn. 14 d. 20:38:59

  Kažkodėl Lietuvos pilietybę atgavo tie, kurie net Lietuvoje negimė ar buvo pabėgę į užsienį skirtingais laikais ir sąlygom... Dar vieni savo tėvų ar senelių turtą atgavo ar net smarkiai praturtėjo, kai prasidėjo Lietuvos turto dalybos...Turint tokią didelę teisininkų armiją, tiek universitetų , bet daromos elementarios politikų klaidos , kai net be jokio išsilavinimo žmogui aišku, jog ne protai , žinios valdo, bet pinigai...Ar galėtų dabar eilinis žmogus iš savo algos nusipirkti butą, namą ar brangią mašiną? O kiek žmonių perka ir statosi... Kur ir kam pelnas keliauja? Kokia buvo pradinė Valdovų rūmų kaina ir kokia tapo galutinė? Ir ar tikrai jų reikėjo? Visus gąsdinti krizėm , ligom yra nesudėtinga, o rasti išeiti, tai jau reklaminių filmukų nepakanka, nei nupirktų žiniasklaidoje patarimų neužtenka, reikia ne tik teorinių, bet ir praktinių žinių...

 • Safyras 2019 gegužės mėn. 14 d. 20:38:48

  Kažkodėl Lietuvos pilietybę atgavo tie, kurie net Lietuvoje negimė ar buvo pabėgę į užsienį skirtingais laikais ir sąlygom... Dar vieni savo tėvų ar senelių turtą atgavo ar net smarkiai praturtėjo, kai prasidėjo Lietuvos turto dalybos...Turint tokią didelę teisininkų armiją, tiek universitetų , bet daromos elementarios politikų klaidos , kai net be jokio išsilavinimo žmogui aišku, jog ne protai , žinios valdo, bet pinigai...Ar galėtų dabar eilinis žmogus iš savo algos nusipirkti butą, namą ar brangią mašiną? O kiek žmonių perka ir statosi... Kur ir kam pelnas keliauja? Kokia buvo pradinė Valdovų rūmų kaina ir kokia tapo galutinė? Ir ar tikrai jų reikėjo? Visus gąsdinti krizėm , ligom yra nesudėtinga, o rasti išeiti, tai jau reklaminių filmukų nepakanka, nei nupirktų žiniasklaidoje patarimų neužtenka, reikia ne tik teorinių, bet ir praktinių žinių...

 • Jo 2019 gegužės mėn. 14 d. 20:13:13

  nebekalbėkite apie šitą Magnoliją, negera darosi išgirdus jos vardą. Kad greičiau velnias ją išneštų iš baltųjų rūmų su visom pavaldinėm.

 • Brigita 2019 gegužės mėn. 14 d. 20:12:04

  . .Baisu......pavadinimas šių diskusijų turėtų būti PIKTŲ ŽMONIŲ KOMENTARAI....

 • manau 2019 gegužės mėn. 14 d. 19:46:47

  kad rinkimu rezultatai suklastoti ir ne be kremliaus pagalbos ,pas juos vel per nakti viskas pasikeicia, ar ne taip uzsislaptine 75 metams konservkomunistai.

 • nesupratau 2019 gegužės mėn. 14 d. 19:45:09

  atejau balsuoti,o man siulo tipo del referendumo ir dvigubos pilietybes gali imti,o gali ir neimti tuos popierius ,tai sakau ko as cia atejau jei galima ir taip ir anaip pipiec toj lithuanijoje truksta zodziu taigi paemiau tuos popierius visus kokius tik dave ir pradejau skaityti,o ten suprasti negalima ka norima pasakyti,taip sumalta,kad pagyvenusiam zmogui tikrai nedaeis tai kuriu velniu tokia betvarke,kuriu velniu jus padlos maustot zmones,na fasiszmas lithuanijoje klesti daro banditai ka nori,devyniasdesimtais taip banditeliai nesiautejo kaip dabr siautejo koncerviniai fasistai

 • Vardas 2019 gegužės mėn. 14 d. 19:27:37

  Ziauru kokia efektyvi sistemine ZiniasKlaidos propaganda, smartphonu, socialiniu tinklu, interneto surinkta informacija apie rinkeja leidzia norimai tiksliai klastoti ir popierinius rinkimus. Loterijos Teleloto, Viking loto, EuroJackpot atrodo kaip viduramziu palikimas kai sunkiai koks nors zmogus laimi. Aciu dievui neturiu smartphone ir nesinaudoju socialiniais tinklais kurie uz mane rinktu skaitmenines rinkimu diktaturos ciniskai primetama Vilniaus Respublikos Prezidenta is Simonytes ir Nausedos. Sveikinu su serijiniu zmogzudziu ciniska pergale Svedijos bankus, MG Baltic, Vytauta, Gabrieliu ir Austeja Landsbergius. Dalia Grybauskaite.

 • to hmm 2019 gegužės mėn. 14 d. 19:11:26

  Kodėl keisti rinkimai. Normalūs. Juk mūsų žiniasklaida pastoviai trubijo, kad kremlius kyšis į mūsų rinkimus. Viskas pasitvirtino. Kremlius vėl laimėjo. Juk jo tikslas- kuo blogiau, tuo geriau. Ura tovarisči.

 • Jau 2019 gegužės mėn. 14 d. 15:59:14

  pusę metų jos toks kvailiojimas tęsiasi. Ji kaip šuva ant šieno, nei pati ėsti toliau gali, be kitam perleisti nori. Juokiasi ir šaukia ant ruso, o elgiasi kaip Putinas. Ji sugalvojo prezidentūrą dalinti kaip pereinamąją gairelę. Kam prileisti neaišku, jei yra klonas. Tinkamo mokymo iš galvos neišmesi.

