respublika.lt

Prezidentūra laukia A.Verygos pasiaiškinimo: ministras negali likti nuošalyje - straipsnio komentarai:

 • Labai primeną tą D. Laivą 2020 rugpjūčio mėn. 09 d. 08:26:47

  Per TV piko valandas sveikatos apsaugos ministras daro pareiškimą ,kad nuo viruso kaukes ne padeda jos nešioti ne reikia ,užtenka rankas plauti tik su muilu.Kaip atgabena lėktuvu keletą tonų kaukių,kurių gabenimas užtruko mėnesį laiko po paskelbimo .Įvedama bauda kurie nenešioja kaukes€ 250. €500:€1000 ir t.t didėjančią geometrinę progresiją.Ar čia durniai ar kelio klausią? sakydavo senuoliai.

  0 0
 • Vasia 2020 rugpjūčio mėn. 06 d. 17:33:35

  Veryga negali buti niekselis ir vagis tai koncervu samokslas.Panasi istorija su Lianzbergiais jie geri ,juos tik rusai puola.Kam cia supynti Verygos makles ir koncervus?

  4 0
 • KODĖL... 2020 rugpjūčio mėn. 06 d. 12:33:05

  Iš pat pradžių konservai puolė nušalint Verygą? Ko lindo Grybė purvais drabstydama? Norėjo ir jėga postą užimt. Mano manymu, Verygai pasirinkimas buvo tik iš konservams palankios patyrusīų vagių gaujos. Vadinasi, padėjėjai, visi savi, jei ne Veryga, konserviniams litvakams biznis eitų kaip per sviestą. Jei būtų pastatę savo ministrą, jokios tarnybos šiandien net nepradėtų tirt jokių pirkimų, kaip ir netiria sklypo už 1 eurą pirkimo. Taip aš manau.

  2 1
 • KADA BUS VIEŠAS 2020 rugpjūčio mėn. 06 d. 11:51:41

  Prezidento ir Kuliešiaus reikalavimas G. Landsbergiui? "Prezidentūra ir ypač, visuomenė, laukia skubaus paaiškinimo apie sklypo pirkimą už 1 e." Ar čia, prezidentas, prisidengęs "geovės valstybės" kūrimo šūkiu, sąmoningai nutylėjo kad gerovė bus tik atskiriems individams, kuriems bendri įstatymai negalioja? KADA PREZIDENTAS BUS VISIEMS VIENODAI TEISINGAS? Ko gero, niekada to nebus. Jam visuomenė yra nulio vietoj.

  2 0
 • Punch 2020 rugpjūčio mėn. 05 d. 22:30:25

  Karbauskis parduos visa savo karves,kad tik istrauktu savo marionete. Varnas varnui akies nelesa

  3 0
 • 333 2020 rugpjūčio mėn. 05 d. 11:54:02

  Sveikatos ministerija tai vagių šaika su Veryga,ir Skverneliu priešakyje. Vagis Karbauskis šūkauja nes visai jo chebrai ir jam svyla užpakalis. Pasiėmę paskolą 6 milijardus eurų pasisavino sau dalį ir dar papirkinėja senius ir bomžus kad tik balsuotų už Naisių Knezių. Gėda ant visos Lietuvos. Jeigu žmonės balsuos bus avinai tai ir balsuosas už vagį Knezių.Aogalvokite žmonės kad Karbauskiniai baigai išvogti Lietuvą ir pragirdyti žmones.

  8 3
 • Ar nekeista? 2020 rugpjūčio mėn. 05 d. 10:41:15

  Veryga nežino kokias makles suka jam pavaldūs veikėjai, o Gabrio komanda žino viską iki smulkmenų. Nei vieno iš jų nekaltina, net neužsimena apie juos. Svarbiausia, kad Veryga būtų pašalintas. Ne, ne ir dar kartą, ne. VERYGA NEPRIVALO ATSISTATYDINT. Privalo kiekvienas atsakyt už kenkimą valstybei. Labai jau išnaglėję litvakai. Sukelia triukšmą, kitą apkaltina, pašalina, o patys toliau dirba savo juodūs darbus.

  8 4
 • fu 2020 rugpjūčio mėn. 05 d. 10:39:58

  ka jis paaiskins,pragertos smegenys

  2 1
 • Vyti lauk.. 2020 rugpjūčio mėn. 05 d. 09:20:09

  Verygos vadovaujamoje ministerijoje galimai susiburė biudžeto lėšu grobstytojai kuriuos galimai globojo Verygos pavaduotoja viceministrė.Na o Veryga šios viceministrės vadovas..Privadovavo Verygataip,kad viceministei iškelta baudžiamoji byla..Dasigyvenom kad galimi biudžeto vagys dirba Verygos pavaduotuojomis..Idomu pagrobtomis lėšomis Veryga disponavo,ar tai neigs???Greičiusiai Veryga apsmes glušiu ir aklu ir kad to visko nematė..O matyti privalėjo,nes vadovas atsakyngas už visos istaigos darba..Už tyčini funkciju šiu neatlikima taipogi yra baudžiamasis straipsnis..Veryga manau reikia vyti lauk iš visu pistu dėl jo sukurtos dabartinės situacinod..Idomu ar ta viceministrė tik nevykdė tu pirkimu Verygos tiesioginiu nurodymu????

