Prezidento patarėjai dirbti išvyksta į Birštonąnuotraukos (5)

2020 liepos mėn. 20 d. 15:01:19 Perskaitė 1555

Dėl užsitęsusių derybų Europos Vadovų Taryboje (EVT) Briuselyje, antradienį numatyti prezidento Gitano Nausėdos susitikimai Kauno regione su merais ir turizmo sektoriaus atstovais perkeliami į rugpjūčio pradžią.

 

Tačiau antradienį, kaip praneša Prezidento komunikacijos grupė, į Birštoną vyks prezidento patarėjai.

Prezidento komanda susitiks su Kauno regiono globos centrų atstovais, vaiko teisių apsaugos teritoriniais skyriais, administracinio teismo atstovais, regiono policijos ir priešgaisrinės apsaugos pajėgų atstovais, švietimo skyrių ir neformaliojo vaikų švietimo srityje dirbančių NVO atstovais, savivaldybių administracijos direktoriais.

Į Birštoną vyksta ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė, kuri lankysis Nemajūnų dienos centre, domėsis paslaugų šeimai, socialinės rizikos vaikams, globėjams, neįgaliesiems, senyvo amžiaus asmenims plėtojimu regione. Taip pat pirmoji ponia susitiks su Nemajūnų bendruomene, susipažins su jos veikla ir iššūkiais.

Prie Prezidentūros darbo dienų regionuose jungiasi ir savo veiklą plečiantis Valstybės pažinimo centras, kurio edukatoriai rengs užsiėmimus įvairaus amžiaus vaikams apie valstybę, pilietiškumą ir Prezidento instituciją.

"Respublikos" leidiniai", Smetonos g. 2, Vilnius, Tel. , Faks. , El. paštas info@respublika.net