respublika.lt

Prezidentūra: siūlomas privalomas su klimatu ir aplinka susijusių teisės aktų atitikties vertinimas - straipsnio komentarai:

 • l
  lietuvis is vienkiemio 2021 gegužės 18 11:58:00

  ...PEZALU PEZALAI...TUO METU MISKAI TOLIAU KERTAMI SPARCIAU NEI BRAZILIJOJ,NORS DIDZIOJI DALIS EUROPOS SAUGO SAVO MISKUS..IR TOLIAU UZMERKIAMOS AKYS GRIGEO ANALOGAMS..DIDZIAI NEPASITIKIME MINISTRU S. GENTVILU...

  1 0
  Atsakyti
 • M
  Manau 2021 gegužės 18 10:54:59

  Prie kiekvieno naujo teises akto turetu buti klausimai: kiek erkiu, kurmiu, arba bebru pades issaugoto. Juk tai pagrindiniai zydu parankiniai, uzgrobiant teritorijas

  1 0
  Atsakyti
 • R
  Rimtautas 2021 gegužės 18 08:17:26

  mylite gamtą, jaudinatės dėl klimato - tuomet gal užteks taip gausiai Lietuvoje miškus kirsti, mažiau naudokite herbicidų-pesticidų-antibiotikų, prekes pardavinėkite sveriamas į atsineštą tarą, būtina uždrausti plastikus, šaldytuvas, dulkių siurblys, arbatinukas privalo negesti 10-20 metų, .... .

  7 0
  Atsakyti
 • R
  Rita Belazariene 2021 gegužės 18 08:12:59

  Tai kaip šitas gentviliukas suderins miško pramonės ir medienos pramonės mogulų interesus, kuriems tarnauja, su ES direktyvomis, nes į ES rekomendacijas ir reguliacijas yra nusispjovęs jau nuo gimimo. Koktu klausyti tokių gentvilų, kurie nupirkti sigučių paulauskų, Ikejų, švedų ir kitų godžių grobuonių, superkančių ir naikinančių Lietuvos miškus.

  6 0
  Atsakyti
 • w
  wow 2021 gegužės 18 06:17:15

  ot jau pezuciai.... 1. genderiai ir klimatas... cia nauja verslo saka. 2. atsilimas - tai naturalu, klimatas tai atsyla tai atsala 3. issiverz ugnikalnis, pasaulio vandenynai ismes metana ir velniop nueis pastangos klimatui stabdyti. 4.susidaro ispudis,kad valdziavagiams klimaksas , o ne klimatas.....

  4 0
  Atsakyti
 • L
  Llunaparkas 2021 gegužės 18 01:12:00

  Durniu sou jau nebestebina, tik kada koks istatymas lietuvoje buvo priimtas atlikus privalomus vertinimus? As tai uz, maziau slamsto priims,

  2 0
  Atsakyti
 • K
  Krstutis 2021 gegužės 17 23:01:49

  Tai pasisvaisčiojimai garsiom žodžių frazėm, klimato kaita, nes Lietuva parduoda kitoms šalims taršos leidimus ir stato elektros jungtį su Lenkija, o Lenkijoje elektros energija gaminana iš akmens anglies. Ar nebus taip, kaip visada? Lietuvos piliečius Lietuvoje spausti į kampą ir apmokestinti vis daugiau, siūlant visiems naudoti elektros energiją, elekroautomobilius, saulės baterijas, kai tuo tarpu elektros energija nuo š.m liepos 1d. dvigubai brangsta! Daug reikalų nesutvarkyta Lietuvoje su geriamu vandeniu, nuotekom ir lauko tualetais, gyvulių ūkiais, mėšlu, o jau kalbama apie įsipareigojimus, kai be automobilio toliau nuo miestų žmonės negali išgyventi, kaimuose turi po kelis, kad laiku nuvažiuotų į darbą, apsipirktų ko reikia, susirgus nuvyktų pas gydytoją, į mokyklą nuvežtų vaikus. Darosi brangu gyventi Lietuvoje! Valdžioje ęsantys nesusimąsto, kad jie kuria savo nerealius planus ir nusikalba. Lietuva klimato kaitai šioje žemėje nedaro jokios įtakos, nes yra per maža šalis

  10 1
  Atsakyti
  • t
   to krstutis 2021 gegužės 18 06:22:53

   kur tu mesla matai? nepamirsk, kad vanduo per grunta filtruojasi. meslas lb naudingas augalams. mano suo daro gamtinius reikalus,tqi toj vietoj zole net tamsiai zalia ir auga kaip ant mieliu! o tavo jejesines organines trasos tai tik naikina dirva, alina dirva ir nuodyja vandeni. be to, jei sitaip jau pavojinga kaip rasai, KODEL ANT ASFALTO PYLA REAGENTUS ZIEMA???? visa sita xemija patenga i gruntinius vandenis, ir toki vandeni su reagentasi tu geri!!!!