  7 6
 • Gabrys laumzirgis 2020 rugpjūčio mėn. 05 d. 09:01:41

  Koncervus uzkabindavo ,tie iskarto rusai puola stauge.Kolhoznikus uzkabina,sitie staugia koncervai puola.veryga LR SAM ministras, Geitsas kuria vakcinas ir koronuos š....da maiso.veryga Kauno blaivybes draugijos pirmininkas.Ar tiesa kazin,kad Geiso fondas pervede 670000$ verygos blaivybes fondui?Ka vakcinos ir blaivybe turi bendro

  7 2
 • toks vaizdelis, 2020 rugpjūčio mėn. 05 d. 08:47:33

  kad ministras Veryga dirbo blogai,ji reikia teisti,uzdaryti i kalejima,sudeginti ant lauzo.Bet kai isejo atostogu,vel tragedija,kaip galejo ,kodel paliko savo posta,begedis.Vat be jo niekaip.Tai nestabilios psichikos zmoniu paistalai,kaip jau pastatyta Astravo elektrine uzdaryti,kuria reikejo blokuoti pacioje pradzioje,arba kaip pastato nama,turedami visus leidimus,o tada pamato,kad netinkama vieta ir reikia griauti.Gyvenam kurmiu karalysteje,tik kai reikia islenda i pavirsiu ir pamato kas vyksta realybeje.

  15 0
 • Ona 2020 rugpjūčio mėn. 05 d. 08:14:12

  Veryga tik tv ekrane puikuojasi, o realiai sveikatos sistema NUSTEKENO, pacientai tyli ir gydosi privaciai, o dauguma seimos gydytoju pamyne HIPOKRATO priesaika sedi ir laukia priedu. Nera jokios tvarkos is didziules SM gaujos valdziazmogiu.

  13 11
 • Prašovie 2020 rugpjūčio mėn. 05 d. 07:49:12

  Skvernelis su Veryga abu velnes išnešie i atostoga pasielgie kvailai koncdrvams ir ju tarnui to ir reikiejo vargšai pavargo o dabar pavargs dar daugiau ir susigadys sveikata per niekšus gaila pamiršo kas esa .

  4 3
 • Dienos tema 2020 rugpjūčio mėn. 05 d. 03:44:11

  siandien susitiko du baisuokliai:Tapiniene ir Kuliesius. Ziauriai nemalonaus veido, baisus zmogus. Dabar suprantama su kuo susidejes prezidentas, su kuo jis eda Narkeviciu, ir su kuo susidejes kibs prie Verygos ir Skvernelio. Konservu ir grybes skalikai visi be isimties baisus.Nesiliauja konserviniai, mato kad kakutis gaunasi , lovys gali nekliuti, tai griebsisi bet ko. Gabrio meiluze gaujoje aklai vykdo visus gabrio isakymus, senis tata sukuria planus. Nestebina, kad gabrys nelaimingas turedamas namuose tokia pabaisa nori akis paganyti ant grazesniu uz karaliene

  23 2
 • Geitso pinigai?? 2020 rugpjūčio mėn. 05 d. 03:29:37

  Taigi, jis pervedė Verygai, kad jis nuo tiurmos išpirktų su aferom įklimpusią bobą. Negi Gabriui turėjo pervest? Iškart būtų aišku, kieno kadras įterptas. O dabar, visas "šaškes galima mest ant Verygos. Dažnai kartosi ir patikės kas nors.Argi, ne?

  14 2
 • Kas čia taip smarkiai viduriuoja, 2020 rugpjūčio mėn. 05 d. 02:56:44

  kad vis įnirtingai stengiasi nukreipt dėmesį nuo įtariamosios? Žiūrėkite kur norit, tik ne į tos bobos pusę. Gal žinovas greit praneš, kad ne tik Geitsaŗ, bet ir Sorošas su čemodanais, prikimštais dolcų, atvaro pas Verygą tiesiai į namus? Kas čia jiems reiškia? Ar čia Veryga sužydėjo ar su žydais gešeftą varo? Kad ir spėja tas Veryga visur. Už tai ir bobos aferas pražioplino.

