respublika.lt

Reitingai: Seimo pirmininko kėdės istorija didina nusivylimą partijomis - straipsnio komentarai:

 • blefas 2019 spalio mėn. 16 d. 16:44:50

  jokio progreso nėra nerasi ,juk pas mus pilasi šiūkšles kiekvieno protingesnio padoresnio politiko, kur matyta kiek purvo jau supilė ant seimo pirmininko, šytame komentaru rašime, o prote iš kur tiek neapikantos pas tos rašytojus nusivylima didina žurnaliugos bet žiūrint tos rašeivas koki geri tame santiki padarė, ir iš vis kas yra kas, baikite laikas vertinti, visa mūsų mažos lietuvos žmonija, o juk inteligentas ir kultūringas išsimokslines aukšto mokslo vyras ir turi profesoriaus darbo patirti, dėstytojas buvo , juk dėstė jaunimui kurie semesi žinių, iš to destytojo, o reikia mastyti kitu kampu, juk kas koše prisvilino, 4 mėn minkė prota žmogui, o tas kentėjo ir gynėsi kol protas laikė, juk ir iš partijos pasitraukė, o ką blogo padarė, ne mums spresti be mūsų bus išpresta ir nuteista dar ne laikas o kuris kaltininkas žiūrėsime lauksime tiesos, tiesa nugales, laikas parodis ir nurašys blogi,

  0 0
 • Dvigubi standartai ? 2019 spalio mėn. 16 d. 16:36:06

  Gerai ,kad APIBENDRITI apklausų pasikviećiate Urbonaitę ! Jos dabar pilna visur : ir laikraščiuose, ir portaluose ,ir visose TV ? Ar todėl tokia eksperte- žvaigžde Urbonaitė patapo, kaip rašė kt. portaluose, kad yra Juknevičienės brolio Urbono duktė ?

  0 0
 • senis 2019 spalio mėn. 16 d. 16:07:49

  Lietuvoje yra 1 partija LKP. Po 1990 metu Lansbergis ta LKP suskirste i konservu, socdemu ir lyberastu frakcijas. Daugiausia komunistu-kgbistu liko pas konservus, ju inyciatyva seimas kgbistus, per du kartus, uzslaptino 100 metu. Tai neuzkliuvo nei JAV gosdepo rezidentams Adamkui, nei Grybauskaitei, nei vienam signatarui. LKP isverte kaili, atsisake socializmo idealu uz galimybe isvogti viska, ka lietuviu tauta sukure per 50 tarybiniu metu. Puikiai zinome, kad i LKP stodavo tik vagys, politines ir naturalios prostitutes, protiskai nelabai igalus veikejai. Todel dabar ir ziurime, kad nieko nebeturime. Kam tiems, Lansbergiui paliktiems Kremliaus kgbistams reikejo uzsislaptinti, jeigu jie dirbo Lietuvai? Kodel konservas Broileris propaguoja pediku vestuves, kodel socdemai priima DK, kuris grazina Lietuva i feodalizma, kdel lyberastai savo suki pakeite i netrukdykite mums vogti, mes jums uz tai gerai, jusu saskaita gyvensime? Kokios cia partijos?

  0 0
 • sliekas 2019 spalio mėn. 16 d. 16:06:37

  Labai gerai, kad agronomas po sekanciu rinkimu teks grizt prie obuoliu.Jis galimai tikisi atsidurt konservatoriu desimtuke.Jie turi savo chebra.Tas senukas gal ir bus patalpintas kokiame trisdesimtuke.Ir dar bus labai gerai.***** nemegsta niekas, net ir konservai.

  0 0
 • Skaitytoja 2019 spalio mėn. 16 d. 15:46:48

  Tai nusivylimas partijomis ir ypač Konservatoriais .Opozicijos kova turi būti pagarbi ,ne tokia pilna neapykantos ir seno žmogaus durninimo. Pranckietis apakęs dėl valdžios, praradęs savigarbą .o konservatoriai tuo naudojasi. Prnackiečiui niekas nesvarbu , tik likti poste . Jis perėjęs į opozicijos stovyklą , bet ,kai pasibaigs kadensija ,jis opozicijai tikrai bus nereikalingas.

  0 0
 • Per 2019 spalio mėn. 16 d. 15:00:21

  naktį kažkas atliko apklausą ir konservatorių reitingai stebuklingai pakilo...