   3 0
   Atsakyti
 • D
  Durdom LT 2021 gegužės 17 17:21:19

  Tai kad žmogaus veikla neįtakoja klimato kaitos...Ką tas Nausėda yra baigęs, kad yra toks beraštis ir nori tą ,,žaliąjį feiką" įteisinti įstatymais? Pirmas melas: rusai puls: Lietuvos ekonomika prarado milijonus eurų dėl to, neskaitant NATO metalo laužo pirkimo. Antras melas: koronaafera: Lietuva staiga prasiskolino 20mljrdų eurų. Dabar trečias melas: klimato kaita keliamas į dogmos lygį! Tai didžiausia nesąmonė, kuria prisidengiant, kils mokesčiai Lietuvos gyventojams! Lietuvos valdžia yra lietuvių tautos priešas!

  18 0
  Atsakyti
 • N
  Nagi nagi 2021 gegužės 17 16:45:53

  Ir ką globalistų statytinis Nausėda dar mūsų vardu įsipareigos tiems patiems globalistams? Išskersti paskutines karves, o paskui ir patiems mažiau pradėti kvėpuoti? Kaip dar ištuštins mūsų kišenes? Ką abu su Gentvilu galėtų pasakyti apie tai, kad Kinija pagal aplinkos teršimą jau aplenkė visas vakarų valstybes kartu sudėjus? Mūsų įsipareigojimai... juokinga!

  9 0
  Atsakyti
 • "
  "atsiliepiant į visuomenės susirūpinimą" 2021 gegužės 17 16:35:59

  Nustokite purkšti nuodus iš lėktuvų (chemtrailai), baikit pagaliau mus ir visą aplinką nuodyti! Kaip jums toks visuomenės susirūpinimas, kada pagaliau atsiliepsit!? Kai baigsite visas šitas geoinžineringo nesąmones, susitvarkys ir klimatas. Iš lėktuvų Lietuvoje jau antrą dešimtmetį nuolat purškiamos aliuminio, bario, stroncio, geležies ir dar velniai žino kokių metalų ir jų junginių dalelės, įvairūs patogenai, o Bilas Geitsas dar paskutiniu metu svaičioja stratosferoje pradėti purkšti kalcio daleles ir stabdyti kažkokį mistinį planetos perkaitimą. Neapsimetinėkite, kad to nėra, ar kad apie tai nežinote, ponai valdžiagyviai. Galvos jums perkaitusios, ne klimatas. Klimato kaitos isterija yra tokia pati afera kaip ir Covid-19 pandemija. Tai tik priemonė toliau vykdyti deindustrializaciją, pakeliui į vieną totalitarinę chazarų mafijos pasaulinę vyriausybę. Patys geoinžineringu trikdo ir keičia klimatą, patys rėkia apie klimato kaitą ir iš visų reketuoja įsivaizduojamai kovai pinigus!

  14 1
  Atsakyti
 • s
  skaitytojas 2021 gegužės 17 16:22:11

  Kaip gali maža valstybė beveik be pramonės, su nykstančiu kaimo sektoriumi, pakenkti Žemės klimatui? Bet naujosios kadencijos seimūnai ir ministrai gali pridaryti labai daug žalos Lietuvos žmonėms. Kai pas mus tokia turtinė nelygybė, kai piniguočiai važinės elektriniais automobiliais ir gyvens dvareliuose termosuose, iš kurių šiluma nenuteka, ką daryti milijonui neturtingų lietuvos gyventojų? Kai kilovatas "ekoligiškos" elektroenergijos kainuos 0,5- 1 euro? Kaip jie užsimokės už butų senuose daugiabučiuose šildymą?

  14 0
  Atsakyti
  • K
   Klausi, kaip gyvens zmogeliai, 2021 gegužės 17 16:36:54

   neisgalintys po eura uz kilovatvalande ekologelektra susimoket... taigi i getus apgyvendins, kur diena dirbsi, o vakare grizes tik nusiprausi ir lovon šausi. Uzteks vieno televizoriaus geto burams... Skaityk Overtono langas, swabo davoso protokolus..., geico sapaliones apie ecomesa... et set....

