respublika.lt

Prezidentas: V.Tomaševskis nenori keisti J.Narkevičiaus, nes jis lengvai tampomas už virvučių - straipsnio komentarai:

 • Manau 2019 gruodžio mėn. 04 d. 12:07:55

  kad paprasti Lietuvos žmonės ir tiems kuriems tiesa yra šventas dalykas, palaikys Narkevičių...Tai tiek trumpai...

  0 0
 • zmones neklydo 2019 gruodžio mėn. 04 d. 01:29:33

  tokia nuojauta buvo, kad sis narcizas toks pat konservinis kaip ir ta pasiutusi kumele, nebesitverianti savam kaily. Tik tiek ir sugeba, zmonems matant su boba pasibuciuot, suni pabuciuot, po tankus palaipiot ir garbingus Lenku ir Krikscionisku seimu sajungos politikus pazemint. Deja, ju nepazemino, susidirbo pats save, niekuo nesiskiria nuo melynos tumbos, tapkinio melagio ir kgb-istinio senio. Geda, geda, kenkt savo tautai, kazin ka siandien apie sunu galvoja tevas, ar jam garbe, ar geda matant sunaus veiksmus.

  0 0
 • Tuteišas 2019 gruodžio mėn. 04 d. 00:47:33

  Нiчога не зробiш- сябры.

  0 0
 • O kur antras galas tų virvučių? (Tulpadaržyje, ožiatvartyje ar UŽU BALOS?) 2019 gruodžio mėn. 03 d. 22:32:52

  ATNEŠ SENELIS MUMS GEROVĘ (2019-12-03) Prašysim Kalėdų senelio, Atnešti daugybos lentelę, Kad taptų „gerovė“ iš skaičių, (Bet, kalbant tarp mūsų – mergaičių), Nupirks Lietuvėlė patrankas Ir graušim vėl skylę barankos, Nes tam, kam alga jau - ne banko, Gerovė veidelį aplanko... O Tautai liks kaulas apgraužtas, Dar Maltos sriubytės koks šaukštas..., Tad lauksim visi išsižioję, Kas laimę įkiš mums tarp kojų? Bet kas tampo mus už virvučių? (Varge, ar sulauksime Kūčių), Net pats karalystės karalius, Atrodo, be virvės – begalis... O metai nauji – jau už lango, Tad šoksime gėjišką tango. Jau kainos pirma paskubėjo... „Gerovė“ susirgs gonorėja. Ir švinksime vėlei prie geldos, Ant kaklo - tik virvė ir maldos, - Tad, liko tik kilpa šiam sviete Ir tas, kas paspirs taburetę... - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Prašysim Kelėdų senelio, Atnešti daugybos lentelę... „Gerovės“ nors trumpą virvutę Ir sifilį valdžiai į... p***...

  0 0
 • Turi atidirbti už postą 2019 gruodžio mėn. 03 d. 22:31:56

  o kas tampo prezidentą už virvučių, kad net puolantys rusai matosi?

  0 0
 • Mananti 2019 gruodžio mėn. 03 d. 22:24:02

  kad ne Narkeviciu lengva tampyti uz virvuciu bet prezidenta jau nutempe su visais sniureliais.Reitingai krenta zemyn, z e m y nnnnn.

  0 0
 • Žodžio laisvė... 2019 gruodžio mėn. 03 d. 22:02:35

  Prezidente,užsiimkite užsienio problemomis.Jos yra tiesiog labai,labai didelės. Minsitero reikalą palikite spręsti koalicijai ir Premjerui.Jūs,matyt ,nesusigaudote politikoje,kad tokiu įtemptu laiku prieš biudžeto priėmimą,lendate į Vyriausybės darbo reikalus.Blogai kai diletantai lenda ten kur neišmano.O,manau, Nausėdą išrinkom todėl, kad taip sutapo jam palankiai,nes daugelis rinkėjų nenorėjo kito kandidato.