  9 5
 • JUOKINGAS PAVADINIMAS - GERAI GERAI ĮSISKAITYKITE Į JĮ 2020 rugpjūčio mėn. 05 d. 02:00:15

  Žmonės, pamąstykite, GAL KARTAIS NEREIKIA CIRKO BUKLETO PRIIMTI UŽ TIKRĄ PINIGĄ? Žiūrėkite kaip čia viskas yra: 1) Prezidentas "pramuša" Europoje dar (berods) 14 milijardų € Lietuvai..... 2) Sklinda sąskaitos kopija, kad Verygai sumokėta iš Geico fondo 670 000 Dolcų. Tai gal kartais suveskite šias DVI SĄVOKAS Į VIENĄ ir pamatysite, kad "ATPIRKIMO OŽIUKAS" - jau surastas, o Tautai - eilinė SPERMA ANT AKIŲ UŽTEPTA, tad laukite toliau, kol dar storiau pabers aliuminio pudros jums ant akių iš mėlyno ir "LAISVO" FYDERO-GLOBAL-DANGAUS. Ar dar nesusimąstėte?

  10 4
 • Ko paspruko 2020 rugpjūčio mėn. 05 d. 00:53:29

  įtariamoji arabiško veido? Jei būtų nekalta, ramiai pasiaiškintų ir įrodytų savo tiesą. Ar tik ne landsberginė litvakė? Kodėl Narkevičius nebėgo kai buvo žydų kaltinimais užverstas? Jei ta gudragalvė suko aferas, pasinaudojus Verygos užimtumu, tai ji ir privalo atsakyt, o ne Veryga. Pas jį kratos nedarė.

  16 2
 • Punch 2020 rugpjūčio mėn. 04 d. 23:05:24

  Nu ka jus puolat plika asila. Juk karbauskis pasake aiskiai : "veryga nelieciamas"!!! Tai tas nevisprotis ir zaidzia savo malonumui zmoniu likimais. Pirma ir duok dieve paskutine tokia sventa ir nelieciama valdzia.

  9 21
 • Rašoma, 2020 rugpjūčio mėn. 04 d. 21:16:33

  Jog klastojo dokumentus. Taip išeina, kad Verygai paprašius, jam ta boba rodė suklastotus. Jis ja pasitikėjo ir nesigilino, nes ir be to, darbų buvo kalnai. Jis pats ją pasirinko ir paškyrė pareigoms. Vėl kyla klausimas, kokio dydži6 buvo tas pasirinkimas? Gal buvo iš 2-jų ar 3-jų? 1 ar 2 buvo žinomi vagys, o viena užsislaptinus? Čia yra senas landsberginių litvakų triukas. Kodél landzberginiai puola, kad Veryga trauktųsi, o apie klastotoją ir vagį tyli. Vadinasi, ji yra jų kadras.

  29 5
 • Atpirkimo ožio(kos) paieška - tai tik veikiausia priedanga galimai neadekvačioms valdžiažmogių veikoms užmaskuoti. Tokias veikas tiria specialus Vokietijos piliečių iniciatyva įsteigtas Tarptautinis komitetas (žr. toliau komentarus) 2020 rugpjūčio mėn. 04 d. 20:59:59

  "O ar kas nors galėtų sutramdyti valdžiažmogius organizuojančius niekuo dėtų žmonių persekiojimą kovos su koronės virusu vėliava priedanga. Vokietijoje tai jau atlieka piliečių iniciatyva sukurtas Tarptautinis komitetas (žr. komentarus) ↓ 04.08.2020 11:33:40 "Vokietijoje veikiančio nevyriausybinio tarptautinio komiteto veiklos išdavos dėl valdžios atstovų neadekvačių bei galimai antikonstitucinių veiksmų tariamaoje kovoje su COVID-19 ir Marijos žemės skverneliniams lizinginiams, veryginiams psiaudo daktariniams, nausėdiniams, landzberginiams , sorosistiniams šimašiniams bei kitiems liberastiniams ir leftistinisms valdžiažmogiams veikiausiai kelia realią grėsmę atsidurti ant temidės svarstyklių ar net ant specialaus tribunolo suolo. Kas galėtų tai paneigti?"

  15 2
 • Monika 2020 rugpjūčio mėn. 04 d. 20:57:40

  ir dar.Tos tarnautojos kalte dar neirodyta ,nera teismo nuosprendzio,o jau klykia kad ministras atsistatydintu.Konservatoriu,liberalu elgsena tokia,kad patys jau yra prisidirbe,o puola kitus,patys puola,patys rekia.Tai yra pats bjauriausias zmogaus bruozas.Pakso apkalta prasidejo nuo nereiksmingo ,,nusikaltimo,,.Prikerge lyg tai apie 12 kaltinimu,o liko 1.Venckienei pripaise 36 ar kazkiek panasiai,o kiek liko.Kas atsakys us tuos neirodytus nusizengimus.Taip grazu,kad net pykina.