   12 0
   Atsakyti
 • E
  Eilinis reveransas 2021 gegužės 17 15:49:01

  naujai amerikoniškai žaliąjai aferai.

  15 0
  Atsakyti
  • "
   "Monach" 2021 gegužės 17 16:04:03

   Amerika jau gavo snukin nuo Motinos Gamtos,čia dar ne pabaiga,pažalins dar Motina....,kad būtų tobula,reikia atmesti kas nereikalinga... !!!

   10 0
   Atsakyti
 • "
  "Monach" 2021 gegužės 17 15:46:03

  Motina Gamta pati susitvarkys ir be žmonių kišimosi,o visi projektai,Teisės aktai ir visa kita PINIGŲ "SKALBIANKĖ".o Pinokis jau nebeturi rimtesnių darbų,blogai kada galva iš pliauskos ištašyta,o joje smegenų nerasta,kad būtų tobula,reikia atmesti netinkamą... !!! !!! !!!

  13 0
  Atsakyti
 • I
  Ima smirdet swabgeicizmu 2021 gegužės 17 15:15:00

  "... tvaraus jų įgyvendinimo." Bendras vardiklis zodis "tvarus".

  15 0
  Atsakyti
Parašykite savo komentarą:
 
Komentuoti
Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • ĮTARIMAI: Specialiųjų tyrimų tarnyba, atlikdama ikiteisminį tyrimą, Vilniaus miesto savivaldybės valdomos įmonės UAB „Vilniaus vystymo kompanija“ buvusiai direktorei R. Č. pareiškė įtarimus dėl neteisėto praturtėjimo.
 • PLANAS: Bendradarbiaudama su ekspertais ir medikų bendruomene, Sveikatos apsaugos ministerija atnaujino Psichoemocinio klimato ir psichologinės (emocinės) gerovės sveikatos priežiūros sistemoje gerinimo veiksmų planą.
 • NOBELIS: Dėl koronaviruso pandemijos Nobelio apdovanojimai mokslo kategorijose ir Nobelio literatūros premija antrus metus iš eilės bus teikiami ne Stokholme, o laureatų gimtosiose šalyse.
 • SUMAŽINO: Lietuva per penkerius metus alkoholio suvartojimą sumažino net 17 procentų, tačiau suvartojamo alkoholio kiekis vis dar 2 litrais viršija bendrą Europos vidurkį.
 • KROVINIAI: Klaipėdos uostas per aštuonis šių metų mėnesius perkrovė 29,35 mln. tonų krovinių – 2,9 proc. mažiau nei pernai tuo pat laiku.
 • PRODUKCIJA: Per sausio–rugpjūčio mėnesius visa pramonės produkcija sudarė 17,2 mlrd. Eur to meto kainomis ir, palyginti su tuo pačiu 2020 m. laikotarpiu, pašalinus darbo dienų skaičiaus įtaką, padidėjo 17,2%.
 • BAUDA: Vilniaus miesto apylinkės teismas dėl svetimo „galimybių paso“ panaudojimo kaltu pripažino 49-erių metų Uzbekistano Respublikos pilietį, bei jam skyrė 100 MGL (5000 eurų) baudą.
 • VANDUO: Iki 2022 m. pabaigos „Vilniaus vandenys“ į infrastruktūros plėtrą, atnaujinimą ir veiklos skaitmeninimą ketina investuoti 108,7 mln. eurų.
 • PREZIDENTŪRA: Prezidentas Nausėda kviečia „išlyginti kampus“ santykiuose su Kinija.
 • ATLEIDIMAI: „Maxima“ darbuotojų skaičius sumažėjo nuo 13 400 liepos mėnesį iki 12 616 rugsėjo 22 dieną.
Daugiau

Dienos klausimas

Ar gerai, kad verslininkai bylinėsis su valstybe, jei gaus baudas, jog veikia be Galimybių paso?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kaip vertinate rugsėjo 10d. mitingą?

balsuoti rezultatai

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi

Daugiausiai komentuoti
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+8 +13 C

+7 +16 C

 

+6 +14 C

+10 +13 C

+12 +16 C

 

+14 +16 C

0-11 m/s

0-9 m/s

 

0-3 m/s

       

Nuorodos