  0 0
 • Žmogus 2019 spalio mėn. 16 d. 14:46:59

  Aš tais reitingais netikiu, pažiūrėkit, ar kada pasitvirtino reitingų rezultatai rinkimų metu. Juk visada reitingų viršūnėje buvo konservatoriai, na ir ko abejot juk visa žiniasklaida jų. visi politiniai komentatoriai jų užtat ir viešumoje jie vyrauja, o žmonės per rinkimus atsirenka

  0 0
 • po vakar dienos issidirbinejimu 2019 spalio mėn. 16 d. 14:18:48

  aisku, kad didziausia prostitucija ya konservu ir liberalu partijose. Kaip po tokiu veiksmu pavadint Degutiene, Gentvila, Cmilyte, Gabri ir visa jo gauja? Tai politprostitutai..Degutiene seniai pasireiskia savo nuzmogejimu, kur tik reikia atlikt setono darba, visur ta daro Degutiene. Nesvarus darbai uzdeda savo antspauda, paziurekit kokia sios parsidavusios korumpuotos seneles kalbejimo maniera, koks baisus veidas, atspindintis zmogaus vidu. Degutiene vakar uzsidejo judo karuna visam savo tolimesniam gyvenimui ir gedos zyme, kuria paliks savo vaikams. Kaip tokia gali list i baznycia ir per lrt kalbet apie sazine, garbe, dorove, gerove. Vakar ji uzsiriso sau burna ir pasirode esanti didziausia siuksle, kaip ir visa konservu ir libu partija

  0 0
 • Pritariu 2019 spalio mėn. 16 d. 14:14:33

  Be jokių išlygų pritariu ir vertinu tikrai blaivią komentarp 'Blaivus' nuumonę

  0 0
 • zzz 2019 spalio mėn. 16 d. 13:20:29

  Nu aš visai durna ir niekaip nesuprantu konservų reitingų-negi dar tiek daug Lietuvoj durnių balsuojančių už juos

  0 0
 • Blaivus 2019 spalio mėn. 16 d. 13:09:35

  Kas tie šeši balsavę už Pranckietį? Tai konservatorių "šestiorka". Šestiorka valdė, valdo ir dar ilgai valdys Lietuvą. Ar skaičius 11 atsitiktinis? Kovo 11 tapom laisvi, bet 11 yra visų nelaimių skaičius.Kodėl tai sutapo net numerologija? "Šachmatininkai" įveikė "šaškininkus"? Baikit juokauti. TSKP /Tėvynės sąjunga -Konservatorių partija/ apvogė mus su skolinimais, Mažeikiais ir pensijomis, su Astravu ir daugybe kitų niekšybių. Bet REITINGAI- už juos. Balsuokit už Kremliaus statytinius ir neverkit, kai vėl atims pensijas ir sau prisidurs dar kelis milijonus. Juk net anūkas be jokio verslo, išskyrus politinį verslą, kraunasi milijonus. Tik Jūs, bėdžiai, akli. Nematote. Ir dabar kaltinat valstiečius. Bet visą laiką Seime vykdomų intrigų, šmeižtų ir niekšiškų gandų NIEKAS nenori nei matyti, nei suprasti. Gulago mums reikia. Kitko mes dar nenusipelnėme.

  0 0
 • tempor 2019 spalio mėn. 16 d. 12:21:34

  Politines partijas skirstau į ideologines ir oportunistines. Šiuo metu Lietuvoje yra šešios ideologinės partijos, visos kitos - oportunistinės, t.y. vieno ar kelių asmenų savanaudiškais tikslais susikurtos partijos. Pastarieji įvykiai seime parvirtino, kad Valstiečių ir žaliųjų partija yra tipiška oportunistinė partija. Išeitis - balsuojant rinkimuose pasirinkti vieną iš ideologinių partijų.

  0 0
 • jo 2019 spalio mėn. 16 d. 11:49:25

  baigiantis kadencija negebėdami spręst valstybės problemų seimą į atviras intrigas įgramzdinę bando ant kitų suverst.