  27 3
 • zm 2020 rugpjūčio mėn. 04 d. 20:52:16

  Patarėjai yra ne Prezidentas, jų kiauksėjimas neįpareigoja, gana jau tų "prezidentūrų". Jei nebūtų spėję nupirkti bet kokia kaina, bankinis pastumdėlis irgi būtų stumdomas politikuoti. Nėra ko kreipti dėmesio.

  22 0
 • zero 2020 rugpjūčio mėn. 04 d. 20:33:41

  kazkokia boba itariama kazkokia korupcine veikla neteisetais pirkimais tai ja tegul ir tampo FNTT o prie ko ministras

  23 6
 • Monika 2020 rugpjūčio mėn. 04 d. 20:20:29

  kokie cia gali buti blusinejimaisi,ar priekaista.Faktas tas,kad Lietuva ivertinta,kaip valstybe ,kuri priskiriama prie tu ,kurios geriausia susitvarke su pandemija.Tai yra vyriausybes,ministro Verygos,atsidavusiu mediku ir gerai dirbanciu ligoniniu vadovu darbo rezultatas.Ir tuo yra viskas pasakyta.Jeigu buvo korupcija,kiti pazeidimai,tai turejo kontroliuoti aibe visokiu FNTT ir kitos visokios tarnybos,kuriu yra begale.Ministras yra SVEIKATOS ministras,o ne tas asmuo,kuris tikrina,kontroliuoja viesuosiu ar neviesuosius pirkimus,gaudo aferistus,tikrina saskaitas.Ir taip jam darbo uzteko pagal savo tiesiogini darba.Dabar pradeda knistis.Ogal kaip,per ka nors ji sukompromituoti,tada vynios kamuoli prie Skvernelio ar dar prie ko nors,nes jie supranta,kad tokiu lygiu,kaip dirba si vyriausybe ,jie niekada nedirbo ir nematau galimybiu jiems dirbti.Juk ypac konservatoriai yra intrigu,machinaciju,sukciavimo profesoriai.

  27 9
 • Pilietis 2020 rugpjūčio mėn. 04 d. 20:18:38

  Prasidėjo konservatorių agonija,jie kaip žiurkės prieš mirtį puola ir cypia ,tai jų pabaiga.Rudeni mes juos galutinai ismesim iš seimo.

  31 2
 • O-LIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 2020 rugpjūčio mėn. 04 d. 20:18:29

  Tai reikia suprasti, kad "GREITUOSIUS TESTUS" Lietuvoje jau "UŽLENKIA"? Ot čia tai nenumatytas finalas, - ar tik geicinis (PSOsinis) verygiūkštis su tais 670 000 € bakšišo nesės į tamsiąją?

  7 15
 • Visi laukiam.. 2020 rugpjūčio mėn. 04 d. 20:09:32

  Visi laukiam Verygos atsistatydinimo iš visu valstybiniu pareigu,nes tokias veiklas vykdantis ar ju nematantis neturi užimti jokiu postu valstybėje. Manyčiau asmeniškai ar Veryga iš tu pirkimu neturėjo naudos butinas teisėtvarkos patikrinimas...Tos atostogos paimtos ar ne tam kad visos istorijos galimus ikalčius spėtu suslėpti???? Nuoširdumo iš tokio veikėjo tikėtis manau neverta..Teisėtvarkos strukturos turėtu ne tik viceministrės veikla aiškintis,bet ir jos vadovo A.Verygos...Čia tik du variantai arba neatlikimas tiesioginiu pareigu kaip vadovo,arba jo pačio dalyvavimas toje istorijoje,Manau kitu variantu nėra...

  16 17
 • Kis 2020 rugpjūčio mėn. 04 d. 20:03:24

  Drg.Kuliesiau,ar jums neatrodo,kad vezima statote priekyje arklio.Net vaikai neatsako uz tevu,deduliu darbus,o cia braukst ir kosmarinate?Gal palaukime su atsakymais,juk tik itarimai,tegu uzsiima su tais kas turetu stoti pries teisma?Dviem begiais toli nevaziuosi.Reikia taikyti visiems ir viska pagal istatymus,o zmones skirstyti pagal partijas ju sexo polinkius nerealu?

  16 3
 • Eugenijus 2020 rugpjūčio mėn. 04 d. 19:48:19

  Laikas padėti pareiškimą...

  7 18
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar esate davęs medikui kyšį?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar palaikote pilietinius, ekologinius sukilimus?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+7 +8 C

+5 +6 C

 

+8 +10 C

 +18 +20 C

+17 +18 C

 

+19 +20 C

0-4 m/s

0-2 m/s

 

0-5 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.1797 PLN - 4.4579
RUB - 88.6075 CHF - 1.0742
GBP - 0.9153 NOK - 10.7238

Nuorodos