  0 0
 • Kiek keitėsi valdžių 2019 gruodžio mėn. 03 d. 22:02:29

  susidaro įspūdis, kad dižiausi Lietuvos patriotai - lenkai. Dar niekam nepavyko jų įtraukti į savo aferas ir už tai dabar prasidėjo didysis puolimas per žiniasklaidos priemones. Ko vertas prezidentas, kuris užstoja valstybės turto vagis ir kgbistus seime? Nors aš nieko daug iš jo nesitikėjau, bet to, jog perimdamas postą iš Landsgrybaitės kartu perims ir isterišką šūkaliojima "rusai puola" bei puls fotografuotis ant tankų, tikrai nesitikėjau.

  0 0
 • žopa 2019 gruodžio mėn. 03 d. 21:56:20

  Man atrodo,kad p,rezidentas tampomas už virvučių.Tomaševskį visos partijos bandė tampyti,bet nieko nesigavo.

  0 0
 • Viską pasako 2019 gruodžio mėn. 03 d. 21:51:50

  straipsniai laisvamelaikrastyje. Gitanas Nausėda mūru stojo už aferistus, bandžiusius pasisavinti milijoninį valstybės turtą. Lenkams bandymas išviešinti KGB-istus baigėsi G.Nausėdos ultimatumu. SEB skandalas ir rankos, kurios galimai laiko mūsų prezidentą Nausėdą už tarpukojo.

  0 0
 • siaip 2019 gruodžio mėn. 03 d. 21:49:48

  Pagaliau prezidentas pasirode. Pradejes kalba rusiskai-vsio p0zvoleno, kaip Lryto ar delfi komentaruose, pabaige, kad Norkevicius tampomas uz virveliu.Zmogus, kuris pasipriesino pastu privatizavimui, tikrai ne tampomas uz virvuciu. Dabar Narkevicius puolamas tos pacios klikos, kuri puole ir Paksa. Ta pati grybauskaites politika.

  0 0
 • Puola Nausėda lenkus 2019 gruodžio mėn. 03 d. 21:47:11

  nes atėję dirbti ministrai rado šimtais milijonų išvaginėjamą valstybės turtą. Vien Lietuvos pašto pastatus didžiuosiuose miestuose buvo numatyta parduoti be aukciono už dešimtis kartų mažesnes nei rinkos vertes. Be to lenkai pareikalavo išviešinti užslaptintus 75 metams KGB agentus esančius valdžioje. Štai ir prasidėjo konservinių lervų ir eksbankininko kasdieniniai koncertai "kokie blogi yra lenkų ministrai ir Seimo nariai".

  0 0
 • Ryskeja kraujas - 2019 gruodžio mėn. 03 d. 21:43:15

  nuo sausio planuojama apmokestint bankus .

  0 0
 • taigi 2019 gruodžio mėn. 03 d. 21:09:39

  prezidentas su savo patarėjais pralaimi,nes nukreips ugnį į save.Negi nesupranta,kad griauti koaliciją dabar ne metas? O ir dėl mestų kaltinimų nėra ko mosuoti kirviu. Juk ir pats neseniai apdarė nemažai nuodėmių.Vietoj to,kad skubėtų dėl gaisro Alytuje namo,pjaustė tortą Korėjoj su dukra.? Ar taip tinka prezidentui? O jo paties dvarelis draustinyje? Kažkaip pamiršo,kad neturi partijų palaikymo, opozicija jam neatleis dėl žirniukų pralaimėjimo,todėl nereikia šauti sau į kojas.Juo labiau,kad ir tarptautinėje situacijoje ne kas.Kam aštrinti santykius dabar su Turkija,galėjo patylėti . Ką laimėsime sugadinę santykius su lenkais? Prasti patarėjai dirba, nepatyrę, neįvertina situacijos nei šalyje,nei užsienyje. Juk tie,kurie jį ragina pulti prieš valdančiuosius, tuoj atsisuks prieš jį patį.

  0 0
 • byvis 2019 gruodžio mėn. 03 d. 21:09:05

  jis toks, savarankiškai vadovaujantis... rusai puola ...