 • Įdomu 2019 gegužės mėn. 14 d. 15:53:03

  kaip būtų pavadinta visuomenė , JEIGU per išankstinius (galimas variantas) rinkimus arba 2020-ųjų metų Seimo rinkimus PAKARTOTŲ ,,NE TŲ " laimėjimą ?

 • 2019 gegužės mėn. 14 d. 14:19:53

  Jau Šimonytė eina D.G. keliu. FB parašė,kad sutibka, kad ją remtų per antrą turą valstiečiai, bet atsisako ,kad remtų darbo partijos rėmėjai ir tvarkos ir teisingumo partijų rėmėjai.Ar ne tas pats scenarijus? Juk prezidentas turi būti teisingas visiems ir neskirstytu pagal partijas ar tikėjimą.Šis jos pasakymas labai daug ką pasako.Atkreipkit dėmesį Darbo partijos ir Tvarkos ir teisingumo nariai ir rėmėjai.Jūs neieinat į Šimonytės "teritoriją" ir būsit ūjami. Baisu kaip pagalvoji ,kad dar ne prezidentė ,o jau turi nusistatymą ką mylės ,o ko ne. O kodėl liberalų nepaminėjo?

 • na nejuokinkit su tais dviem fruktais 2019 gegužės mėn. 14 d. 14:09:39

  negi kam kyla abejonių dėl tautos didvyrio - Liandsbergio pergalės? Kaip valdė, taip ir valdys toliau. O ties buvusieji net valstybinės žiniasklaidos - LRT - nesugebėjo susigrąžinti valstybei.

 • sutinku 2019 gegužės mėn. 14 d. 13:41:35

  su gerb.Kestucio nuomone

 • Kokia 2019 gegužės mėn. 14 d. 13:24:23

  čia kvailystė parašyta???

 • Kęstutis 2019 gegužės mėn. 14 d. 13:21:38

  Valstiečiai padarė žiaurią klaidą. Užuot didinę pensijas, turėjo jas nurėžti - kaip konservatoriai. Turėjo nieko negerinti- nedidinti atlyginimų, neduoti vaiko pinigų, o viską atimti, apmokestinti ir patarti "susiveržti diržus". Tik ne per juosmenį - aplink kaklą. Ir emigruoti. Kuo daugiau išbėgioti. O kvaili emigrantai jau ėmė grįžti. Argi nežinojo, kad pensininkai yra "atliekų turėtojai" ir savo butelyje, ir sode, todėl moka dvigubai. Tiesa, Vilniaus rajone to nėra. Štai kodėl balsuoja už Tomaševskį. Yra ir išsigelbėjimas. Skubos tvarka priimti VISUS valstiečių programos įstatymus ir atiduoti valdžią Kubiliui. Jau turi patirties kaip su ponia, atsiprašau, panele Ingrida mus maustyti. Jo visa tauta laukia išsižiojusi. Už tai juk taip sutartinai balsavo. Žiniasklaidos nebeliks. Pirmiausia "Respubliką" paskelbs pornografine, antilietuviška, proputiniška, prohitleriška ir t.t. TAIP MUMS IR REIKIA. Durnių ir bažnyčioj muša. Jau subrendome eiti į skerdyklą.Ačiū visiems avinams.

 • senis 2019 gegužės mėn. 14 d. 13:14:01

  Markas Tvenas:jeigu rinkimai galetu ka nors pakeisti, jie butu uzdrausti. Levas Tolstojus: demokratija, tai galimybe valdziai, neatsakyti uz savo nusikaltimus tautai. Josifas Stalinas: renka ne tie, kurie balsuoja, o tie, kurie tuos balsus skaiciuoja. Burzuazineje visuomeneje rinkimus visada laimi valdantieji.

 • Gyvensime 2019 gegužės mėn. 14 d. 13:10:00

  Gyvensime brandaus neobolševizmo sąlygomis.

 • Brandus "Magnolijos" prakticizmas (toliau komentaruose) > 2019 gegužės mėn. 14 d. 12:34:52

  "Šie paties "primas" pacituoti "stalininės saulės" atnešėjos žodžiai labisusia tinka "Magnolijai" ir jos parankiniui, finansinių lupikautojų ir pinigų plovėjų patronui "Kamzelkai", svariai prisidėjusiems prie neogenocido Marijos Žemėje - trečdalio mūsų šalies gyventojų "savanoriškos" tremties iš savo tėvynės. Gal kas to nežino ar gal galėtų visą tai paneigti?

 • Prezidentas turėtų būti objektyvus! 2019 gegužės mėn. 14 d. 12:26:44

  Deja ,šioji mėlynoji ponia tokia nebuvo nė iš tolo!

 • Angelė 2019 gegužės mėn. 14 d. 11:57:17

  Lietuviai jau tokie;kuo daugiau muša,skriaudžia,tuo labiau užpakalin lenda ir bučiuoja..

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar pastebite, kad emigrantai grįžta į Lietuvą?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar „trikojai“ keliuose daro įtaką jūsų vairavimui?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+1 +2 C

-1 +1 C

 

 0 +1 C

+5 +6 C

+3 +5 C

 

+5 +7 C

0-5 m/s

0-4 m/s

 

0-4 m/s

Valiutų kursai

USD - 1.0801 PLN - 4.2835
RUB - 69.5480 CHF - 1.0610
GBP - 0.8351 NOK - 10.0873

Nuorodos