  0 0
 • Nuomonė 2019 spalio mėn. 16 d. 11:47:59

  Žemaitaičio vadovaujama partija nuosekliai ir pamažu augino reitingu , senas tik apie save galvojantis Kamblevičius sužlugdė partijos atsitiesimo procesą , o gaila . Liberalai išsirinkę Čmilytę kris žemyn ,nes paaiškėjus , kad jos tėvas buvo KGB rezervistas , partija neatsities . Negi liberalai to nežinojo ? Keista ,kad riko tokį žmogų.

  0 0
 • OOO 2019 spalio mėn. 16 d. 11:46:52

  Pritariu (atrodo) reitingai geresni tų, kurie daugiau sumoka, bet Roko nebėra, pinigėlių sumažėjo, o valstiečiai LIUKS, kad vakar paliko posėdžių salę ir leido juokdariams konservams tyčiotis iš Pranckiečio. Dabar seimą sudaro 7 seimūnai, kuriems vadovauja Pranckietis, o 134 - vadovauja valstiečiai. Tikrai reikia patikrinti ar Pranckietis nekenkia Lietuvos saugumui, nes tokie jo veiksmai palankūs Kremliui.

  0 0
 • jo 2019 spalio mėn. 16 d. 11:33:00

  Jei latviai su estais išsiviešino su kgb... ir normaliai valdosi valstybes. Lietuvoj priešingai. pradėję referendumus į es už. .ir toliau Seime po oligarchu delioja 2 iš 3 aukščiausių valstybės vadovų postus. prezidentas vengia pastebėt ligoje premjerą.. patys rimtų valstybės problemų nesprendžia, nepraleis ir sugebančių.. Taip užsidarius sistema ir...imituoja kol gali. kitur pirmalaikiai rinkimai būt įvykę. Lietuvoj tempia ir nieko gero.

  0 0
 • Negi 2019 spalio mėn. 16 d. 11:14:11

  Galvojate, kad adekvatiems skaitytojams rūpi klastojami, perkami reitingai?

  0 0
 • Atrodo 2019 spalio mėn. 16 d. 11:09:50

  Pranckiečio veiksmai ,užsispirymas yra pavojingas Lietuvos nacionaliniam saugumui.Kai jis kelia tokį širšalą dėl savo posto įtartina,kam jis tarnauja ir čia jau nejuokai.Ir su Rozova jis susijes ,nes nematė,kad ji negali dirbti su slapta pažyma. Pranskietis nebeaiškus ir įtartinas žmogelis.Kam jis dirba,bet tik ne Lietuvai.

  0 0
 • rinkimai 2019 spalio mėn. 16 d. 11:01:37

  Dėkoju valstiečių partijai ir jos lyderiui Ramūnui už Skvernelio atvedimą į politiką, už korupcijos stabdymą, už vaiko pinigėlius, už pensijų didinimą, už etatinį mokytojų veiklos įvedimą ir t.t.

  0 0
 • Nereikia 2019 spalio mėn. 16 d. 10:45:34

  pulti i panika,tuo labiau oficialiems komentuotojams, per nakti reitingai nei pakilo nei nusileido,stebuklu ar zemes drebejimu neatsitiko,pasizodziavo p. PRANCKIETIS,P.KARBAUSKIS,dr kiti,opozicija dziaugesi,zurnalistai lauke intrigos ir sulauke.Is Pranckiecio pasakymo spaudoj,jei negali ikast,nesokinekit,supeatau,kad jis jau pavargo,nusialino ir jokiu geru ,telkianciu visuomene bei isrinktuosius negeneruos,tad ko cia dziaugtis jo laimejimu,jei ji palaiko tik 11 zmoniu,normalus zmones tokiu atveju atsistatydintu. Kad keiciasi partiju reitingai,normalu,kiek jau buvo skandalingu hetoju isrinktu,visi isejo su istorija,aprims ir dabar viskas,reikia ziureti,kokius istatymus priima,kaip jie padeda tvarkai valstybej, pirmauja reitine opozicija,ji nieko nedaro tik kritikuoja,tai lengva uzduotis uz tokia gera alga,bet zmones nepamirso,ks yra kas,atsimena skriaudas,krizes,pensijas nureztas ir kitka,rinkejai neformuoja reitingu,jie renka,sekmes jiems.

