respublika.lt

Prezidentas: valdžia turi prisidėti švelninant žiniasklaidos priemonių patiriamus nuostolius - straipsnio komentarai:

 • Nuostoliai? Nair kas? Visiems pasitaiko! 2020 balandžio mėn. 26 d. 22:32:54

  VISI, kurie per karantiną patiria nuostolius, tegul pirmiausia suvokia ir pripažįsta sau, jog tai yra tik įrodymas, jog galima be jų spsieiti nors ir šimtą metų. Lai išmoksta gyventi be pelnų ( ar būtina pelnytis?), arba keičia užsiėmimus savo Va, be žemdirbių, be kelininkų, be gydytojų - neišgyvensi.

 • vistiek 2020 balandžio mėn. 09 d. 14:30:32

  je rasys apie akvariuma pavilnije.

 • Augis 2020 balandžio mėn. 02 d. 15:50:48

  Tegul tą žiniasklaida prašo pagalbos iš tu kieno škniaskyles laižo!

 • nesąmonė 2020 balandžio mėn. 02 d. 15:24:15

  Ar jau jisai visai proto nebeturi ,siūlydamas tokius dalykus? Per visas žinaisklaidos priemones yra dergiamas,išvadinamas bjauriausiais žodžiais, o dabar jis nulenkia žurnalistėms, baksnojančioms jam pirštu,galvą? na,jau, koks jo supratimas,,, arba jis neskaito,patarėjai nepasako? Kažkokią pažymą,galimai, sukurpė ant jo tas Jaunikis, matomai,ponios gr.paliepimu,kad jis išsigando ir bando nupirkti žiniasklaidą,kuri vistiek jį puldinės,kad ir kaip bepataikautų.?? Remti MG Baltic žiniasklaidą gali tik aklas ir kurčias ...? Su tokiais patarėjais,kokius turi,ypač su tuo piemenuku Mačiukliu -toli nenukeliaus. Jei tik ateis konservai,bus jam apkalta garantuota,nes ponia ilgai nelauks,kokių tai rinkimų.Nori grįžti greičiau. Jei ponas prezidentas to nemato su savo komanda,tauta manau,puikiai,supranta,kas vyksta dabar.

 • Publika 2020 kovo mėn. 18 d. 18:06:47

  Nutraukti finansavimą Sorošinei marksistinei globalistinei propogandai

 • KAIP 2020 kovo mėn. 18 d. 15:17:54

  ir sauna i galva tokios bereiksmes mintys.Jau kas kas o visokie Valatkos,kompanijos draugeliai tikrai bus islaikomi ju gerbeju,o kita spauda pati issilaikys kaip ir iki sio laiko.Negi prezidentas nemato koks baisus susiskaldymas tautoje ir tai labiausiai sukelia spauda ir televizija garbindami senuka ir anuka bei ju siukslinus darbus,pavertusius tauta vergais,isvarius juos i pasauli sotesnes duonos ieskot,,besityciojant ir koliojant tauta,spauda nei karto i tai neatsizvelge.O kai susibure tauta prie seimo,tai i ja buvo vietoj isklausymo panaudota prievarta.Tokiai ziniasklaidai tai tik truksta kontroles,kai issvaistomi tokie valstybes pinigai,savos kompanijos reprezentacijai spaudoje ir tv.

 • Šiaip, ne visai į temą 2020 kovo mėn. 18 d. 12:17:51

  Pasiatė dvivaldystės Lietuvoje minusai. Parlamentinės valstybės Vyriausybė nustato ekstremalią padėtį šalyje, prezidentas tai ignoruoja apsilankymu krepšinyje ir operoje.Vyriausybė daro viską, kad skurdžioje šalyje būtų racionaliai skirstoma tai, ką turime toms sritims, kam būtinai reikia- prezidentas įsiteikinėja žiniasklaidai...Nežinia, kokia padėtis bus ateityje dėl koronosviruso ir kas išliks, bet dabar Lietuvos valdžios atstovai privalo dirbti ranka rankon.Žiniasklaida neturėtų kiršinti ir žmonių- dabar toks įspūdis, kad tik turistai parvežė koronavirusą.Jei būtų tikrinami visi- dar neaišku, kokie rezultatai pasimatytų.O išvykusieji į keliones žmonės nekalti, kad virusas kaip tik tuo metu atsirado.Vienybės visiems.Nebus žmonių, nebus ir valstybės!