  0 0
 • ceslovas 2019 gruodžio mėn. 03 d. 19:18:32

  Nuoseda, juokiasi puodas, kad katilas juodas, o ka tave netampo uz virvutes (kelnese) bankai?

  0 0
 • Vygis 2019 gruodžio mėn. 03 d. 19:03:05

  Prezidente, nereik pagal save apie kitus spresti. Jau pamateme kaip tu puikiai soki tampomas uz tu virvuciu, liudna, kad konservatoriam virvutes savo atidavei....

  0 0
 • kazin ka pasakytu 2019 gruodžio mėn. 03 d. 18:05:30

  prezidento tevukas, isgirdes, kad jo sunus, deklaraves rupesti senjorais, gina juos apiplesusia konservine gauja? Kurs jis "geroves" valstybe, bet ne tautai, tik ja nuskriaudusiam lensbigu klanui. Tokie jo pareiskimai apie tampyma uz virvuciu labiausiai tinka jam paciam, pasirodo, tata su broileriu ir simonem uzsilipo ant jo sprando ir tampo uz virvuciu. Kaip kitaip galima paaiskinti tokius keistus jo pareiskimus premjero ir Lenku atzvilgiu. Negi prezidentas nezino kas vadovauja VTEK? Negi matulas jam autoritetas?

  0 0
 • benas 2019 gruodžio mėn. 03 d. 17:57:41

  kodel nacuu paziuru Parulskis neraso apie lenkus, o tik apie rusus

  0 0
 • rnen 2019 gruodžio mėn. 03 d. 17:46:33

  neatspejo jis...juk lenkas lenko laikosi...

  0 0
 • rimtas 2019 gruodžio mėn. 03 d. 17:37:59

  prezidentas. Pasikviestų ministrą, ministrą pirmininką. Susėstų trise. Aptartų situaciją. priimtų sprendimą tik tada kalbėtų televizijoje. O dabar kaip kaimo boba pletkus vedžioja.

  0 0
 • LABAI DIDELIS DAR KLAUSIMAS: KOKIA VIRVUTĖ KĄ TAMPO ir iš KUR? 2019 gruodžio mėn. 03 d. 17:32:48

  APIE VIRVĘ Tėvynei liko vien tiktai virvutės Ir taburetės griaučiai be vinių, Kai liaudį valdė fizikas iš kūtės, Nupjovė chamai ją nuo palubių... Bet Tautą smaugti - virvės buvo plonos; Ir dar spalva jų buvo per žalia, Todėl sudygo tulpės čia raudonos Kartu su klano brendine dėže. Šaly kaip matant, virvės pastorėjo Ir kilpon tilpo net visa Tauta. Tik milijonas skersai viskam dėjo Ir virvės kilpa liko vėl laisva... Paskui kažkas nupynė Tautai šniūrą, Tiesiog kaip arkliui, tiesiai iš Naisių, Ir traukė ja nuo tilto tik skulptūrą, Nes kilpon trūko jau šaly žmonių. Bet liepą štai, nuvijom naują virvę; Kalbėjo žmonės, kad su ja nekars, Tačiau Tauta palovyj laiko kirvį, Nes, kas ją žino, ką po metų tars? O šiandien, šaltą, baltą gruodžio rytą Supratom aiškiai, – virvė kam skirta? Jei ji bandytų smaugti ir „elytą“, Gal kiek prabustų vargo Lietuva? Tad laukiam kaklo, su virve apjuosto Ir tos „gerovės“ (kur bus eurai trys), Bet kur galai tos virvės mūsų sosto, Ir kas to sosto šiandien darbdavys?

  0 0
 • na 2019 gruodžio mėn. 03 d. 17:32:31

  ir vėl vien bebriniai komentarai.