  0 0
 • Nereikia 2019 spalio mėn. 16 d. 10:45:04

  pulti i panika,tuo labiau oficialiems komentuotojams, per nakti reitingai nei pakilo nei nusileido,stebuklu ar zemes drebejimu neatsitiko,pasizodziavo p. PRANCKIETIS,P.KARBAUSKIS,dr kiti,opozicija dziaugesi,zurnalistai lauke intrigos ir sulauke.Is Pranckiecio pasakymo spaudoj,jei negali ikast,nesokinekit,supeatau,kad jis jau pavargo,nusialino ir jokiu geru ,telkianciu visuomene bei isrinktuosius negeneruos,tad ko cia dziaugtis jo laimejimu,jei ji palaiko tik 11 zmoniu,normalus zmones tokiu atveju atsistatydintu. Kad keiciasi partiju reitingai,normalu,kiek jau buvo skandalingu hetoju isrinktu,visi isejo su istorija,aprims ir dabar viskas,reikia ziureti,kokius istatymus priima,kaip jie padeda tvarkai valstybej, pirmauja reitine opozicija,ji nieko nedaro tik kritikuoja,tai lengva uzduotis uz tokia gera alga,bet zmones nepamirso,ks yra kas,atsimena skriaudas,krizes,pensijas nureztas ir kitka,rinkejai neformuoja reitingu,jie renka,sekmes jiems.

  0 0
 • tata 2019 spalio mėn. 16 d. 10:25:14

  Pranskietis konservatoriu statytinis.

  0 0
 • Tiotia 2019 spalio mėn. 16 d. 10:10:32

  Vien apgaules budais dirbama seime.Tai parode vakar diena.Kol koncervai kels galvas,cirkas vyks toliai.Kokia partija ateis-ji bus draskoma.O seimo pirmininkas turetu pasitraukti,bet jis tu paciu koncervu marionete.Baisu.

  0 0
 • iksfailai 2019 spalio mėn. 16 d. 09:56:33

  paleist tą seimą kibinimat...priešlaikiniai rinkimai pigiau kainuotų, nei dar metai šito kvazimodų šou.

  0 0
 • Po vakar 2019 spalio mėn. 16 d. 09:30:14

  ar dar yra nesuprantančių kas tokia lanzberginė gauja?

  0 0
 • Ar Lietuvoje yra partijos ? 2019 spalio mėn. 16 d. 09:27:14

  Matosi, kad nėra. Yra tik atskiros interesų grupės, besitvarkančios savo reikalus aukščiausiu lygiu.

  0 0
 • jau tu agne (širinskiene), tai toookia politikė 2019 spalio mėn. 16 d. 09:26:14

  , kad tikrai tik saldų skonį jauti, ramūniuko.

  0 0
 • Agnė 2019 spalio mėn. 16 d. 09:08:25

  Pranckietis ne politikas. Eilinis žmogelis, pajutęs "švyturėlių" saldų skonį.

  0 0
 • Prosenelis 2019 spalio mėn. 16 d. 09:06:19

  As manau kad Lietuvoja partiju niera tiktai gaujos gal Juozaitis su savo vyrais sukurta rimta partija uz kuris tauta prabalsuos gal sugrys I Lietuva teisybie usinaigs suniskos rietynes sunaikyntas bus bardakas dabar lieka viltis Juozaitis.

  0 0
 • ... 2019 spalio mėn. 16 d. 09:01:27

  Negi rinkejai tokie buki ir nemato , kad V.Pranskietis itakojamas opozicijos , tai opozicijos produktas , ar imanomas pilnavertis darbas su seimo pirmininku , lojaliu tik opozicijai . Juk politikas is V.Pranskiecio nesusiformavo , ta pripazista ir "politologai ".Jei rinkejas nesugeba mastyti , tai bent seimo nariai suvoktu aukstesni savo buvimo seime tiksla .

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • GRAIKIJOJE: Graikijoje nustatytų užsikrėtimo koronavirusu atvejų skaičius per parą padidėjo 196 ir pasiekė 5 942, mirė vienas infekuotasis.
 • ATAKAVO: antradienį Turkijos bepilotė skraidyklė per klaidą atakavo Irako pasieniečių koloną Irako šiaurėje, į šiaurės rytus nuo Erbilio.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Kaip vertinate S.Tichanovskajos atvykimą į Lietuvą?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kur dažniausiai perkate knygas?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+13+15 C

+10 +13 C

 

+10 +12 C

 +22 +24 C

+20+23 C

 

+20 +22 C

3-4 m/s

3 m/s

 

1-2 m/s

       

Nuorodos