 • senis 2020 kovo mėn. 18 d. 12:00:22

  o kaip tokie Nausedos pasisakymai atitinka viesu ir privaciu interesu suderinamuma? Jis gi visai atvirai stengiasi itikti ziniaklaidai. Jis kazkodel tai kaip geroves valstybes kurejas, neatkreipia demesio i pensininku katastrofiska padeti, neaiskina, kad gerai butu tas ju varganas pensijas padvigubinti nes tai lemtu didesnivartojima, leistu pensininkams nors pries mirti nuo to Dovido, skaniai pavalgyti. Negi jam niekas nesake, kad nuo to Dovid 19 mirsta ne ziniasklaidos priemones, o pensininkai?

 • Rimantas 2020 kovo mėn. 18 d. 11:38:38

  Visos žiniasklaidos grupės kaip dirbo taip ir dirbs.DELFis sekmadieniais pils Valatkos srutas apie valdžią,užsidarius restoranams ,spausdins Užkalnio įžvalgas užkandžiaujant Hasburgeriais kur nors miške, besėdint ant kelmo,bus ir Saldžiūno karo nuotykiai,Tapino TV laida ir kitos svarbios ir ne tik svarbios žinios.Bet svarbiausia,kad prašoma paremti žiniasklaidą dėl drąstiškai mažėjančių reklamos užsakymų. O tokį prašymą atitinkamai turi įvertinti net ir prezidentūra.Jei jau stabdomas visas pramogų verslas,kelionės,o ir įmonės netenka užsakymų,stringa tiekimas,tai ir žiniasklaida gali pagyventi be reklamų milijonų.

 • VAK 2020 kovo mėn. 18 d. 11:06:09

  Kokia gali buti parama sitokioms siukslems,kitaip as ju pavadinti negaliu.Netki dabar esant sitokiai padeciai jie stengiasi ne padeti zmonems kuo ramiau pragiventi si laikotarpi,bet priesingai viska daro ,kad padidinti itampa,kad tik sukelti kuo didesne panika.Ir 100 procentu isitikines,kad tai daroma pagal uzsakymus ir zinoma neuzdyka.Todel remti sitokius parazitus butu nusikaltimas pries musu visuomene.

 • O 2020 kovo mėn. 18 d. 11:05:02

  Žiniasklaida kieno rankose? Vadinasi remsime milijonierius .Otuo pačiu liberalkonservatorius.

 • PILIETIS. 2020 kovo mėn. 18 d. 10:42:47

  Atviru tekstuJ.E.nori isiteikti ir papirkti žiniasklaidaą.GEDA man del jo.

 • Gadis 2020 kovo mėn. 18 d. 10:24:11

  Tai ir taip jau mokam lrt uz smegeneliu tirpinima,uztenka

 • Juozas 2020 kovo mėn. 18 d. 10:15:22

  Pirmiausia reikėtų įvardinti, kurie leidiniai vadintini žiniasklaida, o kurie, deja, priklauso tiktai purvasklaidos klanui ir užsiima tiktai šmeižtu ir partijų interesų propagavimu. Pirmuosiems gal ir reikia padėti, o antriesiems tegu padeda tikrieji darbdaviai - partijos...

 • As 2020 kovo mėn. 18 d. 09:25:45

  Pagalba žiniasklaidai, cha, Google vertėjai pabrango, ar sorošas apsirgo, juk patys jokios tiriamosios objektyvios žurnalistikos seniai nevykdo, ką pameta užsakovai, tą ir spausdina, daugumoje ir su gramatinės klaidomis

 • Pasiūlymas prezidentui 2020 kovo mėn. 18 d. 09:17:47

  Ne į mūšį ant žirgų šaukti laikas, o nuolankiai pripažinti, kad epidemija nesirinkdama sulygina turčių ir vargšą, šaunuolius ir nevykėlius…, tad reikia mobilizuotis išlaikant šaltą protą ir žygiais, o ne žodžiais puoselėjant žmogiškąjį solidarumą. ir padėti tik tai žiniasklaidai, kuri padės visuomeniniam interesui, t.y. ne gąsdins, o prisidės viešinant vykstančias negerovės šiuo kriziniu metu.Tad kodėl gi jau dabar neimti viešinti šių gudručių vardus ar socialiai neatsakingo verslo įmonių pavadinimus, tuo pačiu paraginant piliečius su jais neturėti reikalų? Kaip ir nuolat informuoti apie žmones, kurie ne tik savo tiesioginių pareigų vedami, kuo gali, padeda į nelaimę patekusiems? Galiausiai, šiuo visuotinės saviizoliacijos ir bendravimo per atstumą metu mes patys galime kurti virtualius savitarpio paramos tinklus, kurie padėtų neužsidaryti graužiančiame egoizmo ir baimių kiaute. Išties, ne tik valstybės galvos, bet ir kiekvienas iš mūsų šiandien esame išbandomi, ko esam verti. R.Č.