  0 0
 • Zita 2019 gruodžio mėn. 03 d. 17:30:46

  ... lengvai tampomas už virvučių... Taip lengvai, kad net pats prezidentas neįstengia patempti :)

  0 0
 • pasirodo 2019 gruodžio mėn. 03 d. 17:08:49

  kad grazios kalbos apie geroves valstybe, apie tai, kad jam gaila pensininku, buvo tik oro virpinimas, jei palaiko libkonservu keliama sarsala. Kaip galima sukurt geroves valstybe, jei leidziama karalienei mortai griebt pilna ranka is valstybes, jei negali ministras sustabdyt prichvatizacijos? Libkonservinems ziurkems valdantieji prispaude uodegas, todel is ju cypimo pamateme kur ju daugiausia ir kur jos penejosi labiausiai. Gaila labai, kad ir prezidentas ju puseje, tai nera jokios vilties sukurt geroves valstybe, kurioje butu gera eiliniams zmonems ne tik konservinei mortos gaujai

  0 0
 • gal vertetu jam paciam 2019 gruodžio mėn. 03 d. 16:46:13

  paziuret i save. Nera jau toks sventas. Kelione i Koreja, namas draustinyje, tai vis aukstos morales pozymiai. Lenkams korupcijos nei moralinio palaidumo nepriklijuosi. Tai ne konservu issiskyreliai, amoralus, pedofilai, isnaudojantys anukiu amziaus jaunikles, tai ne korumpuotos degutienes, bilotaites, broileriai, giliai sukise rankas i valstybes kisene, ne simonytes,kubiliai, paskandine valstybe skolose. Belieka uz niekus smerkt, kai tuo tarpu broileris pardavinejo partijos programa kurvianskiams esdamas is ju kisenes

  0 0
 • AR ČIA PREZIDENTO ŽODŽIAI "TAMPOMAS UŽ VIRVUČIŲ"? 2019 gruodžio mėn. 03 d. 16:39:30

  Tuomet, nuo kada prezidentas perėmė VIDAUS POLITIKĄ? Nejau jis nebeatstovauja Lietuvos tarptautinėje arenoje ir GRUBIAI PAŽEIDĖ KONSTITUCIJĄ? Kaip čia yra? Atrodo, kad jau REIKIA, antros "PAKSAS-2" AKCIJOS?

  0 0
 • matysime ka uzgiedos Gaidys 2019 gruodžio mėn. 03 d. 16:36:24

  po sitokio nuosedos pareiskimo jo reitingai turetu nukrist iki zemiausio lygio. Jei bus atvirksciai, tai zinokime, kad gaidys buria is kavos tirsciu

  0 0
 • tai tik klausimėlis 2019 gruodžio mėn. 03 d. 16:35:35

  Jei visi, tai visi turi nešti moralinę atsakomybę. Ar Prezidentas neturi jaustis morališkai nejaukiai pasistatęs namą Vilniaus draustinyje?

  0 0
 • ilgai laukti nereikejo 2019 gruodžio mėn. 03 d. 16:33:24

  Stai ir pasirode, kad grybes ipedinis tampomas uz lansbirbiniu virvuciu, uztat jis taip lengvai sia fraze priskyre ministrui Narkeviciui. Deja, deja, ministras turi stubura ir Nausedai turetu but geda sitaip zeminti ji. Jei kas dar abejojot, kad issirinkot ne klanini, stai jusu abejones issklaidytos.

  0 0
Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
 • NUOŠLIAUŽOS: Nepale smarkių liūčių sukeltos nuošliaužos pirmadienį pražudė mažiausiai aštuonis statybininkus.
 • RAGINIMAS: Lietuvos bankas ragina šalies bankus, kredito unijas, elektroninių pinigų ir mokėjimo įstaigas atidžiau stebėti didesnės rizikos klientus.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar sąžiningai laikotės reikalavimo dėvėti veido kaukę?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Ar buvote grybauti, uogauti?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+11 +13 C

+18 +20 C

 

+16 +18 C

 +24 +27 C

+27 +29 C

 

+22 +24 C

3 m/s

4 m/s

 

2-3 m/s

       

Valiutų kursai

USD - 1.1848 PLN - 4.4034
RUB - 87.6900 CHF - 1.0769
GBP - 0.9005 NOK - 10.7323

Nuorodos