R. J. Dagys stabdo narystę konservatorių partijoje ir žada kurti naują judėjimąnuotraukos (17)

2019 liepos mėn. 15 d. 13:34:28 Perskaitė 1612

Ilgametis Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) narys Rimantas Jonas Dagys pirmadienį savo feisbuko paskyroje paskelbė ne tik stabdąs savo narystę partijoje, bet ir atskleidė planus kurti naują konservatizmo idėjomis paremtą politinę jėgą.

 

Pagrindinės apsisprendimo priežastys, pasak R.J. Dagio, yra TS-LKD vadovybės liberalėjimas bei nusisukimas nuo krikščioniškųjų vertybių.

„Akivaizdu, kad dabartinė TS-LKD vadovybė realiai nebesivadovauja krikščioniškąją doktrina ir jos veikimo būdai partijos viduje yra toli nuo demokratijos standartų“, – socialinio tinkle paskyroje rašo parlamentaras.

R. J. Dagys taip pat informavo, jog imsis kurti naują partiją, nes, rašo jis, tradicinių vertybių žmonės nebeturi už ką balsuoti.

„Visą tai apmąstęs, suprasdamas, kad sėkmė nėra garantuota, bet poreikis naujai jėgai egzistuoja ir jos reikalauja pati situacija, priimu šį iššūkį ir skirsiu jam visas savo jėgas. Matau, kad jau yra subrendusi jaunoji karta, kuri nori sugrąžinti tradicines vertybes ir pagarbą žmogui į viešąjį ir politinį gyvenimą. Yra ir gyvenimo išminties sukaupusių to paties siekiančių žmonių. Padėti jaunimui pakeisti Lietuvos politinį gyvenimą laikau savo ir savo kartos atstovų pareiga“, – rašo R.J.Dagys.

ELTA primena, kad TS-LKD Priežiūros komitetas birželio pabaigoje sustabdė R.J. Dagio narystę partijoje vieniems metams ir uždraudė kandidatuoti artimiausiuose Seimo rinkimuose, šiam prabilus apie TS-LKD vadovybės atstovų spaudimą dėl jo elgesio priimant Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo pataisas Seime bei aštriai kritikavus partiją esą atstovaujant liberalioms idėjoms.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net