 • MMM 2020 kovo mėn. 18 d. 09:14:59

  . Pirmiausia iš žiniasklaidos reikia pareikalauti atsakomybės už skelbiamą iškreiptą informaciją, o po to prašyti paramos. Paskutinis faktas - "iš patikimų šaltinių" Žurnaliugos paskelbė, kad nuo koronavirusinės infekcijos gydomas pacientas Panevėžyje mirė, o iš tikrųjų toliau gydomas ligoninėje. Kas turi atsakyti, klausiu p. Radzevičiaus (žiniasklaidos sargo). lrytas.lt šio komentaro niekaip nepraleido, nes tai buvo jų gėdinga informacija.

 • Uždaryti melasklaidą 2020 kovo mėn. 18 d. 08:57:32

  Manau, tai labai būtinas suvaržymas krizės metu

 • Kokios 2020 kovo mėn. 18 d. 08:52:25

  pagalbos, jei jau seniai lietuviškų tv kanalų nežiūriu, nes beverčiai, jokios šviečiamosios naudos. Pagaliau, ši viruso krizė parodys, kuri žiniasklaida dar turi šansų išlikti, o visai likusiai bevertei - galas. Apsivalymas ateis su virusu, nes ką nors keisti į gera jau nebuvo įmanoma, absoliuti nesąmonių pylimo kompanija prieš esamą valdžią, beje, dotuojama tos pačios valdžios. Dabar eisit ištiesę ranką prašyti jos pagalbos, bet dar pirma savęs paleidot buldozerį, bet jis juk pinigų nedalina. Tai kaip prašytojų jausmas?

 • Eva 2020 kovo mėn. 18 d. 08:30:53

  "Ziniasklaida ypatinga verslo rusis", "Neturetume eliminuoti nepriklausoma ziniasklaida" ir t.t. Mes tai "nepriklausomai" ziniasklaidai , kaip LRT mokame visi, o ja turetu islaikyti konservatoriai su liberalais, nes ji yra tik ju ruporas. O gal dar remti Lnk, Lryto "ziniasklaida"? Juk jos vadovai ir islaikytiniai yra Kurlianskiai - MG Boltik atstovai. Juk ponia grybauskaite "prase" Kurlianskio, kad apie ja atsilieptu, tik pozityviai. Ir visi siti kanalizacijos vamzdziai : jakilaiciai, valatkos, miliutes, ramanauskai, pumprickaites, tapinai, kojalos, urbonaites, uzkalniai tai tautos mulkintojai - demagogai . Tegul jiems moka tie, kuriuos jie slovina, o ne mes - paprasti zmones.

 • Vidas 2020 kovo mėn. 18 d. 06:30:37

  Pritariu Sauliui,negalima remti neobjektyvios,chaosą valstybėje norinčios kelti minėtos užsakomosios žiniasklaidos!

 • Saulius 2020 kovo mėn. 18 d. 00:29:48

  Delfi,l 15min, Teytas, LRT, LRT.LT ir kitos TV - dirba ne TAUTAI, o tik „išrinktiesiems“ 30 metų nuo scenos nenulipantiems. Ne, negalima jų remti.

Parašykite savo komentarą:
  Grįžti į straipsnį
Respublika.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, keiksmažodžiais pagardintus, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, šlamštą reklamuojančius ar nusikalsti kurstančius komentarus. Jei kurstysite smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokio pobūdžio neapykantą, žvirbliu išskridę jūsų žodžiai grįždami gali virsti toną sveriančiu jaučiu - specialiosioms Lietuvos tarnyboms pareikalavus suteiksime jūsų duomenis.
Daugiau

Respublika
rekomenduoja

Labiausiai
skaitomi
(per 72 val.)

Daugiausiai komentuoti
(per 72 val.)

Dienos klausimas

Ar gerai, kad teks pačiam rinktis elektros tiekėją?

balsuoti rezultatai

Apklausa

Kokia naujojo koronaviruso kilmės istorija tikite?

balsuoti rezultatai
Šiandien Rytoj   Poryt

 

   

+10 C

+7 +8 C

 

+5 +7 C

 +11 +13 C

+14 +16 C

 

+16 +18 C

0-2 m/s

0-3 m/s

 

0-2 m/s

Nuorodos